Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Всеки е свободен да си пуска по участия квото му харесва. Галя не съм я чул да презаписва песни на колеги и да ги пуска в пространството , ей така... Ако нещо й хареса си плаща и го купува. Пантера беше почти на година, когато я кавърдиса, нейната версия е по-гледана даже. А и тя си я плаща, това е кавър. Ти проблем ли и правш, че прави кавъри ли, немога да разбера?

Преса, като иска да си купи песен от Криско, защо да я разсипваме?

Хиляда пъти ти написах, какво не се приема при Петя. Взема си песни, презаписва ги, не ги издава официално, но ги пуска в пространството. С една дума - тя си прави кавър, но не го плаща. Реално последнато излиза точно така.

Нямам проблем, че Галена прави кавъри. Просто "Пантера" си беше хит, който Галена взе, записа и издаде. Няма лошо, платила го е, но защо беше проблем, че Преса записа "Жените след мен" ? Тя я закупи и получи разрешение от Диапазон да я издаде.

И двете правят кавър на вече наложен хит.

Не е ли едно и също, за бога? :1000 (29):

 

Или случая с "Искам да остана буден". Галена харесва песента, Коста й я подарява и тя я записва и издава.

Преса пък взима "За да те забравя" с позволението на Милко, записва я и я пее. Той дори я покани, на един концерт на Пайнер, да я изпеят заедно.

 

Не е ли пак едно и също? :1000 (29):

 

Разликата е само, че трябва яко да наплюем Преса, а на Галче да й го спестим. Така излиза. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам проблем, че Галена прави кавъри. Просто "Пантера" си беше хит, който Галена взе, записа и издаде. Няма лошо, платила го е, но защо беше проблем, че Преса записа "Жените след мен" ? Тя я закупи и получи разрешение от Диапазон да я издаде.

И двете правят кавър на вече наложен хит.

Не е ли едно и също, за бога? :1000 (29):

 

Или случая с "Искам да остана буден". Галена харесва песента, Коста й я подарява и тя я записва и издава.

Преса пък взима "За да те забравя" с позволението на Милко, записва я и я пее. Той дори я покани, на един концерт на Пайнер, да я изпеят заедно.

 

Не е ли пак едно и също? :1000 (29):

 

Разликата е само, че трябва яко да наплюем Преса, а на Галче да й го спестим. Така излиза. :1000 (29):

 

Защото песента не беше чуджоезична, а на български изпълнител, и беше издадена съвсем наскоро, а не преди десет години. Харесва си наша Преска песен на колега и дай да я направи своя - естествено, че в нейно изпълнение ще е по-голям хит. Ми дай Преслава изобщо да не се бъхти да си търси свои песни, ще презаписва добрите парчета на свои колеги, издадени наскоро, и така ще изкараме половината кариера.

 

Разликата между оригинала на "Искам да остана буден" и версията на Галена е едно 10 години. Песента получи нов живот в изпълнение на Галена.

 

Случаят с "За да те забравя" наподобява този с песента на Дилан. Преска си харесва актуално парче на свой колега, записва го и си го пуска на плейбек по участията. Дори не го пее на живо. Оставаше и да снима клип на нейната версия - това вече щеше да асболютия връх на наглостта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава винаги си пее най-големите стари хитове по участия, откъде го измислихте това, че ги пренебрегвала? Проблемът при нея е, че не точно ги пее, а поръчва на ди джея да ги пусне докато си танцува и се усмихва на куфеещите купонджии.

 

И това ме връща към онова, заради което влязох в тази тема. Вчера бях на чалга клуб за първи път от доста време и се потресох. Живецът на тези места драстично е намалял. Ди джеите налагат някакви парчета на едни и същи изпълнители, а някои хора по масите тук-таме да решат да се пораздвижат малко докато си пият. И това тук се налага като някакъв показател за хитовост. Заради подобен критерии чалгата трябваше да се прости с признанието си из цяла България и да се затвори на това едничко място.

