Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ако и се предагат??? Тя малоумна ли е, че някой да и дава наклон на кариерата?!

На човек не му ли идва от вътре и 100 човека да му предлагат различни неща, няма да се получи.

За мен Глория е загубила стимул да работи, като хората.

Да, да ѝ предлагат. Все пак не си прави всичко сама. И дори да дава насоки, то специалистът - било то композиторът, текстописецът или режисьорът, главно създават дадения проект. Да вземем пак под внимание клиповете например. Не зависи ли от самия режисьор теренът, локациите, самото заснемане... Е, толкова ли не могат да кажат: "Абе, Глория, дай този път да снимаме на това и това място, да оставим засега мазето (или други обичайни места), където е снимано 100 пъти... Виждам клипът така да стсне по-добър"...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес сме на вълна Луна!

На тази лунатичка само една песен мога да слушам нормално - "Пепел", другото или е комично, или тъпо :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тази лунатичка само една песен мога да слушам нормално - "Пепел", другото или е комично, или тъпо :gun_bandana:

 

 

Има и страхотни балади и много социални тематики обхваща в по бързите си песни, разбира се с доза саркасцизъм...

 

 

Това го научих от брадъра, но важи и към днес като тематика :happyppl:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, да ѝ предлагат. Все пак не си прави всичко сама. И дори да дава насоки, то специалистът - било то композиторът, текстописецът или режисьорът, главно създават дадения проект. Да вземем пак под внимание клиповете например. Не зависи ли от самия режисьор теренът, локациите, самото заснемане... Е, толкова ли не могат да кажат: "Абе, Глория, дай този път да снимаме на това и това място, да оставим засега мазето (или други обичайни места), където е снимано 100 пъти... Виждам клипът така да стсне по-добър"...

Ами за нещо различно от мазето, трабява да се бръкне в джоба, а явно на нея не и се дават.

Не вярвам Люси да иска всеки път да й снима един и същ клип на бяла стена. За Вирджиня Рекърдс прави страшни клипове, ето дала си за пример Докряй на Жана - клипа със сигурност не е на цената на дори безплатния клип(?) на Глора.

Ако тя иска нещо различно, просто трябва да се бръкне малко. Неможе все без пари с техниката и студиата на Планета и записи в нейното студио с Калин, който сигурно не й взема пари...

 

Последния клип на Кама - Куклите, ето и той е сниман в студио, но може ли да се сравни с Глориевите? Много по майсторски направен, декорите са добри, взела е атрактивна моделка и танцьорки и от нищо нещо е станало. Естествено Камелия се е бръкнала малко повечко , не е без хич, като номера при Гло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами за нещо различно от мазето, трабява да се бръкне в джоба, а явно на нея не и се дават.

Не вярвам Люси да иска всеки път да й снима един и същ клип на бяла стена. За Вирджиня Рекърдс прави страшни клипове, ето дала си за пример Докряй на Жана - клипа със сигурност не е на цената на дори безплатния клип(?) на Глора.

Ако тя иска нещо различно, просто трябва да се бръкне малко. Неможе все без пари с техниката и студиата на Планета и записи в нейното студио с Калин, който сигурно не й взема пари...

 

Последния клип на Кама - Куклите, ето и той е сниман в студио, но може ли да се сравни с Глориевите? Много по майсторски направен, декорите са добри, взела е атрактивна моделка и танцьорки и от нищо нещо е станало. Естествено Камелия се е бръкнала малко повечко , не е без хич, като номера при Гло.

 

 

Много си прав. Преди малко гледах новия клип на Миша. Отново е на Люси и няма нищо общо с клиповере му за Пайнер... Дори е добър клипа. Отдавна не съм харесвал клипове на Люси и си мислех, че проблема е в него. Вероятно повечето чалгаджийки отпускат по 2000 лв бюджет и затова резултатите са плачевни... А някога попа се възхищаваха на клиповете в чалгата...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си прав. Преди малко гледах новия клип на Миша. Отново е на Люси и няма нищо общо с клиповере му за Пайнер... Дори е добър клипа. Отдавна не съм харесвал клипове на Люси и си мислех, че проблема е в него. Вероятно повечето чалгаджийки отпускат по 2000 лв бюджет и затова резултатите са плачевни... А някога попа се възхищаваха на клиповете в чалгата...

