Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Честито на Преслава! Да са живи и здрави тя и бебето и много лека бременност й желая! :Vishenka_05:

 

Спомняте ли си, когато Галена обяви бременността си и Фиклена сложи черен аватар и написа "Още не е късно за аборт" :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чалгата има нужда от една Сузанита или Гери Никол. Момиче, по което малките да полудеят. Губят този таргет лека по лека. Само с Галин няма да ги бъде...

А според теб това модернизиране на чалгата изкуствено ли е наложено или хората наистина го търсят? Защото много от феновете казват, че искат истински попфолк, но пък проектите на Галин са наистина успешни. От друга страна пък песните, които са баш чалга са по-гледани- например една Не се изтриваш има повече гледания от Ме густа, Виновна има повече гледания от 5,6,7,8, Вертолета има повече гледания от На Египет фараона и т.н.

 

Малките може много да се кефят на Скандау, Тита, Дара и Сузанита, ама си стоят по къщите и реално изпълнителите финансово нищо не печелят от тях. Докато може Теди Александрова да няма толкова много фенове, колкото Тита например, ама като дойде време да се броят парите си мисля, че Александрова е доста по напред.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето момче, Преслава и 2 години песен да не пуска пак няма да е забравена не се притеснявай ти.

 

Само 2 часа са минали от обявяването на новината и "преслините" вече изписаха поне 50 притеснени за кариерата и поста. Спокойно бре хора... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А според теб това модернизиране на чалгата изкуствено ли е наложено или хората наистина го търсят? Защото много от феновете казват, че искат истински попфолк, но пък проектите на Галин са наистина успешни. От друга страна пък песните, които са баш чалга са по-гледани- например една Не се изтриваш има повече гледания от Ме густа, Виновна има повече гледания от 5,6,7,8, Вертолета има повече гледания от На Египет фараона и т.н.

 

Aми мисля, че старите чанти слушат много Криско и Гери Никол и си мислят, че и те трябва да завият натам. Не е търсено от публиката... Едно е да разнообразиш с едно парче, а съвсем друго целия жанр да звучи така. Мисля, че от ДесиСлава, Преслава, Азис, Стораротата, Анелия, Емилия, дори и Галена се иска попфолк. Но все пак и чалгата се нуждае от некое 18 год девойче , в което децата да видят своя идол, както Галин и Гери Никол от другия жанр. Трябва да се гонят и двата таргета. А не да се изпускат едните за сметка на другите. Липсват музикантски неща в жанра, дори и да са ритмични.

 

Гледах новото на Джулия. Може и да просперира с този опит най накрая след много бутане и влогове в непознато лице...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Преслава! Да са живи и здрави тя и бебето и много лека бременност й желая! :Vishenka_05:

 

Неее, ние изобщо не сме обсебени по Преслава, нееееее :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хареса ми това за "Галин от другия жанр" макар че предполагам не беше умишлено. Ама да се замисли наистина - най-големите му хитове са си точно чалга, т.е. "С мене да вървиш" и "Фараона". Всичко друго е сезонно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак ми е странна новината за бременността на Преса - не си я представям изобщо в такава роля. Дано е избрала точния човек да й направи бебе. Сега е моментът да се спре и да си преосмисли и кариерата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурното първото което си е помислила като е видяла теста, е било: "Айде, кариерата отиде" :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава точно с тази бременност категорично ще се утвърди като една от най-големите. Сигурен съм, че колкото и време да отсъства, ще е като Елена- интересът към нея ще остане. А на нея само това й е нужно- да се завърне с хубави песни и да продължи да получава интерес, след 15 години на сцена.

 

А дано. Аз тая година много преоткрих цялата кариера на Десислава и много се влюбих в нея. Уникална жена! :Vishenka_05:

Тук е бременна с Майки, за който не знае... :3fdb8960598fa63e:

Винаги има какво да се преоткрива, определено. А феновете на Андреа да не сте решили да се пренасочите към Деси след като вашата инатливо отказва да пуска песни? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава точно с тази бременност категорично ще се утвърди като една от най-големите. Сигурен съм, че колкото и време да отсъства, ще е като Елена- интересът към нея ще остане. А на нея само това й е нужно- да се завърне с хубави песни и да продължи да получава интерес, след 15 години на сцена.

 

Говори ми, говори ми, ахахаххахаха..... :hahaha:

 

Недей така, че на едни хора тук им се реве, а ти им сваляш звезди. :cry2:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис си го каза директно - феновете на Преслава, харесват и Десислава, и Андреа и обратното, само ти, SG, се цепиш с твоя хейт към Пресунка. :furious:

Не е хейт, а критика. :1000 (30): Доста фактори във времето са ме накарали да съм със смесени чувства по отношения на нея и един от тези фактори е, че форума понякога се прави на разсеян за останалите. :D Иначе много пъти съм я признавал и дори съм я защитавал, най-актуалният е покрай "Не се изтриваш"... но тя просто не пуска такива проекти често. При нея си има и добри, и лоши страни, това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Преслава! Да са живи и здрави тя и бебето и много лека бременност й желая! :Vishenka_05:

 

Спомняте ли си, когато Галена обяви бременността си и Фиклена сложи черен аватар и написа "Още не е късно за аборт" :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Фиклена си е Фиклена, уникално ненормална! :1000 (29):

Да и е честито на Преслава. :)

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Говори ми, говори ми, ахахаххахаха..... :hahaha:

 

Недей така, че на едни хора тук им се реве, а ти им сваляш звезди. :cry2:

Какво те кара да си мислиш, че Преслава няма да има шанс да се завърне? Всички най-големи имена са го правили след паузите си за бременност- Глория, Десислава, Галена, Анелия, Емилия и т.н. Само Ивана е родила преди да стане известна. И Преслава няма да се отцепи от колектива, сигурен съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е хейт, а критика. :1000 (30): Доста фактори във времето са ме накарали да съм със смесени чувства по отношения на нея и един от тези фактори е, че форума понякога се прави на разсеян за останалите. :D Иначе много пъти съм я признавал и дори съм я защитавал, най-актуалният е покрай "Не се изтриваш"... но тя просто не пуска такива проекти често. При нея си има и добри, и лоши страни, това е.

При останалите също. Аз лично не разбирам какво толкова харесвате на "Не се изтриваш", може би остарявам. ;//

Поздрав с Руми, какво мислиш за нея:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво те кара да си мислиш, че Преслава няма да има шанс да се завърне? Всички най-големи имена са го правили след паузите си за бременност- Глория, Десислава, Галена, Анелия, Емилия и т.н. Само Ивана е родила преди да стане известна. И Преслава няма да се отцепи от колектива, сигурен съм.

 

А теб кое те кара да мислиш, че като се върне, ще и отстъпят същото място, като на бременна жена в автобус? :scratch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...