Разбира се, изненадата ми беше много голяма, когато оживление все пак имаше при появата на изпълнителката на вечерта- Джулия. Когато тя излезе на сцената пред нея се наредиха сумати хора, изпаднали в истерия по песните й. Дори и аз, като нейн заформящ се фен, се изумих от интереса към нея като име, честно.

 

Уау. И накрая кво остава - няма концерти, няма продажби, участията празни. А после имало раздвижване - че почнаха да качват в спотифай ли където топ песните имат прослушвания под 5000?

 

Май да закриваме кокошарника?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам проблем, че Галена прави кавъри. Просто "Пантера" си беше хит, който Галена взе, записа и издаде. Няма лошо, платила го е, но защо беше проблем, че Преса записа "Жените след мен" ? Тя я закупи и получи разрешение от Диапазон да я издаде.

И двете правят кавър на вече наложен хит.

Не е ли едно и също, за бога? :1000 (29):

 

Или случая с "Искам да остана буден". Галена харесва песента, Коста й я подарява и тя я записва и издава.

Преса пък взима "За да те забравя" с позволението на Милко, записва я и я пее. Той дори я покани, на един концерт на Пайнер, да я изпеят заедно.

 

Не е ли пак едно и също? :1000 (29):

 

Разликата е само, че трябва яко да наплюем Преса, а на Галче да й го спестим. Така излиза. :1000 (29):

Преса не си е платила За да те забравя. Презаписа я и до там. После въртяха нейната версия. Тя даже и кавър не й е направила. Просто си я взе наготово.

Ти кво очакваш Милко да и каже? Все пак тя е негово откритие, но бъди сигурен че не му станало приятно, че тя си е записала песента ей така...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Уау. И накрая кво остава - няма концерти, няма продажби, участията празни. А после имало раздвижване - че почнаха да качват в спотифай ли където топ песните имат прослушвания под 5000?

 

Май да закриваме кокошарника?

Не да го закриваме, а да го променяме. Трябва си разнообразие в звученето и вече вървим натам, всъщност. Песента на Емилия и Емрах например е много подходяща за слушане извън дискотеките, а и в тях звучи добре. Повече такива да има, а и по-разнообразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса не си е платила За да те забравя. Презаписа я и до там. После въртяха нейната версия. Тя даже и кавър не й е направила. Просто си я взе наготово.

Ти кво очакваш Милко да и каже? Все пак тя е негово откритие, но бъди сигурен че не му станало приятно, че тя си е записала песента ей така...

Да съм казал, че Преса е платила За да те забравя? Не съм.

Галена да не би да е платила Искам да остана буден? Не е.

 

Просто сравних случая Пантера с Жените след мен. И случая Искам да остана буден със За да те забравя. ;)

И те попитах не е ли едно и също? Не ми отговори. Мисля, че достатъчно ясно се изразих.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото песента не беше чуджоезична, а на български изпълнител, и беше издадена съвсем наскоро, а не преди десет години. Харесва си наша Преска песен на колега и дай да я направи своя - естествено, че в нейно изпълнение ще е по-голям хит. Ми дай Преслава изобщо да не се бъхти да си търси свои песни, ще презаписва добрите парчета на свои колеги, издадени наскоро, и така ще изкараме половината кариера.

 

Разликата между оригинала на "Искам да остана буден" и версията на Галена е едно 10 години. Песента получи нов живот в изпълнение на Галена.

 

Случаят с "За да те забравя" наподобява този с песента на Дилан. Преска си харесва актуално парче на свой колега, записва го и си го пуска на плейбек по участията. Дори не го пее на живо. Оставаше и да снима клип на нейната версия - това вече щеше да асболютия връх на наглостта.

ОТКАЗВАМ СЕ ! :1000 (29): :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса не си е платила За да те забравя. Презаписа я и до там. После въртяха нейната версия. Тя даже и кавър не й е направила. Просто си я взе наготово.

