Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Жанрът спешно се нуждае от нови големи имена с фенове, за да излезем от това зацикляне с едни и същи.

Джулия добре е тръгнала и тази година ще й е решителна. Лорена не я знам къде се заби, но нещо не върви много добре вече. От дебютантите във форумските награди към нито един няма и 10% от интереса, който са получили Галин и Фики в началото. А този новия Арти или там както е принципно може да пее, но може би му трябва песен, с която повече да го покаже (не че тази е толкова лоша, колкото сте я изкарали в темата, а и с гледанията върви доста добре като за ново име).

Липсват ми старите времена, в които новите любимци на публиката ставаха ясни веднага.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Жанрът спешно се нуждае от нови големи имена с фенове, за да излезем от това зацикляне с едни и същи.

Джулия добре е тръгнала и тази година ще й е решителна. Лорена не я знам къде се заби, но нещо не върви много добре вече. От дебютантите във форумските награди към нито един няма и 10% от интереса, който са получили Галин и Фики в началото. А този новия Арти или там както е принципно може да пее, но може би му трябва песен, с която повече да го покаже (не че тази е толкова лоша, колкото сте я изкарали в темата, а и с гледанията върви доста добре като за ново име).

Липсват ми старите времена, в които новите любимци на публиката ставаха ясни веднага.

 

На един познат кучето се казва Арти :1000 (29):

Принципно и на мен ми се иска новите да правят бум от първата си песен, но отдавна не се е случвало. Галин обаче не нашумя от самото начало. Нямаше чак такъв фурор, както при други изпълнители. При Фики имаше повече интерес.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласува се от тези с най-голяма фенска маса в нета в момента, а и няма нови имена за съжаление...

Как така я няма Теда Александрова... не че съм привърженик, напротив... ама щом Яница е вътре. Господи, Яница...

Преслава и Галена са имали толкова по-силни години. А Галин наистина недоумявам кой може да го хареса?! Измислен и фалшив образ, който не притежава каквито и да било вокални качества. Всяка негова песен прилича на предходната. Някакъв попфолк Криско, но по-натегнат и противен.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Галена са имали толкова по-силни години. А Галин наистина недоумявам кой може да го хареса?! Измислен и фалшив образ, който не притежава каквито и да било вокални качества.

Съгласен съм с теб, но нищо не може да се направи.

Малките гласуват... а и страниците на изброените са с доста лайкове, агитира се...

Няма да гласуват за нашите, както беше някога - просто техният таргет си има други грижи вече.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава и Галена са имали толкова по-силни години. А Галин наистина недоумявам кой може да го хареса?! Измислен и фалшив образ, който не притежава каквито и да било вокални качества. Всяка негова песен прилича на предходната. Някакъв попфолк Криско, но по-натегнат и противен.

Не мисля , че не може да пее. Доста добре си пее момчето, а песните са му модерни, почти целия жанр го изкопира от към стил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, много съм далеч от мисълта Ивана или Глория да бъдат във въпросната категория.

Но ето - една Камелия имаше добра и хитова година. Няма вечер да изляза и да не чуя "Дразни ме", а покрай нея и тази "Куклите". Няма я в класацията, обаче.

Недоумявам защо Анелия е толкова назад, при положение, че направи бомбастичен хит, който се върти наравно с всичко ново от последните два месеца. Не харесвам и Емануела никак, но беше и по-продуктивна, по-интересна и от тримата обявени за някакви идоли. Като развалена грамофонна плоча са някои агитки. :whistling:

 

Галин е потресаващо бездарен! Той дори не говори правилно, какво остава за пеене. Още помня с мъка гаврата му с "Охридското езеро" в "Автограф" при Галя! Дайте клипчета от тези участия, да го чуем колко "добре" пее. Не че в неговите песни има какво да се изпее, де...

Link to comment
Сподели в други сайтове

На един познат кучето се казва Арти :1000 (29):

Принципно и на мен ми се иска новите да правят бум от първата си песен, но отдавна не се е случвало. Галин обаче не нашумя от самото начало. Нямаше чак такъв фурор, както при други изпълнители. При Фики имаше повече интерес.

При Галин имаше подобие на фурор, когато Гергана го 'представи'. Най-малкото си спомням, че усилено се говореше, че поп-фолка най-накрая си има хубав мъжки изпълнител. :1000 (29):

Но определено към Фики бум-а беше по-голям, все пак него го представи номер 1 певицата Галена, а и е син на Тони Стораро, с когото също бяха имали дует.

Иначе и аз мога да потвърдя, че Галин си пее добре по участия, а и попринцип. Това, че той нямал глас, а Фики бил супер великия талант е изцяло изкуствено наложена теория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, много съм далеч от мисълта Ивана или Глория да бъдат във въпросната категория.

Но ето - една Камелия имаше добра и хитова година. Няма вечер да изляза и да не чуя "Дразни ме", а покрай нея и тази "Куклите". Няма я в класацията, обаче.

