Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Даваш за пример Павел и Венци... кой ги слуша тия вече? Много ясно, че чалгата ще ги смаже.

 

Истинските звезди като Тита и Гери-Никол все още не са пуснали песни тази година, а като го направят пак ще мачкат с рекордни гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Даваш за пример Павел и Венци... кой ги слуша тия вече? Много ясно, че чалгата ще ги смаже.

 

Истинските звезди като Тита и Гери-Никол все още не са пуснали песни тази година, а като го направят пак ще мачкат с рекордни гледания.

Фейк профилът на Павел и Венци си е хитче, а и ако има актуални имена за попа и рапа встрани от Криско- това са те. Саня даже ги рекламираше, че уж били продали златен албум, но не знам доколко е вярно. :1000 (29):

Тита и Гери-Никол са чалга певици. Антилопа и Напрао ги убивам- чалга песни. Нека да говорим за нещата с истинските им имена- те изглеждат като чалгарки, държат се като такива, песните им са с такива ритми, а обществото е скандализирано от цялостният им чалга образ. Истинският поп отново е извергнат някъде настрани, в лицето на доста по-приличните песни на Михаела Филева, Михаела Маринова, Рафи, Поли Генова и т.н. а чалга манталитета си властва както някога. А ако Гери наистина направи дует със Стораро вече съвсем ще разбие всички граници. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ако Гери наистина направи дует със Стораро вече съвсем ще разбие всички граници. :1000 (29):

Т'ва май ще е единственият начин да се подобри рекорда на Криско и Слави ако има такъв дует. :1000 (29):

 

Иначе наистина не виждам кой от чалгата (освен Азис) би могъл да изкара по-голям хит от този на Криско и Слави. Имам надежди в Галена и Янева, че ще смажат с мегахит, но трудно ще изкарат по-голям хит от "Гледай как се прави"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Т'ва май ще е единственият начин да се подобри рекорда на Криско и Слави ако има такъв дует. :1000 (29):

 

Иначе наистина не виждам кой от чалгата (освен Азис) би могъл да изкара по-голям хит от този на Криско и Слави. Имам надежди в Галена и Янева, че ще смажат с мегахит, но трудно ще изкарат по-голям хит от "Гледай как се прави"

 

Тихо и си пусни истинска музика!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мерси, ама грам не си падам по сръбското... :1000 (34):

 

Ама песента е яка. Чуй и тази:

 

 

Малко Галин стайл. И този рапира в песента, но И пее. Галин да я взима направо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боли я Ивана минджата за някакъв зле изрусен козунак с кратер между предните зъби! :mf_surrender:

 

Не можеш да отречеш факта, че Ивана взе нишата на Петра до голяма степен, както и това че ако Деса не беше напуснала Пайнер през 2003, е много вероятно Ванча да не можеше да помирише върха и супер грандиозните приеми на турнетата 2-3 години по-късно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не можеш да отречеш факта, че Ивана взе нишата на Петра до голяма степен, както и това че ако Деса не беше напуснала Пайнер през 2003, е много вероятно Ванча да не можеше да помирише върха и супер грандиозните приеми на турнетата 2-3 години по-късно.
Аз мога абсолютно всичко, тъй като използвам главата си по предназначение, осмислям и анализирам подобни клишенца, които такива като вас повтарят като мантри по форумите с години!

Тук нито Петра се е отказала, нито Деса е напуснала Пайнер. А леля закрива грандиозна церемония, има супер прием, печели най-голямата награда, в номинация с Глория, Десислава, Камелия, Софи Маринова и Таня Боева. Петра защо не е даже сред номинираните и за каква ниша говориш?! :mf_surrender:

 

 

А през 2004 Ивана не присъства на турнето, което не пречи да изкара двата най-големи хита за годината и да обере наградите после, за сметка на "осемте прими"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз мога абсолютно всичко, тъй като използвам главата си по предназначение, осмислям и анализирам подобни клишенца, които такива като вас повтарят като мантри по форумите с години!

Тук нито Петра се е отказала, нито Деса е напуснала Пайнер. А леля закрива грандиозна церемония, има супер прием, печели най-голямата награда, в номинация с Глория, Десислава, Камелия, Софи Маринова и Таня Боева. Петра защо не е даже сред номинираните и за каква ниша говориш?! :mf_surrender:

 

 

А през 2004 Ивана не присъства на турнето, което не пречи да изкара двата най-големи хита за годината и да обере наградите после, за сметка на "осемте прими"!

