Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Да, сигурни сме, че е предпочел Екстра-та пред Преслава... :3fdb8960598fa63e:

На сутринта, като се събуди, мокър ли беше чаршафът? :1000 (29):

Попитай го.

 

Това е за бисерите на форума... :1000 (29): По адрес на ломската мастия Александрова е!

Тук наистина има хора, които не знаят къде се намират - плейбек мангалката била "творец в истинския смисъл на думата"... :1000 (10):

Творците са единици - Теди Александрова и Луна всичко сами си правят. Джена има голяма намеса в музиката и текстовете си. Глория и много други в началото на кариерите си, когато извадиха най-големите си хитове и визцитни картички. А Ваня какво вади - кавъри и лицемерие до ден днешен. :feminist_en: :mf_surrender: "Нека погледнем към небето... абе, душ и направо"

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Творците са единици - Теди Александрова и Луна всичко сами си правят. Джена има голяма намеса в музиката и текстовете си. Глория и много други в началото на кариерите си, когато извадиха най-големите си хитове и визцитни картички. А Ваня какво вади - кавъри и лицемерие до ден днешен. :feminist_en: :mf_surrender: "Нека погледнем към небето... абе, душ и направо"
Творец може да бъде наречена Глория, творец може да бъде наречена Десислава... Ако това, което са направили Теда и Луна, минава за някакво "творчество", то по-добре никакво да е! Вкусът си е твой, разбира се. Но да слушаш най-големите утайки на попфолка, на които цяла България се смее, а да се пениш за звезди от вечната листа, някак не върви. Ти не ръсеше ли суперлативи за Адриана? :1000 (29):
Link to comment
Сподели в други сайтове

1.Защо повярвах - песен на годината на НФ 1998 и Тракия фолк '98

2.Къде си ти - Песен на годината 2001 НФ

3.Къде си ти - Песен на годината 2001 - Златния мустанг (при това отредена от публиката) - най голямата награда на това мероприятие

4. Залеза и зората - песен на годината 2002 НФ

5. Залеза и зората - Песен на годината Планета

 

6 награди за песен ! Ивана само с 1 ли ?

Аааааа, Сашо - песен на "Тракия фолк" въпросната година е "Ето ме" на Цветелина на журито, "Българка" на Глория - на публиката. Камелия печели за артистично присъствие, не за песен със "Защо повярвах"! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почна се с лошите оценки за песента на Деса, защо ли?
Може би е въпрос на вкус, знам ли...

Наистина ми се иска да са съвсем непопулярни песни. Няма да сложа нито "Ще те върна", нито "Не искам да знаеш" и т.н.

Но аз и на Стефимир му казах - преди имаше слаби оценки и за "На чисто" на Глория, която пък е шедьовър.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би е въпрос на вкус, знам ли...

Наистина ми се иска да са съвсем непопулярни песни. Няма да сложа нито "Ще те върна", нито "Не искам да знаеш" и т.н.

Но аз и на Стефимир му казах - преди имаше слаби оценки и за "На чисто" на Глория, която пък е шедьовър.

Да, наистина, много странно. Явно си е до вкус. Аз много харесвам "Сълза - предателка". И тя не стана супер хит, но ми е от любимите песни на Глорче. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, наистина, много странно. Явно си е до вкус. Аз много харесвам "Сълза - предателка". И тя не стана супер хит, но ми е от любимите песни на Глорче. :Vishenka_05:
Аз мисля, че "Отвори се, земьо" и "Дъжд от самота" са силни и хубави парчета. И пак имаше недоволни :scratch:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Почна се с лошите оценки за песента на Деса, защо ли?

Аз предлагам да закриваме темата. Лицемерната организаторката ме е блокирала, не мога да дам своя вот, нарушени са ми форумните права.

 

:):):):):)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колосалните 20 000 лева дала Галена за първия рожден ден на сина си

776771.jpg

 

Колосалните 20 000 лева профука фолкпевицата Галена за 1-вия рожден ден на малкия си син Александър. Изпълнителката, която е известна с широките си пръсти, когато става въпрос за видеоклипове, е показала огромна щедрост и към детенцето си. Луксозният рожден ден удря в земята всякакви бебешки празненства и е генерирал вълна от завист у колежките на фолкаджийката.

Певицата сподели снимки от рождения ден на малкия принц, обединени от етикета - още една година щастие. Кадрите са запечатали емоцията от празника на едно щастливо семейство. На снимките се вижда огромна торта, която е специална изработка, а върху сладкото изкушение с големи букви е изписано името на Александър.

 

Целият декор е в синьо и златно, а основна роля в купона имат мечките. Има ги изрисувани по стените, присъстват като плюшени играчки, дори има и огромен син букет от цветя във формата на мечка. Малкият рожденик е изтупан в тузарско бебешко костюмче, а батко му Стефчо също изглежда много стилно. Галена и двете й момчета са в кодовия цвят синьо, като единствено таткото Галин разчупва сюжета и е заложил на черно сако и бяла тениска, съобщава "Хот арена".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колосалните 20 000 лева дала Галена за първия рожден ден на сина си

776771.jpg

 

Колосалните 20 000 лева профука фолкпевицата Галена за 1-вия рожден ден на малкия си син Александър. Изпълнителката, която е известна с широките си пръсти, когато става въпрос за видеоклипове, е показала огромна щедрост и към детенцето си. Луксозният рожден ден удря в земята всякакви бебешки празненства и е генерирал вълна от завист у колежките на фолкаджийката.

