Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Обещанието е спазено:

Слави Минчев Г-жо Димитрова, не съм сигурен в момента дали защитавате българското наследство и култура или просто използвате повода, за да си излеете злобата срещу цял един жанр, заради който от години нямате особена заетост и главно се изявявате пред 50те си почитателя на конкурса Бургас и морето. Нямам намерение да защитавам недоразумението хАнтонина и необмислената и постъпка. Но да пишете за цял един жанр, в който има певци като ДесиСлава, Софи Маринова, Азис, Преслава и много по талантливи, обичани и доказали се пред българите изпълнители, е срамота. Никой не ви задължава да слушате тези ритми на сила, че да се чувствате тровена от тях. И вие ни тровите 20 години с кавъри, фалшиво пеене и скандали с почти всички колеги от вашия естраден жанр... Кариерата ви се гради на злобни подмятания, селски панаири през 3 месеца в интернет медиите и крадени песни с вероятно неуредени авторски права, но никой не се интересува от личността ви и години наред ви подминаваме и вас и "творчеството ви". А може би и от това подминаване ви е болката... Най жалкото е, че използвате една такава ситуация, за да се правите на псевдо патриот, а всъщност по нищо не се различавате от селянките в попфолка, които използват всяка една ситуация, за да напомнят на себе си...За половината ви колеги, вие сте една пълна некадърница с ограничени гласови данни...Пълна гротеска сте. Хубав ден!

:1000 (6): :1000 (6): :1000 (6):

:D :D :D

Пожелавам й да се засече с мегазвездата Луна Президент в предаване или риалити формат!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно всички се питаме "Кога?"

 

 

Кога?

 

Кога?

 

Кога?

 

Кога?

 

Дай Боже скоро ...

 

Иначе в интерес на истината Глория далеч не е "изстинала" през 2004, защото песни като "Еднопосчен път", Кръговрат, Приличам ли на вятъра, Изсвирете нещо ударно, Обичай ме такава, Не лъжи на колене, Пясъчни кули, Вярвам в любовта, Двойна игра и др. са си хубави и в неин стил. НО! - последната й песен, единствена към момента за 2018 (даже името й няма смисъл да запомня), предпоследната й песен - единсвтена за 2017 г. (на която също не помня името), преди това с Криле, Докосването има памет, Полудяваш по мен и разни такива от 4 години насам си е тотален неуспешен "експеримент".

Link to comment
Сподели в други сайтове

:D :D :D

Пожелавам й да се засече с мегазвездата Луна Президент в предаване или риалити формат!

Да бе... И пак да се отърка в някой по известен, за да се заговори за нея. Малко ли и беше, че една седмица си прави реклама на гърба на хАнтонинчето. Не искам Луна да я изкарва от блатото. Да си кисне там и да се подготвя за Бургас и морето бърем се миряса :1000 (29):

 

Но на госпожа Димитрова би и отивала ролята да почиства на коня и и да го оседлава за царицата. Ония с с който влезна във в алстарс сезона

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе... И пак да се отърка в някой по известен, за да се заговори за нея. Малко ли и беше, че една седмица си прави реклама на гърба на хАнтонинчето. Не искам Луна да я изкарва от блатото. Да си кисне там и да се подготвя за Бургас и морето бърем се миряса :1000 (29):

 

Но на госпожа Димитрова би и отивала ролята да почиства на коня и и да го оседлава за царицата. Ония с с който влезна във в алстарс сезона

Важното е, че Луна няма да я разпознае коя е и ще й поръча да забърка смес за хранене на коня.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Юнона има много по добра продукция от тази на глория от поне 4-5 години. Ако Глория пееше песните на Юнона, щяха да са много популятни. Просто Юнона е като Биляна, а доскоро и Яница беше в тяхната група... Цял живот прохождат. Разбира се Яница вече от 5 години е на етап прогресиране. След 15 годинки може да е на по горен етап, но сигурно дотогава ще загуби търпение и ще се откаже (а дано) :1000 (29):

 

Глория е с най големите бози в жанра от 5 години насам и няма дори коя да дам за пример... Всички са по добре от нея малко или много... Направо си плюе на дискографията с тези шитове...

 

Когато Юнона направи песен като "Прегърни ме", ела ми се обади. :1000 (30):

Проблемът при Глория е, че иска да пусне всичко, което е записала, под една или друга форма. Сякаш не осъзнава кое наистина е добро и заслужава да се заложи на него.

Вместо да направи по един добър клип на "Не лъжи на колене" и "Докосването има памет", тя пуска 5 тв версии през месец. Вместо да пусне "Нещо ударно" и наесен "Прегърни ме" с яки клипове, тя прави нещо като концерт с трите нови песни. Навремето пък избра "Опиат" пред "На чисто", "Прави любов.." пред "За първи път", "Свобода" пред "Обич моя"... Ужас и безумие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато Юнона направи песен като "Прегърни ме", ела ми се обади. :1000 (30):

Проблемът при Глория е, че иска да пусне всичко, което е записала, под една или друга форма. Сякаш не осъзнава кое наистина е добро и заслужава да се заложи на него.

