Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Тоталният хит "Грешна нощ" носи на Ивана наградата за певица на 2001 година, оглавява втория албум на звездата, предизвиква истерия на фестивала "Златният мустанг" 2001, където Ивана е поканена да изнесе рецитал, заедно с Азис. Клипът е отличен като най-поръчван на първите награди на телевизия Планета за 2002 година.

Форумците са дали 30 точки на "Грешна нощ", което я прави победител в анкетата за най-значима песен от първия етап на нейната 19 годишна кариера.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо, когато Преслава пееше чужди хитове, това беше огромен проблем и се изтъкваше постоянно?

А за вафлената принцеса, която обичайно си изкарва участията с песни на колеги, нищо не се казва? :mf_surrender:

 

https://www.instagram.com/p/BhjEzjNl5ja/

 

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо, когато Преслава пееше чужди хитове, това беше огромен проблем и се изтъкваше постоянно?

А за вафлената принцеса, която обичайно си изкарва участията с песни на колеги, нищо не се казва? :mf_surrender:

 

https://www.instagram.com/p/BhjEzjNl5ja/

Много е яка на тва клипче, но малко се гърчи като това

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо, когато Преслава пееше чужди хитове, това беше огромен проблем и се изтъкваше постоянно?

А за вафлената принцеса, която обичайно си изкарва участията с песни на колеги, нищо не се казва? :mf_surrender:

 

https://www.instagram.com/p/BhjEzjNl5ja/

Нали правиш разлика между това да записваш песни на колеги, а после да си пуснеш записа на участие, и това да пуснеш оригиналната песен и просто да се забавляваш на нея? Галена не си изкарва участия с песни на колеги. По 1 или най-много 2 пусне, на които хората се кефят в даден период. Не преувеличавайте!

Иначе все едно ток я удря на клипчето. :1000 (29):

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо, когато Преслава пееше чужди хитове, това беше огромен проблем и се изтъкваше постоянно?

А за вафлената принцеса, която обичайно си изкарва участията с песни на колеги, нищо не се казва? :mf_surrender:

 

https://www.instagram.com/p/BhjEzjNl5ja/

Защото Петя от Толбухин ги презаписва , прави разликата!!!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Петя от Толбухин ги презаписва , прави разликата!!!!!!

Башурица Башуровска от с'ело Гълъбово също презаписа "Шушана" и микса на Наско Ментата, но това удобно се пропуска, защото е Башурчица!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами много преувеличавате за презаписването от страна на Преслава. За да те забравя още не беше хит, когато Милко разреши на Преслава да го презапише. А и ако Преслава не го беше записала е ясно за всички ни, че песента нямаше да бъде чак такъв хит. Поне 2-3 месеца парчето се излъчваше в ефира на Планета и едва след версията на Преслава, и тази на Милко доби популярност.

 

За Шушана - много я презаписаха. А и мангала Ментата да не е платил правата на парчето, че да има подобни претенции... Едно време Теодора презаписа мегахита Елена. Стораро пък презаписа Милионерче. Азис презаписа 2 песни на Деса и една на Глория. Не сте изтъквали проблема тогава, но явно ви дразни че Преслава все още е успешна и трупа дивиденти от чужди парчета...

 

 

Галена съвсем губи позиции и ниво... Да пускаш парчета по участията си в които да се изявяваш като танцьорка е повече от нелепо. Вижте и сценичното поведение... като селянка на пилон. А ще ми приказвате колко силни и били участията.. Пуска чуждите мегахитове, нито пее на живо, нито следва и някаква хореография. Просто отбива номера. Така грачи и вика и на нейните песни върху плейбека и на хитачки на колеги. Взима парите на собствениците за да се позабавлява за час. Нито пеенето пеене, нито сценично поведение, нито класно ниво на майка с две деца...

 

Пародия...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нали правиш разлика между това да записваш песни на колеги, а после да си пуснеш записа на участие, и това да пуснеш оригиналната песен и просто да се забавляваш на нея? Галена не си изкарва участия с песни на колеги. По 1 или най-много 2 пусне, на които хората се кефят в даден период. Не преувеличавайте!

Иначе все едно ток я удря на клипчето. :1000 (29):

 

Защото Петя от Толбухин ги презаписва , прави разликата!!!!!!

 

Аха, пак я оравдаваме...ако беше Преса 100% щяхте да я направите на гъз.

Галена, освен че пее песни на колеги, взима готови хитове, презаписва ги и ги издава - Искам да остана будна, Хабиби, Пантера.... :mf_surrender:

Тва се подминава. Иначе храчите по Преса, че записала Шушана и За да те забравя. :mf_surrender:

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, пак я оравдаваме...ако беше Преса 100% щяхте да я направите на гъз.

Галена, освен че пее песни на колеги, взима готови хитове, презаписва ги и ги издава - Искам да остана будна, Хабиби, Пантера.... :mf_surrender:

Тва се подминава. Иначе храчите по Преса, че записала Шушана и За да те забравя. :mf_surrender:

Англоезичната версия и българската на "Хабиби" излязоха по едно и също време, така че не можем да си вадим подобни изводи за тази песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво като Преслава презаписва чужди песни? Тя ги прави за участия само, не ги слага в свои албуми, не им снима клипове, не ги пее на концерти, не търгува с тях по никакъв начин .. докато Цървула що римейк версии направи на чужди песни, Емилия също с "Птица бяла" и "Грешница", и Ивана на "Миг като вечност" и "Незабрава" .. но те все са светици! :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аха, пак я оравдаваме...ако беше Преса 100% щяхте да я направите на гъз.

