Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Чалгата в момента е дъното. Едно и също от едни и същи хора, по един и същи начин поднесено. Банално. Скучно. Еднодневно. Изтъркано.

Каква златна ера?

Новата ера са младите тийн идоли в попа, които дори и да пеят чалга почитателите им не го осъзнават.

Ако го бяха осъзнали или ако тези Чоко и Пикпук бяха казали: "Ние ще правим чалга", на тях щеше да се гледа с други очи.

Дори нови имена, които си правят чалга го отричат и се оправдават..

Един Галин казва, че не слуша и не прави чалга. Всички се отричат от нея, за какво говорим изобщо? :mf_surrender:

Това ли ви е златната ера?

Води се, че не правят чалга, а правят. :1000 (29):

Ето чуйте какво се водеше не-чалга в златната ера на чалгата. И какво наистина можем да наречем рап. Не е ли контрастът очеизваден?

 

 

Младите се кефят на така наречените поп и рап, но не осъзнават, че всъщност през 80% от времето се кефят на чалга.

А златната ера не е в момента, никога не съм казвал такова нещо. :1000 (29):

 

Втори ден се мъча да харесам на Глория песента. Не става!

Аз пък вече нямам никакви очаквания към Глория и може би затова песента донякъде ми е симпатична... но само донякъде :1000 (29): Определено ми се иска да вземе да се разчупи малко. Дори Симона успя...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата ера са младите тийн идоли в попа, които дори и да пеят чалга почитателите им не го осъзнават.

 

Наистина е така. Което прави потребителите на тази музика малоумни позьори.

 

Сякаш тръгна от някъде тоя хейт срещу чалгата сред най-младите, стана демоде и селяндурско да слушаш попфолк. При тийнейджърите така тръгват разни настроения-нагласи към дадено нещо и постепенно се разпространяват масово като метастази на тумор сред всички подрастващи. Твърде много се влияят от моди и какво се води за cool.

 

Обаче вината е и нашите кокошки, ти го каза много добре. То щом на нас ни се драйфа от любимия ни жанр, какво остава за другите...

 

Самият факт, че песента на Криско и Слави Трифонов - една даже неприкрита чалга е най-големия хит на годината и предполагам ще направи поне 25 милиона гледания, а новите песни на Лорена и Галена циклят на 2-3 мила, показва за какви идиотски предразсъдъци става въпрос при тийновете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сякаш тръгна от някъде тоя хейт срещу чалгата сред най-младите, стана демоде и селяндурско да слушаш попфолк. При тийнейджърите така тръгват разни настроения-нагласи към дадено нещо и постепенно се разпространяват масово като метастази на тумор сред всички подрастващи. Твърде много се вляят от моди и какво се води за cool.

Така залезе лелча Ванча на времето :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелча Ванча ще го начука на много хора скоро... :Vishenka_05:

 

Искам да го начука на тьота Глория с 10-милионен хит, за да осъзнае първата, че е единствена от четирите вечни прими на жанра, която все още живее в памтивека с нейните досадни денсчета. :3fdb8960598fa63e:

 

И днес btw видях във фейса нейна публикация, нещо от рода на "Винаги обичам да ви изненадвам!". Само, дето никой не изненада за кой ли път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е така. Което прави потребителите на тази музика малоумни позьори.

 

Сякаш тръгна от някъде тоя хейт срещу чалгата сред най-младите, стана демоде и селяндурско да слушаш попфолк. При тийнейджърите така тръгват разни настроения-нагласи към дадено нещо и постепенно се разпространяват масово като метастази на тумор сред всички подрастващи. Твърде много се влияят от моди и какво се води за cool.

 

Обаче вината е и нашите кокошки, ти го каза много добре. То щом на нас ни се драйфа от любимия ни жанр, какво остава за другите...

 

Самият факт, че песента на Криско и Слави Трифонов - една даже неприкрита чалга е най-големия хит на годината и предполагам ще направи поне 25 милиона гледания, а новите песни на Лорена и Галена циклят на 2-3 мила, показва за какви идиотски предразсъдъци става въпрос при тийновете.

И всъщност само децата и тийновете са главните, за които можем да кажем това, така че не можем да го водим, че цяла България е преминала към попа-рапа, които са прикрита чалга. Хората над 20 най-много да слушат наравно и двете, но по дискотеките да се разкъртват главно на чалгата- новите и старите парчета. А тези над 40 никога не биха си пуснали Чоко и Пикпук, а старите песни от поп-фолка. Така че може би малко прекаляваме с мелодраматизирането, защото дори и да изключим факта, че попа-рапа е чалга, пак не той държи главната аудитория... но пък държи аудиторията, която прави гледанията, по които отсъждаме това-онова.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лелча Ванча ще го начука на много хора скоро... :Vishenka_05:

Съмнявам се .. освен ако не се пусне по монокини :Vishenka_05:

 

Как ще коментираш факта, че най-големият й хит за последните 5 години - "Твое копие" има гледанията на най-големия провал на Преслава - "Због тебе веруйе" :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина е така. Което прави потребителите на тази музика малоумни позьори.

