Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Стига си бръщолевила глупости - Ванча била лидер през 2001 .. :mf_surrender: Ако е лидер, защо изведнъж 2002 даже в топ 5 не влиза, на фона на Камелия, Деса, Анелия, Глория, че даже тогава Мишо Шамара беше по-голяма звезда.

Кралица Пепи изживя своя апогей през 1998-2001 :girl_witch:

Аха, значи "Грешна нощ" не била в топ 5... Разбирам! :1000 (29):

Кралица Пепи като била в апогей до 2001, пак да попитам, защо няма даже номинации за певица на годината в "Нов фолк", миличък? Нали наградките за Преслита като теб са най-важни? На Пепа къде са? Виждам номинации за Глория, Камелия, Деса, Софка, Таня Боева, Ивана... Други няма! Това са големите имена на ерата "Нов фолк" до 2001! Петра не са я броили за жива!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв хит има Ванча през 2001 освен "Грешна нощ", който излиза в края на годината?

 

Сума ти песни от първия й албум бяха клипирани през 2001, дето бяха хитове в първата половина на годината. Албумът "100 патрона" излиза през декември 2000 и се разгръща през следващата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сума ти песни от първия й албум бяха клипирани през 2001, дето бяха хитове в първата половина на годината. Албумът "100 патрона" излиза през декември 2000 и се разгръща през следващата година.

"Смукача" и "Жените знаят как" в отбора на хитовете ли са? :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Смукача" и "Жените знаят как" в отбора на хитовете ли са? :1000 (29):

 

"Смукача" беше сериозен хит междудругото.

 

Имах предвид песни като "Късно е", "Добра среща приятели", "Жадни за любов", "Вик", "100 патрона ремикс" (която изненадващо също мачкаше). Това малко ли е?

 

Как иначе си обясняваш факта, че публиката предпочете Ивана пред Глория?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че през 2002, Ваня и Глория подготвяха "Крепост" и "Мирише на любов" и дръпнаха леко назад.

 

Калин не е бил пряк свидетел на събитията и си мисли, че като е прочел някъде нещо си, са му ясни нещата. Грешни изводи си е извадил от разкази по картинка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калин не е бил пряк свидетел на събитията и си мисли, че като е прочел някъде нещо си, са му ясни нещата. Грешни изводи си е извадил от разкази по картинка.
Но за сметка на това, говори с патоса на специалист! :1000 (29):

 

Кайчето е доктор на попфолк науките, защитил е дисертация на тема - "Алчна за награди и интриги с колежки. Преси - пицарката на нашите сърца"!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има "Безумна цена", "Убиец а любов", а и "От извора" и "Скитам се" от предната година, които стават достатъчно големи хитове и въпреки наличието на Десислава в "Пайнер".

Забравяш Грешна нощ, 100 патрона и Последна вечер...

Ванча гръмна още със 100 патрона, след това целия й албум беше сред най-слушаните..

 

Петра не мисля, че е клоун... и до днес текстовете й нямат аналог, доста стойностни са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забравяш Грешна нощ, 100 патрона и Последна вечер...

Ванча гръмна още със 100 патрона, след това целия й албум беше сред най-слушаните..

Вторият албум е по-продаван, лайв изпълненията. Там успява да се нареди веднага след Кама и Деса по продажби за 2002 година.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вторият албум е по-продаван, лайв изпълненията. Там успява да се нареди веднага след Кама и Деса по продажби за 2002 година.

Което е доста странно, първия й албум беше сила..

 

Мегастарката е голяма интригантка :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петра не мисля, че е клоун... и до днес текстовете й нямат аналог, доста стойностни са.

 

"Всеки бизнеса предаде, на почивка се отдаде, дансингът бе в нашето купе"

 

"Грешката е вярна, това не съм аз, бъркате ме с Бритни от другия клас"

 

"Туй се казва далавера- ще те любя батко! Ще те любя във килера с бабиното сладко!"

 

"Баровци ме зяпат, с зийнали уста, искат да налапат моята снага. Ала имам пачки, пачки по стотатачки, пачки за лапачки не се давам аз."

 

"Гладна мечка, хоро не играе, не купонясва, а само си трае! Няма ли лев, няма и рев, бачкай, бачкай, да си на кеф!"

 

"Събраха се котаците под този парламент. Писаните и маците да ходят на банкет."

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което е доста странно, първия й албум беше сила..

