Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Фолкикона забърква меню от подигравки

Вчера бе позитивна. Чудех се какво става и защо се цупят един на друг двама от участниците. Президентът много уместно попита какво се случва. Днес очевидно ще се случи случка, обаче - скуката не се търпи!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Много е харесвана, според коментарите. Пишат "Българката да им покаже как се пее".

Има повече гледания от новата песен на една прохождаща звезда там, дъщеря на починал и много известен певец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствена чалгарка явно.

 

Съмнявам се! Тя винаги е на мястото си, никой не може да й го промени, освен ако не отстъпва стратегически, предвиждайки победа два хода по-късно!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Много е харесвана, според коментарите. Пишат "Българката да им покаже как се пее".

Има повече гледания от новата песен на една прохождаща звезда там, дъщеря на починал и много известен певец.

Обаче тук е доста секси

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя е тая от горния пост?

Това е форум за истински кралици, че даже Луни и Президенти! Коя друга е гостувала в Босненска ТВ? :D

Не е решила., не е станала президентша :notworthy:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Вижда се коя е била фаворитка на публиката , всичките й клипове са с най-много гледания от тая година. А това изпълнение има 30 хиляди за ден и половина, за справка другите отбори са с по 5-6к гледания.

Това ми стана любимото изпълнение на Ти си, дори е влязло в трендинга. Богинята ми :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Вижда се коя е била фаворитка на публиката , всичките й клипове са с най-много гледания от тая година. А това изпълнение има 30 хиляди за ден и половина, за справка другите отбори са с по 5-6к гледания.

Това ми стана любимото изпълнение на Ти си, дори е влязло в трендинга. Богинята ми :Vishenka_05:

Все пак спечели най-добрата певица. Тази Оливия става за някой забутан пиано-бар с това малко гласченце или да си прави акустичните кавъри в тубата. Сцената е нещо друго.

 

Разбира се, нищо няма да излезе от никого.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Вижда се коя е била фаворитка на публиката , всичките й клипове са с най-много гледания от тая година. А това изпълнение има 30 хиляди за ден и половина, за справка другите отбори са с по 5-6к гледания.

Това ми стана любимото изпълнение на Ти си, дори е влязло в трендинга. Богинята ми :Vishenka_05:

 

Доста неприятен глас и постановка на пеене има това момиче, лигав, мячещ. :mf_surrender: За Камелия е ясно, ама девойката все пак участва в ГЛАСЪТ на България...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сузанита с поредна брутална изцепка: Фучи с 200 км/ч по магистралата, опряла пистолет до главата на гаджето си

(СКАНДАЛНИ СНИМКИ)

 

Прочети повече в Blitz.bg: https://www.blitz.bg/layfstayl/shoubiznes/s...news604854.html

 

 

Сузанита направи поредна изцепка. Тя засне как с гаджето й се движат с 200 км/ч по магистралата, а през това време размята пистолет и пее. Пистолетът най-вероятно е истински, имайки се предвид, че приятеля й е работел като охрана. Тя небрежно си припява и го размята в близост до главата му, сложила пръст на спусъка. Едно натискане, без да иска, я дели от голяма беля.

 

1528115335-34368436-2289724051042761-6151629701841420288-n.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста неприятен глас и постановка на пеене има това момиче, лигав, мячещ. :mf_surrender: За Камелия е ясно, ама девойката все пак участва в ГЛАСЪТ на България...

Тя затова Камелия така блесна в сравнение с нея. Направо я погреба :1000 (29):

 

А не мога да разбера защо все повтарят на всяка поп-фолк песен колко това било трудно за човек, който не пеел това като повечето песни нямат кой знае каква орнаментика или пък особен ритъм. Тази е такъв пример. Изпя я както би изпяла всяка друга.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя затова Камелия така блесна в сравнение с нея. Направо я погреба :1000 (29):

 

А не мога да разбера защо все повтарят на всяка поп-фолк песен колко това било трудно за човек, който не пеел това като повечето песни нямат кой знае каква орнаментика или пък особен ритъм. Тази е такъв пример. Изпя я както би изпяла всяка друга.