 

Сякаш тръгна от някъде тоя хейт срещу чалгата сред най-младите, стана демоде и селяндурско да слушаш попфолк. При тийнейджърите така тръгват разни настроения-нагласи към дадено нещо и постепенно се разпространяват масово като метастази на тумор сред всички подрастващи. Твърде много се влияят от моди и какво се води за cool.

 

Обаче вината е и нашите кокошки, ти го каза много добре. То щом на нас ни се драйфа от любимия ни жанр, какво остава за другите...

 

Самият факт, че песента на Криско и Слави Трифонов - една даже неприкрита чалга е най-големия хит на годината и предполагам ще направи поне 25 милиона гледания, а новите песни на Лорена и Галена циклят на 2-3 мила, показва за какви идиотски предразсъдъци става въпрос при тийновете.

 

Такааа....

Първо, да - демоде е да се слуша чалга.

Сред тийновете най-популярните чалгари са: Теди Александрова и Галин. По мои наблюдения

Галена и Яница също са масово одобрявани от тийнове, но не е като при Теда и Галю. Те са си баш тийн идоли. И пак не такива като - Тита, Дара и Гера дето имат някакви супер заслепени и малоумни фенове.

Даже техните са по-скоро деца, а не тийнове.. Тийновете просто ги харесват и слушат.

 

Лорена също е масово харесвана от тийновете. Особено първите 2 песни и дуета с Галин ги обожават. Просто #Нищо и Ако можеш са по-стойностни и по-типични фолк песни. С които пък успя да спечели и други привърженици, което според мен е най-окей. Да има и от двете :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе учениците са голяма сила - "Инстаграм" на Лоренцо е тотален хит заради тях + циганите, които пък са другите основно въртящи гледания.

Просто тези две аудитории не са за подценяване, но за съжаление едната започнахме да я губим. Наистина това което и ти написа - демоде е да се слуша поп-фолк е точно така.

 

А има и нови-псевдо рапъри по които буквално са откачили - СкандаУ, Murda Boyz и какви ли още не. Но тях е модерно да ги слушат :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такааа....

Първо, да - демоде е да се слуша чалга.

Сред тийновете най-популярните чалгари са: Теди Александрова и Галин. По мои наблюдения

Галена и Яница също са масово одобрявани от тийнове, но не е като при Теда и Галю. Те са си баш тийн идоли. И пак не такива като - Тита, Дара и Гера дето имат някакви супер заслепени и малоумни фенове.

Даже техните са по-скоро деца, а не тийнове.. Тийновете просто ги харесват и слушат.

 

Лорена също е масово харесвана от тийновете. Особено първите 2 песни и дуета с Галин ги обожават. Просто #Нищо и Ако можеш са по-стойностни и по-типични фолк песни. С които пък успя да спечели и други привърженици, което според мен е най-окей. Да има и от двете :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе учениците са голяма сила - "Инстаграм" на Лоренцо е тотален хит заради тях + циганите, които пък са другите основно въртящи гледания.

Просто тези две аудитории не са за подценяване, но за съжаление едната започнахме да я губим. Наистина това което и ти написа - демоде е да се слуша поп-фолк е точно така.

 

А има и нови-псевдо рапъри по които буквално са откачили - СкандаУ, Murda Boyz и какви ли още не. Но тях е модерно да ги слушат :mf_surrender:

Трябва да се залага на повече силни нови имена в чалгата, така най-младата аудитория ще започнат да забелязват и по-старите в същите канали... Те не че някои от старите си нямат аудитория. Анелия и Емануела са ТОП тази година и имат много повече гледания от който и да е попаджия-рапър, Емилия също, макар и само с една песен. Джулия и тя, което е добре, защото е по-ново име. Извън Пайнер Алисия и Стораро за поредна година мачкат сред студентите, а Лорена както и ти каза е може би най-интересната нова звезда, откакто е дебютирала, макар че ми се струва, че Джулия сериозно я догонва.

 

Искам да го начука на тьота Глория с 10-милионен хит, за да осъзнае първата, че е единствена от четирите вечни прими на жанра, която все още живее в памтивека с нейните досадни денсчета. :3fdb8960598fa63e:

 

И днес btw видях във фейса нейна публикация, нещо от рода на "Винаги обичам да ви изненадвам!". Само, дето никой не изненада за кой ли път.

Тя навярно си мисли, че заглавието е голямата изненада. :1000 (29):

Не мога да повярвам, че дори и Сашка Васева (!!!) се разчупи и навярно в дългосрочен план ще си остане с повече гледания от Глория, която усилено си остава все една и съща. Поне да си беше една и съща с песни в стил най-големите й класики, а тя прави римейкове на онези, които започна от 2006-2007 и точно тогава й спадна кариерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звънна ли в 33 да питаш за онова нещо? За един бивш прЕател питам. :3fdb8960598fa63e:

 

Аз в 33 няма да звъня да се срамя. Приятеля ти да се оправя. :3fdb8960598fa63e:

 

...а Лорена както и ти каза е може би най-интересната нова звезда, откакто е дебютирала, макар че ми се струва, че Джулия сериозно я догонва.