И аз така мислих, но виж му клиповете за Хоанг, не са ли добри??

Дори Куклите на Кама ме кефят, добре го е направил

Просто Пайнерки ползват безплатните декори и студиа и за това резултатите са плачевни.

Глория обаче е име и не трябвя да се излага така, на всичкото отгоре пуска по 1-2 песни годишно и пак отбива номера. Малко и е критиката.

 

Деса и Кама ако пуснат такова отбиване на номера, биват сравнени със земята .

Вярно, че нивото на продукция им е по-високо, но все пак са от една генерация с Гло, Ванча и Азо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз така мислих, но виж му клиповете за Хоанг, не са ли добри??

Дори Куклите на Кама ме кефят, добре го е направил

Просто Пайнерки ползват безплатните декори и студиа и за това резултатите са плачевни.

Глория обаче е име и не трябвя да се излага така, на всичкото отгоре пуска по 1-2 песни годишно и пак отбива номера. Малко и е критиката.

 

Деса и Кама ако пуснат такова отбиване на номера, биват сравнени със земята .

Вярно, че нивото на продукция им е по-високо, но все пак са от една генерация с Гло, Ванча и Азо.

 

Деса като се бръкна за Не го прави беше скъсана дето се казва... Но като искаш името ти да говори само по себе си, са нужни подобни инвестиции...

 

Глория наистина трябва да се засрами... Емануела и Преслава в това отношение са същите. Може ли да са спечелили милиони от този жанр, а да не искат да дадат 7 бона за своя имидж, за нещо което може и да остане във времето...

 

На Глория много ме е яд, защото някога даваше заявки за балканска звезда... Чуйте музиката на Цеца, на Деспина Ванди, и после чуйте песните на Глория... Това новото не е нетърпимо, но за певица от нейния ранг е подигравка със самата себе си.

Глория сама се срива. Няма нужда нито колежките, нито Пайнера да го правят. Тя го умее най добре... Ако продължи в същия дух много скоро всички ще забравят, че някога са я водили прима, ами ще бъде поредната забравена фолкаджийка.

Заслужава си дъното с това отношение към музиката и към феновете си... Ужас просто. Едва се сдържам да не я нарека с по цветни изрази и епитети...

 

Камелия дори и извън Пайнер запази един добър стандарт на клиповете си. 2 дори са и много силни - Неповворим и Минута живот... Глория от 2008 няма хубаво видео извън клишето на фолка... Вече и не очаквам от нея, затова и не ме разочароват бозите и...

 

 

МАй само БашГад-а(башфилтъра) продължава да си я величае в болната глава :mf_surrender:

 

А за клоповете не Хоанг - не съм и гледал видеата последнтие 2-3 години... Дори и шанс не давам на кучето

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Куклите" не са ли по режисура само на Жоро Марков?

 

Тези снимки са по режисура на Жоро Марков също: :3fdb8960598fa63e:

 

artist_58.jpg

 

BIG1360604281Ivan-Lechev.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

По всичко личи, че само Глория от най-големите, дебютирали през на 90-те (към които вече причислявам и Сашка, която през годините все сме я изпускали, защото не беше активна) упорито не иска да влезе в новото време. Аз все повече се примирявам с този факт и гледам да харесам каквото може от песните й, макар и още на първите секунди да знам, че пак ще слушам и гледам до болка познатото.

Не знам как може тя самата да си харесва това, което прави, докато другите й стари колеги имат от малки до титанични успехи в последните години, защото са успяли да направят нещо вървежно, като за новото време. Аз не виждам абсолютно никакъв проблем поне в клиповете си да влага повече, навремето това й беше една от целите, а днес ако може да мине с възможно най-евтиният що-годе добре изглеждащ клип- най-добре... Именно интересният клип може да привлече интерес дори към не толкова силни песни и да ги направи поне малко успешни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса като се бръкна за Не го прави беше скъсана дето се казва... Но като искаш името ти да говори само по себе си, са нужни подобни инвестиции...

 

Глория наистина трябва да се засрами... Емануела и Преслава в това отношение са същите. Може ли да са спечелили милиони от този жанр, а да не искат да дадат 7 бона за своя имидж, за нещо което може и да остане във времето...

