Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Това са ми новите сръбски топове

Искам да ги кавърдиса някой :

 

 

 

На Буба е топ.

 

Първата песен е за душевно изтерзани. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен я раздухвах тук, но никой не се впечатляваше

Просто някой трябва да си поръча песен на тези двамата. Вадят стахотно звучене. На тази Мая й направиха топ албум, всичко хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Буба е топ.

 

Първата песен е за душевно изтерзани. :3fdb8960598fa63e:

Моляяяяяяяя? :D

 

Тая песен я раздухвах тук, но никой не се впечатляваше

Просто някой трябва да си поръча песен на тези двамата. Вадят стахотно звучене. На тази Мая й направиха топ албум, всичко хит.

Ками леко ги кавърдиса с Клинката :D

Иначе целия им канал е с брутални песни, почти нямат слабо. Много са добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси и Павел са на морето :Vishenka_05: за 20 минути - 3000 харесвания в Инстаграм, изглежда леко напълняла :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Ей това е абсолютния топ на 2017, брутална и музикално, и визуално. Мечтая си и в нашата чалга да чуем и видим нещо подобно.

 

И само някой да е преместил коментарите в сръбската тема, ще хвърчат глави! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

В пъти по-добре от чалга тъпотиите. Дотук Тита и Поли Генова гръмнаха, както и геймърите.

 

А чалгата какво има? Бръм ли? :mf_surrender:

 

Уникална е тая песен. :phpgrin2:

 

Иначе по въпроса за попфолка - от началото на годината има достатъчно яки песни. Вече си мисля, че не чалгата не става за теб, а ти не ставаш за нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Ей това е абсолютния топ на 2017, брутална и музикално, и визуално. Мечтая си и в нашата чалга да чуем и видим нещо подобно.

 

И само някой да е преместил коментарите в сръбската тема, ще хвърчат глави! :gun_bandana:

И мене ми е любима тая песен. Абсолютен топ !

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникална е тая песен. :phpgrin2:

 

Иначе по въпроса за попфолка - от началото на годината има достатъчно яки песни. Вече си мисля, че не чалгата не става за теб, а ти не ставаш за нея.

 

 

Не знам, но почти всички бг поп бози от тая година ми харесват.

 

За фолка - нито една песен не ми е в плейлистата трайно, считано от началото на годината.

 

За сега слушам ТОП и новата боза на Галена донякъде взе да ми харесва.

 

Но ако сложиш моите вкусове отстрани, наистина ли не забелязваш доминацията на попа на всички нива? Чалгата се приема малко като естрада - нещо, което е омръзнало и с нищо интригуващо. Даже забелязвам как поколението, което израстна с фолк сега "хейти" поп певачките и не ги трае. Някак каруселът се извъртя...

 

Преди ние така разсъждавахме за естрадните изпълнители, а сегашното поколение харесва попа, а чалгата е нещо скучно.

 

Естествено, отливът при чалгата не е чак толкова краен, но има някаква тенденция.

 

 

Още един хит...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но почти всички бг поп бози от тая година ми харесват.

 

За фолка - нито една песен не ми е в плейлистата трайно, считано от началото на годината.

 

За сега слушам ТОП и новата боза на Галена донякъде взе да ми харесва.

 

Но ако сложиш моите вкусове отстрани, наистина ли не забелязваш доминацията на попа на всички нива? Чалгата се приема малко като естрада - нещо, което е омръзнало и с нищо интригуващо. Даже забелязвам как поколението, което израстна с фолк сега "хейти" поп певачките и не ги трае. Някак каруселът се извъртя...

 

Преди ние така разсъждавахме за естрадните изпълнители, а сегашното поколение харесва попа, а чалгата е нещо скучно.

 

Естествено, отливът при чалгата не е чак толкова краен, но има някаква тенденция.

 

Забелязвам и доминацията на попа, и отлива от чалгата, което ме натъжава. Обаче певиците-идиотки са виновни, че докараха положението дотук с едно и същото звучене и загубата на по-възрастното поколение като таргет.

