Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Аааа тук можем да спорим с него. Има още 3 които чакат за този приз.

 

Десетилетието на ония 5-мата свърши в 2008. Не виждам защо въобще се обсъждат днес. В този бизнес не се научиха, че си има време за всичко....

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Разбира се, не е нужно да се натрапвам за ясна материя. Годините си минават, легенди изпадат зад борда, а Камелия все още кара кораба в открито море... :1000 (19):
Вярно си държи жената нивото. Не може да се оспори.

 

 

Аааа тук можем да спорим с него. Има още 3 които чакат за този приз.
Да бе, той особено Деса, за жива не брои. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, той особено Деса, за жива не брои. :1000 (29):

Ама как знаеш, че Деса влиза в това число. :1000 (29):

Фокси, както винаги си точен и ясен, държиш си на твойто. То само Кама от старото поколение певици си струва днес, нали? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В този бизнес има доста утъпкани пътеки до върха. Младите могат да избират дали да го правят като Ивана, Глория, Азис, Камелия, Тони Стораро и т.н. Но все още няма измислена система как да стоиш около върховете с десетилетия и да държиш интереса на новите поколения. Според мен, най-успешно с този елемент се справят Камелия и Азис. Но това е прекалено малко, за нуждите на поне 100 имена в чалгата....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама как знаеш, че Деса влиза в това число. :1000 (29):

Фокси, както винаги си точен и ясен, държиш си на твойто. То само Кама от старото поколение певици си струва днес, нали? :3fdb8960598fa63e:

Влиза, да. Деса и Кама са малко по-напред в класациите на младите, сравнени с Ивана и Глория. С мъка го казвам, де.

 

 

В този бизнес има доста утъпкани пътеки до върха. Младите могат да избират дали да го правят като Ивана, Глория, Азис, Камелия, Тони Стораро и т.н. Но все още няма измислена система как да стоиш около върховете с десетилетия и да държиш интереса на новите поколения. Според мен, най-успешно с този елемент се справят Камелия и Азис. Но това е прекалено малко, за нуждите на поне 100 имена в чалгата....
Което не значи, че големите, за които твърдиш, че се е свършило с 2008 година, не изкараха разкошни песни и това десетилетие. Просто откъм визия не могат да се мерят с Камелия, за да отговорят на нуждите на днешните консуматорчета. А и моделът на леля Ваня си е нейна запазена марка и само тя успя до върха с него. Опитаха с Мария Петрова - не се получи.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Влиза, да. Деса и Кама са малко по-напред в класациите на младите, сравнени с Ивана и Глория. С мъка го казвам, де.

И на мен ми е мъка това, но е факт за жалост. Нищо не разбират младежите, нищо... :girl_cry2:

Макар че на фона на това, което се харесва сега не мисля, че песни, като "Аз съм с теб", "Утре ще е по-добре" и други подобни могат да спечелят младите днес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е мъка това, но е факт за жалост. Нищо не разбират младежите, нищо... :girl_cry2:

Макар че на фона на това, което се харесва сега не мисля, че песни, като "Аз съм с теб", "Утре ще е по-добре" и други подобни могат да спечелят младите днес.

Щом на Александрова новата се приема като "велик" експеримент и "нещо интересно", то Глория е трябвало Грами да вземе за 'Илюзия"... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щом на Александрова новата се приема като "велик" експеримент и "нещо интересно", то Глория е трябвало Грами да вземе за 'Илюзия"... :3fdb8960598fa63e:

Мислех, че само на мен ми става лошо, като чуя за Александрова. Еднакви са ми песните и клиповете, които прави, почти не намирам разлика. Провокация, натрапване и това е. Какво мога да кажа на хора които са натрупали милиони гледания на песните на Теда, а коментират колко са на дъното Ивана и Глория.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че само на мен ми става лошо, като чуя за Александрова. Еднакви са ми песните и клиповете, които прави, почти не намирам разлика. Провокация, натрапване и това е. Какво мога да кажа на хора които са натрупали милиони гледания на песните на Теда, а коментират колко са на дъното Ивана и Глория.
Тя и провокативна не е! Евтина парцалана, опитваща се да повтори на Кама визията. По един много по-агресивен и селски начин.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и провокативна не е! Евтина парцалана, опитваща се да повтори на Кама визията. По един много по-агресивен и селски начин.

