Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Последвахме ли Преси в Спотифай? Има три пъти повече последователи от Галена. :3fdb8960598fa63e:

Нормално! Чужденците я заобичаха след тоталният хит "In control"!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Правя едно голямо евала на Пайнер. :notworthy:

Лека полека качват всички песни в iTunes и стрийминг платформите.

 

xlNploV.png

 

Много се радвам! Само, че да ги пишат на латиница, защо все ограничават аудиторията до тази в България...

Link to comment
Сподели в други сайтове

В сайта на Пайнер на участия пише, че Галена днес е в Армеец, а за Цв. Янева няма инфо. Да не са скъсали с Пайнера?

 

Та има ли някакво значение дали е в Пайнер или не, след като мама Годзила плаща по 18 000 лева на месец, за да има Цура кариера по ТВ Планета?

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тези платформи отчитат ли публични данни за слушания и тегления?

Имаме ли нов критерий за отчитане на топа във фолка питам аз :D

Спотифай отчитат бройката стриймове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много се радвам! Само, че да ги пишат на латиница, защо все ограничават аудиторията до тази в България...

И да се научат как се слагат изпълнители - сега има един изпълнител Преслава, един изпълнител Джена и един изпълнител Джена и Преслава, вместо за "Тук жена му пази" да бяха изписани Джена, Преслава.

Също така сега изпълнителите, които имат песни в Спотифай отпреди, имат два профила (Преслава, Анелия).

Хубава работа, ама... пайнерска.

 

Спотифай отчита слушания, има и класации (автоматични). Очаквам да се появяват песните в Bulgaria Viral 50.

+ тук няма манипулации с "купуване" на слушания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тези платформи отчитат ли публични данни за слушания и тегления?

Имаме ли нов критерий за отчитане на топа във фолка питам аз :D

Според мен няма как да не стане критерий на даден етап. При западните парчета като се гледа стрийминга, се гледа най-вече YouTube и Spotify. Въпрос на време е и ние да усвоим това.

iTunes-а ми идва малко излишен обаче, но като за престижа става. Някой път ще навия Десови да й купим няколко пъти дадена песен, за да я направим номер 1. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен няма как да не стане критерий на даден етап. При западните парчета като се гледа стрийминга, се гледа най-вече YouTube и Spotify. Въпрос на време е и ние да усвоим това.

iTunes-а ми идва малко излишен обаче, но като за престижа става. Някой път ще навия Десови да й купим няколко пъти дадена песен, за да я направим номер 1. :1000 (29):

Навит съм. :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен няма как да не стане критерий на даден етап. При западните парчета като се гледа стрийминга, се гледа най-вече YouTube и Spotify. Въпрос на време е и ние да усвоим това.

iTunes-а ми идва малко излишен обаче, но като за престижа става. Някой път ще навия Десови да й купим няколко пъти дадена песен, за да я направим номер 1. :1000 (29):

Ама не то казвайте тук, критиците ще ви захапят веднага :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Годзила ... :roll1:

 

Ме да, така и викат на майка му на Пеевски Ирена Кръстева - Годзилата. :1000 (29):

 

Б`аси, взехме да одъртяваме. Отварям сайта на един клуб тук да видя какво ново из нощен Видин и хоп.... снимали сина ми не много пиян.... :1000 (10):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ме да, така и викат на майка му на Пеевски Ирена Кръстева - Годзилата. :1000 (29):

 

Б`аси, взехме да одъртяваме. Отварям сайта на един клуб тук да видя какво ново из нощен Видин и хоп.... снимали сина ми не много пиян.... :1000 (10):

Не знаех, че така и викат, ама според мен той е баш Годзила.

Твоят син на колко години стана? Слуша ли чалга? Научи ли го да се кефи на Кама, като теб? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи е починал Панко. :( По-големите като мен със сигурност помнят няколко негови песни, сред които и "Скитница" със Сани. Да почива в мир... Тази балада е много добра.

 

Панко

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма значение. Важно е да е номер 1 с цената на всичко. Целта оправдава средствата :1000 (29):

Е в крайна сметка тия песни са там за да се купуват. :1000 (29): Направо го правете, няма какво да се бавите. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Снощи е починал Панко. :( По-големите като мен със сигурност помнят няколко негови песни, сред които и "Скитница" със Сани. Да почива в мир... Тази балада е много добра.

 

Панко

 

Помним го, да... Много жалко, от какво е починал? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...