Недоумявам защо Анелия е толкова назад, при положение, че направи бомбастичен хит, който се върти наравно с всичко ново от последните два месеца. Не харесвам и Емануела никак, но беше и по-продуктивна, по-интересна и от тримата обявени за някакви идоли. Като развалена грамофонна плоча са някои агитки. :whistling:

 

Галин е потресаващо бездарен! Той дори не говори правилно, какво остава за пеене. Още помня с мъка гаврата му с "Охридското езеро" в "Автограф" при Галя! Дайте клипчета от тези участия, да го чуем колко "добре" пее. Не че в неговите песни има какво да се изпее, де...

Една класация трябва да е много широкообхватна, за да е що-годе обективна. Едно се слуша в едни клубове на страната, друго - в други, трето - в кръчми, вкъщи, по радиото и т.н. Супер относително е, така че класациите не са меродавни. Просто към въпросните изпълнители има интерес от аудиторията, която гласува.

Колкото до Галин - на мен ми допадаше стилът му в "Един на брой" и "Момче без сърце". Там мисля, че беше себе си на сто процента. Харесват ми такива песни, дано скоро направи някоя подобна, иначе е ясно, че не е гласище. А и сам беше казвал в едно интервю, че знае колко е преходна тая професия - и я приема като бизнес, докато натрупа капитал да вложи в нещо друго след време. Макар че не му вярвам, от музикантско семейство си е, влече си го. И го предпочитам него пред Фики - Фики пее, ама до там. Иначе като образ, поведение и т.н. съм по-скоро на твоето мнение.

 

Поздрав, хубава песен. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Галин имаше подобие на фурор, когато Гергана го 'представи'. Най-малкото си спомням, че усилено се говореше, че поп-фолка най-накрая си има хубав мъжки изпълнител. :1000 (29):

Но определено към Фики бум-а беше по-голям, все пак него го представи номер 1 певицата Галена, а и е син на Тони Стораро, с когото също бяха имали дует.

Иначе и аз мога да потвърдя, че Галин си пее добре по участия, а и попринцип. Това, че той нямал глас, а Фики бил супер великия талант е изцяло изкуствено наложена теория.

Да, при Фики пробива беше по-лесен заради Тони и Галена. Въпреки, че е таланта му има главна роля. Много хора твърдят, че Галин не може да пее, не знам защо. На Фики също съм чувала кофти изпълнения, не винаги му се получава перфектно. Двамата са много различни, като гласове и това може само да ни радва. Но ако има награди, пък и в последно време категорично Галин заслужава повече да вземе за певец.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз поначало не знам какво толкова се възхваляват гласовете тип Фики. Личи си му, че има някаква мощ, но неговите изпълнения са си някакво виене. Едно е приятен за ухото кръчмарски глас тип Ивана, друго... това.

И точно поради тази причина Галин винаги ми е бил някакъв по-приятен и свеж, пък нека не може да извисява и извива толкова...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Една класация трябва да е много широкообхватна, за да е що-годе обективна. Едно се слуша в едни клубове на страната, друго - в други, трето - в кръчми, вкъщи, по радиото и т.н. Супер относително е, така че класациите не са меродавни. Просто към въпросните изпълнители има интерес от аудиторията, която гласува.

Колкото до Галин - на мен ми допадаше стилът му в "Един на брой" и "Момче без сърце". Там мисля, че беше себе си на сто процента. Харесват ми такива песни, дано скоро направи някоя подобна, иначе е ясно, че не е гласище. А и сам беше казвал в едно интервю, че знае колко е преходна тая професия - и я приема като бизнес, докато натрупа капитал да вложи в нещо друго след време. Макар че не му вярвам, от музикантско семейство си е, влече си го. И го предпочитам него пред Фики - Фики пее, ама до там. Иначе като образ, поведение и т.н. съм по-скоро на твоето мнение.

 

Поздрав, хубава песен. :)

"Ще остана" не се оцени за жалост. И на мен ми харесва.

"Момче без сърце" и до днес ми е любима :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За съжаление, гостуването в "Автограф", в което Галин изпълнява наистина покъртително "Охридското езеро" е изтрито от канала на Планета. Помня, че беше 2014 година. Не може ли някой да го качи? Нямаше един верен тон!

Вие сериозно ли ми го възхвалявате като "свеж"?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава, Галена и Галин - фолк идоли... :mf_surrender: Едно и също!

Абсолютно, четворката Преса-Галя и Фики-Галин ми е супер досадна вече. Имаше шанс за малко разнообразие ако бяха отличили Емануела, но не - вманиачените фенове на другите 2 ще ги награждават поне до 2050-та явно. :mf_surrender:

 

Иначе измежду двамата мъжки "идоли" Галин е за предпочитане, макар да си вирна носа и да ми опротивя в последно време. Не слушал вече чалга, продуцент щял да става, не знам си какво. Забрави за времената когато пееше за владеене на мъже, преди да почне да се прави на мачо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласува се от тези с най-голяма фенска маса в нета в момента, а и няма нови имена за съжаление...