Галена, освен че пее песни на колеги, взима готови хитове, презаписва ги и ги издава - Искам да остана будна, Хабиби, Пантера.... :mf_surrender:

Тва се подминава. Иначе храчите по Преса, че записала Шушана и За да те забравя. :mf_surrender:

Песните са кавъри с платени права на авторите. Официално са издадени като кавъри. А не са пуснати презаписани в интернет пространството в случайни канали. Единствено "Искам да останем будни" беше подарък от Коста Марков към Галена и не е направена с комерсиални цели. Никой не обвинява само Преслава. Емилия и тя видя хита на Ментата и с наглост презаписа целия микс. Още примери има със Стораро, Азис. Това не е ок за целия жанр. Ако всеки започне да презаписва хита на сезона, какво ще слушаме? Нищо против нямам да се правят кавъри на бг песни, но защото на изпълнителите им идва от душата и обожават парчетата, а не само да намажат от успеха на парчетата.

 

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена съвсем губи позиции и ниво... Да пускаш парчета по участията си в които да се изявяваш като танцьорка е повече от нелепо. Вижте и сценичното поведение... като селянка на пилон. А ще ми приказвате колко силни и били участията.. Пуска чуждите мегахитове, нито пее на живо, нито следва и някаква хореография. Просто отбива номера. Така грачи и вика и на нейните песни върху плейбека и на хитачки на колеги. Взима парите на собствениците за да се позабавлява за час. Нито пеенето пеене, нито сценично поведение, нито класно ниво на майка с две деца...

 

Пародия...

Слави, Галена на нито една песен не оставя да си върви само плейбека по участие. На едните пее върху него, а другите са изцяло на живо. Поствала съм достатъчно клипчета, за да не си извъртате така нещата. Не пишете глупости! Чуждите мегахитове са по 1 на участие, което я кефи нея. Нали виждаш публиката как още с първите й думи са вдигнали ръцете и ги владее напълно. Еми силни са й участията, дискотеки са препълнени. Това не е само мнение във форума, а на всеки, който е бил на нейни участия.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Англоезичната версия и българската на "Хабиби" излязоха по едно и също време, така че не можем да си вадим подобни изводи за тази песен.

На мен не ми е проблем, че Преса, Галена, Драгана, Сенужка и сие пеят сезонните хитове. Не ме бърка.

Изненадва ме, че за едни не може и все са най-черните, а за други е ок.

По Преслава и Деси Слава постоянно се сипе жлъч във форума.

Фактите се изкривяват, гледат се под лупа и за най-малкото се плюе по тях. А други биват галени. :mf_surrender: (галени :1000 (29): )

Какъв парадокс само - Преса и Деса са едни от най-обичаните, успешни, слушани и пеещи чалгарки, а в тоя форум са най-големите боклуци. ( според някои) Не се заяждам, но има една група потребители ( пример - Сашо, Фокса ) , която с такава страст ги хейти и се използват супер гнусните определения. Странно ми е просто. Как може да ти се занимава и да ти доставя удоволствие , да сипеш толкова много помия по някого?

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Искам да останем будни" е най-малоумната песен в кариерата на Галена, барабар с онова уродливо нещо "Екстаз"!

Мен много ме радва "Искам да останем будни" в нейно изпълнение. Много нежно и романтично се е получило.Клипът носи същото настроение. Много различна е Галена в този проект.

 

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Слави, Галена на нито една песен не оставя да си върви само плейбека по участие. На едните пее върху него, а другите са изцяло на живо. Поствала съм достатъчно клипчета, за да не си извъртате така нещата. Не пишете глупости! Чуждите мегахитове са по 1 на участие, което я кефи нея. Нали виждаш публиката как още с първите й думи са вдигнали ръцете и ги владее напълно. Еми силни са й участията, дискотеки са препълнени. Това не е само мнение във форума, а на всеки, който е бил на нейни участия.

Ами в повечето фен клипове не става ясно дали пее върху синбека или върху плейбека. За топ артист за мен е странно да се държи като фенка на Криско. Същия който им взима по 10 бона за парче. Тя и Глория пее естрадни парчета на колеги, но така ги пее,че им дава нов живот, а не го прави за да си оживи блудкавите участия.

Иначе някой беше казал че се развива по стъпките на Кама по участия ама е много далеч. КамА има присъствие. Не крещи върху плейбека и не дава всеки фен да я мачка и пипа. Нито пък се кълчоти нелепо под звуците на чужди актуални хитове. Просто нивото на фолка пада с всеки изминал ден. И не само Галена е винона де . Иначе владее пияните надрусани студенти. Ама на концерта на Веселина дори с бг фолклорна песен не успя да жегне публиката и да я направи своя. Иначе на пияните студенти и се отдава да ги егзалтира - хитове на Криско + поведение на пачавура явно е успешна формула

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...