 

На Глория много ме е яд, защото някога даваше заявки за балканска звезда... Чуйте музиката на Цеца, на Деспина Ванди, и после чуйте песните на Глория... Това новото не е нетърпимо, но за певица от нейния ранг е подигравка със самата себе си.

Глория сама се срива. Няма нужда нито колежките, нито Пайнера да го правят. Тя го умее най добре... Ако продължи в същия дух много скоро всички ще забравят, че някога са я водили прима, ами ще бъде поредната забравена фолкаджийка.

Заслужава си дъното с това отношение към музиката и към феновете си... Ужас просто. Едва се сдържам да не я нарека с по цветни изрази и епитети...

 

Камелия дори и извън Пайнер запази един добър стандарт на клиповете си. 2 дори са и много силни - Неповворим и Минута живот... Глория от 2008 няма хубаво видео извън клишето на фолка... Вече и не очаквам от нея, затова и не ме разочароват бозите и...

МАй само БашГад-а(башфилтъра) продължава да си я величае в болната глава :mf_surrender:

 

А за клоповете не Хоанг - не съм и гледал видеата последнтие 2-3 години... Дори и шанс не давам на кучето

Да, за Глория съм напълно съгласен. Не искам да я обиждам, защото я харесвам, но просто нивото на продукцията й е равносилно на това на Юнона. Даже тя се бърка повече с парите за композитори - Пашев, Ганев... като ще пести от клипове, поне за музика да не се щади или пък за текстове.

 

Камелия дори за Добре дошла, беше наела Нанков и добър екип, макар клипа да е заснет за 2 часа сигурно. Или правиш компромиси или не, няма трети вариант!

 

На Хоанг си пусни последната песен- яка е и клипа е добър.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Безразлични" на Юнона е по-интригуваща песен от 80% от "творчеството" на Глория в последните 5 години.

Моля, някакво сезонно хитче, дето към днешна дата няма й напълни нито една дискотека.

Явно няма съветници Глория и сама си движи кариерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Продължавам да опитвам с песента на Гло... :whistling:

 

Инат си падаш, викаш. И най-големите инати се пречупват под напора на претоплените денс манджи на Глория. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Инат си падаш, викаш. И най-големите инати се пречупват под напора на претоплените денс манджи на Глория. :3fdb8960598fa63e:
Много ме дразнят няколко фрази в текста! Не мога да повярвам, че Мариета ги е писала.

 

 

Какво се мъчиш... пусни си нещо за душата. :1000 (29):

 

Може би любимата ни песен ни очаква в албума! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Юнона има много по добра продукция от тази на глория от поне 4-5 години. Ако Глория пееше песните на Юнона, щяха да са много популятни. Просто Юнона е като Биляна, а доскоро и Яница беше в тяхната група... Цял живот прохождат. Разбира се Яница вече от 5 години е на етап прогресиране. След 15 годинки може да е на по горен етап, но сигурно дотогава ще загуби търпение и ще се откаже (а дано) :1000 (29):

 

Глория е с най големите бози в жанра от 5 години насам и няма дори коя да дам за пример... Всички са по добре от нея малко или много... Направо си плюе на дискографията с тези шитове...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория вероятно е допуснала 2-3 глупави фенове около себе си, които и дават грешни съвети и и хвърлят прах в очите, само и само да са около нея. Да ги хванеш такива и да им повръщаш, пикаеш и празниш отгоре им... Заради 2ма психопати ще страдат всичките и фенове, да не кажа целия жанр...

 

Преди години и ДесиСлава беше допуснала същата грешка и боксуваше. Просто лизачите всичко ще ти кажат, за да са около теб...

А това с блокирането на големи фенове е истинска гавра. Дали го прави самата Глория или админ-а и кой е админа на страницата и?

Е познай кой е админът... Знаеш. И съм убеден, че главно той блокира. Аз бях блокиран наскоро с още един фен, защото изразихме мнение да си разнообрази малко програмата по участия и концерти. Сега не мога да харесвам и коментирам, ама нямам и зор. Ето заради такива неща страницата ще си стои още с 160 000 лайка - последно все толкова бяха, като поглеждах. То не става само с продаване на сервизи и градински маркучи с нейния лик. Веднъж на високосна година да се качи стара песен - ако има такива, са все едни и същи, не се правят игри, нито има допитвания и анкети. Анкета имаше 2015 преди концерта в НДК, като тя пак сама си реши какво да пее. Пак хубаво, че изпя и доста стари неща, де. Но на другите концерти програмата не търпи развитие. Не знам как другите ходят да слушат всеки път едно и също. Има хора, които обиколиха държавата и вече сигурно имат 100 снимки с нея. За мен това е болестно състояние на въпросните им години.

