Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Говорим за тийновете на 2018, не на 2008.

Ти какво наблюдение пък имаш върху ученици? :3fdb8960598fa63e:

Сам беше свидетел на експеримента с армитата на Преслава и Галена. Пресовата има близо 900 члена, а Галеновата няма и 200. В такива групи влизат предимно деца и тийнове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е аз искам да разбера кой ще пее на въпросната дата. За 28-ми става въпрос.

Такава звезда си във фейса и инста, стъпваш тежко по червения килим, а те е срам... не така! И като гледам как се вихриш по дискотеките, не изглеждаш срамежлив ... Защо се правиш тук? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, точно те не знаят. Във всички други разбрах кои са, само там не знаели. :1000 (29):

 

Казва се "Благодаря!", а не някви обяснения ненужни. :slapin:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сам беше свидетел на експеримента с армитата на Преслава и Галена. Пресовата има близо 900 члена, а Галеновата няма и 200. В такива групи влизат предимно деца и тийнове.

 

Абе човек ти пак ми изкарваш цифри.. спри се, аз съм в училище всеки ден и общувам с тия хора. Мисля, че имам по-обективна преценка.

 

Още не се знае. Казаха ми да звънна след 14-15-ти юни. ;)

 

За Николчето в огъня влизаш. Веднага готов да съдейства. Ще искаш нещо в замяна със сигурност... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такава звезда си във фейса и инста, стъпваш тежко по червения килим, а те е срам... не така! И като гледам как се вихриш по дискотеките, не изглеждаш срамежлив ... Защо се правиш тук? :3fdb8960598fa63e:

Тук се опитвам да се правя на културен, примерен и срамежлив!

 

Казва се "Благодаря!", а не някви обяснения ненужни. :slapin:

 

Мерси! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Николчето в огъня влизаш. Веднага готов да съдейства. Ще искаш нещо в замяна със сигурност... :roll1:

 

Малко ли съм му тровил душицата. Само той си знае. Трябва и нещо добро да види. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Забелязвам и доминацията на попа, и отлива от чалгата, което ме натъжава. Обаче певиците-идиотки са виновни, че докараха положението дотук с едно и същото звучене и загубата на по-възрастното поколение като таргет.

 

Около 25 години минаха от началото на попфолка като масова музика, време беше да настане и една наистина мащабна криза, каквато наблюдаваме в момента.

 

Иначе, ако питаш SG - всичко е наред и златният век на чалгата тепърва предстои. :3fdb8960598fa63e:

 

Какво ще кажеш за "Нищо" на Лорена и "По такива си падам"? Не успяха ли да те зарибят?

 

На Лорена не ме грабна, въпреки че нейните ми харесват по принцип, а за дуета, не е лоша, даже си я пусках от време на време, ама с времето все повече ме дразни дефектът на Емрах на "ч" :dontknow: Като цяло омръзна ми. Дори на Емануела пускам понякога, ама не ми е някаква уау.

 

Тази година нито една песен не ми е стабилен хит. Зоопарк е, но в мойта глава омръзна на втората седмица.

 

Текстовете са ми кифленски, аранжиментите са едни и същи, клиповете са предимно от мазето на Планета.

Даже, човек, преди гледах повечето интервюта на пайнерци, а сега са ми толкова безлични и безинтересни.

 

Направо не мога да повярвам... а такъв чалгаджия бях :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но Поля песента наистина е уникална, не я спирам.

 

Тази песен е пращала за Евровизия 2018, доколкото разбрах. И аз я въртя яко. И много тъпо, че я изтриха, имаше едни 25к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И всъщност само децата и тийновете са главните, за които можем да кажем това, така че не можем да го водим, че цяла България е преминала към попа-рапа, които са прикрита чалга. Хората над 20 най-много да слушат наравно и двете, но по дискотеките да се разкъртват главно на чалгата- новите и старите парчета. А тези над 40 никога не биха си пуснали Чоко и Пикпук, а старите песни от поп-фолка. Така че може би малко прекаляваме с мелодраматизирането, защото дори и да изключим факта, че попа-рапа е чалга, пак не той държи главната аудитория... но пък държи аудиторията, която прави гледанията, по които отсъждаме това-онова.

 

Това е така, но виж колко поп турнета ще има през 2018. После виж чалгата къде е ...

 

Единствено чалготеките поддържат приходите в чалгата, но попът събира репертоар, малките порастват и все по-често ще виждаме чалгата в ъгъла и по дискотеките.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори ден се мъча да харесам на Глория песента. Не става!

Глория има спешна нужда рязко да си почине от Мариета Ангелова за текстовете си, от Калин Димитров за аранжиментите си и от Люси за клиповете си. Супер наложително й е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория има спешна нужда рязко да си почине от Мариета Ангелова за текстовете си, от Калин Димитров за аранжиментите си и от Люси за клиповете си. Супер наложително й е!

Абсолютно! Всичко стана прекалено изтъркано. А относно клиповете и друг път съм казвал, че трябва да спре да снима с Люси, и че недоумявам как той си позволява да ѝ прави толкова еднообразни и тъпи видеа. Все си мислех, че предвид перфекционизма и точността на Глория, всеки работещ с нея би влагам малко повече, отколкото за другите изпълнители, но явно не е така... Що тъпи клипове и наснима Люси в последните години, не е истина... И не е до парите. Може и с по-малко да се направи нещо готино. Например веднага се сещам за "Докрай" на Жана Бергендорф, който също е негов. Едва ли се е бръкнала много за него, но е супер въздействащ.

