Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Научих за тази песен преди 2 дни. А съм фенка на Галин, уж. :1000 (29):

"Нощта гърми" ме зариби тези дни, иначе преди това не я харесвах и аз.

Блу, от този форум май само аз и ти сме фенки на Галин... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фоксе, не ме е срам от детско хрумване преди 15 години. Отдавна съм Слави за всички . И не се опитвай да посяваш зло в отношенията ни със Сашо. Момчето и ген има и тренира. Мога само да го поздравя за топ формата , която е постигнал. Ти обаче още на моите години си бил с пищни форми и сланини по себе си. Естествения тен няма нужда да го коментирам. Истински Казанова пряко от Видин

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

По хитовост да не се окаже "нищо", както Двойно влюбен :1000 (29):

 

Пепел ти на езика! :o

Николче, ти очакваш ли я?

Коментирай мачкането на "Двойно влюбен" в Signal и това, че "Ако можеш" е на 6то място 3 месеца след премиерата :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пепел ти на езика! :o

Николче, ти очакваш ли я?

Коментирай мачкането на "Двойно влюбен" в Signal и това, че "Ако можеш" е на 6то място 3 месеца след премиерата :helpsmilie:

Очаквам я, ест.

 

За пръв път от много време насам не се радвам за победите на Яница, щото в сайта им гласуват 20 човека и не беше както преди. А и самата песен не е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквам я, ест.

 

За пръв път от много време насам не се радвам за победите на Яница, щото в сайта им гласуват 20 човека и не беше както преди. А и самата песен не е хит.

 

Което означава, че Яница си изпя песента, щом това парче не може да стане хит. Защото никак не е лошо парче, звучи ударно и зарибено, ама ей на не става работата..

 

Колкото до високите й позиции в годишните класации - ти сам го каза: Гласуват твърде малко хора.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което означава, че Яница си изпя песента, щом това парче не може да стане хит. Защото никак не е лошо парче, звучи ударно и зарибено, ама ей на не става работата..

 

Колкото до високите й позиции в годишните класации - ти сам го каза: Гласуват твърде малко хора.

Това й е втори пореден "провал", дано лятото спаси положението с парче от Пашев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Което означава, че Яница си изпя песента, щом това парче не може да стане хит. Защото никак не е лошо парче, звучи ударно и зарибено, ама ей на не става работата..

 

Колкото до високите й позиции в годишните класации - ти сам го каза: Гласуват твърде малко хора.

Пълни глупости, анражимента е 1:1 с "Няма да ти пиша" и не е избухваща и ги няма култовите фрази във всяка нейна песен. Ако й бяха дали "Твоя бях" на Джулия щеше да е хит и при нея.

 

За годишните класации гласуват много хора и Яница не е на челните позиции от скоро, а от две и повече години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости, анражимента е 1:1 с "Няма да ти пиша" и не е избухваща и ги няма култовите фрази във всяка нейна песен. Ако й бяха дали "Твоя бях" на Джулия щеше да е хит и при нея.

 

За годишните класации гласуват много хора и Яница не е на челните позиции от скоро, а от две и повече години.

 

Добрее, говори си. Дано да си така добър в оправданията и след следващия й провал. Тренирай от сега.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...