Как така я няма Теда Александрова... не че съм привърженик, напротив... ама щом Яница е вътре. Господи, Яница...

Тези класации не са никакъв критерий, а и е силно вероятно Пайнер да ги манипулира и тях - резултатите да се публикуват след одобрение. Според мен мина времето на класациите, не познавам гласуващи хора от новото поколение, затова и Теди няма гласове. Гласуват по-дърти фенове и затова Галя и Преса винаги ще са на върха. Активността като цяло е много слаба и силно завишена - изобщо не се събират толкова гласове в класациите. Като се пенсионират феновете на тия певици, ще умрат и класациите според мен.

 

Но определено към Фики бум-а беше по-голям, все пак него го представи номер 1 певицата Галена, а и е син на Тони Стораро

Изобщо не мисля, че Галена му е помогнала. Той вече имаше огромен хит с баща си, разтресъл държавата. И още преди песента имаше интерес към напомпания син Стораров. После си затвърди позициите с песни като Кой, Бум и други. Много принизявате успехите на едни, а напомпвате спорните начални на други.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля , че не може да пее. Доста добре си пее момчето, а песните са му модерни, почти целия жанр го изкопира от към стил.
+1

 

Може да е ляв, но не е бездарен. Ме густа е уникално и модерно парче.

 

Яница докога ще я бутате за най прогресиращ. Аман от 20 годишния и прогрес. Някои кариера направиха за 20, а тя нашата пак прогресирала

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отделните теми на изпълнителите с най-много коментари са тези на Камелия и Глория. Кралици :Vishenka_05:

Даже на Преслава няма и 1 пълна страница все още. :3fdb8960598fa63e:

Какво очакваш! Кама 4ever :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да отбележим цялостната картинка- най-активни са темите за Камелия, Глория, Десислава и Ивана, в този ред. След толкова много години пак те четирите предизвикват най-голям интерес, случайност? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да отбележим цялостната картинка- най-активни са темите за Камелия, Глория, Десислава и Ивана, в този ред. След толкова много години пак те четирите предизвикват най-голям интерес, случайност? :1000 (29):
Че то има ли други изпълнители в чалгата? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че то има ли други изпълнители в чалгата? :3fdb8960598fa63e:

Имаше още няколко... :3fdb8960598fa63e:

Личи си, че феновете на тези четири певици сме били във форума на Планета преди години и затова оценяваме колко е готино дадена певица да си има собствена тема/раздел. И във връзка с това ми е странно, че феновете на Анелия и Емилия не са особено активни тук, тъй като навремето разделите и за техните любимки им бяха доста актуални.

 

Те ще са си винаги. Другите нямат тяхната дискография, поведение на сцена и дългогодишни фенове от всякакви възрасти, това е. :)

За момента наистина не се очертава промяна. Най-много и Преслава да я добавим официално след някоя и друга година + Анелия и Емилия, може би и Галена.

Та то новите имена не само нямат тяхната дискография, а изобщо нямат дискография, в смисъла на албуми. :roll1: Фики едвам-едвам издаде един, Теди не я знам има ли, Яница издаваше в годините, в които никой не я отразяваше, но днес не, Галин пък сега се замислям, че и един албум няма още... :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе измежду двамата мъжки "идоли" Галин е за предпочитане, макар да си вирна носа и да ми опротивя в последно време. Не слушал вече чалга, продуцент щял да става, не знам си какво.
Гальо щял да става продуцент? :roll1:

Тя Деса не успя, Кама и тя само говори от миналото издание на "Гласът на България", но видиш ли, това недоразумение от Добрич, щял да бъде новия Митьо Пайнера... :k046: Или пак е видял от Криско и е решил да приложи върху себе?! Защото той кариера направи, откакто започна да "рапира" маниерно и хъшлашки, по Крисковия модел. Попфолк Тита ли ще търси сега?

 

 

Имаше още няколко... :3fdb8960598fa63e:

Личи си, че феновете на тези четири певици сме били във форума на Планета преди години и затова оценяваме колко е готино дадена певица да си има собствена тема/раздел. И във връзка с това ми е странно, че феновете на Анелия и Емилия не са особено активни тук, тъй като навремето разделите и за техните любимки им бяха доста актуални.

За момента наистина не се очертава промяна. Най-много и Преслава да я добавим официално след някоя и друга година + Анелия и Емилия, може би и Галена.

Та то новите имена не само нямат тяхната дискография, а изобщо нямат дискография, в смисъла на албуми. :roll1: Фики едвам-едвам издаде един, Теди не я знам има ли, Яница издаваше в годините, в които никой не я отразяваше, но днес не, Галин пък сега се замислям, че и един албум няма още... :mf_surrender:

Не съм била във форума на Планета и историите от тогава са ми много интересни. А поставянето на Яна, Теда и Галинчо до онези четирите гранддами силно ме тревожи... :bn:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси е по-голяма гранд дама от всички останали, но се правите на разсеяни и не го осъзнавате :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...