Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Срокът за гласуване в Десетилетието - до неделя!

След това - окончателните номинации.

Да не те обезкуражавам, но не се получи идеята. Похвално е, че се опитваш да разчупиш нещата, но тука е изгубено положението.

Дано все пак до неделя гласуват още хора и по-малко от тях се заяждат. Колко щеше да е хубаво да станат дискусии покрай това гласуване и да се аргументират всички... Правим го за нас си в крайна сметка. Няма, братче. Отиде тя.

Поздрав за всички:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да не те обезкуражавам, но не се получи идеята. Похвално е, че се опитваш да разчупиш нещата, но тука е изгубено положението.

Дано все пак до неделя гласуват още хора и по-малко от тях се заяждат. Колко щеше да е хубаво да станат дискусии покрай това гласуване и да се аргументират всички... Правим го за нас си в крайна сметка. Няма, братче. Отиде тя.

Поздрав за всички:

Не съм съвсем съгласна!

Преброила съм всички гласове до този момент - интересни са номинациите към този етап.

 

За да се получи дискусия, какво трябваше да направя? Виждам, че тук голям интерес към теми, в които се очернят потребители с твърдения, че са атакували света с пръст не знам къде си... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не съм съвсем съгласна!

Преброила съм всички гласове до този момент - интересни са номинациите към този етап.

 

За да се получи дискусия, какво трябваше да направя? Виждам, че тук голям интерес към теми, в които се очернят потребители с твърдения, че са атакували света с пръст не знам къде си... :3fdb8960598fa63e:

За интересни - със сигурност са интересни. Въпросът е колко от тях са обективни. Според мен идеята не е да повтаряме награди на Планета или НФ, нито да броим числеността на агитките тук... Ти лично колко човека видя да обхванат максимален брой заслужили? Аз видях само няколко потребители да са го направили. А трябва и още активност.

За дискусията... Ти достатъчно направи и точно това ти казвам - че и челна стойка да направиш, няма да се размърдат нещата. Ако е имало конструктивни дискусии - било е някога. На мен ми е идвало много теми да направя примерно, ама съм се спирал, като се сетя каква помия ще се излее вътре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хората са много много груби. Чак е срамота как обиждат и нападат без изобщо да си дават сметка, че излагат най - вече себе си. Някои са се изложили отвъд форумните граници нали, но това е друга тема. Относно изпълнителите, всеки от големите трябва да се уважава и във всеки има много добри неща. Ако човек се концентрира върху нещата които му харесват, ще е доста по - лесна комуникацията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Срокът за гласуване в Десетилетието - до неделя!

След това - окончателните номинации.

Аз ще гласувам през почивните дни. Малко да си припомня какви неща са излизали последните 10 години.В темата ми направи впечатление, че повечето са дали глас колкото да подкрепят фаворитите си и са копирали останалите песни от първите мнения. Едва ли на всеки му въздействат едни и същи текстове и мелодии.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

За интересни - със сигурност са интересни. Въпросът е колко от тях са обективни. Според мен идеята не е да повтаряме награди на Планета или НФ, нито да броим числеността на агитките тук... Ти лично колко човека видя да обхванат максимален брой заслужили? Аз видях само няколко потребители да са го направили. А трябва и още активност.

За дискусията... Ти достатъчно направи и точно това ти казвам - че и челна стойка да направиш, няма да се размърдат нещата. Ако е имало конструктивни дискусии - било е някога. На мен ми е идвало много теми да направя примерно, ама съм се спирал, като се сетя каква помия ще се излее вътре.

Да ти кажа честно, нищо фрапантно няма в номинациите засега. Има хубави проекти, успешни изпълнители. Ще видим вече как ще се гласува в етапа,

когато е позволен вот само за една от петте номинации.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ще гласувам през почивните дни. Малко да си припомня какви неща са излизали последните 10 години.В темата ми направи впечатление, че повечето са дали глас колкото да подкрепят фаворитите си и са копирали останалите песни от първите мнения. Едва ли на всеки му въздействат едни и същи текстове и мелодии.
Напротив, даден е вот за 40 различни текста, за 53 авторски мелодии, 14 фотосесии, 42 видеоклипа, 8 фолклорни хита и 34 балади. Очевидно не ни въздействат едни и същи песни!
Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, даден е вот за 40 различни текста, за 53 авторски мелодии, 14 фотосесии, 42 видеоклипа, 8 фолклорни хита и 34 балади. Очевидно не ни въздействат едни и същи песни!

Еми това ми бяха впечатленията на първо четене, но явно има разнообразие.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Една много яка песен, която не реализира, защото беше заета да залага на "Къде е пича" и "Стойки не чупи" :gun_bandana:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами ужасен като тях. Какво чудно има? :1000 (29):

Това е началото на края за тях като медия, усещам .. напоследък и Открит микрофон има много рядко, което е жалко, защото само там певиците даваха по-обширни интервюта, колкото и дразнеща да е Стоянова.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е началото на края за тях като медия, усещам .. напоследък и Открит микрофон има много рядко, което е жалко, защото само там певиците даваха по-обширни интервюта, колкото и дразнеща да е Стоянова.
Няма ги архивите с албумите, които бяха доста добре попълнени! Сега са с дизайн като сайт от 2007 година... :mf_surrender:

 

И лелка ли няма да подкрепиш в "Нереализираните"? :gun_bandana:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е началото на края за тях като медия, усещам .. напоследък и Открит микрофон има много рядко, което е жалко, защото само там певиците даваха по-обширни интервюта, колкото и дразнеща да е Стоянова.

Почти не остана медия която да отразява фолк музика вече. Много жалко, ако продължават в този дух, наистина трябва да затворят сайта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен "Отново в играта" ми харесва повече от на Алисия новата. Алисия си личи, че е искала да направи нещо по-различно от предните си 3-4 песни, които звучаха еднакво, и донякъде се е получило, но сега пък приликата е с "Не се изтриваш". :mf_surrender:

 

Иначе на Преслава нещо взе, че почна да ми писва. :( Преди няколко дни видях, че след като смениха обложката, правеше по 200К на ден, сега не знам как е, може би е забавила темпото..?

 

Големите хитове за 2018 засега наистина са на Емануела и Фикретец. Очаквам Галин да удари скоро. Яница дано да предложи нещо добро, за да си оправдае високите места в годишните класации, щото последният й дует не оправда дори парите, които е дала за грим и прическа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...