Ти кво очакваш Милко да и каже? Все пак тя е негово откритие, но бъди сигурен че не му станало приятно, че тя си е записала песента ей така...

Аз мислех, че си е платила. И да не е, на Милко ми допада повече. Оригинала си е друго винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да съм казал, че Преса е платила За да те забравя? Не съм.

Галена да не би да е платила Искам да остана буден? Не е.

 

Просто сравних случая Пантера с Жените след мен. И случая Искам да остана буден със За да те забравя. ;)

И те попитах не е ли едно и също? Не ми отговори. Мисля, че достатъчно ясно се изразих.

Не съм сигурен дали не я е платила. А ти правиш ли разлика, между песен на над 10 години, която се възражда и чисто нова песен, която най-нахално присвояваш и записваш?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото песента е негова, така е редно.

Милко да е възразил публично? Тогава той да й подари статуетка за "Песен на 2009-та", благодарение на нея я получи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен дали не я е платила. А ти правиш ли разлика, между песен на над 10 години, която се възражда и чисто нова песен, която най-нахално присвояваш и записваш?

Възражда? Че това е един от най-големите хитове на Коста Марков. Тая песен няма нужда от възраждане.

Пък и Галена нали е лидерка, за кво трябва да възражда чужди хитове ? Да си пее нейните.

 

Ако Преслава реши да "възроди" Изпий си кафето на Орнела, как ще реагираш? Ами Фокса? :1000 (29):

 

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Възражда? Че това е един от най-големите хитове на Коста Марков. Тая песен няма нужда от възраждане.

Пък и Галена нали е лидерка, за кво трябва да възражда чужди хитове ? Да си пее нейните.

 

Ако Преслава реши да "възроди" Изпий си кафето на Орнела, как ще реагираш? Ами Фокса? :1000 (29):

 

Нито в изпълнение на Марков, нито в на Галена песента е била голям хит. Галена просто припомни на по-младата аудитория за съществуването на тази красива балада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Преслава трябва да плаща на Милко като тя направи песента му мегахит?

Най-малкото заради авторски права и колегиалност. И Уитни Хюстън направи I Will Always Love You мега хит, но не мисля, че на Доли Партън щеше да ѝ е много приятно ако просто ѝ я беше тафнала.

А и не знам защо тук Преслава се изкарва тази, която е направила песента хит. В същата година Милко беше във Вип Брадър и това парче беше идеалното продължение на актуалността му. Песента вече си беше успешна, а Преслава просто я направи още по-успешна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-малкото заради авторски права и колегиалност. И Уитни Хюстън направи I Will Always Love You мега хит, но не мисля, че на Доли Партън щеше да ѝ е много приятно ако просто ѝ я беше тафнала.

А и не знам защо тук Преслава се изкарва тази, която е направила песента хит. В същата година Милко беше във Вип Брадър и това парче беше идеалното продължение на актуалността му. Песента вече си беше успешна, а Преслава просто я направи още по-успешна.

Може да е платила? Фокси да вади фактурите...! :3fdb8960598fa63e: :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А и не знам защо тук Преслава се изкарва тази, която е направила песента хит. В същата година Милко беше във Вип Брадър и това парче беше идеалното продължение на актуалността му. Песента вече си беше успешна, а Преслава просто я направи още по-успешна.

 

Бързо се ориентира откъде духа вятъра и яхна вълната. Даам, в това е много добра малката ухилена лисана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бързо се ориентира откъде духа вятъра и яхна вълната. Даам, в това е много добра малката ухилена лисана.

Другите като са скопени към интуиция, пак ли Преси е виновна! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Другите като са скопени към интуиция, пак ли Преси е виновна! :mf_surrender:

 

И за нападанието над Сирия пак тя е виновна! :3fdb8960598fa63e: Внушава мисли на Тръмп от разстояние.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Преслава трябва да плаща на Милко като тя направи песента му мегахит?

