Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

но няма да се сърдя, че пропусна авторските от онзи период, които също имат здрави клипове и се приемаха супер по турнетата.
Ааааа, вие също много удобно пропускате авторските песни на Ивана, а и те са пяти къде ли не и са се приемали супер... :3fdb8960598fa63e: Ама така ви е угодно!
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

А повечето й клипове от този период, защо са на кавъри?
Клипира "Пий едно", "Второто хубаво", "Цял живот", 'Магьосница", "Наздраве", "По дяволите рая", "Остави ме", 'Уличник", "Ало, девойките", "Надуйте музиката", "Точка 18", "Златен", "Отворете си сърцата", "Ало, мамо" - все авторски песни! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не виждам проблем да се правят кавъри, но съзирам такъв когато Камелия се избутва в челото на кавъджиите. А това далеч не е така. Защото за всичко в чалгата принципно я закачват и нея, та да не носят отговорност едни такива нежни, раними и меки душици, който не носят на хейт и медийно размазване. А изброените песни са от периода 2006-2010, което е малко далечко назад във времето, а и не и е кой знае какъв силен период. Обаче знам защо ги помниш песните - заради клиповете. Тогава Кама размазваше с клипове, но няма да се сърдя, че пропусна авторските от онзи период, които също имат здрави клипове и се приемаха супер по турнетата.

Абсолютно, въпреки, че на Пантелис ремикса повече ме кефи! Чувствай се поздравен! ЧРД.... :1000 (19):

 

Тенкс.

 

Просто първо ме зариби френската версия. А и Maitre Gims има доста яки песни:

 

Освен това, много ми напомня тая колаборация на

Сен Тропе на френски :girl_witch:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2000 година Ивана получава две награди, скъпи. Пак си неточен! :3fdb8960598fa63e:

Награда за "Вик" от Тракия фолк

Дебют на годината - "Нов фолк"

 

Проверявай преди да се дървиш на кака си! :feminist_en:

За песни говоря.

- Грешна нощ, 100 патрона, Последна Вечер, Шампанско и сълзи, Като на 17, Номер 1, Квартална кръчма.. всичките й мега хитове кавъри. Кама покрай Луда по теб, Ти си, има Залеза, Защо повярвах, Къде си ти, Огън момиче, Искаш да се върна, Стрелките спират. Все авторски големи хитове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За песни говоря.

- Грешна нощ, 100 патрона, Последна Вечер, Шампанско и сълзи, Като на 17, Номер 1, Квартална кръчма.. всичките й мега хитове кавъри. Кама покрай Луда по теб, Ти си, има Залеза, Защо повярвах, Къде си ти, Огън момиче, Искаш да се върна, Стрелките спират. Все авторски големи хитове.

"Залезът" и "Защо повярвах" - да. "Стрелките" и "Искаш да се върна" чак такива мега хитове не са, "Целувай ме" е по-голям, примерно. И аз мога да кажа, че "Вик" е по-сериозен хит от тях, че и "Ние сме номер 1". Просто вие никак, ама никак не харесвате Ивана и реална дискусия не може да стане. Защото вие задавате въпрос след въпрос, аз отговарям, но не се обръща внимание на това, което казвам, а само се бълва още! Даже след дълги спорове, с половин уста си признавал неща за Ванча, ама с много зор. :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

Расиската, ти пък все едно ша признаеш нещо за някой друг, нали, Камелия или все тая кой.

 

Ама да ми говориш, че Вик била хит е повече от смешно, колкото и хубава песен да е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Залезът" и "Защо повярвах" - да. "Стрелките" и "Искаш да се върна" чак такива мега хитове не са, "Целувай ме" е по-голям, примерно. И аз мога да кажа, че "Вик" е по-сериозен хит от тях, че и "Ние сме номер 1". Просто вие никак, ама никак не харесвате Ивана и реална дискусия не може да стане. Защото вие задавате въпрос след въпрос, аз отговарям, но не се обръща внимание на това, което казвам, а само се бълва още! Даже след дълги спорове, с половин уста си признавал неща за Ванча, ама с много зор. :1000 (29):

Чак да не я харесвям , не. Просто неможеш да наричаш Камелия-кавъра, при положение, че чисто и просто тя има 4-5 години от 21, където е залагала предимно на кавъри.

