Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

И двете са тотални хитове, дори са най-големите за годината досега.

Едва пролетта сме, а вече имаме няколко стабилни парчета. Дано за лятото да са още по-силни и да не са като миналото.

От най-големите имена само Галена още не е пускала нищо, нали? Очаквам най-стабилното предложение да е при нея т.е тепърва да предстои.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахаха, "шейх патронът" съм го чувала винаги, така съм го написала, а Иван ме беше побъркал от бъзици! :1000 (6):

Много беше забавно, изпитвам една носталгия по ония години, че и по песните, които се появяваха тогава - на Цветелина Янева, Джена, Анелия, Ивана, Глория... Липсват ми по-оживените дискусии, а Иван - много! :roll1: "Телетъбис, чукай се с прахосмукачката"... :a040:

Ааа ти си чувала "патронът", вместо "петролен", сега загрях :roll1:

Тогава не харесваше Глория, много я хранеше.

Иван липсва и на мен, ние се запознахме с него, бяхме на концерта на Цеца. Жалко че не влиза вече. Особено с Таня ме разбиваха от смях. Вярно е че музиката тогава беше на по-добро ниво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ааа ти си чувала "патронът", вместо "петролен", сега загрях :roll1:

Тогава не харесваше Глория, много я хранеше.

Иван липсва и на мен, ние се запознахме с него, бяхме на концерта на Цеца. Жалко че не влиза вече. Особено с Таня ме разбиваха от смях. Вярно е че музиката тогава беше на по-добро ниво.

 

 

 

 

 

Без коментар, просто! Уникални!

 

 

Иначе Таня му викаше "откачения", а той на нея - "Телетъбис". :1000 (29):

И я нареждаха за "кичето"... :1000 (6):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Без коментар, просто! Уникални!

Иначе Таня му викаше "откачения", а той на нея - "Телетъбис". :1000 (29):

И я нареждаха за "кичето"... :1000 (6):

Оо, харесваш "Двойна игра"? Мислех че само мен ме кефи тази песен :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ооо и на мен си ми липсва музиката му, харесвам и новите, но смятам, че трябва да балансира нещата, да си пуска и песни с фолк звучене. Дано скоро го направи, но аз имам съмнения.В "Момче без сърце" е много нежно момче, сега има тотална промяна, но пак ми харесва. Това май ми е любимата негова песен. :Vishenka_05:

Какво мислиш за "Ще остана", " Един на брой"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оо, харесваш "Двойна игра"? Мислех че само мен ме кефи тази песен :1000 (29):
Почти всичко на Глория харесвам вече и мога да го слушам с кеф. Просто дадох примери с песни от периода, в който пишех активно.

 

Хахаха, сега се сетих друго - Таня се беше оплакала от модерирането на Иван, а той беше отговорил, че очаквал превод от фондацията на Рики, с който ще иде на курс за модератори. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво мислиш за "Ще остана", " Един на брой"?

 

"Ще остана" не ми допада много, въпреки че страшно харесвам балади и такива песни. "Един на брой" ми е много любима, не знам защо не успя да се наложи добре и не стана хит. "Сменям ти адреса" също ме кефи.

 

Почти всичко на Глория харесвам вече и мога да го слушам с кеф. Просто дадох примери с песни от периода, в който пишех активно.

 

Хахаха, сега се сетих друго - Таня се беше оплакала от модерирането на Иван, а той беше отговорил, че очаквал превод от фондацията на Рики, с който ще иде на курс за модератори. :1000 (29):

 

Големи образи бяха. Сетих се пак и за измамницата Анелле, Иван много се караше с нея и я гавреше. А тя ми се оплакваше от него. Шоу.. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големи образи бяха. Сетих се пак и за измамницата Анелле, Иван много се караше с нея и я гавреше. А тя ми се оплакваше от него. Шоу.. :1000 (29):
Още съм сърдита, че ме мислехте за нея! :gun_bandana:

 

Сега слушам песните на Ванча от слабия период, за да се подготвя за темата. Ами тя си е правила разкошни неща жената, не мога да разбера защо всички я плюха?! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Още съм сърдита, че ме мислехте за нея! :gun_bandana:

 

Сега слушам песните на Ванча от слабия период, за да се подготвя за темата. Ами тя си е правила разкошни песни жената, не мога да разбера защо всички я плюха?! :mf_surrender:

Мислехме те, защото се появи точно след нея и се заяждаше с хората, с които тя се скара при разкриването й. Искам да намеря темата "Истината за Анелле", но е изтрита. Там беше пълно с бисери.

