Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Това беше злобно!

 

Надявам се поне 3-4 години да се оттегли от сцената, и после да се завърне с гръм, трясък и концерт!

Не го казах със злобна умисъл. Преслава я критикувам, когато трябва, но когато се е решила на стъпката да остави най-накрая кариерата на страничен план, за даде живот, мога само да я поздравя.

Много дълга пауза ѝ даваш обаче... това е Преслава. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ви се да остави кариерата. Сигурно ще снима клипове от сега и ще ги пуска на етапи. Няма да се усети Галена номер 1 никога. :3fdb8960598fa63e:

Е, една бременност винаги малко или много оставя кариерата настрани. Най-малкото на участия няма да ходи.

На запад иначе се оттеглят за повече време, без да пускат нищо, но тук още сме с други възприятия.

А и кой е казал, че Галена ще става номер 1? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ви се да остави кариерата. Сигурно ще снима клипове от сега и ще ги пуска на етапи. Няма да се усети Галена номер 1 никога. :3fdb8960598fa63e:

О, не. Тя като снима по единично клипове, са едни ..., пък накуп - не искам и да си представя. Галена, ако съумее да прави добри песни - може да е номер 1, но Анелия е по-хитра и повече напипва вкусовете, когато не залага на цигании, така че тази година ще е между тях борбата според мен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, една бременност винаги малко или много оставя кариерата настрани. Най-малкото на участия няма да ходи.

На запад иначе се оттеглят за повече време, без да пускат нищо, но тук още сме с други възприятия.

А и кой е казал, че Галена ще става номер 1? :whistling:

Преси няма да остави кариерата никога!

 

О, не. Тя като снима по единично клипове, са едни ..., пък накуп - не искам и да си представя. Галена, ако съумее да прави добри песни - може да е номер 1, но Анелия е по-хитра и повече напипва вкусовете, когато не залага на цигании, така че тази година ще е между тях борбата според мен.

И аз си мисля че тая година Галена ще се изсили отново, след двете слаби години. Емануела също е лидер - за първите 3 месеца най-големия хит е при нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, една бременност винаги малко или много оставя кариерата настрани. Най-малкото на участия няма да ходи.

На запад иначе се оттеглят за повече време, без да пускат нищо, но тук още сме с други възприятия.

А и кой е казал, че Галена ще става номер 1? :whistling:

Аз искам Преслава да твори по време на бременността - но нека да експериментира и да направи албум. Сингли и клипове - на този етап може да пропусне. Всички помним как Деса, Гло, Галена (след първата), Алисия след бременостите си се завърнаха с гръм и трясък!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз искам Преслава да твори по време на бременността - но нека да експериментира и да направи албум. Сингли и клипове - на този етап може да пропусне. Всички помним как Деса, Гло, Галена (след първата), Алисия след бременостите си се завърнаха с гръм и трясък!

За албумът е добра идея. Но тя и Деса уж щеше да записва фолклорния по време на бременността, ама... :1000 (29):

За Преслава най-важното е да си почива и да се грижи за себе си и бебето. Наистина голяма радост ѝ предстои да изпита, както казах- няма по-хубава награда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това е нещо. Преса ще се върне с гръм и трясък само и единствено ако поне 1 година си даде почивка. Не след първия месец и хайде по кръчмите. 1 година почивка от прожекторите, да си прави песните без да ги пуска, един сносен клип и заведенията тесни ще и станат...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е това е нещо. Преса ще се върне с гръм и трясък само и единствено ако поне 1 година си даде почивка. Не след първия месец и хайде по кръчмите. 1 година почивка от прожекторите, да си прави песните без да ги пуска, един сносен клип и заведенията тесни ще и станат...

Съмнявам се да тръгне след първия месец по чалготеките. Според мен сега е 4-5-ти месец, тоест ще роди лятото, ако се завърне в началото на 2020 - би било перфектно!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво точно трябва да значи "Затегнете коланите ... Бебе на хоризонта".

Що за тъп начин да обявиш бременността си. И маркетинг й е класи под Галениния...

 

П.С. Честито! Да презареди малко, че е скандализира само с тъпотии последните години с 1-2 изключения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Съмнявам се да тръгне след първия месец по чалготеките. Според мен сега е 4-5-ти месец, тоест ще роди лятото, ако се завърне в началото на 2020 - би било перфектно!

Преслава със сигурност беше бременна още на концерта на Планета декември, но го пазеше в тайна. Аз лично забелязах коремчето ѝ още началото на ноември, така че не е изключено да е чак 6-7 месец. Изобщо не ѝ личи обаче, може би защото избира подходящите дрехи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво точно трябва да значи "Затегнете коланите ... Бебе на хоризонта".

Що за тъп начин да обявиш бременността си. И маркетинг й е класи под Галениния...

Бебе на хоризонта ( Мъж на хоризонта ) :1000 (29):

След скандалните награди снощи..

Мисля, че Преслава е решила да се забремени и е работила цяла нощ над това

Янева, имаш ли пръст в тази история? Знаем, че си нощтна птица..

Може да си направила 2,3 магии :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче с какво удоволствие "честитят" на Преса нейни "почитатели", който до одеве я плюеха. :1000 (29):

 

Да самоцитираме ли Пресли от 2008 година? :1000 (6):

"Кариерата приключи"... :1000 (29):

Аз лично предпочитам да й приключи кариерата и да си гледа детето. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Кариерата приключи"... :1000 (29):

Аз лично предпочитам да й приключи кариерата и да си гледа детето.

:Vishenka_05:

 

"Леле Галче, отиде кариерата!!!"

 

Децата трябва да се гледат лично от майката докато направят поне 2 години. Личен опит с 2 деца. Аз не съм се занимавал, само жената и така трябва. :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче с какво удоволствие "честитят" на Преса нейни "почитатели", който до одеве я плюеха. :1000 (29):

 

Да самоцитираме ли Пресли от 2008 година? :1000 (6):

Има си разлика между плюене (критикуване) за действия в кариерата и между поздравления, че е решила да даде живот. Това от доста време е едно от основните неща, които тук се изтъкват в нейн минус- че все гони награди, а не семейство, включително и аз съм ѝ се възмущавал в някои отношения, макар и не радикално, защото не е моя работа. Да видим какво ще се говори сега, когато тя обори твърденията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...