 

Около 25 години минаха от началото на попфолка като масова музика, време беше да настане и една наистина мащабна криза, каквато наблюдаваме в момента.

 

Иначе, ако питаш SG - всичко е наред и златният век на чалгата тепърва предстои. :3fdb8960598fa63e:

 

Какво ще кажеш за "Нищо" на Лорена и "По такива си падам"? Не успяха ли да те зарибят?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но почти всички бг поп бози от тая година ми харесват.

 

За фолка - нито една песен не ми е в плейлистата трайно, считано от началото на годината.

 

За сега слушам ТОП и новата боза на Галена донякъде взе да ми харесва.

 

Но ако сложиш моите вкусове отстрани, наистина ли не забелязваш доминацията на попа на всички нива? Чалгата се приема малко като естрада - нещо, което е омръзнало и с нищо интригуващо. Даже забелязвам как поколението, което израстна с фолк сега "хейти" поп певачките и не ги трае. Някак каруселът се извъртя...

 

Преди ние така разсъждавахме за естрадните изпълнители, а сегашното поколение харесва попа, а чалгата е нещо скучно.

 

Естествено, отливът при чалгата не е чак толкова краен, но има някаква тенденция.

 

 

Още един хит...

Страшен хит, пълна боза... Толкова пято, че ако това ми го броите като чудо невиждано, попът е същата история като поп фолка. Никакви идеи, всяко лято едно и също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

В пъти по-добре от чалга тъпотиите. Дотук Тита и Поли Генова гръмнаха, както и геймърите.

 

А чалгата какво има? Бръм ли? :mf_surrender:

Че това си е чалга с поп-рап елементи, също като на Тита, за какво говорим въобще? :1000 (29):

Струва ми се, че прекалено много взехме да възприемаме Пайнер за монопол и затова вече като тръгнат да излизат всякакви независими чалга хитове, замаскирани като поп и рап, си мислим, че жанрът е разгромен. А истината е, че ако такива бяха пускани през, да кажем 2000, никой нямаше да възприема тези странични на Пайнер комерсиални парчета за нещо различно... всъщност щеше да се води различно, но като новаторски дял в поп-фолка.

И да, смятам, че е възможна нова златна ера. Защо не? Просто трябва да спрат да мислят толкова за дискотеките и да експериментират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата в момента е дъното. Едно и също от едни и същи хора, по един и същи начин поднесено. Банално. Скучно. Еднодневно. Изтъркано.

Каква златна ера?

Новата ера са младите тийн идоли в попа, които дори и да пеят чалга почитателите им не го осъзнават.

Ако го бяха осъзнали или ако тези Чоко и Пикпук бяха казали: "Ние ще правим чалга", на тях щеше да се гледа с други очи.

Дори нови имена, които си правят чалга го отричат и се оправдават..

Един Галин казва, че не слуша и не прави чалга. Всички се отричат от нея, за какво говорим изобщо? :mf_surrender:

Това ли ви е златната ера?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори ден се мъча да харесам на Глория песента. Не става!

 

И трети ден ще дойде. Пак няма да стане. Не се мъчи. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Втори ден се мъча да харесам на Глория песента. Не става!

Не се мъчи. Аз не го правя. Това е първата й песен, на която не давам шанс - само защото е нейна, да натискам рипийт, минаха тия времена.

Честно казано, малко са нейните песни, които не харесвам - не само защото ми е любимка.

Все съм откривал хубавото в последните й парчета и причината да си ги пусна, но този път просто не искам, то не ми и идва отвътре да се напъвам да я захаресам.

Ще си дойде тази нова нейна песен, която да ни удари в сърцето, и знам, че ще е балада. :Vishenka_05:

 

Според мен Глория и сама знае от какво има нужда и с какво ще бръкне в душичките на хората, но не знам защо не го прави. Специално подканване ли чака и от кого?

Понякога напук прави нещата. Имам чувството, че ще си кара с Мариета и Калин, докато на нея самата не й писне.

Но и това триене на неодобрителни коментари, и от от доказани почитатели, и блокиране - не е в реда на нещата от човек с претенции за себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...