Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Е, вие никога няма да кажете, че Преси има лоша песен... :derisive:

"Пада звезда" и "Нашето любов е" са ми отврат на мен, особено първата като почнеше и я сменях. :whistling:

От старите не знам дали има, дори и да не ми е харесвала някоя на времето, сега ми допада от сантимент...

 

Докога се гласува за Десислава? Чакам Анелия. Тайно се надявам коя може да е песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пада звезда" и "Нашето любов е" са ми отврат на мен, особено първата като почнеше и я сменях. :whistling:

От старите не знам дали има, дори и да не ми е харесвала някоя на времето, сега ми допада от сантимент...

 

Докога се гласува за Десислава? Чакам Анелия. Тайно се надявам коя може да е песента.

Чакам още някой да се отчете при Деса!

Няколко човека ми писаха ЛС за Анелия, щастлива съм, че има интерес към темата!

 

В момента слушам песента на Преса, която съм избрала... :happyppl: Жалко, че спря да работи с тази текстописка, получаваше им се! :cheers:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чакам още някой да се отчете при Деса!

Няколко човека ми писаха ЛС за Анелия, щастлива съм, че има интерес към темата!

 

В момента слушам песента на Преса, която съм избрала... :happyppl: Жалко, че спря да работи с тази текстописка, получаваше им се! :cheers:

Виж как се активизираха веднага :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виж как се активизираха веднага :3fdb8960598fa63e:
Още, още трябва! :whistling:

Пресовите, имате ли сред вас някой графикьор за новата обложка, със следващите 5 изпълнителки (силните на деня) в темата, че ми е неудобно пак да занимавам Пачо?

 

И гласувайте за топ албум на лелката! Такава хубава дискография има женицата! :walkman:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалка е засилила диалекта и изглежда плашещо в профил

Отблизо е голям гад :roll1: От записа на канал 3 и цеца звучи леко странно така че очаквам по телевизията да звучат по годно

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отблизо е голям гад :roll1:

 

Мани изгледа и пеенето.

Тези дни следя изявите и, и стресна ме поведението и много, ама много повече. Ама тая е като психясала бе хора. Защо е такава неадекватна? Само маха някаде, раздава воздушни целувки без повод и тресе се и маха на ляво на дясно с рацете. Плача на 25:17 1000%20(34).gif 1000%20(29).gif И тя вече не знае какво прави....... :roll1:

Насрала се е, знае че такъв концерт е голяма хапка за нейната уста, та място не може да си намери. Ами като се плашиш от мечките, не ходи у гората ма.

Това ли ви е лидерката? :mf_surrender:

Да си седи там при Добри, да си снима дрешките с хиляда обработки и да си прави клипчетата. За големи концерти с оркестър не ставаш мила....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами като се плашиш от мечките, не ходи у гората ма.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Истина е. Галена си е студиен изпълнител, в това число фотосесии, клипове и т.н. И клубен, ама на ниво изпростяване. Една Емилия също пеейки върху плейбека и без да изпада в цинизми и глупости, също може да си прави участията добри. А изобщо не говорим за Камелия например. А за концерти е пълна нула, ако няма декори и гост-изпълнители.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мани изгледа и пеенето.

Тези дни следя изявите и, и стресна ме поведението и много, ама много повече. Ама тая е като психясала бе хора. Защо е такава неадекватна? Само маха някаде, раздава воздушни целувки без повод и тресе се и маха на ляво на дясно с рацете. Плача на 25:17 1000%20(34).gif 1000%20(29).gif И тя вече не знае какво прави....... :roll1:

Насрала се е, знае че такъв концерт е голяма хапка за нейната уста, та място не може да си намери. Ами като се плашиш от мечките, не ходи у гората ма.

Това ли ви е лидерката? :mf_surrender:

Да си седи там при Добри, да си снима дрешките с хиляда обработки и да си прави клипчетата. За големи концерти с оркестър не ставаш мила....

Много луда... :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 

Lyrics:

 

Без теб, ме дразни всичко, ме дразни всичко, ле-ле-ле-лей, боли ме всичко, боли ме всичко, всичко, оууу, всичко, тежи ми всичко, всичко,ооооооууууу, не ми се ставаааа, всичкооуу, не ми се става, ооооууу, не ми минава .....

 

 

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как се чувствате след поредната лъжа от феновете на Галена по адрес на Преслава ?? Току-що качи боомеранг в инстаграм и не изглежда да бъде бита. ;)

Айсберга ги пусна. А злобарите чакат подобни "новини"...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В "Нереализираните" има чудна песен на Анелия!

 

Бихте могли и да гласувате в темата за десетилетието, предложете любимите си изпълнители и проекти! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преси пак е номер 1 в Тренда с новия си хит!

 

Мен супер много ме зариби, покрай нея прослушах и "Не се изтриваш" със закъснение. Доста пренебрегнах Преса в последните години, сътвори някои компромиси като "Аматьорка", "Пада звезда", "Няма да ти пиша", "Нашето любов е", които се оказаха фейкове и като прием по концерти. От "На тебе не отказвам" насам не се бях кефил на нейни песни, но последните две парчета са доста добри.

Поздрав:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как се чувствате след поредната лъжа от феновете на Галена по адрес на Преслава ?? Току-що качи боомеранг в инстаграм и не изглежда да бъде бита. ;)

докажи, че не е стар!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...