 

Джулия се харесва да. Слушат я, но май по-скоро не им е интересна. Прави яки песни и до там. :1000 (29):

 

А Алисия е абсолютен топ - участия, хитове, фенове. Всичко и е на ниво. Много я харесвам. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съмнявам се .. освен ако не се пусне по монокини :Vishenka_05:

 

Как ще коментираш факта, че най-големият й хит за последните 5 години - "Твое копие" има гледанията на най-големия провал на Преслава - "Због тебе веруйе" :1000 (29):

На Преси сръбското песньовче не е премахвана от тубата за бая време... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Преси сръбското песньовче не е премахвана от тубата за бая време... :3fdb8960598fa63e:

Но излезе близо 4 месеца по-късно :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия се харесва да. Слушат я, но май по-скоро не им е интересна. Прави яки песни и до там. :1000 (29):

Мен много ме радва тя (както вече е станало ясно), но ми се иска да започне да пуска и по-умерени песни. Ако върнат наградите и я направят Певица на годината тя ще е първата такава някога, която в цялата си кариера е пускала само комерси за дискотеката (като изключим песента на Лепа Брена, на която дори и не заложи). А не е като гласът й да не е подходящ за балади и други подобни.

 

На Преси сръбското песньовче не е премахвана от тубата за бая време... :3fdb8960598fa63e:

На Преси сръбското песньовче също така е дует със сръбска звезда, дори и усилена реклама в Сърбия му правят... а Секси Иви сама се бори. :3fdb8960598fa63e:

И двете ги виждам максимум с 2-3 милиона, което ще се води голям флоп за Преслава и супер успех за Ивана, защото е много по-забележително в статута си на 'залязла' да правиш такива гледания, отколкото в статута на уж ТОП 3 звезда да не можеш да грабнеш интереса дори и като за сезонно мини хитче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз в 33 няма да звъня да се срамя. Приятеля ти да се оправя. :3fdb8960598fa63e:

 

Ма не можее. Той е по-голям от теб, но много притеснителничък милия. И по този въпрос, а и не само.... :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Удобно си пропуснал да споменеш Преслава - жената с най-голяма тийн фен маса в попфолка. Другите чалгарки могат да и дишат прахта в това отношение, колкото "модерни" и "различни" проекти да правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма не можее. Той е по-голям от теб, но много притеснителничък милия. И по този въпрос, а и не само.... :1000 (6):

:roll1:

 

Карам го да звъни да пита за едно участие, просто им звъня много често и ме хваща срам отново.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Карам го да звъни да пита за едно участие, просто им звъня много често и ме хваща срам отново.

 

Дреме ти на кура. Ти си им клиент, длъжни са да ти отговорят.

 

На чие участие смяташ да ходиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дреме ти на кура. Ти си им клиент, длъжни са да ти отговорят.

 

На чие участие смяташ да ходиш?

Е аз искам да разбера кой ще пее на въпросната дата. За 28-ми става въпрос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Удобно си пропуснал да споменеш Преслава - жената с най-голяма тийн фен маса в попфолка. Другите чалгарки могат да и дишат прахта в това отношение, колкото "модерни" и "различни" проекти да правят.

???

 

Говорим за тийновете на 2018, не на 2008.

Ти какво наблюдение пък имаш върху ученици? :3fdb8960598fa63e:

 

Но да Преслава се слуша от тийнове, но не са луди и запашени по нея както ти го изкарваш. Някога може би, но към днешна дата.. просто я слушат, ако има с какво разбира се :)

 

:roll1:

 

Карам го да звъни да пита за едно участие, просто им звъня много често и ме хваща срам отново.

 

Не лъжи. Искаше номера на една танцьорка! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е аз искам да разбера кой ще пее на въпросната дата. За 28-ми става въпрос.

 

Рождения ти ден ли беше тогава? Дай тела, аз ще звънна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Удобно си пропуснал да споменеш Преслава - жената с най-голяма тийн фен маса в попфолка. Другите чалгарки могат да и дишат прахта в това отношение, колкото "модерни" и "различни" проекти да правят.

Не мисля, че към днешна дата можем да кажем такова нещо. На Преслава масата почитатели са й вече завършили хора и нагоре, а децата и тийнчетата най-много да се интересуват точно от тези, които са най-комерсиални и съответно най-хитови в момента- Анелия, Емануела и Джулия. Тийн феновете на Преслава бяха тийн преди години, но порастнаха. Вече и тя е в списъка с онези, които все по-малко грабват новите поколения.

Ако беше такава любимка на по-малките те щяха поне на финала на Капките да я бутнат, напук на не толкова доброто й цялостно представяне, както стана с представилата се по подобен начин Гери-Никол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...