Според мен попмузиката е много по-трудна за пеене. В чалгата това увиване всъщност замазва неспособността за вземане на правилен тон. И аз мога да пея повечето чалги, но поп - не! Елементарен жанр си е това. Затова и повечето певачки са неграмотни.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен попмузиката е много по-трудна за пеене. В чалгата това увиване всъщност замазва неспособността за вземане на правилен тон. И аз мога да пея повечето чалги, но поп - не! Елементарен жанр си е това. Затова и повечето певачки са неграмотни.

 

Това може да го твърди само човек, който няма грам идея от музика и пеене.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя затова Камелия така блесна в сравнение с нея. Направо я погреба :1000 (29):

 

А не мога да разбера защо все повтарят на всяка поп-фолк песен колко това било трудно за човек, който не пеел това като повечето песни нямат кой знае каква орнаментика или пък особен ритъм. Тази е такъв пример. Изпя я както би изпяла всяка друга.

Какво е блеснала? Не чувате ли как грачи? Оливия я смаза...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си мислиш, че можеш да изпееш нещо и наистина да го изпееш вярно, ритмично и с чувство са две напълно различни неща.

Именно - повечето са фалшиви и затова само врещят. В равна песен един тон няма да уцелят, а къдрейки поне има шанс някъде да случат.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все пак спечели най-добрата певица. Тази Оливия става за някой забутан пиано-бар с това малко гласченце или да си прави акустичните кавъри в тубата. Сцената е нещо друго.

 

Разбира се, нищо няма да излезе от никого.

 

 

Доста неприятен глас и постановка на пеене има това момиче, лигав, мячещ. :mf_surrender: За Камелия е ясно, ама девойката все пак участва в ГЛАСЪТ на България...

 

Въпрос на вкус!

Като гледам коментарите и кои клипове са най-гледани тая година, друго е мнението на масата.

А въпросния клип е най-гледан от всички на финалистите. То е ясно, че Камелия е най-голямата звезда в шоуто, но все пак...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че различните потребители сме слушали различна песен. Това е един от най-добрите лайфове на Кама евър, а Оливия представя парчето от напълно нов ъгъл. Камелия направо да я урежда да запише официална поп версия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че различните потребители сме слушали различна песен. Това е един от най-добрите лайфове на Кама евър, а Оливия представя парчето от напълно нов ъгъл. Камелия направо да я урежда да запише официална поп версия.

Не беше лош лайв. Но Оливия има един симпатичен тембър, но в никакъв случай няма добре изградена техника на пеене. Можеше и по поп да се направи.

 

И за мен попмузиката е по трудна , но и по приятна за пеене. Там има и смяна на постановката на пеене, по ниско пеене, по виско пеене. В българкста чалга няма никакво пеене. Малцина са като Глория, Деса, Анелия, Джена, Цветелина, Ивана, Луна и певици от старата генерация, които пеят в песните си... Повечето мънкат под носа си и ссигурно с голям зор ги записват в студио... Не е като в Гърция или Сърбия - там си имат типичен начин на изпяване на фолка им...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен попмузиката е много по-трудна за пеене. В чалгата това увиване всъщност замазва неспособността за вземане на правилен тон.

Съгласен. Масата фолк песни не изискват кой знае какъв диапазон. Даже почти никакъв.

Много по-трудно е да се изпее чисто един дълъг висок тон, отколкото да украсяваш всяка фраза с мелизми. Второто го прави всеки циганин. А първото изисква страшно много работа и обработка на гласа.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хляб има в тази Оливия, колкото и да се напъват местните "капацитети" от предната страница да ни убедят в противното. Нищо, че не победи, добър сезон се получи. От вчера се чудя на кой толкова ми прилича в пеенето. И на външен вид и като пеене, аха като Ванеса Паради.... мое мнение....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...