Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ивана или Сашо предпочиташ? :3fdb8960598fa63e:
Ивана - за музикален фон; Сашо - за любов!

Само не знам как ще се разберем с него за музиката, че все ги предпочита едни фалшиви... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана - за музикален фон; Сашо - за любов!

Само не знам как ще се разберем с него за музиката, че все ги предпочита едни фалшиви... :3fdb8960598fa63e:

Ще трябва да станеш фенка на Камелия и да я признаеш за топ :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05:

Махай тази миризливата и си пусни кралицата от аватара ми :Vishenka_05:

 

НИКОГА! :gun_bandana:

 

 

Ще го превъзпитам да започне да слуша истински певици и певци!

Доста ще ти е трудно според мен. Иначе много готини графики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста ще ти е трудно според мен. Иначе много готини графики.
Аз съм упорита и амбицозна жена! Ще му приложа метод с промиване на мозъка и бързо ще забрави косматата пичка, Гальо фараончето, Алисия Джексън, Баница и сие! :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз съм упорита и амбицозна жена! Ще му приложа метод с промиване на мозъка и бързо ще забрави косматата пичка, Гальо, Алисия Джексън и сие! :3fdb8960598fa63e:

Ще му пускаш ли Глория и Деса? За разнообразие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще му пускаш ли Глория и Деса? За разнообразие?
Разбира се - казах истински певици! :Vishenka_05:

 

Сутрин ще го карам да опъва смукача, под звуците на тоталния хит

 

 

По обяд ще искам да се гушкаме под звуците на нещо романтично от Деса

 

 

А вечер ще го даваме по-ударно

 

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано го отбележи с нещо, не са малко години.

Дано участва във Випа и после се опита да организира нещо. Тя като цяло е супер позитивна и със сигурност ще припомни за себе си и като цяло с масово одобрение от страна на публиката.

След това интервю примерно имаше само позитивни коментари. Да не говорим през какви мизерии е изминала през годините и народа със сигурност ще я усетят ''близка''.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано участва във Випа и после се опита да организира нещо. Тя като цяло е супер позитивна и със сигурност ще припомни за себе си и като цяло с масово одобрение от страна на публиката.

След това интервю примерно имаше само позитивни коментари. Да не говорим през какви мизерии е изминала през годините и народа със сигурност ще я усетят ''близка''.

Във ВИП-а не мисля че има какво толкова да покаже. Няма да има голям интерес, знаеш сега се търси сеир и шоу, а не мисля че тя ще го даде на хората. По-добре нов проект, албум, концерт.. нещо такова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как беше положението наистина?

2001 Глория още си беше на върха, но Ивана най-неочаквано застана до нея

2002 Десислава и Камелия бях в същото положение като тях

2003 Десислава получи огромен тласък покрай Две сърца и награждаването за Певица и се превърна в номер 1 за няколко месеца, после Ивана моментално зае мястото й на върха... и най-вероятно покрай Шампанското щеше да го заеме дори и Деси да не беше напускала, няма как иначе с такъв титаничен мега хит.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Във ВИП-а не мисля че има какво толкова да покаже. Няма да има голям интерес, знаеш сега се търси сеир и шоу, а не мисля че тя ще го даде на хората. По-добре нов проект, албум, концерт.. нещо такова.

На хората им омръзна от сеир. Джино не правеше сеири а победи. Миглена Ангелова също.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Как беше положението наистина?

2001 Глория още си беше на върха, но Ивана най-неочаквано застана до нея

2002 Десислава и Камелия бях в същото положение като тях

2003 Десислава получи огромен тласък покрай Две сърца и награждаването за Певица и се превърна в номер 1 за няколко месеца, после Ивана моментално зае мястото й на върха... и най-вероятно покрай Шампанското щеше да го заеме дори и Деси да не беше напускала, няма как иначе с такъв титаничен мега хит.

Лелка веднага започна да дели мегдан с големите, безспорен факт. Кайчето просто не е в кондиция - Пепи спря участията, бременна е и ще си почине, дуетът с Кеба не става за слушане... Тежко му е на човекът! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как беше положението наистина?

2001 Глория още си беше на върха, но Ивана най-неочаквано застана до нея

2002 Десислава и Камелия бях в същото положение като тях

2003 Десислава получи огромен тласък покрай Две сърца и награждаването за Певица и се превърна в номер 1 за няколко месеца, после Ивана моментално зае мястото й на върха... и най-вероятно покрай Шампанското щеше да го заеме дори и Деси да не беше напускала, няма как иначе с такъв титаничен мега хит.

2006 Ванча се изявяваше като титан, но Преси я разби за два месеца

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакаме ли Галена? :Vishenka_05: :Vishenka_05:

И питаш....

Такава дълга пауза не е правила не знам откога :helpsmilie:

Кой знае какъв мегахит ще пуска. :1000 (19):

 

П.С

received_459009997865182.png

Чакаме ли и тва :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелка веднага започна да дели мегдан с големите, безспорен факт. Кайчето просто не е в кондиция - Пепи спря участията, бременна е и ще си почине, дуетът с Кеба не става за слушане... Тежко му е на човекът! :3fdb8960598fa63e:

Не съм съгласен, че дуетът не става за слушане. :3fdb8960598fa63e: Не знам защо толкова хора не харесват парчето, но мен все още много ме радва. Има една такава топла душевност, като старите песни. А и Преслава с това пеене (както някой беше споменал- в стила на страхотната Йорданка Варджийска) разцепва за първи път от не знам си колко време. Може би защото проектът се очертава като мега провал всички взеха да му се нахвърлят, но ако беше успешен тук щяха да се изливат какви ли не хвалби и Преслава още от сега щеше да е коронясана от феновете си за Певица. :D

 

2006 Ванча се изявяваше като титан, но Преси я разби за два месеца

:3fdb8960598fa63e:

Преси реално я разби през 2007, със същата стратегия на Десислава от 2003- мега хит през декември предишната година+награда за Певица през февруари. Успешна стратегия, която Митко трябва да вземе да потрети с някоя друга, например Джулия. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2006 Ванча се изявяваше като титан, но Преси я разби за два месеца

:3fdb8960598fa63e:

Преси вече не се коментира в тази тема! Ще дундурка отроче и няма да може да ти достави поредната тримесечна диско бозица.

Избери си друга фаворитка! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси вече не се коментира в тази тема! Ще дундурка отроче и няма да може да ти достави поредната тримесечна диско бозица.

Избери си друга фаворитка! :Vishenka_05:

Не е вярно, за лятото ще пусне топ хит! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...