Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Яница според мен няма да има деца никога. Тя нито е имала сериозен приятел, нито има такива насоки. Цял живот ще е по богаташи.

Почти от 5 години е в сериозна връзка и не веднъж е казвала, че обмислят да си имат бебе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Това беше злобно!

 

Надявам се поне 3-4 години да се оттегли от сцената, и после да се завърне с гръм, трясък и концерт!

 

Задължително ще се оттегли , дано да е поне 1 година да не пуска нищо и след това да разбива пак!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Задължително ще се оттегли , дано да е поне 1 година да не пуска нищо и след това да разбива пак!

След мегахита “Обратно в играта” ще разбива само родилното

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може Преслава да е бременна, ужас? :mf_surrender: Така бях свикнал със статута "без сериозен мъж и деца", и все се надявах да го запази завинаги .... оф .... :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

Целият й имидж в обществото ще се промени сега, а така й подхождаше предишния :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След мегахита “Обратно в играта” ще разбива само родилното

 

Моето момче, Преслава и 2 години песен да не пуска пак няма да е забравена не се притеснявай ти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моето момче, Преслава и 2 години песен да не пуска пак няма да е забравена не се притеснявай ти.

Дреме ми на дедовия за Преслава, бебето и дали ще бъде забравена

Ти трябва да се притесняваш

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Преслава. Да е жива и здрава. Дано не пуска повече песни :Vishenka_05:

Да, дано не пуска нищо година и половина. През това време Галя да се изчерпа тотално, да втръсне на хората и да дойде следващата, с която вече залипсвалата на публиката Преслава да мери сили. :3fdb8960598fa63e:

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера майка й стана на 59, а Вики - на 11, трябваше да използва момента да обяви новината, закъсня с един ден :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как може Преслава да е бременна, ужас? :mf_surrender: Така бях свикнал със статута "без сериозен мъж и деца", и все се надявах да го запази завинаги .... оф .... :gun_bandana:

 

Как не те е срам, бе? :gun_bandana: Всяка жена заслужава щастието да дари живот и да стане майка.

 

Голяма работа, че половин година или 8 месеца няма да пуска нови песни, то да ти кажа, ще й дойде много добре, защото е тотално изчерпана - и тя, и жанра. Един потребител тук наскоро ви попита "Все още ли тръпнете преди издаването на нова песен от Преслава, още ли се вълнувате по същия начин като преди?" Много уместен въпрос, защото аз отдавна съм изгубил тръпката какво ще пусне. Нека се скрие за поне година и после да се завърне, както си му е редът.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дреме ми на дедовия за Преслава, бебето и дали ще бъде забравена

Ти трябва да се притесняваш

 

Няма база за притеснение Преслава е написала името си със златни букви в родния поп-фолк така ,че и да се оттегли да не пуска повече песни репертоара и е вечен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как не те е срам, бе? :gun_bandana: Всяка жена заслужава щастието да дари живот и да стане майка.

 

Голяма работа, че половин година или 8 месеца няма да пуска нови песни, то да ти кажа, ще й дойде много добре, защото е тотално изчерпана - и тя, и жанра. Един потребител тук наскоро ви попита "Все още ли тръпнете преди издаването на нова песен от Преслава, още ли се вълнувате по същия начин като преди?" Много уместен въпрос, защото аз отдавна съм изгубил тръпката какво ще пусне. Нека се скрие за поне година и после да се завърне, както си му е редът.

Аз не го казах заради това че няма да пуска песни, а че бях свикнал със статуса й ... исках да прозвучи като фразата на Зайка за именията на Рики :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Джулия беше толкова успешна, Митко Пайнера щеше да вкара някой лев в нея, а той я е оставил на Пашев изцяло. Чии са заслугите според вас Джулия да има 3 песни с Анелия, Галена и Константин? Сигурно уникалната й харизма. Или заради това няколко заведения отказват да я вземат даже и за 1000 лева, след като са я видели как си прави участията. Говорим за изпълнител, който има към 20 милиона на песните си от миналата година.

 

Много адекватен коментар. Жалко, че пишеш рядко.

 

Джулия сигурно е първата певица от години насам, която се бута и налага от фирма Пайнер бясно. Стартира с песен на Оцко и скъп кавър. Направиха и песни с топ композитори и топ имена от бранша, проекти през 2-3 месеца... Е какво повече да направят. Няма да я бъде, то се е видяло. По добре да заложат на съвсем друг типаж. Не сме 2003.

 

Чалгата има нужда от една Сузанита или Гери Никол. Момиче, по което малките да полудеят. Губят този таргет лека по лека. Само с Галин няма да ги бъде...

 

Аз искам една певица поне да подготви нов албум и да пусне много нови песни без клипове. Тва само в чалгата не се случва.

Деса ще пусне такъв. Без значение коя година. Че и двоен. Един с балади и некомерсиални и един с клубни парцали. :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса ще пусне такъв. Без значение коя година. Че и двоен. Един с балади и некомерсиални и един с клубни парцали. :1000 (29):

А дано. Аз тая година много преоткрих цялата кариера на Десислава и много се влюбих в нея. Уникална жена! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...