Ох... Ивана и аз съм я плюела преди, признавам си, но то беше преди доста години, когато бях луда по Глория и заради това плюех леличка. Абе, детинска му работа е било. Сега й обажавам повечето песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислехме те, защото се появи точно след нея и се заяждаше с хората, с които тя се скара при разкриването й. Искам да намеря темата "Истината за Анелле", но е изтрита. Там беше пълно с бисери.

Ох... Ивана и аз съм я плюела преди, признавам си, но то беше преди доста години, когато бях луда по Глория и заради това плюех леличка. Абе, детинска му работа е било. Сега й обажавам повечето песни.

Битката Мега звезда - Кралица беше титанична! :3fdb8960598fa63e: А Сашо я кръсти "Глигана" и "Варела". :1000 (29):

 

Ами излезе в слаб период, но е уникално парче, разкош! Щеше да е хит, ако го беше пуснала 2006.

 

 

Искам и аз бисери от "Истината за Анелле"!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислехме те, защото се появи точно след нея и се заяждаше с хората, с които тя се скара при разкриването й. Искам да намеря темата "Истината за Анелле", но е изтрита. Там беше пълно с бисери.

Ох... Ивана и аз съм я плюела преди, признавам си, но то беше преди доста години, когато бях луда по Глория и заради това плюех леличка. Абе, детинска му работа е било. Сега й обажавам повечето песни.

Поредицата от теми " Истината за ..." са в модераторския панел, ти като глобален модератор би трябвало да имаш достъп до тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Битката Мега звезда - Кралица беше титанична! :3fdb8960598fa63e: А Сашо я кръсти "Глигана" и "Варела". :1000 (29):

 

Ами излезе в слаб период, но е уникално парче, разкош! Щеше да е хит, ако го беше пуснала 2006.

 

 

Искам и аз бисери от "Истината за Анелле"!

Защо е нарекъл Глория "глигана"? :roll1:

Няма, тези архиви вече само Момо може да ги извади.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредицата от теми " Истината за ..." са в модераторския панел, ти като глобален модератор би трябвало да имаш достъп до тях.

Търсила съм, но няма. Явно е друг архив, който само Момо вижда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо е нарекъл Глория "глигана"? :roll1:

Няма, тези архиви вече само Момо може да ги извади.

И двата епитета бяха за леля ми! :gun_bandana: И на него съм му още сърдита за тези определения за миличката ми мега! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двата епитета бяха за леля ми! :gun_bandana: И на него съм му още сърдита за тези определения за миличката ми мега! :Vishenka_05:

:roll1: :roll1: :roll1:

Аз разбрах че едното е за Глория. Минало ти е като гледам вече :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева май си пада по Сашето ;)
Коя жена не би? :3fdb8960598fa63e:

Друг да беше нареждал така Ваня, щя да го навра в ...... Но Сашката не мога!

Обаче никога не съм го тормозила с ЛС, да му се предлагам, за разлика от други... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предлагам темата да бъде затворена. Не предизвиква никаква дискусия, предимно авторката и още няколко ентусиасти споделяме линкове, които никой не коментира. Наводняваме форума с излишни теми. Спокойно може да обсъждаме в Скандалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя жена не би? :3fdb8960598fa63e:

Друг да беше нареждал така Ваня, щя да го навра в ...... Но Сашката не мога!

Обаче никога не съм го тормозила с ЛС, да му се предлагам, за разлика от други... :1000 (29):

 

Охо, нещо съм пропуснал май от интригите на форума... :1000 (21):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Възможно ли е някой модератор да укроти нервните изблици на леля ти нещо си и аси - нещо си? Мерси! :3fdb8960598fa63e:

Тук има само един модератор и това е Стела. Другите са някакви смешни самозванци.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...