Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Нищо да не пуска, не виждам смисъл. Пълен потрес е.. Чудя се как може някой да му допада :mf_surrender:

Обожавам моментите, когато мнението ми се припокрива с нечие друго! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте как Тотя изпуска ритмиката и обърква текста - 3:08

 

:3fdb8960598fa63e:

 

Това е още по-брутално.

Гледай 3:05-3:12 - една си реши косата. Друга си пипа връхчетата и се чуди какво прави тази изпълнителка там. :3fdb8960598fa63e:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте как Тотя изпуска ритмиката и обърква текста - 3:08

 

:3fdb8960598fa63e:

 

Много скопена балада, да не говорим на припева как си личи колко посредствена като певица е. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е още по-брутално.

Гледай 3:05-3:12 - една си реши косата. Друга си пипа връхчетата и се чуди какво прави тази изпълнителка там. :3fdb8960598fa63e:

:roll1: :roll1: :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е още по-брутално.

Гледай 3:05-3:12 - една си реши косата. Друга си пипа връхчетата и се чуди какво прави тази изпълнителка там. :3fdb8960598fa63e:

:roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом още не се е изтропала на сцената, нищо не сте видяли.. :roll1:

:roll1: На следващият концерт, сцената ще бъде като баня от фитнес салон и ще направят скеч - как са я хванали в крачка. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото реши да се прави на умна и забавна, но не се получи. Баладата също не беше за нея.

Да направи песен от Силвър, току виж й се е получило. От последните й проекти харесвам само "Бивша за секс". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева! Вдигаш ми акциите :D

 

За мен ли говориш?

 

Не, разбира се. Ти не си имал ник, в който си се изтъквал, като секссимвол. Но един 30-годишен от Шумен е имал. :1000 (29):

 

А и няма лошо Янева да ти вдига акциите. Тъкмо секссимволът ще се дразни.... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, разбира се. Ти не си имал ник, в който си се изтъквал, като секссимвол. Но един 30-годишен от Шумен е имал. :1000 (29):

Сетих се за този ник. По старите потребители също ще се сетят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...