Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Добрее, говори си. Дано да си така добър в оправданията и след следващия й провал. Тренирай от сега.

Е какви оправдания? Аз сам си казвам, че песента не е хит. И за "Главната" си казах, че не стана хит. Но твърдението, че Яница вече е отписана много ясно, че не е вярно и ще го защитя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е какви оправдания? Аз сам си казвам, че песента не е хит. И за "Главната" си казах, че не стана хит. Но твърдението, че Яница вече е отписана много ясно, че не е вярно и ще го защитя.

 

Оправданията защо песента не била хит. Песента е по-яка от "Главната", "Фуклата", "Хубаво го запомни", "В пет ми звънни", ама сме на фаза "циклаж".

 

Приличала на "Няма да ти пиша"? На мен не ми прилича, а и дори да прилича, все едно един милион песни, дето са приличали на други, не са ставали големи хитове.

 

Трий снимките с Яница и да ходим на участие на Джулия(на Гани). :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оправданията защо песента не била хит. Песента е по-яка от "Главната", "Фуклата", "Хубаво го запомни", "В пет ми звънни", ама сме на фаза "циклаж".

 

Приличала на "Няма да ти пиша"? На мен не ми прилича, а и дори да прилича, все едно един милион песни, дето са приличали на други, не са ставали големи хитове.

 

Трий снимките с Яница и да ходим на участие на Джулия(на Гани). :3fdb8960598fa63e:

Песента е по-яка от "Главната", но от другите не. Там фразите бяха топ и затова имаха по-голям успех. Тук ако имаше такива можеше да стане хит. И "Главната" можеше да стане нещо повече ако я нямаше Кристиана и не беше толкова обработена песента. Бих отишъл и на Джулия, тъй като половината й участия са песни на лидерката :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е по-яка от "Главната", но от другите не. Там фразите бяха топ и затова имаха по-голям успех. Тук ако имаше такива можеше да стане хит. И "Главната" можеше да стане нещо повече ако я нямаше Кристиана и не беше толкова обработена песента. Бих отишъл и на Джулия, тъй като половината й участия са песни на лидерката :1000 (30):

 

Ама за теб една песен става хит заради фразите, така ли? Аз мислех, че става хит, заради музиката, ритъма, мелодията, начина, по който те карат да ти закипи кръвта. Фразите са просто едни лафове, едни фрази не могат да ме накарат да пия и танцувам на някоя песен, ако самата тя не е яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама за теб една песен става хит заради фразите, така ли? Аз мислех, че стават хит, заради музиката, ритъма, мелодията, начина, по който те карат да ти закипи кръвта. Фразите са просто едни лафове, едни фрази не могат да ме накарат да пия и танцувам на някоя песен, ако самата тя не е яка.

Е и музиката и ритъма също много помагат. То "Дай ми още" стана хит не благодарение на текста, разбира се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е и музиката и ритъма също много помагат. То ако "Дай ми още" стана хит не благодарение на текста, разбира се.

 

Добре, благодаря за тази обогатяваща дискусия. Чувствам се освежен. :drunk:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, благодаря за тази обогатяваща дискусия. Чувствам се освежен. :drunk:

 

Този път и двамата не познахме за успеха на тази песен, а бяхме на едно мнение. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Този път и двамата не познахме за успеха на тази песен, а бяхме на едно мнение. :girl_cry2:

 

Сигурно сме soul mates? :3fdb8960598fa63e:

 

Това е защото човек невинаги може от първите две слушания да познае дали ще му хареса и съответно дали ще се хареса на масите. Но зариби песничката. Вчера е навъртяла нови 270К. Видях, че си питал противниците на "Зоопарк" защо не се обаждат сега. Ами, защото песента ни харесва. Тя тази май отива натам, че ще е по-голям хит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, не ме е срам от детско хрумване преди 15 години. Отдавна съм Слави за всички . И не се опитвай да посяваш зло в отношенията ни със Сашо. Момчето и ген има и тренира. Мога само да го поздравя за топ формата , която е постигнал. Ти обаче още на моите години си бил с пищни форми и сланини по себе си. Естествения тен няма нужда да го коментирам. Истински Казанова пряко от Видин

