Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И други раждаха. И се омъжваха щастливо. И горяха от щастие пред камерите. И за бъдещи творчески успехи говореха, ама сега гледат БТВ в неделя. :whistling:

След 20 години като й увиснат циците и задника и не може да ги показва, и няма кой да й сменя памперса вкъщи, пак ще си говорим :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След 20 години като й увиснат циците и задника и не може да ги показва, и няма кой да й сменя памперса вкъщи, пак ще си говорим :3fdb8960598fa63e:

 

Бесен си, нали? :ad: Не знаеш какво е това Пресли да си стои у дома, а ти тук да гледаш как някакви фенчета на вчерашни мърши парадират? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бесен си, нали? :ad: Не знаеш какво е това Пресли да си стои у дома, а ти тук да гледаш как някакви фенчета на вчерашни мърши парадират? :1000 (29):

Странно е усещането да е бременна, вярвах че няма да го допусне :dontknow:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Де да беше като педофилката поне малко. Нямаше 15 години все да прогресира. Трябваше да и връчим Прогресираща през цялото десетилетие :Vishenka_05:

 

И аз не използвах квалификации, а просто попитах дали само на мен ми се струва не особено раздвижена. Дес не и е виновна. Дес е пластична дори нашомбена се движи повече.

Яница е като криво дърво и аз лично не виждам нищо секси в поведението й. Това е еталон за курвенски клип, Яница да гледа и да се учи. На Деса толкова й отива това поведение:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси ще ражда, Кама изпусна влака! :Vishenka_05:

Докога с тази злоба към Кама, миналата година като почина баща й - написа, че и двамата били дърти, сега това! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно е усещането да е бременна, вярвах че няма да го допусне :dontknow:

Ама защо не се радваш? Това е хубаво за нея като жена. Пък и ще се завърне с пълна сила после. Със сигурност има и някой проект, който да пусне през паузата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тепърва ще има да разбираш кратуно, че Преслава не е Камелия. Ама как точно ти и подобните ти ще го разбирате с болка в сърцето, направо не е истина. Защото Камелия има вечни хитове, а тези на Преслава бавно угасват и единствената и спасителна сламка е бутането от страна на Пайнер. Ето това е истинската причина днес "преслините" да са притеснени, а не, че нещо в чалгата е мръднало. Страхуват се децата, че някой при тази нейна пауза ще хване оня за шлифера и Пресли ще си загуби топлото местенце, което над 10 години пази ревниво със зъби и нокти на цената на това да се скара и с най-близките си в този бизнес и да търпи близо 10-годишните подигравки на Камелия, че точно затова е все още звезда. Ах, как ми се откри тази вечер, идея си нямаш....

 

:happyppl:

 

 

Да, точно техният бретон е целта на заснемането на клипа. Правят от Джулия пълна реплика, на нещо средно между Галена и Преслава. За протокола ще отбележа, че май им се получава. Да, в Пайнер са скопени от към идеи, но това очевидно е поръчката на Митко Пайнера. И си има причина за това още от наградите през 2016 година. Дъртият не прощава, когато кифлите го компрометират пред хората. Честито на Джулия! Очевидно тя се оказа късметлийката....

 

 

Галена не искала вече награди? - да бе да.... :roll1:

Преса има гадже и даже ще ражда? - да бе да..... :roll1:

И на двете не им трябвали концерти? - да бе да.... :roll1:

 

И така вече 2 години ни дрънкат глупости и двете. Въртят и сучат, мълчат и не коментират, а истината е, че заради онези награди, когато Преса не отстъпи за "Певица на годината", а Галка каза след 5 награди във фейса си, че е не е болна и нищо и няма..... Митака ги задраска и двете с дебелия маркер. А сега да гледат собствената си реплика в лицето на Джулия и да реват пред телевизора. Щото безметежието, в което живяха 10 години му дойде края. Но, такъв е понякога живота.... :ad:

 

 

Странно е усещането да е бременна, вярвах че няма да го допусне :dontknow:

 

Да, странно е! Още повече, че нейната дисциплина е пословична. Но, това най-важно житейско решение (адмирации за него) е очаквано и логично на фона на събитията, които се случиха в последните 2 години. Аз съм говорил достатъчно тук по въпроса, но някак чак днес синтезирах нещата. Ето постовете ми от различните теми, в които подсказвам генезиса на проблема и логичното му развитие до днес, когато излезе клипа на Джулия... :1000 (19):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама защо не се радваш? Това е хубаво за нея като жена. Пък и ще се завърне с пълна сила после. Със сигурност има и някой проект, който да пусне през паузата.

