Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тук има само един модератор и това е Стела. Другите са някакви смешни самозванци.
Не мисля! От Стереото съм видяла само хубаво, а Фаст не харесвам като потребител и предпочитания, но постъпи на място в случая, който те подразни. Това, което правиш в момента е ненужно и няма да ти донесе позитиви, на теб ти го казвам най-човешки. За лелята не ми дреме, нека се излага!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леля Ан пак ли е вилняла :1000 (29): Какви ги е надробила този път. Да я пратим да почива при дукесата... :feminist_en:

 

Галя фийта и Янева кога ще пуснат опита си? Друго интересно да се очаква да излезе

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леля Ан пак ли е вилняла :1000 (29): Какви ги е надробила този път. Да я пратим да почива при дукесата... :feminist_en:

 

Галя фийта и Янева кога ще пуснат опита си? Друго интересно да се очаква да излезе

Аз си почивам дома в леглото. Да не си си правил пластична операция? По-грозен си от преди и тая крива дзурла... Ужас

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леля Ан пак ли е вилняла :1000 (29): Какви ги е надробила този път. Да я пратим да почива при дукесата... :feminist_en:

 

Галя фийта и Янева кога ще пуснат опита си? Друго интересно да се очаква да излезе

Явно рязката смяна на времето се е отразила отново на крехката психика на лелката.

Иначе, разбира се - очаква се нещо много интересно, новата песен на Ивана от Артур! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Аз си почивам дома в леглото. Да не си си правил пластична операция? По-грозен си от преди и тая крива дзурла... Ужас
Завиждаме ли му, че има добра фигура и е елегантен?! :whistling:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз си почивам дома в леглото. Да не си си правил пластична операция? По-грозен си от преди и тая крива дзурла... Ужас

Теб не те ли отритнахме от форума. Още ли говориш? По грозен от теб във форума няма - и външно и вътрешно... :gun_bandana:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно рязката смяна на времето се е отразила отново на крехката психика на лелката.

Иначе, разбира се - очаква се нещо много интересно, новата песен на Ивана от Артур! :3fdb8960598fa63e:

Завиждаме ли му, че има добра фигура и е елегантен?! :whistling:

Това е най-добрата снимка на Слави в този форум до този момент, дано каки Ванча направи песен в стил на "Кралете" за лятото!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-добрата снимка на Слави в този форум до този момент, дано каки Ванча направи песен в стил на "Кралете" за лятото!
Да, изглежда много добре момчето, но Джигата пак е станал с пищното дупе нагоре! :3fdb8960598fa63e:

Дано кака ни Ванче е още по-скандална, гола и нахална в новата песен! Никакъв шоколад по сутиена, друго да се сипе! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно рязката смяна на времето се е отразила отново на крехката психика на лелката.

Иначе, разбира се - очаква се нещо много интересно, новата песен на Ивана от Артур! :3fdb8960598fa63e:

Завиждаме ли му, че има добра фигура и е елегантен?! :whistling:

Направо да я направят в дует :1000 (29):

Иска ми се да продължи в стилистиката на умерените парчета. Този Артур е музикант но като хитмейкър не се е доказал нито веднъж. Магда фийт Борето са му върха...

 

За 30те си години и без никакъв спорт осанката ми е предизвикала женска злоба в тюлена

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо да я направят в дует :1000 (29):

Иска ми се да продължи в стилистиката на умерените парчета. Този Артур е музикант но като хитмейкър не се е доказал нито веднъж. Магда фийт Борето са му върха...

 

За 30те си години и без никакъв спорт осанката ми е предизвикала женска злоба в тюлена

Ивана в дует с Артур? :mf_surrender: А бой? :3fdb8960598fa63e: Само с Глория или Деса, други край нея да не виждам и чувам! Ледженд статуси само!

Не урочасвай сега нещата с желания за умерена песен, такава да вади на есен! Сега трябва да е скандално гола и палава! :naked:

А иначе - да, снажен момък си, браво!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ивана в дует с Артур? :mf_surrender: А бой? :3fdb8960598fa63e: Само с Глория или Деса, други край нея да не виждам и чувам! Ледженд статуси само!

Не урочасвай сега нещата с желания за умерена песен, такава да вади на есен! Сега трябва да е скандално гола и палава! :naked:

А иначе - да, снажен момък си, браво!

Ляля Ванче и Глория да си спазят обещания дует, колко години го чакаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Намирате се в личните си съобщения

Здравей

#Doketo

Здравей, Днес, 17:21

 

Група: Rеspеct

Съобщения: 1 733

Потребител N: 20 203

Дата на регистриране: 05-April 16

 

 

 

Не мога да разбера какъв ти е проблема с мен? Спрях да пиша, не те цитирам, ти пак продължаваш. Казвай какво искаш от мен или си гледай живота

 

 

... Когато положението е "отварям пак твойте писма" :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Намирате се в личните си съобщения

Здравей

#Doketo

Здравей, Днес, 17:21

 

Група: Rеspеct

Съобщения: 1 733

Потребител N: 20 203

Дата на регистриране: 05-April 16

Не мога да разбера какъв ти е проблема с мен? Спрях да пиша, не те цитирам, ти пак продължаваш. Казвай какво искаш от мен или си гледай живота

... Когато положението е "отварям пак твойте писма" :3fdb8960598fa63e:

Почувствай се поласкана.

 

Сега видях,че имам годишнина във форума.Честито ми! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моли се за милост. Успя и него да сведеш на колене. :1000 (29): Сменил е тона. Има прогрес в словоизлиянията си към теб. Сложила си му наморника :1000 (29):
Факт! С такъв трепет отворих, за да прочета поредните клетви, а то... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникат на Рени Руневска! :Vishenka_05:

Като малка много я въртях тази песен, в баладичния вариант от касетката "Като птица".

Абсолютно, като малък ми беше любимата ми песен, заедно със „Шепотът на сърцето”. Добре е, че дава втори шанс на стари по-умерени песни със модерни денс варианти, хем да може да ги включи в програмата си по участия, хем да се чуят от младите, а не да стоят затворени в албумите.

Приятен реверанс за верните си фенове за 20 годишнината си - допада ми мелодията, може би защото са запазили мелодичната ретро нотка, а не е изцяло поп версия. Точно половин година след „Ден след ден”, която дори не е излизала от класацията на Сигнал, дори сега е на 30 място. Радвам се и, че не забравя старото си творчество и едновременно лавира с актуалното, а някои се срамуват от първите си неща и се правят, че не съществуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя жена не би? :3fdb8960598fa63e:

Друг да беше нареждал така Ваня, щя да го навра в ...... Но Сашката не мога!

Обаче никога не съм го тормозила с ЛС, да му се предлагам, за разлика от други... :1000 (29):

 

Янева! Вдигаш ми акциите :D

Бива ли така да убиваш "секссимволното" у 30-годишните застаряващи плейбои на форума? :whistling:

За мен ли говориш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...