 

Ами не те било срам, разбира се, че те е срам. И това тъпо никче не ти е от младините, а тук от Рамания. Носеше го до преди година-две. Като не знаеш какво да кажеш в определена ситуация, не драматизирай, като в евтина сапунка. Защото на твоите години станах ченге и там в изискванията има да се покрива един "Тест на Купър". Никой не взимат без него. А Купър със сланинки не се взима, нито пък по снимка от фейса можеш да съдиш за тена ми. И да, от скъпата боя съм, защото цяло лято съм по плажове. Толкоз за мен...

Link to comment
Сподели в други сайтове

-А., Сончето скандализира с този хит преди 10 лета! Изживяваме ли го? :Vishenka_05:

 

Това било ли е хит изобщо ?

Винаги е мачкала с хитове тази девойка.

Какво ли прави любимката ти Даниела сега ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това било ли е хит изобщо ?

Винаги е мачкала с хитове тази девойка.

Какво ли прави любимката ти Даниела сега ?

Да, мило! :Vishenka_05: 2008 беше много успешна година за С.Н.

Преподава музика в Благоевград! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази е в пъти по-добра:

Знам, драга, но е по-често поствана тук. Помниш ли танцовата стъпка, с която Соня излезе на сцената? :3fdb8960598fa63e:

 

Даниела в момента /почти същата си е/:

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5B5F4D46

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, драга, но е по-често поствана тук. Помниш ли танцовата стъпка, с която Соня излезе на сцената? :3fdb8960598fa63e:

 

Даниела в момента /почти същата си е/:

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0...amp;oe=5B5F4D46

d2dfd53b60f48d47.gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, мило! :Vishenka_05: 2008 беше много успешна година за С.Н.

Преподава музика в Благоевград! :Vishenka_05:

Знае къде да преподава кралицата.

2008 е последната успешна година на С. Немска.

Коментирай факта, че снимала един клип с Нанков и той и се обадил на първи април и е казал, че без да иска е изтрил всички кадри с една скъпа кола. Соня Немска изпаднала в ужас и почти ревнала. Жестока.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Знае къде да преподава кралицата.

2008 е последната успешна година на С. Немска.

Коментирай факта, че снимала един клип с Нанков и той и се обадил на първи април и е казал, че без да иска е изтрил всички кадри с една скъпа кола. Соня Немска изпаднала в ужас и почти ревнала. Жестока.

Това не беше ли за клип на Райна?

А Сонче - бюджет за Нанков пак ли на лизинг като при Кости и Ави? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знае къде да преподава кралицата.

2008 е последната успешна година на С. Немска.

Коментирай факта, че снимала един клип с Нанков и той и се обадил на първи април и е казал, че без да иска е изтрил всички кадри с една скъпа кола. Соня Немска изпаднала в ужас и почти ревнала. Жестока.

:roll1: :roll1: :roll1: сигурно е искала да го разсече с бръснарското ножче

 

Чувал ли си тази песен? Има скандален текст:

 

"дебнеш ме сега като вълк сърна"

или

"леглото е на трески, чаршафите от нокти са разкъсани"

:roll1:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не беше ли за клип на Райна?

А Сонче - бюджет за Нанков пак ли на лизинг като при Кости и Ави? :1000 (29):

 

При Соня е шега заради първи април. При Райна наистина беше изтрит.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1: сигурно е искала да го разсече с бръснарското ножче

 

Чувал ли си тази песен? Има скандален текст:

 

"дебнеш ме сега като вълк сърна"

или

"леглото е на трески, чаршафите от нокти са разкъсани"

:roll1:

 

:roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1:

Спекулира се, че благодарение на тази песен ражданията са скочили драстично.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...