Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Шегувах се, иначе абсолютно съм съгласна. Преслава има много трески за дялане и като личност, и като професионалист, но просто е толкова харизматична, че публиката няма как да я забрави - както е и при Десислава, която успя да се върне след няколко слаби години, в които тук-там имаше попадение (каквото наблюдаваме и при Преслава от 2012 насам). Същата работа и с Камелия, просто няма как да попаднат в "девета глуха", ако ще 10 години подред само бози да пускат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега е момента, недооценените да натиснат газта и да ни покажат претенциите си. Обсебеният от Димитровград може и да прогледне.... най-после... :1000 (6):

Кои "недооценени" - Емилия е на кантар и по-често флопва, отколкото да прави хитове или хубави песни. Джена след "Тук жена му пази" спадна на ниво "Зависима", Анелия е банална и няма голяма фенска маса вече, за други, честно казано, не се сещам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурното първото което си е помислила като е видяла теста, е било: "Айде, кариерата отиде" :roll1:

:roll1: Плачем ли, како Кели? :girl_cry2: Вчера Смядовката обра наградите за десетилетието, сега и това. :crybaby: Хейтърите ще трябва да измислят нещо друго вече, затапката "Галена си има семейство, Преслава я интересува само кариера и награди" вече няма да върви. :1000 (29):

 

Честито и от мен иначе! Според мен пък обявяването е много готино и оригинално, точно в неин стил. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

А теб кое те кара да мислиш, че като се върне, ще и отстъпят същото място, като на бременна жена в автобус? :scratch:

Тя ще си го заслужи, както направи през 2004-2005-та! А дори и да не е на пиедестал, това не променя фактът, че е последната наистина глобална звезда на чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами със смесени чувства съм...

Очаквах Преслава да е следващата Лили Иванова, за която кариерата винаги е била на първо място, но уви.

 

Все пак и тя е човек.

Да и е честито! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При останалите също. Аз лично не разбирам какво толкова харесвате на "Не се изтриваш", може би остарявам. ;//

Поздрав с Руми, какво мислиш за нея:

Останалите не са чак толкова масово възприети за най-големите и най-актуалните, най-задържалите се в ТОП-а и т.н.

Не се изтриваш... си е Не се изтриваш. Супер изпипан проект. Разбира се, има още накъде, но и това е достатъчно, за да си поддържа статута на заслужило уважение име.

 

Тъкмо и аз преди малко се сетих за Руми. Как докато другите стават майки, тя наскоро щеше да става баба... Много жалко за нея, но поне децата й са щастливи към ден днешен. А тя самата остави вечна следа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах Преслава да е следващата Лили Иванова...

Пази Боже!

Много ми е противоречиво отношението на уж големите фенове на Преси към бъдещата й рожба - уж обичат Преслава, а лицемерно мислят само за песните от нея, които няма да изконсумират през родилния и след родилния й периоди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кои "недооценени" - Емилия е на кантар и по-често флопва, отколкото да прави хитове или хубави песни. Джена след "Тук жена му пази" спадна на ниво "Зависима", Анелия е банална и няма голяма фенска маса вече, за други, честно казано, не се сещам.

 

Защо все гледате в старите генерации? Те са с пенсионната книжка в ръце, всичките. Говоря за младите, които не можеха да си покажат носа заради протекциите на такива като Преслава. Сега е техният шанс. Изпуснат ли го, сами да се сърдят на себе си. Джена, Емилия и Галена нямат нищо общо след майчинството с онова, което бяха преди това. Визирам тях, защото са най-пресен пример. Има едно преобръщане на настроенията при тези закономерни житейски процеси. Не мога да го обясня защо така се получава, но е факт поне в България....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Останалите не са чак толкова масово възприети за най-големите и най-актуалните, най-задържалите се в ТОП-а и т.н.

Не се изтриваш... си е Не се изтриваш. Супер изпипан проект. Разбира се, има още накъде, но и това е достатъчно, за да си поддържа статута на заслужило уважение име.

