Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

ХА-ХА-ХА-ХА

Тая роля на Андреа е брутална. Влиза Дара уж като изненада, но никой не реагира и сцената завършва с физиономията на Андреа тип "Оф, само тая липсва". :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството,че откакто Андрю вече не е толкова актуална има повече почитатели отпреди. :1000 (29):

Ако "Мания" беше пусната докато Андреа беше актуална сигурно щеше да направи 1-2 милиона както повечето й пълнежи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството,че откакто Андрю вече не е толкова актуална има повече почитатели отпреди. :1000 (29):

Ако "Мания" беше пусната докато Андреа беше актуална сигурно щеше да направи 1-2 милиона както повечето й пълнежи.

Испанската версия, в чийто клип, с Николета се опитват да пресъздадат "Употребена", е доста по-приятна за слушане. В българската, има наблъскан текст, който тя едва успява да изговори навреме.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Испанската версия, в чийто клип, с Николета се опитват да пресъздадат "Употребена", е доста по-приятна за слушане. В българската, има наблъскан текст, който тя едва успява да изговори навреме.

"Мания" ме зариби заради отсвирите,става за слушане до новогодишните празници докато пусне някоя чалгия. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз винаги съм се кефела на Андрюшка, макар и не както на Преслава, Галена или Десислава, но със сигурност повече, отколкото на Анелия и Емилия примерно. :3fdb8960598fa63e:

 

Тази като излезе, бях в истерия, само нея слушах:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз винаги съм се кефела на Андрюшка, макар и не както на Преслава, Галена или Десислава, но със сигурност повече, отколкото на Анелия и Емилия примерно. :3fdb8960598fa63e:

 

Тази като излезе, бях в истерия, само нея слушах:

 

+1 за ракитракито😀

След това с "Няма да съм аз" тотално получих душевен оргазъм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия: "Открих любовта, която идва изневиделица и променя живота ти"

 

Обаче Емилия е супер влюбена и щастлива. Явно е намерила нейния си човек. Дано винаги да е така. Тя направо сияе. :Vishenka_05:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Anelia-18-768x423.jpg

 

Анелия: Била съм мотивирана, но никога лакома за награди

 

Анелия наскоро представи новия си музикален албум с концерт-промоция в София. Фолк звездата на „Пайнер“ разказва каква идея я е водила при решението й да предприеме тази крачка.

„Аз никога не съм работила по схема или според някакви тенденции. Всичко, което правя, е защото така съм го почувствала към момента и защото искам да зарадвам хората, които обичат музиката ми. Всъщност, ако трябва да съм честна, аз не наричам представянето на албума си „Промоция“. За мен това е един стилизиран и поднесен с много вкус концерт. Постарахме се доста и съм сигурна, че си е заслужавало“ – казва тя пред „Шоу“.

Признава, че не тъгува по времената, когато попфолкът беше издигнат в култ, албумите се харчеха като топъл хляб, а стадионите по време на турнетата бяха пълни.

„Всеки етап има своите преимущества и недостатъци. Около жанра може да няма толкова суета в момента, но пък има нещо много по-ценно и съществено. Получи се една естествена отсявка, която даде много за развитието на тази музика. По-добре да има малко, но качествени изпълнители. Култът ражда фалш… Всичко прекалено е крайност по-скоро в негативната посока. А относно албумите, мисля, че вината е не в липса на интерес към жанра, а в дигитализирането на света като цяло. Музиката е лесно достъпна за младите чрез интернет“ – обяснява хитовата изпълнителка.

Никога наградите за нея не са били самоцел, затова и не се лакомила за статуетки.

„Била съм мотивирана, но никога лакома. Лаком може да бъде само изгладнелият, а на мен никога не ми е липсвало нещо в професионален план. Винаги съм се чувствала оценена“ – подчертава тя.

Фирмени награди на „Пайнер“ няма за втора поредна година. По този повод Анелия коментира: „Наградите са суета, която храни егото, но истинското признание е на сцената, когато видиш плодовете от труда си. „Дай ми още“ има безспорен успех, с който се гордея“.

За любовните връзки на певицата често се коментира в публичното пространство, но тя не казва нищо конкретно. Държи мъжът до нея да остане в тайна.