Вместо да направи по един добър клип на "Не лъжи на колене" и "Докосването има памет", тя пуска 5 тв версии през месец. Вместо да пусне "Нещо ударно" и наесен "Прегърни ме" с яки клипове, тя прави нещо като концерт с трите нови песни. Навремето пък избра "Опиат" пред "На чисто", "Прави любов.." пред "За първи път", "Свобода" пред "Обич моя"... Ужас и безумие.

Удобна на Юнона е много добра фолк песен. При име като Глория, щеше да е тотален хит. За разлика от Глория обаче, Юнона е помислила за хубав клип...

А и хубавите песни на Глория вече не са цел а чиста проба късмет...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Удобна на Юнона е много добра фолк песен. При име като Глория, щеше да е тотален хит. За разлика от Глория обаче, Юнона е помислила за хубав клип...

А и хубавите песни на Глория вече не са цел а чиста проба късмет...

 

Новата песен на Глория също щеше да е тотален хит, ако беше изпълнена от Преслава, например. Просто текстът щеше да е друг - по-запеваем и хитов. Същото се отнася и за "Ненаситна" и още куп други нейни песни, които не са се завъртели по баровете само защото са в нейно изпълнение. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галчето пак изкара флоп - 2,8 млн. гледания за 1 месец .. "Обратно в играта" имаше повече. :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се изтриваш - 59 868

 

Moro mou - 51 875

 

Само една единствена седмица Галена правеше повече гледания и го изтъкнахте , ами сега какво да кажем? Галена май наистина започна да върви много назад , ще се радвам ако изкара нещо силно и най-вече самостоятелно , че в момента поп-фолка хич не върви на добре. Докато продължават някои като Галена , Янева , Мария , Галин и т.н. да се правят на попаджии трябва в скоро време наистина да забравим хубавия попфолк. Добре,че са имена като Преслава , Глория , Деси Слава , Емилия и т.н. , за да можем да слушаме поне качествен попфолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се изтриваш - 59 868

 

Moro mou - 51 875

 

Само една единствена седмица Галена правеше повече гледания и го изтъкнахте , ами сега какво да кажем? Галена май наистина започна да върви много назад , ще се радвам ако изкара нещо силно и най-вече самостоятелно , че в момента поп-фолка хич не върви на добре. Докато продължават някои като Галена , Янева , Мария , Галин и т.н. да се правят на попаджии трябва в скоро време наистина да забравим хубавия попфолк. Добре,че са имена като Преслава , Глория , Деси Слава , Емилия и т.н. , за да можем да слушаме поне качествен попфолк.

Не лъжи, няма да се радваш :3fdb8960598fa63e: (съдя от себе си) :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се изтриваш - 59 868

 

Moro mou - 51 875

 

Само една единствена седмица Галена правеше повече гледания и го изтъкнахте , ами сега какво да кажем? Галена май наистина започна да върви много назад , ще се радвам ако изкара нещо силно и най-вече самостоятелно , че в момента поп-фолка хич не върви на добре. Докато продължават някои като Галена , Янева , Мария , Галин и т.н. да се правят на попаджии трябва в скоро време наистина да забравим хубавия попфолк. Добре,че са имена като Преслава , Глория , Деси Слава , Емилия и т.н. , за да можем да слушаме поне качествен попфолк.

 

Честно казано, не си спомням коя е тази.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво сте я замислили чалгата? Аз още от миналата година ви ги обяснявам тея неща, вие ми спорихте че не било така. Е, сега сами виждате.

Попа развиват Гери, Криско, Дара, Тита, Диона, Алекс и Влади, Павел и Венци, Скандау, Чоко и Пикпук, двете Михаели и т.н по неизвестни.

Рапа развиват Боро, Димчо, Murda boyz, 100 кила, Атанас Колев, Вирго, Весо, F.O и други които дори не сте чували и правят истинския рап, а не комерс вълната.

 

Всички са нови имена, които сега се налагат и с времето ще гърмят още повече. В чалгата кои са новите имена последните години? Роксана, Теди Александрова, Джулия, Лорена и още поне 20 безлични на които дори никой не помни имената. Александрова дори не е нова, защото пее 10 години, но айде от мен да мине...

 

Андреа отново една крачка пред останалите чалгарки - напусна ги като усети накъде отиват нещата и почна да прави поп песни за да запази името си. Кралица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не лъжи, няма да се радваш :3fdb8960598fa63e: (съдя от себе си) :Vishenka_05:

 

Хахаха има нещо вярно , но наистина тази година все още в попфолка няма песен ,която да е БУМ , сигурно кралица Преси ще ни я предложи. Очаквам дует в близките години Преслава и Деси Слава тогава ще е нещо яко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се изтриваш - 59 868

 

Moro mou - 51 875

 

Само една единствена седмица Галена правеше повече гледания и го изтъкнахте , ами сега какво да кажем? Галена май наистина започна да върви много назад , ще се радвам ако изкара нещо силно и най-вече самостоятелно , че в момента поп-фолка хич не върви на добре. Докато продължават някои като Галена , Янева , Мария , Галин и т.н. да се правят на попаджии трябва в скоро време наистина да забравим хубавия попфолк. Добре,че са имена като Преслава , Глория , Деси Слава , Емилия и т.н. , за да можем да слушаме поне качествен попфолк.