За сметка на това Ивана от 100 патрона до Твое копие не е спирала с тях. Особено със сръбските.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Расиската, ти пък все едно ша признаеш нещо за някой друг, нали, Камелия или все тая кой.

 

Ама да ми говориш, че Вик била хит е повече от смешно, колкото и хубава песен да е.

Напротив, в нормални разговори с НОРМАЛНИ хора съм признавала страшно много неща за Камелия и Глория, които са доста по-назад в личните ми предпочитания от Деса и Ивана.

Дори си писах на лични със Сашо, за да уточним песента, с която Кама да участва в Нереализираните, за да не стане после, че нарочно я забивам с лоша песен,

както беше преди години. А аз и тогава сложих готина - "Нежна тишина", която харесвам, не знам защо имаше кофти реакции!

 

А "Вик" винаги е била хит, щом даже Сашо го е признавал! То, като те чета, Ивана хит няма! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чак да не я харесвям , не. Просто неможеш да наричаш Камелия-кавъра, при положение, че чисто и просто тя има 4-5 години от 21, където е залагала предимно на кавъри.

За сметка на това Ивана от 100 патрона до Твое копие не е спирала с тях. Особено със сръбските.

Не е така, Сашо! Ето, в последните два албума на леля има 2 кавъра,

а в последния на Камелия всичко е кавър! На Емилия също съм изброила кавърите. Не са много малко! Но вие повтаряте едно и също, защото така е по-удобно да се омаловажава Ивана!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, в нормални разговори с НОРМАЛНИ хора съм признавала страшно много неща за Камелия и Глория, които са доста по-назад в личните ми предпочитания от Деса и Ивана.

Дори си писах на лични със Сашо, за да уточним песента, с която Кама да участва в Нереализираните, за да не стане после, че нарочно я забивам с лоша песен,

както беше преди години. А аз и тогава сложих готина - "Нежна тишина", която харесвам, не знам защо имаше кофти реакции!

 

А "Вик" винаги е била хит, щом даже Сашо го е признавал! То, като те чета, Ивана хит няма! :1000 (29):

То да си пише човек с нормален човек, да съгласи, че имала своите силни моменти, ама ти къде се слагаш в тая категория?

Link to comment
Сподели в други сайтове

То да си пише човек с нормален човек, да съгласи, че имала своите силни моменти, ама ти къде се слагаш в тая категория?
Ама на мен твоето съгласие не ми е необходимо! :mf_surrender: Защо се вземаш за някаква крайна инстанция?

Тръгнал на мен да ми дава съвети за уроци по български език... Сложил "човек" два пъти през една дума в изречение... Може би щеше да блеснеш с по-богат активен речник, ако не се възхищаваше от "творчеството" на Теди Александрова!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама на мен твоето съгласие не ми е необходимо! :mf_surrender: Защо се вземаш за някаква крайна инстанция?

Тръгнал на мен да ми дава съвети за уроци по български език... Сложил "човек" два пъти през една дума в изречение... Може би щеше да блеснеш с по-богат активен речник, ако не се възхищаваше от "творчеството" на Теди Александрова!

От почитатели на пеещата поетични шедьовър "Душ или направо" ми е трудно да се обидя.

 

И да, щом съм решил, съм крайна инстанция. Проблема понанататък е за теб.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От почитатели на пеещата поетични шедьовър "Душ или направо" ми е трудно да се обидя.

 

И да, щом съм решил, съм крайна инстанция. Проблема понанататък е за теб.

Знаеш ли, хората със сериозни отклонения от психичната норма, решават, че са президенти, министър - председатели, знаменитости и т.н. Обяснимо е и ти да си решил, че си крайна инстанция, сега ми се изясни кристално! Проблемът по-нататък е, че си и неграмотен, извън останалите проблеми! :3fdb8960598fa63e: Взимай душ, или направо си лягай! :gun_bandana:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е така, Сашо! Ето, в последните два албума на леля има 2 кавъра,

а в последния на Камелия всичко е кавър! На Емилия също съм изброила кавърите. Не са много малко! Но вие повтаряте едно и също, защото така е по-удобно да се омаловажава Ивана!

