Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И по най-много награди Певица на годината :Vishenka_05:

 

Аргументът ни "Като се прибере у дома късно вечер, нека желязото я топли" вече не важи. :feminist_en: :1000 (29):

 

Дай Боже нови изцепки за вбъдеше, че да имаме материал за репертоара ни. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

- "А Камелия ли говори за пеене на живо?" (Физиономия)

 

- "Тя момичетао може да си прави ПР"

 

https://m.vbox7.com/play:0b3efc92

 

Ето това интервю беше ябълката на раздора между Камелия и Преса, които пък демонстрираха приятелско отношение 3-4 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде пак за Преслава. А Галена? Защо Галена пее чужди песни по участия? Защо ходи при Криско да й прави песни? Защо взе песента на Коста Марков и защо записа "Пантера"? :mf_surrender:

 

Нищо не ми се свива като споменеш Камелия. :1000 (29):

"Лъжа е", "Дяволско желание", "Нямаш сърце", "Водка с утеха" и "Новата ти" са хитове, които всеки помни. Изпълнения има достатъчно , виж ги. :mf_surrender:

Какво да направим, че Преслава има и актуални песни? И че не живее в 2006-та? Пее си сезонните хитове жената, няма цял живот една и съща песен да повтаря. Вълнува ли Преслава към днешна дата? Вълнува. Въртят ли песните й по клубовете? Въртят ги. Бачка ли вече 14 години като луда? Бачка.

Задържа ли се 14 години в топ 3? Задържа се.

 

Въртят я, да! Актуална е, да! Преекспонирана е, да! Но вече никой не се кефи, камо ли да избухва на старите и песни. Няма ги, забравиха ги, не съществуват дори. Старата Преслава я няма, онази и кариера я няма. Нея де факто я няма и единственото, с което е популярна е просто, че е известна. Най-големият хит по участия на Преслава винаги, ама абсолютно винаги е последната излязла песен, с която винаги започва. След това скука и отбиване на номер, плейбек и много говорене. Това е, Преслава все едно е певица с 3-4 годишна кариера. Нищо старо нейно не се отразява, а тук от 15 години ми го мегахитват. Е, какво стана днес? Де са мегахитовете? Справка с трафик от тубата ли ще ми дадете? Ама извинявайте, но не случайно ви раздухах есента турнетата в САЩ. Защото това, което сега ви пиша тук лъсна с пълна сила там. Галена може да е всякаква, но се влага и дори с 2 песни от миналата декада да минава на участия ("Знам диагнозата" и "Утешителна награда"), то като ги започне няма никакво съмнение, че това са мегахитове. При Преслава не е така и с всеки изминал ден става все по-зле.

 

 

Защо Преслава трябва да плаща на Милко като тя направи песента му мегахит?

 

Първо, не Преслава му е направила песента мегахит. И второ, Преслава трябваше да почерпи поне нещо Драганински. А не да вземе синбека от сървъра на Пайнер, да запише песента в друг тонрежисьор, защото я е срам от Драганински и така да се докопа до нещо хитово в период, когато нямаше нищо свое от този калибър, за да си прави участията си с него. Не се прави така. Още повече с композиторът, който де факто я постави на картата на чалгата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да е платила? Фокси да вади фактурите...! :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Защо да я плаща като може просто да си я запише, разчитайки, че Милко няма да каже нищо заради приятелството им? :1000 (29):

 

Не знам, но понякога ми идва много нелеп кефът в този форум по неща, които Преслава очевидно е направила със задна умисъл, и ѝ се е получило. Тя толкова години си гради кариерата на такива неща, а това не е никак честно спрямо останалите. И после се изкарва, че някой ѝ бил завиждал на таланта или на това колко години е била в ТОП 3. То дори и феновете ѝ би трябвало да са против такива изцепки, а не да ги подкрепят