И на мен ми е много евтина и елементарна. Една Андреа е класи над Теда. И като песни и клипове също.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А всъщност Александрова има приятен глас. Не знам защо си мисли, че може да пише текстове, обаче... :mf_surrender:

 

Има хубав глас няма спор , но стила и през последните години ми е много противен и се мисли за голямата работа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От другите такъв концерт КОГА, КОГА??? Големи изхвърляния тука, големи отписвания на доказани имена, голямо мерене и сравняване... ама такъв концерт КОГА? Нищо няма никакво значение, когато стъпиш на тази сцена пред толкова хора и трябва да запълниш 3 часа на живо. Никой не го интересува колко хубаво говориш, дали си завираш лампа между краката и дали си в тренда днес в тубата. Колко имат та*аците да извадят кинти за такъв лукс, да се организират и да уважат феновете си, ако изобщо имат твърда аудитория различна от пиянската такава, която е фен на всички и на никого в същото време и се влияе от течения... Колко ще застанат с името си без гърба на фирмата майка и ще го направят за себе си и феновете си, а не за пари от поредното участие, където ще са фон? Колко имат репертоара и гласа? Колко имат уважението? Защото може да ти се кефят на някакви песни, може да се напиват на някои от тях, може да ти се точат пред екрана... но дали ще платят доброволно да те видят и слушат на трезва глава, с ясното съзнание къде отиват и какво ще получат... защото има разлика между интереса и уважението... Първото е нищо без второто, второто се губи най-лесно и се гради най-трудно.

Нещо друго по въпроса за "легендите зад борда"? Че ми писна и ще изригна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, никога, Камче не е тъпа аматьорка като колежките! Камче е професионалист и знае къде е тънката червена линия и никога не я минава. Автоцензурата е голема работа, ако знаеш как да я ползваш. Това нещо, което Андреа, Яница сега и предния път, Галена с клипа в Истанбул и т.н. натегачки не знаят как се прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, никой няма такъв концерт, вярно е! Голяма е! Деса и Камелия не могат събра толкова хора на свой самостоятелен концерт, затова и не правят.

Но звукът е пипан тук, признай си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, никой няма такъв концерт, вярно е! Голяма е! Деса и Камелия не могат събра толкова хора на свой самостоятелен концерт, затова и не правят.

Но звукът е пипан тук, признай си.

Не знам после какво са монтирали и мазали. На място концертът си беше на живо с 2-3 изключения. Иначе е нормално да има обработка, за да се изравнят някакви там... не знам, не ги разбирам техническите неща, но са прекалили с това да го докарат перфектно в някои песни. Защото ги няма осезаемо аплодисментите и други странични звуци, а те са част от целия чар. Не знам защо са искали едва ли не като студиен запис да го изгладят после. Иначе си е 95 процента на живо изцяло с бенда. Но тоя ремикс на "Феникс" като го чуя... аууу... Глорийо! :gun_bandana:

Едни от любимите ми изпълнения:

от 2:23 пее като звяр, уникална импровизация.

И това:

Нещо много бързо се забрави за концерта в тоя форум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не го е забравил!

С най-много точки е за живо пеене в наградите за десетилетието!

На плейбек е била само "Всеки си плаща".

Просто се е загубила тръпката от истинския звук и реакциите на публиката при този монтаж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не го е забравил!

С най-много точки е за живо пеене в наградите за десетилетието!

На плейбек е била само "Всеки си плаща".

Просто се е загубила тръпката от истинския звук и реакциите на публиката при този монтаж.