Защото не е честно !!!

По тая логика, всяка може да ризчита на приятелски отношения и да презаписва песни на колежки/приятелки.

Как пък друга не го напарви това??

Камелия хубаво я навря в кучи гъз навремето за тази й постъпка.

 

А Милко кво да каже човечецът?! Неговата кариера и без това е на доизживяване и всеки един хит и реклама за него са в +. Отделно, всички знаем, че той си тачи Петя и не би и казал нищо. Как виждаш Милко да се съпротиви на певицата на годината и любимка на шефа?

Факт е, че след скандала тогава, Преса се кротна и дълго време не го правеше това... до миналата година, когато си присвои Шушана. Да, песента не е на Наско, но той си я лансира първи и хоп наша Петя и тя. И отново по тънката схема - записва я , пуска я в нета и диджеите я набарват.

Просто Петя играе мръсни и задкулисни игрички, тва на всички ни е ясно.

Беше близка с Камелия доста дълго време - скараха се, беше близка с Галена - същата работа. Всяка с която е била близка през годините си е патила от лицемерието й.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото не е честно !!!

По тая логика, всяка може да ризчита на приятелски отношения и да презаписва песни на колежки/приятелки.

Как пък друга не го напарви това??

Камелия хубаво я навря в кучи гъз навремето за тази й постъпка.

 

А Милко кво да каже човечецът?! Неговата кариера и без това е на доизживяване и всеки един хит и реклама за него са в +. Отделно, всички знаем, че той си тачи Петя и не би и казал нищо. Как виждаш Милко да се съпротиви на певицата на годината и любимка на шефа?

Факт е, че след скандала тогава, Преса се кротна и дълго време не го правеше това... до миналата година, когато си присвои Шушана. Да, песента не е на Наско, но той си я лансира първи и хоп наша Петя и тя. И отново по тънката схема - записва я , пуска я в нета и диджеите я набарват.

Просто Петя играе мръсни и задкулисни игрички, тва на всички ни е ясно.

Беше близка с Камелия доста дълго време - скараха се, беше близка с Галена - същата работа. Всяка с която е била близка през годините си е патила от лицемерието й.

 

Потребителят, който си цитирал е наясно е нечистота на обсъжданата практика, но нали й е фен, гледа да я защити. Никога няма да признаят, че не е постъпила правилно, обаче на всички ни е ясно за какво става въпрос.

 

Един малкото й обективни фенове е Кака Кели. Той поне не я жали, като ехидничи и задкулисничи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нито в изпълнение на Марков, нито в на Галена песента е била голям хит. Галена просто припомни на по-младата аудитория за съществуването на тази красива балада.

Преси също помогна на своя откривател Милко. Пя песента му, а тя беше най-актуалното име в Пайнер тогава.

Помогна песента му да стане още по-голям хит и да бъде чута и от най-малките. Които определено не слушат Милко Калайджиев.

 

След като ще изкривяваме фактите. :1000 (29):

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси също помогна на своя откривател Милко. Пя песента му, а тя беше най-актуалното име в Пайнер тогава.

Помогна песента му да стане още по-голям хит и да бъде чута и от най-малките. Които определено не слушат Милко Калайджиев.

 

След като ще изкривяваме фактите. :1000 (29):

 

Аз не съм изкривил нищо. "Искам да остана буден" изобщо не е била голям хит, а ти каза, че била "един от най-големите му хитове и нямала нужда от възраждане".

 

Преса да прави, каквото си ще. Критиките обаче са за нейна сметка, още тогава се наддигна недоволство срещу нея. Въобще май тя държи първенството по изцепки и излагации на голямо име в жанра.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въобще май тя държи първенството по изцепки и излагации на голямо име в жанра.

И по най-много награди Певица на годината :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...