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въртят я, да! Актуална е, да! Преекспонирана е, да! Но вече никой не се кефи, камо ли да избухва на старите и песни. Няма ги, забравиха ги, не съществуват дори. Старата Преслава я няма, онази и кариера я няма. Нея де факто я няма и единственото, с което е популярна е просто, че е известна. Най-големият хит по участия на Преслава винаги, ама абсолютно винаги е последната излязла песен, с която винаги започва. След това скука и отбиване на номер, плейбек и много говорене. Това е, Преслава все едно е певица с 3-4 годишна кариера. Нищо старо нейно не се отразява, а тук от 15 години ми го мегахитват. Е, какво стана днес? Де са мегахитовете? Справка с трафик от тубата ли ще ми дадете? Ама извинявайте, но не случайно ви раздухах есента турнетата в САЩ. Защото това, което сега ви пиша тук лъсна с пълна сила. Галена може да е всякаква, но се влага и дори с 2 песни от миналата декада да минава на участия ("Знам диагнозата" и "Утешителна награда"), то като ги започне няма никакво съмнение, че това са мегахитове. При Преслава не е така и с всеки изминал ден става все по-зле.

Първо, не Преслава му е направила песента мегахит. И второ, Преслава трябваше да почерпи поне нещо Драганински. А не да вземе синбека от сървъра на Пайнер, да запише песента в друг тонрежисьор, защото я е срам от Драганински и така да се докопа до нещо хитово в период, когато нямаше нищо свое от този калибър, за да си прави участията си с него. Не се прави така. Още повече с композиторът, който де факто я постави на картата на чалгата....

Как ще е нямала хитове тогава?

Песните на Преслава от този период повече се помнят от "За да те забравя", която е една кръчмарска цигания!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да я плаща като може просто да си я запише, разчитайки, че Милко няма да каже нищо заради приятелството им? :1000 (29):

 

Не знам, но понякога ми идва много нелеп кефът в този форум по неща, които Преслава очевидно е направила със задна умисъл, и ѝ се е получило. Тя толкова години си гради кариерата на такива неща, а това не е никак честно спрямо останалите. И после се изкарва, че някой ѝ бил завиждал на таланта или на това колко години е била в ТОП 3. То дори и феновете ѝ би трябвало да са против такива изцепки, а не да ги подкрепят

Че малко ли пари е внасяла в касата на Пайнер!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще е нямала хитове тогава?

Песните на Преслава от този период повече се помнят от "За да те забравя", която е една кръчмарска цигания!

Тя и Шушана е кръчмарска песен, ама е хит!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и Шушана е кръчмарска песен, ама е хит!

Но това не я прави стойностна и песен, с която един творец може да се гордее, тя и "Кекс" е хит, ама е рядко просташки елементаризъм. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че малко ли пари е внасяла в касата на Пайнер!

:roll1:

Е да, правата всъщност са на Пайнер, така че очевидно я е платила. :1000 (29):

 

Иначе Преслава е нямала по-голям хит за годината. Аз дори не помнех какво е имала преди сега да реша да проверя. За 2008 например веднага се сещам за "Новата ти", 2014 за "Моето слабо място", но за 2009 съм сигурен, че много малко хора се сещат за Червена точка или Усещане за Мерилин. Най-много за по-малко успешният опит за втора рок песен "Феномен".

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

Е да, правата всъщност са на Пайнер, така че очевидно я е платила. :1000 (29):

 

Иначе Преслава е нямала по-голям хит за годината. Аз дори не помнех какво е имала преди сега да реша да проверя. За 2008 например веднага се сещам за "Новата ти", 2014 за "Моето слабо място, но за 2009 съм сигурен, че много малко хора се сещат за Червена точка или Усещане за Мерилин. Най-много за по-малко успешният опит за втора рок песен "Феномен".

"Бързо ли говоря", "Зле разпределени", половината албум "Пази се от приятелки" и "Пази се от приятелки"?!

Спрямо гледанията в тубата повече хора си ги спомнят, щом са с 500К - 1 милион, за разлика от "За да те забравя" със 75К :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че малко ли пари е внасяла в касата на Пайнер!