Много добре знаеш, че приоритет на Митко Пайнера до 2003 беше Деса, а не Ивана .. не случайно Ванча взе Певица на НФ, а чак след 2 или 3 години стана Певица на Планета.

 

И ето ти сама го казваш - 2004.

Всъщност Ванча стана едноличен лидер след лятото на 2003, точно след като Деса напусна Пайнер, Петра спря да пее и Глория започна да се разклаща при раздялата с Илия Загоров.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много добре знаеш, че приоритет на Митко Пайнера до 2003 беше Деса, а не Ивана .. не случайно Ванча взе Певица на НФ, а чак след 2 или 3 години стана Певица на Планета.

 

И ето ти сама го казваш - 2004.

Всъщност Ванча стана едноличен лидер след лятото на 2003, точно след като Деса напусна Пайнер, Петра спря да пее и Глория започна да се разклаща при раздялата с Илия Загоров.

 

:1000 (29): :1000 (29):

 

Ясно. Сега разбрах защо Ивана е станала лидер в чалгата. Фундаментална причина е спирането на Петра!

 

Да не говорим, че през 2003 Деси Слава е още в Пайнер и издава песни, а най-големият хит на годината е при Ивана...

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Ясно. Сега разбрах защо Ивана е станала лидер в чалгата. Фундаментална причина е спирането на Петра!

Казах, че е в нейната ниша. :3fdb8960598fa63e: Тия вулгарни и цинични със скрити послания песни, които Ванча разви, си бяха запазена марка на Петра.

 

Да не забравяме, че Ванча по едно време се отъркваше и във властта - Бойко Борисов й даде Мегазвезда, преди това й беше връчил и една Певица на годината, а тя слезе в публиката пред него да му пее "тази нощ света ни е в краката". А Петра пееше за Жоржи шоумена .. :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29):

 

Ясно. Сега разбрах защо Ивана е станала лидер в чалгата. Фундаментална причина е спирането на Петра!

 

Да не говорим, че през 2003 Деси Слава е още в Пайнер и издава песни, а най-големият хит на годината е при Ивана...

Най-големият хит на годината Ивана го прави след август 2003, след като Деса се маха - до преди това има "Мирише на любов" и "Къв си ти бе".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

не случайно Ванча взе Певица на НФ, а чак след 2 или 3 години стана Певица на Планета.
Ами те наградите на Планета се появиха след тези на Нов фолк. На първата церемония става Деса, на втората - вече е лелче.

Аз много добре знам доста неща, а едно от тях е, че са смукани от пръстите какви ли не опити да се смачка всеки успех на Ваня, да се измисли удобна причина защо тя е застанала абсолютно категорично на върха, която да се представи като някакъв късмет. Възможно е Десислава да е била приоритет на чичо Митко, но през 2003 двата най-силни албума и хитовете са на Глория и Ваня, а предната - 2002 - на Десислава и Камелия.

 

Къде е Путра в цялата тая схема? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами те наградите на Планета се появиха след тези на Нов фолк. На първата церемония става Деса, на втората - вече е лелче.

Аз много добре знам доста неща, а едно от тях е, че са смукани от пръстите какви ли не опити да се смачка всеки успех на Вная, да се измисли удобна причина защо тя е застанала абсолютно категорично на върха. Възможно е Десислава да е била приоритет на чичо Митко, но през 2003 двата най-силни албума и хитовете са на Глория и Ваня, а предната - 2002 - на Десислава и Камелия.

 

Къде е Путра в цялата тая схема? :1000 (29):

Никой не мачка успехите на лелча, но първо че бяха много краткотрайни, второ - ако Деса беше останала, може би нямаше и това да види :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големият хит на годината Ивана го прави след август 2003, след като Деса се маха - до преди това има "Мирише на любов" и "Къв си ти бе".
Има "Безумна цена", "Убиец а любов", а и "От извора" и "Скитам се" от предната година, които стават достатъчно големи хитове и въпреки наличието на Десислава в "Пайнер".
Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах, че е в нейната ниша. :3fdb8960598fa63e: Тия вулгарни и цинични със скрити послания песни, които Ванча разви, си бяха запазена марка на Петра.

 

Да не забравяме, че Ванча по едно време се отъркваше и във властта - Бойко Борисов й даде Мегазвезда, преди това й беше връчил и една Певица на годината, а тя слезе в публиката пред него да му пее "тази нощ света ни е в краката". А Петра пееше за Жоржи шоумена .. :3fdb8960598fa63e:

 

Това са някакви малки прилики според мен.

