Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

iTunes не е излишен, песните влизат в Apple Music, ползвал съм 3-те месеца пробен и долу-горе ми хареса. Всичко актуално от BG Pop/Hip-Hop е качено там, Ara/Diapason също качват, само Payner и Hit Mix не качват. Дори Sunny Music са пуснали песните си.

Отдавна обаче от Ara/Diapason съм впечатлен по едно - Apple Music, Google Play Music, Deezer, Spotify - всичко качено. Така трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знаех, че така и викат, ама според мен той е баш Годзила.

Твоят син на колко години стана? Слуша ли чалга? Научи ли го да се кефи на Кама, като теб? :3fdb8960598fa63e:

 

Е, на кой да прилича Пеевски, ако не на майка си? Тя годзила, а той тиранозавър - рекс. :1000 (29): На моят догледник му платих един банкет за 25 души по случай 18-ят рожден ден, на 5 февруари. Добри деца, само едно шише строшиха в кръчмата. Слуша малко чалга, но те това му е песента дето гърми у нас....

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, на кой да прилича Пеевски, ако не на майка си? Тя годзила, а той тиранозавър - рекс. :1000 (29): На моят догледник му платих един банкет за 25 души по случай 18-ят рожден ден, на 5 февруари. Добри деца, само едно шише строшиха в кръчмата. Слуша малко чалга, но те това му е песента дето гърми у нас....

 

Да ти е жив и здрав!

Пак че не е само на чалга. Криско взе феновете на фолк певиците, направо ги мачка, както се изразяваме тук. Иначе как върви времето не е истина...

А за Пеевски, не знам какво да кажа, ама аз се чудя на Цура Янева, е то пари, пари... ама да търпи тоя противния :mf_surrender: Ама и тя си е такава, как ще се лиши от начина си на живот.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, на кой да прилича Пеевски, ако не на майка си? Тя годзила, а той тиранозавър - рекс. :1000 (29): На моят догледник му платих един банкет за 25 души по случай 18-ят рожден ден, на 5 февруари. Добри деца, само едно шише строшиха в кръчмата. Слуша малко чалга, но те това му е песента дето гърми у нас....

 

Фоксе, кога стана на 18, леле... :Vishenka_05: Да е здрав и успешен!

Не знам само, какво щеше да правиш, ако харесваше Деса малкия? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

ДЖЕНА гръмна. Не ме е зарибявала така с песен от Да видя какво е и Да те бях ранила. ДЖЕНА ИЛИ СМЪРТ!

Аз все още съм зарибена по Преси. Не ми излиза от главата и си я пея постоянно. Иначе на Джена още не съм сигурна дали ми харесва, но май да. Текста е топ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Джена "корона"-та е една от най-гадните нейни евър!

Новото много бива, не знам защо Слави е определил текста като "клиширан". Мен за розите и сълзите, за подреждането, за глината ме кефят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 пъти съм я слушал. Отвратителна ми е. Аз рядко се зарибявам яко по некоя чалга . Треперя от кеф докато я слушам :D

Ама ако е на Деса е изключение, нали :1000 (29):

Ако пуснат трети дует с Джордан няма да им се сърдя ..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ако е на Деса е изключение, нали :1000 (29):

Ако пуснат трети дует с Джордан няма да им се сърдя ..

Всъщност и на Деса не всичко ми е било любимо. От както е в Пайнер съм се кефил на Не го прави , В твоите очи, И това ще преживея и И на всички като теб. Останалите бързо ми втръснаха . Но Деса с гласа си може да ме зариби дори и в песни като Мойто зайче и Невъзможно е да спрем. Другите и танцовални и чалгии не ме кефят. Особено мразя Мъжете 1 и Мъжете 2 :D

 

СТИГА с Джордан. Време е за Азис :D

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Короната си беше типичен Оцков комерс,който ми омръзна на първата седмица.Докато в тази новата всичко е на по-високо ниво,дори клипа. Подобни проекти вдигат нивото на чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Джена "корона"-та е една от най-гадните нейни евър!

Новото много бива, не знам защо Слави е определил текста като "клиширан". Мен за розите и сълзите, за подреждането, за глината ме кефят.

Еми на мен повечето фрази ми звучат познато но изпят и така от Джена им е вдъхнала нов живот. Има и интересни фрази но и гърми от клишета. Нищо. Пак действа

 

Целия текст има ли го вече, че на някои места не и разбирам :D

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност и на Деса не всичко ми е било любимо. От както е в Пайнер съм се кефил на Не го прави , В твоите очи, И това ще преживея и И на всички като теб. Останалите бързо ми втръснаха . Но Деса с гласа си може да ме зариби дори и в песни като Мойто зайче и Невъзможно е да спрем. Другите и танцовални и чалгии не ме кефят. Особено мразя Мъжете 1 и Мъжете 2 :D

 

СТИГА с Джордан. Време е за Азис :D

 

Азис сега ще прави с Цеца, остави го :1000 (29):

С Джордан страшно много си подхождат. Ще се радвам и на нещо с Галин пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис сега ще прави с Цеца, остави го :1000 (29):

С Джордан страшно много си подхождат. Ще се радвам и на нещо с Галин пак.

Не. Деса ще го ползва за да разбива Балканите с хит :D

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...