 

Мегастарката е голяма интригантка :D

Не е чак толкова странно. Имаше инерцията на хитовете от първия албум, вече беше направила рецитал на "Златният мустанг", извади "Грешна нощ", която е пилотна за втория албум, успя да наложи и "Последна вечер". А и имаше интерес, защото за първи път се правеше лайв албум в България, малко по-късно същия извади Тони Стораро.

 

А Мегастарката нещо не се чувства добре тези дни, видимо е. Може би е заради сръбския провал на Пресли. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че това не е вярно.
Вярно е, потърси в темата на Кама скана, който е качил Фокси. Продала е над 30 000 бройки от "Ивана лайв", веднага след Деса.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вярно е, потърси в темата на Кама скана, който е качил Фокси. Продала е над 30 000 бройки от "Ивана лайв", веднага след Деса.

 

Имам предвид, че "Лайв" албумът не е по-продаван от "100 патрона". "100 патрона" помете пазара и изкара 5-6 големи хита в година, в която топ албумите правеха по над 150 000 копия без проблем.

 

Две години по-късно най-продаваният албум е пласирал едва 65К, а "Лайв"-а около 30К. Няма как "100 патрона" да е продал под 30К.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам предвид, че "Лайв" албумът не е по-продаван от "100 патрона". "100 патрона" помете пазара и изкара 5-6 големи хита в година, в която топ албумите правеха по над 150 000 копия без проблем.

 

Две години по-късно най-продаваният албум е пласирал едва 65К, а "Лайв"-а около 30К. Няма как "100 патрона" да е продал под 30К.

Помня, че "100 патрона" дълго време беше на първо място по продажби, в класацията, която публикуваше "Нов фолк". Но не съм чела данни за неговите продажби. "Ивана лайв" официално е обявен в класацията за топ 5 най-продавани албуми на 2002 година.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Всеки бизнеса предаде, на почивка се отдаде, дансингът бе в нашето купе"

 

"Грешката е вярна, това не съм аз, бъркате ме с Бритни от другия клас"

 

"Туй се казва далавера- ще те любя батко! Ще те любя във килера с бабиното сладко!"

 

"Баровци ме зяпат, с зийнали уста, искат да налапат моята снага. Ала имам пачки, пачки по стотатачки, пачки за лапачки не се давам аз."

 

"Гладна мечка, хоро не играе, не купонясва, а само си трае! Няма ли лев, няма и рев, бачкай, бачкай, да си на кеф!"

 

"Събраха се котаците под този парламент. Писаните и маците да ходят на банкет."

Ми във всички тея текстове има много повече смисъл от сегашните. Просто е изпяла социалните проблеми под формата на шега/закачка. За това казвам, че тя няма аналог.

Котаците и маците и Хищна хиена са велики текстове!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Помня, че "100 патрона" дълго време беше на първо място по продажби, в класацията, която публикуваше "Нов фолк". Но не съм чела данни за неговите продажби. "Ивана лайв" официално е обявен в класацията за топ 5 най-продавани албуми на 2002 година.

 

Те и не са били обявявани данни за него. Аз изхождам от пътя на логиката. 2000 е рекордна по общи продажби за целия жанр (неслучайно цели 2 златни албума и един платинен). Хората купуваха като луди. А дебютният албум изкара много повече хитове от втория (във втория май бяха само 3?). Абсурдно е "100 патрона" да е продал под 30 000, щом Деси Слава, Глория и Камелия са праскали по над 150 000. По-скоро е продал поне 80 000, ако не и повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и не са били обявявани данни за него. Аз изхождам от пътя на логиката. 2000 е рекордна по общи продажби за целия жанр (неслучайно цели 2 златни албума и един платинен). Хората купуваха като луди. А дебютният албум изкара много повече хитове от втория (във втория май бяха само 3?). Абсурдно е "100 патрона" да е продал под 30 000, щом Деси Слава, Глория и Камелия са праскали по над 150 000. По-скоро е продал поне 80 000, ако не и повече.
Можем само да предполагаме.

Аз по времето на първия албум на Ваня, бях Десова и не съм обръщала толкова внимание.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми във всички тея текстове има много повече смисъл от сегашните. Просто е изпяла социалните проблеми под формата на шега/закачка. За това казвам, че тя няма аналог.

Котаците и маците и Хищна хиена са велики текстове!

 

Петра тогава да ти прави хороскоп! :1000 (1):

 

 

 

:roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...