Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Емануела и Андреа са много яки курвета. Хоанг е много гадна, но песента е добра. :D
Ти си запленен от новата бълвоч и клип на Емануеля, поради факта, че се е направила на Андреа в Плейбой периода! Разкрит си, Джуджанка! Най-после някой да имитира Андричка, че тя цял живот е Камелия втори номер! :Vishenka_05: Имаш повод да празнуваш и да почерпиш!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти си запленен от новата бълвоч и клип на Емануеля, поради факта, че се е направила на Андреа в Плейбой периода! Разкрит си, Джуджанка! Най-после някой да имитира Андричка, че тя цял живот е Камелия втори номер! :Vishenka_05: Имаш повод да празнуваш и да почерпиш!

Аз когато съм харесвал Емануела, ти си нагъвала кюфтета под звуците на кръчмарската маман - Ванчела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз когато съм харесвал Емануела, ти си нагъвала кюфтета под звуците на кръчмарската маман - Ванчела.
Но днес си особено приповдигнат! Да не искаш Емили Цветкова да ти татуира на дупето bitch?! :whistling: Или на растящия корем ще е по-ефектно...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела и Андреа са много яки курвета. Хоанг е много гадна, но песента е добра. :D

 

Емануела има някакъв проблем с долните клепачи. Вижда се дори на аватара ми, който е от клип и би следвало да е нагримирана до безобразие и всичко да е 6.

 

Миналата година, или там не помня кога точно, беше гостувала като коментатор във ВИП Брадър. Нямаше такъв потрес с тия клепачи. Сбръчакни и тъмни. Верно, че нощният сън й се губи, ама и на другите певици им се губи, а си изглеждат добре.

 

Другото, дето ми е направило впечатление е, че преди на клиповете (тия от Ара примерно) в лице беше много по-закръгленка и с бузки, а сега е като изпита. В тяло не знам да е остслабвала чак толкова, чудя се дали не са измислили някаква операция за премахване на бузи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела има някакъв проблем с долните клепачи. Вижда се дори на аватара ми, който е от клип и би следвало да е нагримирана до безобразие и всичко да е 6.

 

Миналата година, или там не помня кога точно, беше гостувала като коментатор във ВИП Брадър. Нямаше такъв потрес с тия клепачи. Сбръчакни и тъмни. Верно, че нощният сън й се губи, ама и на другите певици им се губи, а си изглеждат добре.

 

Другото, дето ми е направило впечатление е, че преди на клиповете (тия от Ара примерно) в лице беше много по-закръгленка и с бузки, а сега е като изпита. В тяло не знам да е остслабвала чак толкова, чудя се дали не са измислили някаква операция за премахване на бузи...

Най-потресаващ при Емануелче на живо е коремът! Той и затова Джуджи се припознава в нея! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела има някакъв проблем с долните клепачи. Вижда се дори на аватара ми, който е от клип и би следвало да е нагримирана до безобразие и всичко да е 6.

 

Миналата година, или там не помня кога точно, беше гостувала като коментатор във ВИП Брадър. Нямаше такъв потрес с тия клепачи. Сбръчакни и тъмни. Верно, че нощният сън й се губи, ама и на другите певици им се губи, а си изглеждат добре.

 

Другото, дето ми е направило впечатление е, че преди на клиповете (тия от Ара примерно) в лице беше много по-закръгленка и с бузки, а сега е като изпита. В тяло не знам да е остслабвала чак толкова, чудя се дали не са измислили някаква операция за премахване на бузи...

Е, при всеки случай е по-добре от лицето на Андреа. Изобщо не харесвам кръгли лица. Очите на Ема са топ. Прилича ми на Кейти Пери. :D

 

Напиши го с пирон и чук :Vishenka_05:

Добра идея!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-потресаващ при Емануелче на живо е коремът! Той и затова Джуджи се припознава в нея! :Vishenka_05:

 

Кога за последно си я виждала на живо? Ако е отдавна, може сега да е отслабнала, защото разликата в лице е брутална.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога за последно си я виждала на живо? Ако е отдавна, може сега да е отслабнала, защото разликата в лице е брутална.
В лице е ок, но е с доста подут корем. Може и да е била в цикъл тогава, де. Малко след Нова година беше. Има кофти коса, даже почти няма.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Емануела зарибява след повече от едно слушане, макар и да продължава да си крещи 'сезонно хитче'. Но тя явно държи нейните да са такива. Жалко, защото на мен лично ми се слуша песен като "Нищо не знаеш", която да се помни с години...

Клипът обаче е най-силният на Емануела в Пайнер, макар и сниман в мазето. Бръква се малко повече за видео реализациите тази година, което на фона на настоящото ниво на жанра е добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добра идея!
Пачавретините ви научиха на агресия, Джуджи! А такива добри деца бяхте, преди да се размечтаете да сте брутални и вървежни гъзарки, като недоразуменията, които мяучат, докато вие си мислите, че слушате музика! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По цял ден бягам напред назад,нямам никакво време за релакс :baaasmiley:

Ти как си? :Vishenka_05:

И аз така.Постоянно съм по театрите,по пиеси..още един месец и излизам в почивка. :girl_witch:

Приготвяш ли се за лятото?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, при всеки случай е по-добре от лицето на Андреа. Изобщо не харесвам кръгли лица. Очите на Ема са топ. Прилича ми на Кейти Пери. :D

 

:3fdb8960598fa63e:

 

klepachi.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така.Постоянно съм по театрите,по пиеси..още един месец и излизам в почивка. :girl_witch:

Приготвяш ли се за лятото?

Приготвям се да заминавам за ..

Във Варна последните дни беше доста топло и се възползвах да хвана малко тен :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приготвям се да заминавам за ..

Във Варна последните дни беше доста топло и се възползвах да хвана малко тен :3fdb8960598fa63e:

Ауу,очаквам снимки от там есента като се върнеш и на къщата като си я купиш. :3fdb8960598fa63e: И на мен ми се ходи на плаж ама не в България,че повечето са много мръсни. Нещо като Филипини,Бали ми звучи идеално. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Човекът просто каза, че си слушате вашите си песни и въобще не се интересувате от новото, което излиза. Друг е въпросът, че го интерпретираш както ти е удобно на теб. И на Хоанг и на Ема песните са си много добре.
Ооооо, ама кое ново ма, майче? :Vishenka_05:

Само вие, с акъл като грахово зрънце, си въобразявате, че сте някакви "мудйерни" меломани, слушайки претоплените манджи на такива като Емка! Че то "Щракаш ли с пръсти или да ти щракна" е същото като "Синя прашка"! Вселенският хит "Хабиби" е "Черно море, много е добре"! Какви иновации, какви чутовни композиции, какви експерименти на гения!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...