По-добре нищо да не пуска, ама от на Калин егоизма. Да става фен на Бананица. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докога с тази злоба към Кама, миналата година като почина баща й - написа, че и двамата били дърти, сега това! :mf_surrender:

Не съм казал нещо което не е истина, не е злоба.

 

Все пак лятото няма да остане без нова песен 100%, даже сигурно още пролетта ще снима, докато няма корем.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение дали ще пусне нещо или не, попринцип може и да го направи, но и да не го, не е болка за умиране.

Като нейни фенове трябва да се радвате за нея.Аз се радвам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като я гледам не мога да повярвам, че го е направила този клип. Наистина в клипа сякаш много и се отдава, ама иначе я знаем, че колкото е гъвкава по клипове, толкова е дървена по участия. Може би преди години се е усещала секси и затова е нямала проблем да го направи. В някой кадри е като световна плейбой икона...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ко има Камелия бе тикво видинска.Има 3 песни за 20 години .Има един дебел уй в гъза.Тва има.Ама не на Цветния ,а на ония дето и плащаха през годините....

3 дни почивка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко хубава новина! Смятам, че Преслава ще бъде чудесна майка. Една лека бременност и дано не я натискат от фирмата да се връща бързо, а да има време да гледа детето. Знае ли се в кой месец е?

Не знам защо сте изписали толкова простотии и злобни коментари по повод една толкова хубава в човешки аспект новина. Някои направо са прекалили...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледаш ли Кама в прайм-тайма на БТВ за втора година? Между другото, не само ти я гледаш там. Гледа я и Деса, от дома си, по телевизора. Скоро ще я загледа и Пресли, че ще има много свободно време.

 

Дай Боже всеки му такава причина за заседяване у дома. И това го изтъква като пагубно човек с деца.. Ама то това е най-важното - децата, майната и на праим-тайма, и на милионите. Да, Деси я гледа, докато децата и я обгръщат с любов, това ако е лошо, здраве му кажи..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дай Боже всеки му такава причина за заседяване у дома. И това го изтъква като пагубно човек с деца.. Ама то това е най-важното - децата, майната и на праим-тайма, и на милионите. Да, Деси я гледа, докато децата и я обгръщат с любов, това ако е лошо, здраве му кажи..

Честито на Преслава, но защо винаги трябва да се изпъква като най-важно това да отгледаш деца? Това е едно супер наложено старо мислене. Човек си има свободата да си избере към кое да е най ориентиран.

Поздрав.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честито на Преслава, но защо винаги трябва да се изпъква като най-важно това да отгледаш деца? Това е едно супер наложено старо мислене. Човек си има свободата да си избере към кое да е най ориентиран.

 

Не искам да изглеждам като моралист, но явно така съм възпитан. Не знаех, че вече е старомодно и деца да имаш, брака поне го бях приел :D Не пречи да си градиш или поддържаш кариера и да имаш деца, примери много. Но ако всеки започва да се ориентира само към кариерата, демографския проблем ще окаже много сериозно влияние.. Но какво си направил, ако не си създал живот, мисля че това е главната мисия, с която идваме?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не искам да изглеждам като моралист, но явно така съм възпитан. Не знаех, че вече е старомодно и деца да имаш, брака поне го бях приел :D Не пречи да си градиш или поддържаш кариера и да имаш деца, примери много. Но ако всеки започва да се ориентира само към кариерата, демографския проблем ще окаже много сериозно влияние.. Но какво си направил, ако не си създал живот, мисля че това е главната мисия, с която идваме?

Не ме разбра! Не че е старомодно, а всеки може да си избере дали точно това щe му е най-важното нещо, кариерата или съвсем друго нещо.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симеонова,трябва да полеем бременността на Преси в 33! Сякаш ние ще го раждаме. :3fdb8960598fa63e:

Трябва задължително!На 7мото небе съм :Vishenka_05:

Дано дойде във Варна преди да прекъсне участията си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено.Дано да е в добро настроение,че иначе ще ме набие. :gun_bandana:

Тръпнем ли Андреа да погали коремчето на Преслава и да забременее и тя? :3fdb8960598fa63e:

 

Андреа винаги е страхотна на участия, но наистина е пухкава доста.

Много ми е сладка така.В интервюто й с Кристина Патрашкова ми направи впечатлението,че залага доста на четенето в последно време и ми изглежда по-зряла.

Но пък и скандалната Андреа ми липсва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ми е сладка така.В интервюто й с Кристина Патрашкова ми направи впечатлението,че залага доста на четенето в последно време и ми изглежда по-зряла.

Но пък и скандалната Андреа ми липсва.

Всички искаме скандалната Андреа. Нека си чете и да трупа мъдрост, но не може да е толкова секси и да иска да става монахиня. Грях е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...