 

Тъкмо и аз преди малко се сетих за Руми. Как докато другите стават майки, тя наскоро щеше да става баба... Много жалко за нея, но поне децата й са щастливи към ден днешен. А тя самата остави вечна следа.

Аз визирах Деса, Гло, Кама, Ивана, Галена.

 

Бог да я прости! Страхотен изпълнител и човек!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо все гледате в старите генерации? Те са с пенсионната книжка в ръце, всичките. Говоря за младите, които не можеха да си покажат носа заради протекциите на такива като Преслава. Сега е техният шанс. Изпуснат ли го, сами да се сърдят на себе си. Джена, Емилия и Галена нямат нищо общо след майчинството с онова, което бяха преди това. Визирам тях, защото са най-пресен пример. Има едно преобръщане на настроенията при тези закономерни житейски процеси. Не мога да го обясня защо така се получава, но е факт поне в България....

И кои са тия младите? Аз освен Джулия, други млади не виждам.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И кои са тия младите? Аз освен Джулия, други млади не виждам.

 

Добре де, като няма защо така притеснено ми задавате въпроси от 2 часа? :whistling: Аз никак не съм сигурен, че няма. Убеден съм, че не търсят....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, като няма защо така притеснено ми задавате въпроси от 2 часа? :whistling: Аз никак не съм сигурен, че няма. Убеден съм, че не търсят....

Кой в днешно време, освен някоя циганка, би искала да бъде чалга певица? Питам понеже в последните 10 години в чалгата има тамън три по-сносни дебюта - Цветелина Янева, Теди Александрова и Джулия. Донякъде Лорена и Тереза, но те не са в Пайнер. Останалото или се отказа, или не става. Като имаш предвид, че бяха времена, когато на година Пайнер произвеждаше по 4-5 нови имена.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо все гледате в старите генерации? Те са с пенсионната книжка в ръце, всичките. Говоря за младите, които не можеха да си покажат носа заради протекциите на такива като Преслава. Сега е техният шанс. Изпуснат ли го, сами да се сърдят на себе си. Джена, Емилия и Галена нямат нищо общо след майчинството с онова, което бяха преди това. Визирам тях, защото са най-пресен пример. Има едно преобръщане на настроенията при тези закономерни житейски процеси. Не мога да го обясня защо така се получава, но е факт поне в България....

Кои нови, Фокси? Джулия не я виждам като голямо име, на ниво наистина голямо име като Емилия и на по-високо ниво. Крисия Д е същата работа, просто няма свестни творци в този жанр, съответно таланти, продуценти и прочие. Чалгата е тотално изчерпана и всеки се бори за сезонно оцеляване.

 

Попът е същата работа, освен Криско и Гергана Николета друга голяма звезда за поне 4-5 години не създаде, да не говорим, че Криско е много по-малък като творчество, принос и успехи от една Емилия, която никога не е била на върха в чалгата, какво остава за Преси, Деса, Гло, Ивана, Кама, Азис и Стораро. Криско е просто актуален вече n на брой години, без нито един хит отпреди 5-10 години, които да е останал и да се е съхранил във времето.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой в днешно време, освен някоя циганка, би искала да бъде чалга певица? Питам понеже в последните 10 години в чалгата има тамън три по-сносни дебюта - Цветелина Янева, Теди Александрова и Джулия. Донякъде Лорена и Тереза, но те не са в Пайнер. Останалото или се отказа, или не става. Като имаш предвид, че бяха времена, когато на година Пайнер произвеждаше по 4-5 нови имена.

 

Лорена е доста добра и със силен дебют и успешни песни.