Имаше още една-две накрая, дето се чува отзад синбека и бендът свири отгоре. Не знам, не мога да ги преценя, но да - на живо си беше и пя като змей, гласът й не падна. Единствено ме е яд, че пропусна много песни като: "До последната сълза", "Вярвам в любовта", "Можеш ли да ме обичаш", "На неверен да съм вярна", "Дива нощ", "Сбогом, адиос", "Радост-тревога", "Пепеляшка", "Кръговрат", "Децата", "Добре дошъл", "Присъда", "Еднопосочен път", "Откраднат миг", "По навик", "Намери си майстора"... Много ме е яд за тия песни, въпреки че някои от тях ги пя на концерта 2009, де. Можеше да ни спести "Кралица" и подобни няколко още - не знам защо си вярва, че хората я знаят и обожават тая песен, може би съди по себе си. :gun_bandana: Това ме дразни, иначе всичко останало беше ТОП. Изпя и някои песни от 1994 като "Ех, море", което ме умили истински. Но трябва да си призная, че не се чувствах особено комфортно на концерта, защото преди него имах задача да посрещна и упътя сто човека, да обърна на всеки внимание и още преди концерта се бях изнервил, а по време на него един приятел не спря да ме пита тоя кой е, оня кой е... и му казах да си пуска приложенията и да ме остави, ако е дошъл да си търси джендъри. :gun_bandana: Една друга приятелка пък закъсня и ми праща някакви смс-и откъде да влезе, кой да я посрещне, къде сме точно. :gun_bandana: Не го почувствах концерта на макс заради тия неща, за което ме е много яд. Но после, когато гледах в ютуб и по тв, си връщах лентата и осъзнах на какво съм присъствал... Даже на "Носталгия" тоя приятел извади знамето. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да - гей парад си е бил концертът на Кралицата. :3fdb8960598fa63e: Какви сладуранки има в публиката и как се вживяват в текстовете! :Vishenka_05:

А от репертоара какво искаш - че тя има 1000 песни, как да ги вмести всичките женицата?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да - гей парад си е бил концертът на Кралицата. :3fdb8960598fa63e: Какви сладуранки има в публиката и как се вживяват в текстовете! :Vishenka_05:

А от репертоара какво искаш - че тя има 1000 песни, как да ги вмести всичките женицата?

Не ми напомняй за парада. :1000 (29): Но си имаше и много семейства на средна възраст с малките си деца. Доста интелигентни физиономии видях. За щастие нямаше миришещи или много такива от малцинствата (нищо лично, но на Планета на концертите ми идват в повече).

Ама за какво пее "Целувай още", "Инсомния", "Кралица"... и там още някои... Дори "Имам нужда от теб" пропусна, но Симона не пропусна Хорчат-а. :gun_bandana:

Другия път ще пее и 5 часа, ако трябва, искам всичко. :1000 (29): И да викне Загоров, ще е голяма епопея. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми напомняй за парада. :1000 (29): Но си имаше и много семейства на средна възраст с малките си деца. Доста интелигентни физиономии видях. За щастие нямаше миришещи или много такива от малцинствата (нищо лично, но на Планета на концертите ми идват в повече).

Ама за какво пее "Целувай още", "Инсомния", "Кралица"... и там още някои... Дори "Имам нужда от теб" пропусна, но Симона не пропусна Хорчат-а. :gun_bandana:

Другия път ще пее и 5 часа, ако трябва, искам всичко. :1000 (29): И да викне Загоров, ще е голяма епопея. :1000 (29):

Пак бъди доволен. По едно време смяташе за обидно и "ретро" да си пее старите песни, вашичката... :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

В този бизнес има доста утъпкани пътеки до върха. Младите могат да избират дали да го правят като Ивана, Глория, Азис, Камелия, Тони Стораро и т.н. Но все още няма измислена система как да стоиш около върховете с десетилетия и да държиш интереса на новите поколения. Според мен, най-успешно с този елемент се справят Камелия и Азис. Но това е прекалено малко, за нуждите на поне 100 имена в чалгата....

Не, Фокси, не се прави на разсеян. Има измислена система от Преси :Vishenka_05: как да стоиш над 10 години по върховете и да си интересен, и то без да претендираш със съмнителна сексуалност и без да си показваш половите органи публично, за разлика от Камелия и Азис (първата пък изобщо никога не е била на върха, освен 2002, какво остава да е била там десетилетие - пак фантасмагориите ти) :)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и провокативна не е! Евтина парцалана, опитваща се да повтори на Кама визията. По един много по-агресивен и селски начин.

Ама я моля ти се .... тя има милиони гледания в тубата, има много участия и хората на нейните участия в елитните дискотеки яко избухват. Тя е звезда, тя е нещо нечувано ии невиждано, направо съм захласнат от кариерата й, тя е същинска Мадона ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...