Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Такааааааааа, значи четвъртата най-алчна за награди в историята на чалгата изрева оня ден в Сигнал+. Очаквам и най-алчната да го направи. Но това ще стане някъде след минимум 1 година и максимум 2 години. Трябваха и 8 години да си признае за "чипровският гнет", но този път няма да се бави толкова. Причината, Джулия май доста изненадващо за мен ще се окаже новата фаворитка на Димитровград. И да не му се иска на дъртия, щом във "видинска" кръчма се прави рожден ден на 17-годишно момиче и 50% от сет листата е с песни на Джулия, нещата вече имат сериозен наклон в нейната посока. Разбира се, пенсионерът ще си направи своето проучване и сондажи, но няма какво друго да открие като краен резултат. Та кой набор бе Джулия, че нещо нямам идея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия не знам кой набор точно е, но мисля, че е на 26 или 27... също като една от кралиците като е започвала да мачка. :whistling:

 

Това чувам, това виждам, същото констатирам. Но за да стане по-бързо трябва да и измислят противник. Ако Джулия ще е чернокоса, опонентът трябва да е руса кучка.

 

 

Митко Пайнера отбеляза 65-ия си юбилей с пищен банкет! Празнува с рок (СНИМКИ)

 

:g2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това чувам, това виждам, същото констатирам. Но за да стане по-бързо трябва да и измислят противник. Ако Джулия ще е чернокоса, опонентът трябва да е руса кучка.

То вярно, че все са били в такъв цветови контраст, освен Деса и Кама, но и там едната си беше първо тъмнокоса. :1000 (29): Дори и Глория специално се изруси като за техния случай с Ивана. :roll1:

Аз все си мислех, че гласят Марина Тошич за конкурентка на Джулия, но нещо я зарязаха и не се получи. Трябва да си хване богато гадже и да пробва пак. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То вярно, че все са били в такъв цветови контраст, освен Деса и Кама, но и там едната си беше първо тъмнокоса. :1000 (29): Дори и Глория специално се изруси като за техния случай с Ивана. :roll1:

Аз все си мислех, че гласят Марина Тошич за нейна конкурентка, но нещо я зарязаха и не се получи. Трябва да си хване богато гадже и да пробва пак. :D

 

 

Мнееее, по-скоро да бутат оная Крисия, че по има вид на кучка. Тази Марина Тошич е прекалено безлична....

 

Иначе горния ми линк за Митака и юбилея му с РОК музика, а на снимката Теди Александрова и бай`Милко - все "рокери" от сой.... :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мнееее, по-скоро да бутат оная Крисия, че по има вид на кучка. Тази Марина Тошич е прекалено безлична....

 

Иначе горния ми линк за Митака и юбилея му с РОК музика, а на снимката Теди Александрова и бай`Милко - все "рокери" от сой.... :roll1:

Ами Милко веднъж пя и метъл версия на пиленцата, беше брутално. :D А Теди по всяко време могат да я конвертират към рок. :roll1:

 

Иначе Крисия трябва да излезе случай като Галена, за да стане голяма звезда изведнъж, след няколко години сред треторазрядните. Но дори и Галена имаше хитове като Шефа, Чупката и Как не те е срам преди изведнъж да се изстреля, а на Крисия само дуета с Галин ѝ беше популярен, и то краткотрайно. Пък и не знам какво бъдеще би имала след като носи името на далеч по-известната малка Крисия, и преди бях казвал, че е трябвало друг псевдоним да ѝ сложат. Но кой знае...

 

За Мария Цветкова някой ми беше казал, че мислела да е певица не само в този дует...

 

 

Джулия е '89 набор, заедно с Ц. Янева.

Мислех си, че е 91 или 92. Но и на почти 30 става за ТОП певица, Ивана на толкова проби. А и успехите ѝ са от предните години още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами Милко веднъж пя и метъл версия на пиленцата, беше брутално. :D А Теди по всяко време могат да я конвертират към рок. :roll1:

 

Иначе Крисия трябва да излезе случай като Галена, за да стане голяма звезда изведнъж, след няколко години сред треторазрядните Но дори и Галена имаше хитове като Шефа, Чупката и Как не те е срам преди изведнъж да се изстреля, а на Крисия само дуета с Галин ѝ беше популярен, и то краткотрайно. Пък и не знам какво бъдеще би имала след като носи името на далеч по-известната малка Крисия, и преди бях казвал, че е трябвало друг псевдоним да ѝ сложат. Но кой знае...

 

За Мария Цветкова някой ми беше казал, че мислела да е певица не само в този дует...

 

Тя имаше песен на която и клип беше снимала. Май ще си я запази за нея. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано започнат да лансират Джулия и Крисия. Последните проекти и на двете са брутални. Трябват нови имена в жанра, че е голяма криза. Забравих и Ванеса, която е безумно талантлива, но се загуби в последно време.

 

Пс: Цветина също е добра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя имаше песен на която и клип беше снимала. Май ще си я запази за нея. :3fdb8960598fa63e:

Значи правилно съм чул. :D

 

:Vishenka_05:

Какво става с Тони и Нели?

Нелина си пуска фолклор и чат-пат някоя чалга, но Тони явно съвсем се отказа... Дано поне със здравето да е добре.

 

Дано започнат да лансират Джулия и Крисия. Последните проекти и на двете са брутални. Трябват нови имена в жанра, че е голяма криза. Забравих и Ванеса, която е безумно талантлива, но се загуби в последно време.

 

Пс: Цветина също е добра.

Ванеса и Цветина трябваше още от самото начало да се уредят в Пайнер, за да им се получи. Нещо си похабиха потенциала, ми се струва.

От по-новите певици само Джулия е с възможност да стане лидерка. В Лорена също още има хляб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано започнат да лансират Джулия и Крисия. Последните проекти и на двете са брутални. Трябват нови имена в жанра, че е голяма криза. Забравих и Ванеса, която е безумно талантлива, но се загуби в последно време.

 

Пс: Цветина също е добра.

Коментирай липсата на тази балада в номинациите за десетилетието:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...