Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Мария отново залага на Кости. Тя разкри, че в началото на месец март й предстоят снимки на видеоклипа към предстоящия сингъл. Изпълнителката издава, че автор на песента е хитмейкърът Кости Йонита, с когото отдавна не са работили заедно.

 

Загатва, че той е написал за нея нещо много модерно, което веднага й е харесало. Текстът пък е създаден от Тина Денчева и също е доста интересен.

 

“Като цяло проектът ще бъде различен. На 4-ти март ще работя с Bashmotion по заснемането. Клипът ще е мащабен, ще бъде реализиран в рамките на 2 дни и в него ще вземат участие и други лица“ - издава тя пред Планета ТВ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На самата Нелина не ѝ се занимава вече с чалга, а с фолклор. Според мен днес щеше да е актуална на ниво Райна ако всяка година пускаше по 2-3 поп-фолк предложения. Но тя от над 10 години си има други приоритети и си ѝ личи, че не се стреми да се бори с по-младите. Всъщност това нейното е най-добрият вариант за изпълнител от лекия жанр. Фолклора ще продължи да я изхранва дори и след като навърши 70, докато поп-фолка няма да изхранва почти никоя толкова възрастна нейна колежка, акцентираща само на чалгата. Само имената с най-големи емблеми евентуално ще се задържат.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На самата Нелина не ѝ се занимава вече с чалга, а с фолклор. Според мен днес щеше да е актуална на ниво Райна ако всяка година пускаше по 2-3 поп-фолк предложения. Но тя от над 10 години си има други приоритети и си ѝ личи, че не се стреми да се бори с по-младите. Всъщност това нейното е най-добрият вариант за изпълнител от лекия жанр. Фолклора ще продължи да я изхранва дори и след като навърши 70, докато поп-фолка няма да изхранва почти никоя толкова възрастна нейна колежка, акцентираща само на чалгата. Само имената с най-големи емблеми евентуално ще се задържат.

Актуална на ниво Райна ? Извинявай, но 95% от проектите на Райна в youtube имат над милион гледания докато на Нелина най-хитовото предложение дори не може да се доближи до милиона. Фоклорните проекти на Райна също са доста по-успешни от тези на Нелина. Сравнението ти тук беше абсолютно излишно и разбира се грешно.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти не си го прочел правилно. Казах, че Нелина щеше да е на ниво Райна ако не беше зарязала поп-фолка на заден план и го беше поддържала наравно с фолклора, както направи Райна. Не съм казал, че сега са на едно ниво. Нелина надали ще има отново поп-фолк хит като "Зле те чувам", но пък и двете в бъдеще ще имат много фолклорни успехи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Актуална на ниво Райна ? Извинявай, но 95% от проектите на Райна в youtube имат над милион гледания докато на Нелина най-хитовото предложение дори не може да се доближи до милиона. Фоклорните проекти на Райна също са доста по-успешни от тези на Нелина. Сравнението ти тук беше абсолютно излишно и разбира се грешно.

Не си прав и ти. Разбира се, че и двете се стараят и им се получава на моменти, но не са като преди. Виждаш и Райна колко трудно прави хит. Тя милиони има и на други парчета, ама масово не се знаят и виждаш колко вяло минава по концерти за съжаление. И двете певици много ги харесвам. И двете имат успехи във фолклора - на Нелина последният фолклорен албум е най-продаван, и двете се стараят много за фолк парчетата, просто Пайнера лансира други имена - на останалите като Райна и Нелина им е по-трудно.

Тя и Яница има милиони гледания, ама извън тоя форум като име е страшно непозната в тази държава. Такива интернет, дискотечни звездици колкото щеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и Яница има милиони гледания, ама извън тоя форум като име е страшно непозната в тази държава. Такива интернет, дискотечни звездици колкото щеш.

Това са пълни глупости. От няколко години Яница е голямо име и проектите са й едни от най-чаканите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова определи "Чалга пеперутки" като най-големият й хит! Значи си признава, че на другите е купувала.

Таз пеперуда напудрена пък толкова анти да е, че думи нямам. А в началото дори я харесвах... И Планета с тези визитки, Митьо спешно трябва да осъзнае коя година сме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Теди Александрова определи "Чалга пеперутки" като най-големият й хит! Значи си признава, че на другите е купувала.

Що за кухо мислене.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Криско е споделил на стори в инста как Стефчо на Галка пее негова песен. Много е сладък. :Vishenka_05:

https://www.instagram.com/kriskobeats/

леле какъв сладур само :Vishenka_05: :Vishenka_05: !!! Абе Семейство мечта !

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Галена: Лесно се върнах на сцената

 

"Лесно се адаптирам и без проблеми се завърнах към ролята на майка. В началото си мислех, че всичко съм забравила, но не е така. Лесно се върнах и на сцената" - подчертава тя в "Папараци".

В училище големият син на Галена си има своите "неволи" заради популярността на майка си.

 

"Някакви момиченца от горните класове са гонили големия ми син Стефчо с викове: „Това е синът на Галена“. Каза ми: „Мамо, много неприятно се почувствах“ (смях)" - разказва тя.

 

 

 

 

Лесно се адаптирала към ролята на майка, милата тя 1000%20(10).gif

 

Мислела си че забравила всичко.

 

 

Ами Стефчо какво е ма? Нели полагаш грижи и за него? Роди го и захвърли? Па след като дойде друго, тогава припомни си я за месец, я за два, какво е да си майка.......Много малоумно исказване, чесно. :wacko:

 

Важно Добри е до теб всеки ден.....

 

А виждам и някакви "неволи" имал на малкия. Какво ли може да бъде? :dontknow:

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена: Лесно се върнах на сцената

 

"Лесно се адаптирам и без проблеми се завърнах към ролята на майка. В началото си мислех, че всичко съм забравила, но не е така. Лесно се върнах и на сцената" - подчертава тя в "Папараци".

В училище големият син на Галена си има своите "неволи" заради популярността на майка си.

 

"Някакви момиченца от горните класове са гонили големия ми син Стефчо с викове: „Това е синът на Галена“. Каза ми: „Мамо, много неприятно се почувствах“ (смях)" - разказва тя.

Лесно се адаптирала към ролята на майка, милата тя 1000%20(10).gif

 

Мислела си че забравила всичко.

Ами Стефчо какво е ма? Нели полагаш грижи и за него? Роди го и захвърли? Па след като дойде друго, тогава припомни си я за месец, я за два, какво е да си майка.......Много малоумно исказване, чесно. :wacko:

 

Важно Добри е до теб всеки ден.....

 

А виждам и някакви "неволи" имал на малкия. Какво ли може да бъде? :dontknow:

 

Ще се окаже вярно, че феновете на Преслава са по-големи фенове на Галена. Толкова злоба няма в никоя друга агитка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каза ми: „Мамо, много неприятно се почувствах“ (смях)" - разказва тя.

 

Ако детето ти се чувста неприятно от това, че споменават името ти май не е много смешно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако детето ти се чувста неприятно от това, че споменават името ти май не е много смешно.

 

Недей сега да злобееш и ти като мен. :mf_surrender:

За лидерката или добро или нищо. Да и целунем здружно късите крачета.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...