Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Я стига сте спорили за глупости :1000 (29):

Има певици, които могат да пеят. От сърце и душа. И да не са най-красивите, с най-дългите крака и най-перфектните форми гласовете им рисуват около тях такава харизма, която с нищо не може да бъде сбъркана или купена :1000 (30):

Има и други, които са адски секси, показват гърдите си. Я с лепенки, я без и са по-известни с дългите си крака и голите си снимки.

Толкова е просто. Вторите обаче никога няма да успеят да докоснат истинските меломани и ценители на хубава музика.

Те биват и бързо забравени, защото хората са се нагледали на секси форми доста повече, отколкото имат потребност. И те така.

 

Поздрав с една песен, която ми изникна преди малко в главата след поредното парте :1000 (30): :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

по-тъпо скалъпено и от оная история със несъществуващата сватба за концерта на Цеца.

Сватбата на годината! Дъщерята на Лютви Местан с венчавка за чудо и приказ

в край на сметка къде са 10 бона за Цеца срещу 50 за всяка от сватбата?

Image_4938677_308_0.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

Паметно. Този трак не излезе ли малко след като нарече Иванина ''кучка'' в ефира на Нова Тв? :3fdb8960598fa63e:

Да, точно тогава бяха скандалите с Денислав :3fdb8960598fa63e: Като се замисля, 2008 беше доста силна година на С. Н. - тук са уникалните тракове "Първа в това" и "Някаква утеха", както и скандалния хит "Ту отгоре, ту отдолу" :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, точно тогава бяха скандалите с Денислав :3fdb8960598fa63e: Като се замисля, 2008 беше доста силна година на С. Н. - тук са уникалните тракове "Първа в това" и "Някаква утеха", както и скандалния хит "Ту отгоре, ту отдолу" :3fdb8960598fa63e:

2008 беше добра година за бранша. Сега се сетих, че и тази песен е от 2008.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, точно тогава бяха скандалите с Денислав :3fdb8960598fa63e: Като се замисля, 2008 беше доста силна година на С. Н. - тук са уникалните тракове "Първа в това" и "Някаква утеха", както и скандалния хит "Ту отгоре, ту отдолу" :3fdb8960598fa63e:
Калине, досега така и не си гласувал в "Нереализираните"! :feminist_en:

Ще чакаш до следащия кръг, когато Пресито ще се конкурира с Галя, или... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калине, досега така и не си гласувал в "Нереализираните"! :feminist_en:

Ще чакаш до следащия кръг, когато Пресито ще се конкурира с Галя, или... :3fdb8960598fa63e:

Не ми харесват песните, които предлагаш.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Пресито ли няма да подкрепиш! :gun_bandana:

Ще има ли Преси? Много внимавай там, това все пак е единствената певица, която има по-добри нереализирани песни от клипираните :3fdb8960598fa63e: :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще има ли Преси? Много внимавай там, това все пак е единствената певица, която има по-добри нереализирани песни от клипираните :3fdb8960598fa63e: :whistling:
Ще има, разбира се!

В следващата петорка, Преси ще пребори сили с врагинята от Смядово, както и с други актуални имена. Сега са легендите! :3fdb8960598fa63e:

Песента е избрана, мелодична и хубава е, споко!

 

И не е единствената певица, която има по-добри нереализирани песни от клипираните! :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще има, разбира се!

В следващата петорка, Преси ще пребори сили с врагинята от Смядово, както и с други актуални имена. Сега са легендите! :3fdb8960598fa63e:

Песента е избрана, мелодична и хубава е, споко!

 

И не е единствената певица, която има по-добри нереализирани песни от клипираните! :D

Имам предвид цялостно, всяка има нещо супер добро, което е пренебрегнала за сметка на друго, но при Преслава за мен има повече добри песни без видео, отколкото добри песни с видео.

 

Чакам с нетърпение значи. :Vishenka_05: Галя и тя има хубави нереализирани песни особено преди 2011.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще има, разбира се!

В следващата петорка, Преси ще пребори сили с врагинята от Смядово, както и с други актуални имена. Сега са легендите! :3fdb8960598fa63e:

Песента е избрана, мелодична и хубава е, споко!

 

И не е единствената певица, която има по-добри нереализирани песни от клипираните! :D

Както я описа, веднага се сетих за "Другата жена".

Една от любимите ми песни на Преслава.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не е "Първа шпага", спокойно Преслита! :1000 (29):

Миналия път вашата влезе в топ 10 с "Уморих се", но сега концепцията ми е да са съвсем нереализирани песни, а не просто хитове, останали без видеоклип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не е "Първа шпага", спокойно Преслита! :1000 (29):

Миналия път вашата влезе в топ 10 с "Уморих се", но сега концепцията ми е да са съвсем нереализирани песни, а не просто хитове, останали без видеоклип.

"Ти си падаш по жените, бройкаджия си нали.."

За времето си е била добра. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...