 

Не е въпросът в парите. Жестове трябват. Те се помнят, а не разплащането. Жестовете са нещо, което в трудни времена могат да направят така, че композиторът да помогне, когато вариантите са малко или липсват. И тук Митко Пайнера няма нищо общо. Всичко си зависи от Преслава. Тя сама избра да си движи кариерата по този начин, което аз от години адмирирам. Защото няма по-сигурен начин да и замине първо ореола, а после и всичко останало. Накрая ще си остане само с етикета, като Ивана и Глория. Става бавно и сигурно, неусетно дори. Просто един ден се събужда и вижда, че не я искат на тези пари големите клубове, а след тях и със супер промоции и малките. Започва самобичуване и търсене на виновен, но колелото се е завъртяло. И идва момент, когато дори със замразен хонорар и промоции до 50%, нещата не се получават. И така престоят у дома става норма на поведение, а не просто инцидент. Свиква се, с всичко се свиква, а най-трудното е да се свикне с промяната, когато статутът става различен, йерархията се променя, а малките курвета вече са обсебили новата публика. Вервай ми, колкото и да е внасяла в касата на Пайнер, онзи тип в Димитровград не го вълнува. Той отдавна "Няма сърце"....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма ме един ден и какво... Започнала да се коментира Преслава! :gun_bandana:

 

Я рязко да сменим посоката!

 

Мега яката песен !!!! Абсолютен топ. Как не стана хит, не знам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мега яката песен !!!! Абсолютен топ. Как не стана хит, не знам.
Недей ми казвай "недей",

кажи ми само "Окей"... :whistling:

 

Тази вечер очаквайте третия ми сингъл, посветен на Джиги!

Текст: мой

музика: Теди Александрова

:girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е въпросът в парите. Жестове трябват. Те се помнят, а не разплащането. Жестовете са нещо, което в трудни времена могат да направят така, че композиторът да помогне, когато вариантите са малко или липсват. И тук Митко Пайнера няма нищо общо. Всичко си зависи от Преслава. Тя сама избра да си движи кариерата по този начин, което аз от години адмирирам. Защото няма по-сигурен начин да и замине първо ореола, а после и всичко останало. Накрая ще си остане само с етикета, като Ивана и Глория. Става бавно и сигурно, неусетно дори. Просто един ден се събужда и вижда, че не я искат на тези пари големите клубове, а след тях и със супер промоции и малките. Започва самобичуване и търсене на виновен, но колелото се е завъртяло. И идва момент, когато дори със замразен хонорар и промоции до 50%, нещата не се получават. И така престоят у дома става норма на поведение, а не просто инцидент. Свиква се, с всичко се свиква, а най-трудното е да се свикне с промяната, когато статутът става различен, йерархията се променя, а малките курвета вече са обсебили новата публика. Вервай ми, колкото и да е внасяла в касата на Пайнер, онзи тип в Димитровград не го вълнува. Той отдавна "Няма сърце"....

За мен не нормално да гониш третата възраст и още да работиш от 1 до 3 по дискотеките, Камелия си съсипва здравето, тя да му мисли, клубният начин на живот е до време, почитателите, успехите и името са завинаги!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недей ми казвай "недей",

кажи ми само "Окей"... :whistling:

 

Тази вечер очаквайте третия ми сингъл, посветен на Джиги!

Текст: мой

музика: Теди Александрова

:girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

Кефи ме леля как е надула джуки в клипа :D Секси го дава !

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен не нормално да гониш третата възраст и още да работиш от 1 до 3 по дискотеките, Камелия си съсипва здравето, тя да му мисли, клубният начин на живот е до време, почитателите, успехите и името са завинаги!

 

Всеки сам си решава какво да прави с живота си и как да го съсипва. Пример: Лили Иванова....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази вечер очаквайте третия ми сингъл, посветен на Джиги!

Текст: мой

музика: Теди Александрова

:girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

 

Ама този човек взе, че стабилно те вдъхнови. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен не нормално да гониш третата възраст и още да работиш от 1 до 3 по дискотеките, Камелия си съсипва здравето, тя да му мисли, клубният начин на живот е до време, почитателите, успехите и името са завинаги!

Камелия не я мисли. Жената се храни здравословно, месо не яде, цигари не пуши, тренира, прави йога, секс редовно... И като гледам тя сш поема участия предмино в София, където се прибира и ляга.

На фона на всичките пушачки в чалгата Камелия да ти е проблема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...