ТЪП ЛИ СИ ?

Moro mou- Публикуван на 17.02.2017 г.

 

 

Не се изтриваш - Публикуван на 1.11.2017 г.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво сте я замислили чалгата? Аз още от миналата година ви ги обяснявам тея неща, вие ми спорихте че не било така. Е, сега сами виждате.

Попа развиват Гери, Криско, Дара, Тита, Диона, Алекс и Влади, Павел и Венци, Скандау, Чоко и Пикпук, двете Михаели и т.н по неизвестни.

Рапа развиват Боро, Димчо, Murda boyz, 100 кила, Атанас Колев, Вирго, Весо, F.O и други които дори не сте чували и правят истинския рап, а не комерс вълната.

 

Всички са нови имена, които сега се налагат и с времето ще гърмят още повече. В чалгата кои са новите имена последните години? Роксана, Теди Александрова, Джулия, Лорена и още поне 20 безлични на които дори никой не помни имената. Александрова дори не е нова, защото пее 10 години, но айде от мен да мине...

 

Андреа отново една крачка пред останалите чалгарки - напусна ги като усети накъде отиват нещата и почна да прави поп песни за да запази името си. Кралица!

Голямо развиване пада и при изброените от теб... Една част наистина става, но не предизивиква особен интерес или просто е медиен балон, другата част НЕ става, но разчита на скандал и е плюта повече и от чалгата, пък тези съвсем неизвестните са на ниво Печенката и най-много на някой Кока Кола тур да изпеят по нещо на плейбек. Освен това при Герито, Криско, Тита и подобни има повече от чалга отколкото поп. Единственото, за което съм съгласен е, че са сравнително нови лица, в които се влагат пари за разлика от чалгата, където липсват нови изпълнители, ако не броим никнещите гъби при Оцко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Голямо развиване пада и при изброените от теб... Една част наистина става, но не предизивиква особен интерес или просто е медиен балон, другата част НЕ става, но разчита на скандал и е плюта повече и от чалгата, пък тези съвсем неизвестните са на ниво Печенката и най-много на някой Кока Кола тур да изпеят по нещо на плейбек. Освен това при Герито, Криско, Тита и подобни има повече от чалга отколкото поп. Единственото, за което съм съгласен е, че са сравнително нови лица, в които се влагат пари за разлика от чалгата, където липсват нови изпълнители, ако не броим никнещите гъби при Оцко.

Това някакъв мит измислен от чалгарите, за да преживеят по-лесно загубата на любимата си музика ли е? Я си спомни каква чалга се правеше до преди да се появи Криско и кой тръгна по неговата линия? Галин и Галена първи тръгнаха по тая линия, като той директно изкопира стила му, а тя направи песни от него и тръгна в тоя стил. Анелия, Джулия, Александрова и останалите които се опитват да рапират пак ли не са вдъхновени от сегашната вълна? Чалгата прави всичко което се слуша масово и дори да беше рок вълна и в тая стилистика биха се опитали да се впишат, по простата причина че те нямат стил и концепция на работа, а просто правят песни ЗА хит. Сега ще го изядат яко, защото са тъпи курви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

ТЪП ЛИ СИ ?

Moro mou- Публикуван на 17.02.2017 г.

Не се изтриваш - Публикуван на 1.11.2017 г.

 

Сега и тъп станах миналата седмица друго говорехте айде спри се ,че си ужасно прост!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Истината дали попа краде от чалгата или чалгата от попа е някъде в средата. И двата стила използват всякакви методи, за да изпъкнат и да имат участия. Последните 5-6 години имаше много по големи хитове в попа обаче. И това мотивира доста непознати за вас имена от попа и рапа да изкарват по редовно продукция. Да, имаха няколко огромни хита и интересни песни, но и те като чалгата , но доста по бързо започнаха да се изчерпват и повтарят... И трите жанра в момента са леки и комерсиални и се борят единствено за чалга клубовете и участия. Скоро фолкпевиците ще си намалят хонорарите. И няма как да е иначе, защото все повече имена от попа и рнб-то пробиват, а хонорарите им са по не повече от 2000 лв, заради което много чалгарки останаха без участия последните месеци. Иначе мисля, че по естествен път и двата стила заприличаха един на друг с годините. То не е само рапирането. Да, рапирането чалгарките го окрадоха, но пък попаджиите ползват композиторите и режисьорите от чалгата, ритъма... Текстовете са сходни - секс, наркотици, барове, пари...

 

прави ми впечатление обаче, че чалгарките все още се слушат, но славо вълнуват и малко клипове минават 1000 коментара, докато при попа и рапа дори и да не са огромните хитове събират по над 2-3 000 коментара...

 

 

Едно от любимите ми парчета от бг рапа тази година. на 4 милиона гледания има 40 000 лайка и 1500 коментара едва за 2 месеца. Ето за това говоря.

 

 

А това, че много от вас не ги знаете си е ваш проблем. По същия начин и много хора не знаят за съществуването на Яница, Джулия и други кифли...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...