 

Явно кризата е повсеместна. Не мога да повярвам докъде стигна целият жанр - пълна безидейност и еднообразие. Ако през периода 2000 - 2008-ма ми кажеха, че това ще се случи, нямаше да повярвам.

И не се ли осъзнае спешната нужда от обновяване на екипите, работещи за поп-фолка, няма да се променят нещата.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно! Всичко стана прекалено изтъркано. А относно клиповете и друг път съм казвал, че трябва да спре да снима с Люси, и че недоумявам как той си позволява да ѝ прави толкова еднообразни и тъпи видеа. Все си мислех, че предвид перфекционизма и точността на Глория, всеки работещ с нея би влагам малко повече, отколкото за другите изпълнители, но явно не е така... Що тъпи клипове и наснима Люси в последните години, не е истина... И не е до парите. Може и с по-малко да се направи нещо готино. Например веднага се сещам за "Докрай" на Жана Бергендорф, който също е негов. Едва ли се е бръкнала много за него, но е супер въздействащ.

 

Явно кризата е повсеместна. Не мога да повярвам докъде стигна целият жанр - пълна безидейност и еднообразие. Ако през периода 2000 - 2008-ма ми кажеха, че това ще се случи, нямаше да повярвам.

И не се ли осъзнае спешната нужда от обновяване на екипите, работещи за поп-фолка, няма да се променят нещата.

 

Не мисля, че проблемът е толкова в Люси, по-скоро е при Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви неща коментирате при положение, че царицата на фолка е в Черешката.

 

Нека да започнем с коментарите за президентшата сега!!!

 

 

Царица освен на скандала, и на баладите!!! Текста е страхотен, музиката и изпълнението топ!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви неща коментирате при положение, че царицата на фолка е в Черешката.

 

Нека да започнем с коментарите за президентшата сега!!!

 

 

Царица освен на скандала, и на баладите!!! Текста е страхотен, музиката и изпълнението топ!

Луната е една! Както казах преди, тази балада и “Аз не съм жена...” са едни от най-силните в жанра. Какви ли не простотии е пяла, но ето и какви уникални песни е оставила. Не като една Александрова или Яница в днешно време, при които всичко е комерс до комерс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна е новатор и експериментатор в музиката си. А в поведението си се доближава до световните звезди - не й пука за чуждото мнение и затова е толкова успешна.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото не е майтап факта, че Луна все още я хранят албуми като Тук там и Искам го, стискам го. :Vishenka_05:

Жалко,че издава много рядко нови песни. Да , има интересно поведение. За мен не е луда, а по скоро ексцентрична. Но това и пречи да има муз. компания зад гърба си и да бъде още по успешна :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво е положението при тийновете, но живея точно до училище (1-7 клас) и ще ви кажа как стоят нещата.

При най-малките чалгата абсолютно никаква я няма. Дерат гърла на Криско, Скандау, 100 кила и някакви новоизлюпени рапъри, които и аз не знам.

При 5-7 клас е същото положение с изключение, че съществуват Азис и тук-там Теди Александрова, Галин, Фики.

 

Но няма никакъв интерес.

Вчера ги чувах как си чудят къде да намерят бясна вафла Криско. :roll1:

 

Отливът към момента е малък, но истинската криза си мисля, че ще настане точно когато тези малките пораснат, станат студенти и поп-фолкът почти не е присъствал в живота им.

Кой ще пълни чалготеките тогава? Кой?!?

 

ПС:

 

АЛБУМЪТ, ЗА КОЙТО ДЪЛГО ЩЕ СЕ ГОВОРИ

АЛБЪМЪТ, КОЙТО ТРЯБВА ДА ПРИТЕЖАВАШ

 

WTF, СЕРИОЗНО?!?!?!?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какво е положението при тийновете, но живея точно до училище (1-7 клас) и ще ви кажа как стоят нещата.

При най-малките чалгата абсолютно никаква я няма. Дерат гърла на Криско, Скандау, 100 кила и някакви новоизлюпени рапъри, които и аз не знам.

При 5-7 клас е същото положение с изключение, че съществуват Азис и тук-там Теди Александрова, Галин, Фики.

 

Но няма никакъв интерес.

Вчера ги чувах как си чудят къде да намерят бясна вафла Криско. :roll1:

 

Отливът към момента е малък, но истинската криза си мисля, че ще настане точно когато тези малките пораснат, станат студенти и поп-фолкът почти не е присъствал в живота им.

Кой ще пълни чалготеките тогава? Кой?!?

 

ПС:

 

АЛБУМЪТ, ЗА КОЙТО ДЪЛГО ЩЕ СЕ ГОВОРИ

АЛБЪМЪТ, КОЙТО ТРЯБВА ДА ПРИТЕЖАВАШ

 

WTF, СЕРИОЗНО?!?!?!?!

10 лева? И 10 стотинки не давам! :helpsmilie:

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...