Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преслава, Галин и Галена ще се борят за Фолк идол 2017

 

За втора поредна година Преслава, Галин и Галена достигнаха до финалния етап на „Фолк идол“. В първия етап на „Фолк идол 2017“ читателите на Signal.bg номинираха звездите, а във втория - избраха кои трима да продължат напред към наградата.

 

Над 30 000 читатели дадоха своя вот и подредиха изпълнителите така:

 

Преслава, Галин и Галена са получили по над 3500 гласа.

 

04. Емануела - 3322 гласа

05. Яница - 3214 гласа

06. Анелия - 3185 гласа

07. Деси Слава - 3101 гласа

08. Емилия - 2982 гласа

09. Азис - 2955 гласа

10. Фики - 2921 гласа

 

Днес в 21:00 часа стартира финалното гласуване за „Фолк идол 2017“.

 

http://signal.bg/view_article.php?article_id=51136

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Галин за втора поредна година е в топ 3, после ми говорете, че Фики бил над него.

Преслава и Галена също, но там не мисля, че някой оспорва, че не излизат от топ 5 на чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно заслужено и за тримата, може би Емануела ми е на кантар с Галена. Иначе заслужава Галин тази година като че ли.

 

Многосе радвам и за Яница, и за кака Ема, която уж имала слаба година...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин за втора поредна година е в топ 3, после ми говорете, че Фики бил над него.

Преслава и Галена също, но там не мисля, че някой оспорва, че не излизат от топ 5 на чалгата.

Галин е над Фики от доста време. То се вижда не само от класациите. Емануела също мачка, браво. Според мен имаше равна по успехи година с Галена и Преслава. И тя заслужено е в топ 5.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво като са кавъри? Аз, а и 90% от българите, изобщо нямаше да знаем голяма част от песните, ако не ги беше изпяла Вероника. Слушаме и харесваме тези песни заради нейното изпълнение. Като започнете да се правите на много възвишени все феновете на Глория с нейното авторско творчество, особено в последните 10 години - изтъркани мелодии и "топя се като кубче от лед" .. :mf_surrender:

 

Щом питаш какво ще ти кажа - ми, не е велика. Величието в музикалната кариера едва ли се мери в това колко пари си плащал за чужди песни, а в това какво си произвел като продукт.

За мен музиката е като литературата. Леко тъпо ще е да използваш нечий текст, за да си напишеш твоя, без значение от жанра. Вероника днес едва ли я помнят повече от 500 души.

 

"Стъклен свят" и аз я харесвам, "Слушай ме любов" е безспорен хит.

 

Кралица си е, няма две мнения...

 

https://www.instagram.com/p/Bet-PQbjnqL/?taken-by=preslava__

 

Страхотно я пее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава да поиска да я запише, много добре и пасва. Уникална песен :Vishenka_05:

 

Пасва и, ама по-добре не. 1000%20(29).gif

Веднага ще вземат да я плюят, че наглее и че пак взима и презаписва чужди хитове.... :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пасва и, ама по-добре не. 1000%20(29).gif

Веднага ще вземат да я плюят, че наглее и че пак взима и презаписва чужди хитове.... :3fdb8960598fa63e:

То и "Луда по тебе" е презаписан хит, но това е друг въпрос. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пасва и, ама по-добре не. 1000%20(29).gif

Веднага ще вземат да я плюят, че наглее и че пак взима и презаписва чужди хитове.... :3fdb8960598fa63e:

 

Да плюят, не ми пука. Искам тази песен! :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кралица си е, няма две мнения...

 

https://www.instagram.com/p/Bet-PQbjnqL/?taken-by=preslava__

Ееее, напълни ми душата! :Vishenka_05:

Преслава може да е каква ли не, но гласът ѝ все още въздейства! Песента на Орнела е класика и не ми се иска да бъде записвана от друга, макар че определено Преслава я изпълнява много добре. По-страхотно би било тя да ѝ е вдъхновение да издаде нещо в тази стилистика, макар и осъвременено.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да я записва бе, досега нещо да я е спирало кат си хареса някво парче да си го запише?

 

Ми да, тя си има опит да презаписва песни. В някой моменти съм се дразнила, но за тази песен няма да мрънкам, тя само да я запише. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Призовавам всички несъгласни с удължаването на срока за наградите да оттеглят своя глас!

 

#БОЙКОТ #СТЪКМИСТИКА #НАГЛАСЕНИНАГРАДИ

 

Защо се удължи срока?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо се удължи срока?

На Sehnor не са му изнесли резултати с по 1-2 гласа разлика и иска да ги стъкми докато станат както му харесва.

 

#БОЙКОТ #СТЪКМИСТИКА #НАГЛАСЕНИНАГРАДИ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквано, Емануела е прецакана на наградите на Сигнал. Дано Идол да е Галин, омръзна ми всяка година все едно и също.

Все пак съм доволен от позицията на Десислава. 7 място в жанра в година, която отдаде на семейството си. Единствено Анелия не заслужава да е над нея- та тази жена пусна буквално три пъти повече песни за годината, коя от коя по-дива, и никоя нямаше успеха на "Ангелите плачат". И дори и не може да го водим, че е заради "Дай ми още", защото тази песен я подпомогна на предишните награди.

 

Каква е драмата с форумските награди? ПП: Видях отговора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава, Галена и Галин - фолк идоли... :mf_surrender: Едно и също!

Гласува се от тези с най-голяма фенска маса в нета в момента, а и няма нови имена за съжаление...

Как така я няма Теда Александрова... не че съм привърженик, напротив... ама щом Яница е вътре. Господи, Яница...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...