Певицата сподели снимки от рождения ден на малкия принц, обединени от етикета - още една година щастие. Кадрите са запечатали емоцията от празника на едно щастливо семейство. На снимките се вижда огромна торта, която е специална изработка, а върху сладкото изкушение с големи букви е изписано името на Александър.

 

Целият декор е в синьо и златно, а основна роля в купона имат мечките. Има ги изрисувани по стените, присъстват като плюшени играчки, дори има и огромен син букет от цветя във формата на мечка. Малкият рожденик е изтупан в тузарско бебешко костюмче, а батко му Стефчо също изглежда много стилно. Галена и двете й момчета са в кодовия цвят синьо, като единствено таткото Галин разчупва сюжета и е заложил на черно сако и бяла тениска, съобщава "Хот арена".

Много сладко детенцето на Галена. Да са живи и здрави! А снимките са уникални :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Колосалните 20 000 лева дала Галена за първия рожден ден на сина си

776771.jpg

 

Колосалните 20 000 лева профука фолкпевицата Галена за 1-вия рожден ден на малкия си син Александър. Изпълнителката, която е известна с широките си пръсти, когато става въпрос за видеоклипове, е показала огромна щедрост и към детенцето си. Луксозният рожден ден удря в земята всякакви бебешки празненства и е генерирал вълна от завист у колежките на фолкаджийката.

Певицата сподели снимки от рождения ден на малкия принц, обединени от етикета - още една година щастие. Кадрите са запечатали емоцията от празника на едно щастливо семейство. На снимките се вижда огромна торта, която е специална изработка, а върху сладкото изкушение с големи букви е изписано името на Александър.

 

Целият декор е в синьо и златно, а основна роля в купона имат мечките. Има ги изрисувани по стените, присъстват като плюшени играчки, дори има и огромен син букет от цветя във формата на мечка. Малкият рожденик е изтупан в тузарско бебешко костюмче, а батко му Стефчо също изглежда много стилно. Галена и двете й момчета са в кодовия цвят синьо, като единствено таткото Галин разчупва сюжета и е заложил на черно сако и бяла тениска, съобщава "Хот арена".

Гнусно парвеню.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би е въпрос на вкус, знам ли...

Наистина ми се иска да са съвсем непопулярни песни. Няма да сложа нито "Ще те върна", нито "Не искам да знаеш" и т.н.

Но аз и на Стефимир му казах - преди имаше слаби оценки и за "На чисто" на Глория, която пък е шедьовър.

 

Разбира се, че е въпрос на вкус, не знам защо очаквате само шестици да се пишат там.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че е въпрос на вкус, не знам защо очаквате само шестици да се пишат там.
Няма такова нещо! Всички оценки се зачитат. Просто дискутираме. Но специално за "На чисто" бях много учудена, защото аз тогава Глория не я понасях, а въпросната песен ме грабна от първо слушане.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е така, Сашо! Ето, в последните два албума на леля има 2 кавъра,

а в последния на Камелия всичко е кавър! На Емилия също съм изброила кавърите. Не са много малко! Но вие повтаряте едно и също, защото така е по-удобно да се омаловажава Ивана!

1 албум пълен с кавъри (2010) на фона на всичките й други албуми, където преобладават авторските песни. Изключвам Златна рибка, където 50 на 50 кавъри/авторски.

И Огън момиче и Нещо горещо и Има любов и Презареждане са предимно авторска музика + Къде си ти.

И пак ти казвам - Камелия от 2010 насам, няма 1 кавър , за сметка на Ивана на която даже последните й песни са кавъри !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И пак ти казвам - Камелия от 2010 насам, няма 1 кавър , за сметка на Ивана на която даже последните й песни са кавъри !!!
"Твое копие", кои са другите "последни песни"?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Твое копие", кои са другите "последни песни"?

Е как кои :

 

 

 

Съответно, гръцки и сръбски кавъри. Това само на прима виста, ако се разтърся ще ти издиря и другите..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е как кои :

 

 

 

Съответно, гръцки и сръбски кавъри. Това само на прима виста, ако се разтърся ще ти издиря и другите..

Това не са последните нейни песни. А и ние говорехме за албуми. Обясних ти, че в "Обяснения не давам" са 2 кавъра, а в "Не давам да се даваме" няма нито един!

И както коментираш, че в "Златна рибка" са 50/50 (кавъри и авторски), по същата линия - "Всичко е наред" излезе в един и същи ден с "Ало, мамо", която е на Спас Лазаров.

И тук е 50/50. :rolleyes:

А ти "Огън момиче" за авторска ли я броиш, Саше? Сериозно... :laughing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това не са последните нейни песни. А и ние говорехме за албуми. Обясних ти, че в "Обяснения не давам" са 2 кавъра, а в "Не давам да се даваме" няма нито един!

И както коментираш, че в "Златна рибка" са 50/50 (кавъри и авторски), по същата линия - "Всичко е наред" излезе в един и същи ден с "Ало, мамо", която е на Спас Лазаров.

И тук е 50/50. :rolleyes:

А ти "Огън момиче" за авторска ли я броиш, Саше? Сериозно... :laughing:

Ми от последните й песни са да. От 2010 насам Ивана колко кавъра има? Минимум 5, ако не и повече. Камелия няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма такова нещо! Всички оценки се зачитат. Просто дискутираме. Но специално за "На чисто" бях много учудена, защото аз тогава Глория не я понасях, а въпросната песен ме грабна от първо слушане.

 

Според мен "На чисто" беше най-добрата песен от "Влюбена в живота".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...