Цветина -също. Квото е пуснала, всичко е било на ниво. Но явно не й се занимава много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аууу, почнаха ме с кръстосания разпит! :1000 (6): Ако остана още 1 час тук 100% ще получа обвинение, че аз съм виновен, че Преска ще паузира. Само не ми вменявайте, че аз съм правил детето. Дърт съм вече за тия неща.... :ad: Иначе, мога да поема на плещите си вашата ярост. Това го мога много добре. :bn: И все пак, според мен поне, наистина се отваря шанс за раздвижване в чалгата. Доста чалгарки излязоха по майчинство и този вакуум трябва да го запълва някой. Други пък не искат да работят толкова много, щото нямат време за деца и семейство, а в такива случаи вакуумът се запълва от младите или от Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А теб кое те кара да мислиш, че като се върне, ще и отстъпят същото място, като на бременна жена в автобус? :scratch:

:roll1:

Разби ме с това изказване, много добри си изстрелваш понякога.

Ами тя така или иначе от години не е на баш върха, така че какво място има да й отстъпват? Ще си се върне в ТОП-а и ще си прави по някой и друг хит, като досега.

 

Шегувах се, иначе абсолютно съм съгласна. Преслава има много трески за дялане и като личност, и като професионалист, но просто е толкова харизматична, че публиката няма как да я забрави - както е и при Десислава, която успя да се върне след няколко слаби години, в които тук-там имаше попадение (каквото наблюдаваме и при Преслава от 2012 насам). Същата работа и с Камелия, просто няма как да попаднат в "девета глуха", ако ще 10 години подред само бози да пускат.

Съгласен съм, така е. Единствената разлика може би е, че аз лично, също като много други хора, все повече свързвам понятието 'харизма на Преслава' с онази нейна нагла усмивка, с която излиза докато получава аплодисменти за незаслужените награди, и с която незнайно защо привлича куп фенове и ги кара да не признават успехите на другите. :D

Но неведнъж съм казвал, че тя почти си е заслужила мястото в лигата на най-най-големите- Глория, Ивана, Десислава, Камелия. Ще наблюдавам с интерес кариерата й отсега нататък, убеден съм че най-накрая ще успее да се докаже категорично като петото име след тези.

 

Аз визирах Деса, Гло, Кама, Ивана, Галена.

 

Бог да я прости! Страхотен изпълнител и човек!

Е да, знам че и тези са много възхвалявани, но в горния отговор обясних какво е едно от нещата, дразнещи ме в изтъкването именно на Преслава като Най.

 

Но нека да не критикуваме сега пак ходовете в кариерата й, не и днес, когато тя поднесе хубава новина. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

А феновете на Андреа да не сте решили да се пренасочите към Деси след като вашата инатливо отказва да пуска песни? :1000 (29):

Не, аз след Андреа си харесвам най-много Анелия. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аууу, почнаха ме с кръстосания разпит! :1000 (6): Ако остана още 1 час тук 100% ще получа обвинение, че аз съм виновен, че Преска ще паузира. Само не ми вменявайте, че аз съм правил детето. Дърт съм вече за тия неща.... :ad: Иначе, мога да поема на плещите си вашата ярост. Това го мога много добре. :bn: И все пак, според мен поне, наистина се отваря шанс за раздвижване в чалгата. Доста чалгарки излязоха по майчинство и този вакуум трябва да го запълва някой. Други пък не искат да работят толкова много, щото нямат време за деца и семейство, а в такива случаи вакуумът се запълва от младите или от Камелия.

Нито някой те разпъва на кръстосан разпит, нито Преси ще паузира. Просто говориш глупости. Няма нови имена в чалгата, не случайно поколението на Преслава, Галена, Джена и т.н. се задържа толкова дълго, няма кой да ги замести.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито някой те разпъва на кръстосан разпит, нито Преси ще паузира. Просто говориш глупости. Няма нови имена в чалгата, не случайно поколението на Преслава, Галена, Джена и т.н. се задържа толкова дълго, няма кой да ги замести.

 

Така се говореше и за Глория - примата на чалгата! За Ивана - певицата на народа! Дори за Деса - никому непонятният и вълшебен глас! Ама не стана така... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, аз след Андреа си харесвам най-много Анелия. :1000 (29):

Анелия отначало беше топ. С черната коса, то мятане беше и прозявки. Тогава защо не я харесваше? :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...