Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

 

При Соня е шега заради първи април. При Райна наистина беше изтрит.

Ама серизно ли този бозав клип е дело на Нанков?! Покъртително! Този проект на Слонче е леш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен на Емилия и гнусния резак със сигурност има купени гледания.Няма как толкова безлична песен да прави толкова гледания,а да не се чува отникъде за разлика от Зоопарк и песента на Слави с Криско.Само тук има някаква преувеличена еуфория по нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Майкооо... Александрова е ужасна тук, бях забравила този клип, потрес :1000 (29):

Тя и сега не е голяма красавица - мангасарка долна!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: сигурно е искала да го разсече с бръснарското ножче

 

Чувал ли си тази песен? Има скандален текст:

 

"дебнеш ме сега като вълк сърна"

или

"леглото е на трески, чаршафите от нокти са разкъсани"

:roll1:

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая песен на Емилия и гнусния резак със сигурност има купени гледания.Няма как толкова безлична песен да прави толкова гледания,а да не се чува отникъде за разлика от Зоопарк и песента на Слави с Криско.Само тук има някаква преувеличена еуфория по нея.

излез от селото.. песента гърми навсякъде

 

 

точно пък Зоопарк има купени гледания

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева! Вдигаш ми акциите
И друго бих ти вдигнала... :whistling:

 

Иначе, другите мъже също си имат фенове, не е само Гальо селското чедо!

Фенка съм на Борката и Тонката! Зайка не беше ли и тя фенка на първия, не пишеше ли все "Борето, Борето", или бъркам?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това си беше покана за парти в стил "Ивана" ... чикия след чикия :3fdb8960598fa63e: :whistling:
Ами не съм педофилка, или евтина пачавра, която търси грозотии с тлъст портфейл, та да го направя в стил "Башурка"... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и сега не е голяма красавица - мангасарка долна!

Къв ти е проблема с Александрова? Пее си жената, има си аудитория, която я слуша и не пречи никому. За външния вид - всеки има различни виждания, аз я намирам за сладка и много симпатична. Поздравче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къв ти е проблема с Александрова? Пее си жената, има си аудитория, която я слуша и не пречи никому. За външния вид - всеки има различни виждания, аз я намирам за сладка и много симпатична. Поздравче.

Едва ми се откъсва от душата, но наистина е хубава циганка. Даже има хора, които не слушат фанатично чалга, не я знаят, а се заслушват и заглеждат по нея. Лошото е, че си пропилява потенциала за еднотипни бози с кратък срок на годност, за да има участия. А каква яка песен съм избрала за нея в "Нереализираните... :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ми се откъсва от душата, но наистина е хубава циганка. Даже има хора, които не слушат фанатично чалга, не я знаят, а се заслушват и заглеждат по нея. Лошото е, че си пропилява потенциала за еднотипни бози с кратък срок на годност, за да има участия. А каква яка песен съм избрала за нея в "Нереализираните... :whistling:

Лично аз в момента си мисля, че върви по пътя на Азис. Преди какви песни пускаше, а сега?! Пълна противоположност. В началото всички го мислеха за просто един п*дал, който търси внимание, а в момента се откроява с много стойностни и истински парчета, които са тотални хитове, а талантът му е неоспорим. В Теди виждам същия потенциал, в момента хората я мислят за евтина к*рва, която 2 и 2 не може да свърже, но реално е един умен и можещ артист, показвала го е много пъти. Силно се надявам да се окажа прав.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласуването в "Ивана - началото"приключи, а темата с най-много последователи и вдъхновили се от нея във форума, се заключва!

 

На трето място, потребителите на Рамания са поставили "100 патрона", като са дали 26 точки за нея.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вторият по сила, основополагащ хит в кариерата на Ивана, е "Вик".

Потребителите на форума са дали 27 точки за авторската песен, слушаща се 18 години след създаването си за фестивала "Тракия фолк"

 

 

"Вик" носи на Ивана наградата за дебют на фестивала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди пускаше тотално яките песни. Нито "Мотел", нито "Хабиби" са яки колкото "Всеки път" и другите там. ;)

"Всеки път" и другите там дори не ги знам кои са.. визирах парчета като "Сен Тропе", "Хоп", "Напипай го", "Едно ми" и т.н..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...