 

За мен истинският почитател си казва нещата право куме в очи, и за хубавото, и за не толкова. Така направи и Ружа преди години, макар че за мен лично не бе информирана в конкретния случай тогава, обаче Глория посрещна думите й така темерутски, че... не искам да се сещам. Ружа не го заслужаваше, щото знам колко се е раздавала. Аз ако съм на мястото на Глория, ще кажа: "Ела тук, кажи с какво не си съгласна. Права си/Не си права.". Няма комуникация, няма дипломация от нейна страна. Трудно допуска някой да си отпусне душата с нея. Все като подострена!

Преди време имаше проблем с поръчки от сайта й - един друг почитател си беше поръчал нещо, което не дойде, а тя взе да оправдава админа, че еди-какво си... Ами сгрешили сте, сгрешили сте, направил се е някой си на интересен, неглижирате си бланката с поръчките - ок. Ми иди до колата, подари му като компенсация нещо или му прати това, което си е поръчал. Така се прави! Няма, братче.

 

И като ми кажат някои, че не била длъжна за нищо, да попитам аз - длъжни ли са пък всички да й козируват?! Умрял някой освен лакеите да си пие кафето с нея или да проси дивиденти, всеки си е с живота и работата. Иска се едно човешко отношение. Някои хора сме се доказали, когато е трябвало, и се иска просто, когато изкажем обективно мнение, да го изтърпи като зрял човек точно щото е от нас... Има хора с толкова идеи, образование, талант, сто пъти повече в час от нея и с маркетинг, и с всичко. И когато някой направи нещо за нея, поне публично да благодари - една минута работа е, както Десислава прави - няма картичка, колаж, който да не беше качила, дори направи изненади на феновете си преди време. А Глория губи такива, без да осъзнава, отблъсна дори Планетчо, когото тук иронизирахте. Щом на него му писна, смятайте.

Последните й песни не са крайно зле, приятни са, но твъъърде банални за нея самата, далеч от възможностите й. Другите певици също са гола вода като продукция, Глория поне от време на време пуска парчета като "Утре ще е по-добре", ама това е вече все по-рядко. И за капак, след като не й ги реализира като хората, изобщо нека и не ги пуска.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто Юнона е като Биляна, а доскоро и Яница беше в тяхната група... Цял живот прохождат. Разбира се Яница вече от 5 години е на етап прогресиране. След 15 годинки може да е на по горен етап, но сигурно дотогава ще загуби търпение и ще се откаже (а дано) :1000 (29):

 

След 15 години Яница отдавна ще я е подгонила остеопорозата, а от толкова хилурон устните й ще ги ползва като гъба за миене на посуда. Сегашните й фенове ще са по на 35 и ще са уморени от бачкане, а безработните ще висят в тоалетните на централна гара на лов за някой 18-годишен чеп. Светло бъдеще за всички! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Юнона има много по добра продукция от тази на глория от поне 4-5 години. Ако Глория пееше песните на Юнона, щяха да са много популятни. Просто Юнона е като Биляна, а доскоро и Яница беше в тяхната група... Цял живот прохождат. Разбира се Яница вече от 5 години е на етап прогресиране. След 15 годинки може да е на по горен етап, но сигурно дотогава ще загуби търпение и ще се откаже (а дано) :1000 (29):

 

Глория е с най големите бози в жанра от 5 години насам и няма дори коя да дам за пример... Всички са по добре от нея малко или много... Направо си плюе на дискографията с тези шитове...

И като е захапала с тоя денс/хаус, който саунд беше от преди 10 години. Като ще прави хаус парчета да се информира с тенденциите в тоя стил, а като не знае да се допита до компетенции.

На Андреа тая - Докосвай ме беше брутален експеримент, хубав хаус, актуален. Гло е застинала някъде в 2004.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...