Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Искам да чуя нейното мнение. Аз съм обсебен по нея. :3fdb8960598fa63e:

 

Горчиви спомени и Безразлична по-големи хитове от Диагнозата? Та те дори не са звучали в дискотека.

Е как балади ще звучат в дискотека, наравно с тупса хит? :feminist_en:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

И за какво трябва пак да се подиграваме, че Галена влагала усилия и идеи в кариерата си, но не получавала обичта на Преслава? Старае ли се повече за кариерата си? Старае се. Това е то изпълнител за пример. Преслава беше такъв изпълнител последно по времето, по което летвата при сценичните представяния и видеоклиповете не беше толкова високо вдигната и само единици като Камелия правеха нещо по-различно. Но точно за конкретното десетилетие западът зверски повлия на Бг музиката и подобни неща станаха препоръчителни за изпълнител, който държи да е ТОП. Галена го прави и радва феновете си и хората като мен, които просто я харесват, процентът на които, между другото, съвсем не е толкова малък, че да го водим, че народът не я отразявал като голяма или не знам си какво. От няколко години всички в България свързват чалгата с Галена също толкова, колкото с Преслава, а според мен след 2015 първата дори има преднина в това отношение. През тази година всъщност беше последният период на Преслава с някаква изпъкваща звездност- покрай Вип Брадър. 2016 и 2017 и тя се затвори в дискотеките и не можете да ме убедите, че дори и страхотни проекти като "Не се изтриваш" са станали популярни и сред по-зрелите хора. Да не говорим, че в този период стана пълноценна плейбек певица- и на това ли трябва да се радваме само защото в следващия момент ще ни се усмихне и ще ни привлече с харизмата си?

Има само един единствен минус на Галена пред Преслава за това десетилетие и той е, че гласът й не е чак толкова силен. Но въпреки това тя е показвала, че може да пее сравнително добре и не се притеснява да го прави почти всяка вечер по участията си, за разлика от от конкурентката си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Знам диагнозата" беше наравно с "Нова ти" през 2008. Не мога да преценя коя от двете беше по-голям хит, но двете бяха хитове-мастодонти.

 

Няма как комерсиално и дискотечно тупса-тупса да се мери с шлагер като "Шампанско и сълзи" или рок песен като "Лъжа е". Но Галена я пя няколко пъти на концерти в последните години и не е като да се беше забравила, както ти казваш.

 

Кои са петте неклипирани мегахита на Преслава, които могат да се меря с "Диагнозата" според теб?

"Нямаш сърце", "Горчиви спомени", "Уморих се", "Водка с утеха", "Моето слабо място".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресови действате браво!! :3fdb8960598fa63e:

Откъде се взеха последните два фейка дето са гласували? Нали беше над 200 коментара? Само са копирали други гласове даже.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде последните 2 гласа да не бъдат зачитани. Денис се изяде от яд както се вижда, че тръгна да гласува и от другите си фейкове.

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Колко много злоба има в някои хора, ако се ухапят по езика биха се отровили!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пълни глупости!

"Знам диагнозата" никога не е била хит, какъвто я изкарвате. Просто това беше най-силният ви коз до преди "Кой".

 

Дори като сравняваме по любимия ви критерий - виж гледанията на двете към днешна дата. :Vishenka_05:

 

Аха, ти тогава си бил на 9-10 години. Със сигурност впечатленията ти са по-обстойни от моите. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото ТВ версия на "Безразлична" в канала на Планета има два пъти повече гледания от клипа на "Знам диагнозата", а "Новата ти" - 10 пъти повече :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за какво трябва пак да се подиграваме, че Галена влагала усилия и идеи в кариерата си, но не получавала обичта на Преслава? Старае ли се повече за кариерата си? Старае се. Това е то изпълнител за пример. Преслава беше такъв изпълнител последно по времето, по което летвата при сценичните представяния и видеоклиповете не беше толкова високо вдигната и само единици като Камелия правеха нещо по-различно. Но точно за конкретното десетилетие западът зверски повлия на Бг музиката и подобни неща станаха препоръчителни за изпълнител, който държи да е ТОП. Галена го прави и радва феновете си и хората като мен, които просто я харесват, процентът на които, между другото, съвсем не е толкова малък, че да го водим, че народът не я отразявал като голяма или не знам си какво. От няколко години всички в България свързват чалгата с Галена също толкова, колкото с Преслава, а според мен след 2015 първата дори има преднина в това отношение. През тази година всъщност беше последният период на Преслава с някаква изпъкваща звездност- покрай Вип Брадър. 2016 и 2017 и тя се затвори в дискотеките и не можете да ме убедите, че дори и страхотни проекти като "Не се изтриваш" са станали популярни и сред по-зрелите хора. Да не говорим, че в този период стана пълноценна плейбек певица- и на това ли трябва да се радваме само защото в следващия момент ще ни се усмихне и ще ни привлече с харизмата си?

Има само един единствен минус на Галена пред Преслава за това десетилетие и той е, че гласът й не е чак толкова силен. Но въпреки това тя е показвала показвала, че може да пее сравнително добре и не се притеснява да го прави почти всяка вечер по участията си, за разлика от от конкурентката си.

Всички знаем с какво първоначално свързват Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тея пък се дерат за някакви фен награди, все едно трябва да дадат животоспасяващо хапче на роднина! Баси!
А после, темите ми не били интересни и нужни на форума... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се зачетат ли последните два гласа в темата?

Да, ако бяха за Ванча нямаше да питаш! :feminist_en:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се зачетат ли последните два гласа в темата?

Да! Всеки има право на глас, колкото повече - толкова повече обективност!

Щях да ги подкрепя, дори да бяха за Галена!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се зачетат ли последните два гласа в темата?

Нали ти водиш наградите?

Тя определяш критериите! И обикновено те не се сменят в движение според настроенията на други хора.

 

Ако не бъдат зачетени, защото някой си мисли, че са фейк, тогава да се проверят всички гласували по IP, за да е най-честно. : )

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какви са хонорарите на сръбските изпълнители? Някой знае ли, че ми е любопитно?

Цеца, Драгана, Миле, Бая, Стоя...

СЛЕД ТОЧНО ЕДНА ГОДИНА ВЛИЗА ВЪВ ФОРУМА ЗА ДА ГЛАСУВА ЗА ПРЕСЛАВА :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се зачетат ли последните два гласа в темата?

Да!

 

Да, и Андреа е слаба.

Поне може да надърви партньора си. Галето и тва не успява да прави като хората, а и там се раздаваше на макс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

СЛЕД ТОЧНО ЕДНА ГОДИНА ВЛИЗА ВЪВ ФОРУМА ЗА ДА ГЛАСУВА ЗА ПРЕСЛАВА :roll1:

Айде, стига, ти все едно не ги правеше същите, имаш хиляда профила да цъкаш негативни вотове в анкети и в Ютуб :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

СЛЕД ТОЧНО ЕДНА ГОДИНА ВЛИЗА ВЪВ ФОРУМА ЗА ДА ГЛАСУВА ЗА ПРЕСЛАВА :roll1:

В рамките на две минути са и двата гласове. Единия напълно копиран. Има си правила дето трябва да се спазват.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...