 

Къде са сериозните песни на Петра? Шлагерните парчета със средно темпо, баладите? Петра беше един клоун. Да, забавен и весел клоун, но все пак клоун. В ония години имаше бол песни с шеговити и цинични послания - такава беше модата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не мачка успехите на лелча, но първо че бяха много краткотрайни, второ - ако Деса беше останала, може би нямаше и това да види :3fdb8960598fa63e:
Краткотрайни са мозъчните ти прозрения, скъпо Кайче!

 

А и не знаех, че имаш ясновидски възможности, та успяваш да прозреш някакви евентуални бъдещо - минали ситуации! Голям хипотетик си! :3fdb8960598fa63e: От пазарджишкия въздух ще да е...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има "Безумна цена", "Убиец а любов", а и "От извора" и "Скитам се" от предната година, които стават достатъчно големи хитове и въпреки наличието на Десислава в "Пайнер".

Но Деса има "Две сърца", "Няма те до мен" и още куп по-големи хитове. Камелия и Глория също, Анелия и тя беше по-успешна през 2002 с "Погледни ме в очите". Факт е, че Ванча става лидер след 3-4 години от старта на кариерата си.

 

През 1999-2002 и до първата половина на 2003, винаги е имало някой над нея.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-големият хит на годината Ивана го прави след август 2003, след като Деса се маха - до преди това има "Мирише на любов" и "Къв си ти бе".

 

И какво от това, че го прави през август? Деса имаше половин година и издаде три големи хита в Пайнер, но не направи фурор, какъвто направиха и "Шампанското" и "Къв си ти, бе?". Не казвам, че не е била приоритет на Димитров, то е ясно, че беше, но Ивана беше СИЛА. Дори и Деса да беше останала до края на 2003 в "Пайнер", мегахитовете бяха при Калудова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво от това, че го прави през август? Деса имаше половин година и издаде три големи хита в Пайнер, но не направи фурор, какъвто направиха и "Шампанското" и "Къв си ти, бе?". Не казвам, че не е била приоритет на Димитров, то е ясно, че беше, но Ивана беше СИЛА. Дори и Деса да беше останала до края на 2003 в "Пайнер", мегахитовете бяха при Калудова.

Няма как да гадаем, но не е изключено да си беше коронясал Деса за Певица на 2003, колко такива певици по инерция даде на Преса.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но Деса има "Две сърца", "Няма те до мен" и още куп по-големи хитове. Камелия и Глория също, Анелия и тя беше по-успешна през 2002 с "Погледни ме в очите". Факт е, че Ванча става лидер след 3-4 години от старта на кариерата си.

 

През 1999-2002 и до първата половина на 2003, винаги е имало някой над нея.

"Няма те до мен" е супер песен, но не е била по-голям хит от "Шампанско и сълзи" и "Къв си ти, бе"! Ванча става лидер още през 2001 година, след като печели наградата за певица и застава абсолютно заслужено наравно с другите номинирани там, които имат по-голям стаж от нея!

И пак питам - защо Путка Циркова я няма в номинация за певица? Нали била голяма лидерка и на нейното изчезване по-късно, се дължал успеха на Ваня? :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Няма те до мен" е супер песен, но не е била по-голям хит от "Шампанско и сълзи" и "Къв си ти, бе"! Ванча става лидер още през 2001 година, след като печели наградата за певица и застава абсолютно заслужено наравно с другите номинирани там, които имат по-голям стаж от нея!

И пак питам - защо Путка Циркова я няма в номинация за певица? Нали била голяма лидерка и на нейното изчезване по-късно, се дължал успеха на Ваня? :mf_surrender:

Стига си бръщолевила глупости - Ванча била лидер през 2001 .. :mf_surrender: Ако е лидер, защо изведнъж 2002 даже в топ 5 не влиза, на фона на Камелия, Деса, Анелия, Глория, че даже тогава Мишо Шамара беше по-голяма звезда.

Кралица Пепи изживя своя апогей през 1998-2001 :girl_witch:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но Деса има "Две сърца", "Няма те до мен" и още куп по-големи хитове. Камелия и Глория също, Анелия и тя беше по-успешна през 2002 с "Погледни ме в очите". Факт е, че Ванча става лидер след 3-4 години от старта на кариерата си.

 

През 1999-2002 и до първата половина на 2003, винаги е имало някой над нея.

 

"Две сърца" е от 2002. Нали коментирахме 2003?

 

Деса през 2003 има "Думи две", "Не вярвам" и "Няма те до мен".

 

През 2001 няма никой над Ивана, тя и затова печели голямата награда тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...