 

Янева, на теб повечето ти изречения завършват с удивителен знак. Наистина ли влагаш толкова емоция в написаното или просто ти е навик да си хакаш удивителни?

 

----------------------------

 

Аз съм потресен. Току-що прочетох в темата за концерта, че Преслава е пребита. Верно ли е? Какво е станало, някой, дето знае, да каже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли, хората със сериозни отклонения от психичната норма, решават, че са президенти, министър - председатели, знаменитости и т.н. Обяснимо е и ти да си решил, че си крайна инстанция, сега ми се изясни кристално! Проблемът по-нататък е, че си и неграмотен, извън останалите проблеми! :3fdb8960598fa63e: Взимай душ, или направо си лягай! :gun_bandana:

Уау, нещо май се опитваш да ме командваш в същия ред, в който ми обясняваш че това било признак на психиатрични проблеми.

Чувствай се поздравена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, на теб повечето ти изречения завършват с удивителен знак. Наистина ли влагаш толкова емоция в написаното или просто ти е навик да си хакаш удивителни?
А какво провокира у теб толкова интерес към скромната ми личност? Не бяха зодии, темперамент, препинателни знаци... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В сайта на Пайнер на участия пише, че Галена днес е в Армеец, а за Цв. Янева няма имфо. Да не са скъсали с Пайнера?

 

Може да е просто грешка. Нали наскоро Камелия беше сложена в графа пайнерски участия. Там работят отявлени некадърия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво провокира у теб толкова интерес към скромната ми личност? Не бяха зодии, темперамент, препинателни знаци... :3fdb8960598fa63e:

 

Аз знам всички редовни потребители тук кои зодии са, че дори и Асцендентите им. Интересувам се от материята.

 

Иначе е ясно, че се набиваш на очи, нормално да провокираш интерес.

 

Но не ми отговори на въпроса. Наистина ли си толкова емоционална, колкото излиза от постовете ти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз знам всички редовни потребители тук кои зодии са, че дори и Асцендентите им. Интересувам се от материята.

 

Иначе е ясно, че се набиваш на очи, нормално да провокираш интерес.

 

Но не ми отговори на въпроса. Наистина ли си толкова емоционална, колкото излиза от постовете ти?

На мен пък астрологията ми е много скучна!

На въпроса ти - имам някакво много остро чувство за справедливост (разбира се, давам си сметка, че то е субективно). Но, прочета/ чуя ли нещо, което не ми се стори честно (или уловя някой, че мери с двоен аршин), ставам доста емоционална! А удивителните могат да бъдат приети и като патос, ако щеш. И е ясно, че обичам лелчинка. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен пък астрологията ми е много скучна!

На въпроса ти - имам някакво много остро чувство за справедливост (разбира се, давам си сметка, че то е субективно). Но, прочета/ чуя ли нещо, което не ми се стори честно (или уловя някой, че мери с двоен аршин), ставам доста емоционална! А удивителните могат да бъдат приети и като патос, ако щеш. И е ясно, че обичам лелчинка. :Vishenka_05:

 

Ами това е много хубаво по принцип. Но прави впечатление, че си и нападателна, на моменти дори обиждаш. Което генерира негативна енергия и ще ти спечели врагове. Според мен трябва малко повече такт и умереност в изказванията. Ти самата ще се чувстваш по-добре, така мисля.

 

Знаеш ли си Асцендента? Да не би да е Водолей с това чувство за справедливост, като на зодията на лелчинка?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами това е много хубаво по принцип. Но прави впечатление, че си и нападателна, на моменти дори обиждаш. Което генерира негативна енергия и ще ти спечели врагове. Според мен трябва малко повече такт и умереност в изказванията. Ти самата ще се чувстваш по-добре, така мисля.

 

Знаеш ли си Асцендента? Да не би да е Водолей с това чувство за справедливост, като на зодията на лелчинка?

Така като ме следиш, дали се страхувам от някакви "врагове"?! :mf_surrender: Аз си имам няколко от старите потребители, които са ми симпатични и това ми е повече от достатъчно. Това са Сашо, Фокса понякога, adorable, pacho, Христина, ice_hot, Герганафен, пламбата, Мимчето, Слави, Остапа и т.н.

Даже не знам какво е асцендент? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...