„Просто не смятам, че това е темата, с която трябва да се поддържа интерес. За мен много по-важни са проектите, които правя, много по-важно е да си свърша добре работата и да усетя онова удовлетворение от себе си, което ме зарежда с енергия да продължавам напред със същата любов и плам към професията си. С кого деля личното си време е прекалено интимна тема“ – на мнение е фолк звездата.

Твърде, че за сватба и второ дете не мисли. „На този етап определено не. Дори не съм и разсъждавала по темата (смее се)“ – казва тя.

 

http://signal.bg/%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BB%...3%D0%B0-%D0%BB/

Link to comment
Сподели в други сайтове

http://signal.bg/%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D0%BB%...3%D0%B0-%D0%BB/

По-голяма гротеска от тази, има ли в чалгата?! Не била лакома за награди, разбирам, че я гони критическата вече и забравя, ала всички още помним как заплашваше със самоубийство, ако не й се даде Певица на 2012-та! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Anelia-18-768x423.jpg

 

Анелия: Била съм мотивирана, но никога лакома за награди

 

Мда, ти не беше лакома и да закриваш последния фирмен концерт. :mf_surrender:

 

И с това "лакома за награди" хвърля камък в градината на двете лидерки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия: "Открих любовта, която идва изневиделица и променя живота ти"

 

Обаче Емилия е супер влюбена и щастлива. Явно е намерила нейния си човек. Дано винаги да е така. Тя направо сияе. :Vishenka_05:

Сияе тя, докато пак не й изневерят или пребият... хаха

 

Иначе хита на сезона е "Ако можеш ти забрави, забрави ме..."

Link to comment
Сподели в други сайтове

Справи се достатъчно убедително. Какво лошо да закрива?

 

По принцип закрива най-голямата звезда, която е най-успешна към актуалния момент. В случая имаше две певици с по-голяма фенска маса, които в последните години обират всички награди. По пътя на логиката трябваше да е една от тях.

 

Но карай - понякога не е лошо да има разнообразие. Недоволството ми е от факта, че тя твърди, че не ламти/лакомее, а седмица-две преди концерта, приближени до изпълнителите съобщиха тук, че отново е тропала с крак в коридорите на димитровградския офис с желанието да я сложат последна на концерта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип закрива най-голямата звезда, която е най-успешна към актуалния момент. В случая имаше две певици с по-голяма фенска маса, които в последните години обират всички награди. По пътя на логиката трябваше да е една от тях.

 

Но карай - понякога не е лошо да има разнообразие. Недоволството ми е от факта, че тя твърди, че не ламти/лакомее, а седмица-две преди концерта, приближени до изпълнителите съобщиха тук, че отново е тропала с крак в коридорите на димитровградския офис с желанието да я сложат последна на концерта.

Въпросните приближени до изпълнителките, винаги могат да си съчинят разкази по картинки, с цел да осмеят някого, в случая Ана. Особено след като са видели сценария с подреждането. Ти не си присъствал на разговорите между нея и Митко, така че не можеш да си сигурен как и колко е тропала, нито пък аз.

След бума, който направи с "Дай ми още", си беше резонно да закрива тя. И друг път го е правила, при това пак достойно.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По принцип закрива най-голямата звезда, която е най-успешна към актуалния момент. В случая имаше две певици с по-голяма фенска маса, които в последните години обират всички награди. По пътя на логиката трябваше да е една от тях.

 

Но карай - понякога не е лошо да има разнообразие. Недоволството ми е от факта, че тя твърди, че не ламти/лакомее, а седмица-две преди концерта, приближени до изпълнителите съобщиха тук, че отново е тропала с крак в коридорите на димитровградския офис с желанието да я сложат последна на концерта.

Между другото като видях колко по-напред бяха двете (Преслава и Галена) останах шокирана.Това не се беше случвало от доста време,като изключим летния "концерт" във Варна,когато Преслава откриваше.Според мен наредбата на концерта показа новите любимки на шефа-Анелия и Емануела,а Преслава и Галена ги сложи по-напред за наказание (?).Не че наредбата е жизнено важна,но бяхме свикнали последни да са двете и в някои години Анелия,или поне аз така си мисля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...