Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не съм съгласен, че дуетът не става за слушане. :3fdb8960598fa63e: Не знам защо толкова хора не харесват парчето, но мен все още много ме радва. Има една такава топла душевност, като старите песни. А и Преслава с това пеене (както някой беше споменал- в стила на страхотната Йорданка Варджийска) разцепва за първи път от не знам си колко време. Може би защото проектът се очертава като мега провал всички взеха да му се нахвърлят, но ако беше успешен тук щяха да се изливат какви ли не хвалби и Преслава още от сега щеше да е коронясана от феновете си за Певица. :D

Преси реално я разби през 2007, със същата стратегия на Десислава от 2003- мега хит през декември предишната година+награда за Певица през февруари. Успешна стратегия, която Митко трябва да вземе да потрети с някоя друга, например Джулия. :3fdb8960598fa63e:

Аз много харесвам Кеба като тембър, очаквах от тях двамата нещо доста разбиващо, със силен припев, умерено. По-добре да бяха направили кавър на неговата "Кукавица", или на "Питаш за мен".

Не можах да изтърпя докрая дуетчето с Пресливка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И питаш....

Такава дълга пауза не е правила не знам откога :helpsmilie:

Кой знае какъв мегахит ще пуска. :1000 (19):

 

П.С

received_459009997865182.png

Чакаме ли и тва :1000 (29):

Господи.... не я познах! Прилича на застарял травестит... иначе чакам песента, но повече си чакам Галче!

Наистина, какви са тези паузи? Сега е момента да избухне :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом късаш не преигравай

:Vishenka_05:

 

Дано Цървул и Подлогата са направили продължение на "Влез" и "Пей, сърце" и да ги критикуват, че тъпчат на едно място :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Цървул и Подлогата са направили продължение на "Влез" и "Пей, сърце" и да ги критикуват, че тъпчат на едно място :Vishenka_05:
Запали свещ да е провал дуета!

Или си изработи по една кукла, която да наподобява Галя и Цица, като всеки ден, оставащ до излизането на дуета, забивай по една кърфица в тях! :1000 (34):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом късаш не преигравай

:Vishenka_05:

 

Дано Цървул и Подлогата са направили продължение на "Влез" и "Пей, сърце" и да ги критикуват, че тъпчат на едно място :Vishenka_05:

Да, ама не... очаквай хит :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Запали свещ да е провал дуета!

Или си изработи по една кукла, която да наподобява Галя и Цица, като всеки ден, оставащ до излизането на дуета, забивай по една кърфица в тях! :1000 (34):

Имам такава кукла на Галош от 6 март 2012 :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очевидно нещо не правиш както трябва във вудуту!

Тя не е спряла да мачка оттогава... :3fdb8960598fa63e:

Магията има обратен ефект ако не я правиш както трябва. Сега се сетих, направи кукла на Стояна и действай по твоя въпрос :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

НИКОГА! :gun_bandana:

 

 

Ще го превъзпитам да започне да слуша истински певици и певци!

Неможеееееш...

Ванча прилича на дърта сводница, въртяща бардаци!!

 

Хита на лятото, уникални!

 

Те си мислят, че си тииии.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Това заболя!

Мамааннн :whistling:

 

Не ме амбицирай!

А и ти ще я слушаш, няма да я гледаш! :3fdb8960598fa63e:

Неможеш душа...не си ли чувала че по-упорити и по-инати от козирозите - нямаааа !!!! :*

Link to comment
Сподели в други сайтове

Неможеш душа...не си ли чувала че по-упорити и по-инати от козирозите - нямаааа !!!! :*
Много добре си изглежда жената! Искам да видя Джако Вакарелски на нейните години как ще е! Или безвратата Баница... :mf_surrender:

 

vankara-240x300.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана, ако е маман, то Петра не знам какво е...?

 

p24f2678be431a349f72ad959848734f4_66088615.jpg

 

Ама я слушаш. :3fdb8960598fa63e:

Дърти миндилиии :1000 (29): И двете приличат на такива.

Аз и лелка я слушам от време на време, ама за да ми влезе в топа, още много свирки има да въртии :D

 

Иначе това не е ли велико:

https://youtu.be/V_nfPolRig8

 

И до ден днешен, текста си важи... За мен е шедьовър тоя текст, а и песента е много яка.

 

Много добре си изглежда жената! Искам да видя Джако Вакарелски на нейните години как ще е! Или безвратата Баница... :mf_surrender:

 

vankara-240x300.jpg

Е Ася сега е много добре, с интервенции може и да се запази още.

Иначе Ивана в лице е красива, спор няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Ася сега е много добре, с интервенции може и да се запази още.

Иначе Ивана в лице е красива, спор няма.

На мен пък Ася в лице ми е като да се разпадне всеки момент.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Нямам право" с над 2 млн. гледания :Vishenka_05: Дано я изпее на някой концерт. Време е да мачка с миксове от стари песни, ала лелча Маман-Калудка.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък Ася в лице ми е като да се разпадне всеки момент.

Еее има филъри на много места , но те се разграждат. Нослето имаше нужда да го пипне, че беше тотал щета...

Супер си е .

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Нямам право" с над 2 млн. гледания :Vishenka_05: Дано я изпее на някой концерт. Време е да мачка с миксове от стари песни, ала лелча Маман-Калудка.

 

Няма да предизвика фурор.. за жалост, тя няма вселенски хит ала - Луда по теб, Ти си, Шампанско, Две сърца...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...