Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Джулия я изкарвате като много успешен продукт, но всъщност далеч не е така. ОК, песните с Анелия, Константин и Галена станаха хитове, но защо после като пусна самостоятелна никой не я оцени и не стана хит като предните ? Говорим за изпълнителка с много силна инерция. Коя друга може да се похвали с три поредни песни с топ изпълнители ? Бутат я, но май харизма няма. Тук също се говореше, че пее много добре на живо, но на концерта звучеше кошмарно.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирай липсата на тази балада в номинациите за десетилетието:

Срам и потрес. Помним ли изпълнението на тази балада на едни награди, където имаше убийствен прием, изпълнена на плейбек и без клип?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тази не и ли лега добре?

За мен почти всичките са ѝ добри. :D Само тази предната нещо не ме грабна, сякаш насила се правеше на фатална и илюминатска, за да привлече интерес. :1000 (29): Но с новата може да компенсира.

Аз от Джулия имам лични впечатления от участие и това е една от причините да ѝ се радвам. Трябва да я чуете как пее народно, жестока е. Малко от школата на ДС ми идва... :3fdb8960598fa63e:

 

Джулия я изкарвате като много успешен продукт, но всъщност далеч не е така. ОК, песните с Анелия, Константин и Галена станаха хитове, но защо после като пусна самостоятелна никой не я оцени и не стана хит като предните ? Говорим за изпълнителка с много силна инерция. Коя друга може да се похвали с три поредни песни с топ изпълнители ? Бутат я, но май харизма няма. Тук също се говореше, че пее много добре на живо, но на концерта звучеше кошмарно.

Самостоятелната ѝ от предната година вече е най-гледната ѝ самостоятелна, въпреки че според мен не беше като за нея. Харизма си има още от първата песен, но днес нещата стават малко по-бавно.

На концерта не съм я слушал от клипчетата, а само от официалното излъчване и не мога да коментирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен почти всичките са ѝ добри. :D Само тази предната нещо не ме грабна, сякаш насила се правеше на фатална и илюминатска, за да привлече интерес. :1000 (29): Но с новата може да компенсира.

Аз от Джулия имам лични впечатления от участие и това е една от причините да ѝ се радвам. Трябва да я чуете как пее народно, жестока е. Малко от школата на ДС ми идва... :3fdb8960598fa63e:

Много я бутат нещо и им се получава май защото и самата тя има гласови данни. И участията и потръгнаха добре

Link to comment
Сподели в други сайтове

Солетени фенове на това нещо:

Да не коментират бъдещи лидерки!

 

Отвратителна е! Подобни 'певици' съсипват жанра, направо се чудя колко време си пее песните в студио докато се получи нещо слушаемо.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много я бутат нещо и им се получава май защото и самата тя има гласови данни. И участията и потръгнаха добре

При нея ми се струва, че нещата се получиха още от първата песен. Хората я забелязаха и харесаха, но ѝ трябваше и някакво подбутване, каквото ѝ дадоха чак през 2017. Тепърва има какво да чуем и видим от нея, мисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Джулия беше толкова успешна, Митко Пайнера щеше да вкара някой лев в нея, а той я е оставил на Пашев изцяло. Чии са заслугите според вас Джулия да има 3 песни с Анелия, Галена и Константин? Сигурно уникалната й харизма. Или заради това няколко заведения отказват да я вземат даже и за 1000 лева, след като са я видели как си прави участията. Говорим за изпълнител, който има към 20 милиона на песните си от миналата година.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни разбивала с хит за кръчмата... :1000 (29):

Леля Ваня с тази кръчма продъни цяла България през 2005 година! Сетила се Яна, мома засмяна, на леля ти Ана. :1000 (20):

Link to comment
Сподели в други сайтове

1. Текст на десетилетието

1.1.

1.2.

1.3.

1.4.

1.5.

2. Авторска мелодия на десетилетието

2.1.

2.2.

2.3.

2.4.

2.5.

3. Фотосесия на десетилетието (може да поствате до две снимки от сесията или да обясните повод/ списание/ албум, където е използвана)

3.1.Камелия- Проект 13 (Еротика)

3.2.Анелип- Игри за напреднали(албум)

3.3.Галена- Аз(албум)

4. Авторска фолклорна песен на десетилетието

4.1.

4.2.

4.3.

5. Видеоклип на десетилетието

5.1.

5.2.

5.3.

5.4.

5.5.

6. Най-добро живо изпълнение на десетилетието (видео линк е препоръчителен тук)

6.1.

6.2.

6.3.

6.4.

6.5.

7. Дуетна песен (трио) на десетилетието

7.1.

7.2.

7.3.

7.4.

7.5.

8. Кавърверсия на десетилетието

8.1.

8.2.

8.3.

9. Авторска песен на десетилетието

9.1.

9.2.

9.3.

10. Албум на десетилетието

10.1.Камелия- Проект 13

10.2.Цветелина Янева- Мога пак

10.3.Ивана- Обяснения не давам

10.4.Глория- Пясъчни кули

10.5.Джена-Да видя какво е

11. Секс символ на десетилетието

11.1.Камелия

11.2.Мария

11.3.Алисия

12. Певец на десетилетието

12.1.Галин

12.2.Константин

12.3.Милко К.

13. Певица на десетилетието

13.1.Камелия

13.2.Алисия

13.3.Ивана

13.4.Глория

13.5.Джена

 

 

1. Най-тъп текст на десетилетието

Ивана- Ще ти взема всичките пари

2. Най-слаба колаборация на десетилетието (фийчъринг, дует, трио)

Ивана и Васил

3. Най-мазен кючек на десетилетието

Ивана-Уникална

4. Най-противно видео на десетилетието

Десислава- Започваме на чисто

5. Изпълнител, който най-много деградира като качество през десетилетието

Ивана

6. Изпълнител, който най-много деградира като популярност през десетилетието

Ивана

7. Изпълнител с най-безплодни усилия

Т. Александрова

8. Изпълнител с най-лош вкус за обличане

Десислава

9. Изпълнител с най-неприятни фенове

Десислава

10. Най-голяма излагация (може да бъде проект, реплика, снимка или ситуация)

Татяна за дето се изсрала във фитнеса

11. Най-лошо присъствие на сцената (концертна, клубна)

Преслава(Плейбека) Мислех да напиша Тотя, ама нали има изискване за гласуване Преслава да е японе в една категория.

12. Най-досадно присъствие в медиите

Фамилич Стораро(Фикрет)

13. Най-грачещ на живо изпълнител

Татяна

14. Провал на десетилетието (слаб интерес към проект, който е бил силно промотиран от изпълнителя)

Татяна и Наско- Малко коте

15. Най-тъпа песен на десетилетието

Без теб- Преслава

16. Най-натрапван продукт на десетилетието

Просто шоу на Галена

17. Най-натрапван изпълнител на десетилетието

Преслава

18. Най-незаслужена награда на десетилетието (посочете и на коя церемония)

Певица на 2015 на ГМН на Планета

19. Най-противен певец на десетилетието

Константин

20. Най-противна певица на десетилетието

Марина Тошич

Обожавам сложните и противоречиви личности... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-хубавата новина е вече факт , Преси ще става майка.

Честито миличка пожелавам ти лека бременност и безпроблемно раждане, няма по-голяма радост от децата на този свят, аз чакам второ дете и знам какво е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Преслава. Най-накрая ще разбере коя е най-хубавата награда!

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Това беше злобно!

 

Надявам се поне 3-4 години да се оттегли от сцената, и после да се завърне с гръм, трясък и концерт!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...