Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Преслава е певицата с най-болните фенове. Ужаст.

Пуснете си "Обратно в играта", отидете на нейно участие и се върнете в реалността, моля ви.

А като почне да се старае малко от малко и почне да влага нещо в тия проекти, а не да ги прави така колкото да има тогава ми я бутайте за Певица на каквото и да е.. че към днешна дата и за Певица на месеца не става.

++ 1

 

Стига сте бутали плейбек пачаври като Преслава. Тя по участия една песен не е изпяла на живо.. от няколко години м е навик да бича на плейбек. Галена си скъсва задника и винаги пее на живо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е певицата с най-болните фенове. Ужаст.

Пуснете си "Обратно в играта", отидете на нейно участие и се върнете в реалността, моля ви.

А като почне да се старае малко от малко и почне да влага нещо в тия проекти, а не да ги прави така колкото да има тогава ми я бутайте за Певица на каквото и да е.. че към днешна дата и за Певица на месеца не става.

С ръка на сърце признавам, че от всичките й проекти от "Стига ти" насам, "Обратно в играта" най-много ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли реакцията на хората в дискотека след като пуснат "Обратно в играта" и следващата песен е "#ПростоШоу" :3fdb8960598fa63e:

Ти пък как си разбрал реакцията на хората, като сигурно си в екстаз?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ясно значи кой печели.

 

Честно казано по-добре да спечели певица с по-разсъдливи и обективни фенове. Защото това да кажеш, че Преслава имала поне 10 НЕклипирани песни, които са по-големи хитове от "Знам диагнозата" не е много ОК. Ти в съркофаг ли живя през 2008?

Link to comment
Сподели в други сайтове

++ 1

 

Стига сте бутали плейбек пачавра като Преслава. Тя по участия една песен не е изпяла на живо.. от няколко години м е навик да бича на плейбек. Галена си скъсва задника и винаги пее на живо.

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Нейното пеене на живо е грачене и казване на две думи от песента, в останалото време се чекне или обикаля сепаретата да се натиска, докато тече песента.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре не бих могла да го напиша.

 

По-добре с Преси шумно да потъвам, вместо с Галя тихо да вървя!

 

Тази песен, барабар с половината албум, са потрес и безумие. "Интрига" и "Пази се от приятелки" заслужават златен статут много повече от "Не съм ангел".

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Нейното пеене на живо е грачене и казване на две думи от песента, в останалото време се чекне или обикаля сепаретата да се натиска, докато тече песента.

:Vishenka_05: най-добрата купонджийка

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано по-добре да спечели певица с по-разсъдливи и обективни фенове. Защото това да кажеш, че Преслава имала поне 10 НЕклипирани песни, които са по-големи хитове от "Знам диагнозата" не е много ОК. Ти в съркофаг ли живя през 2008?

Значи Деса трябва да спечели, ако се гледа за обективност на феновете :D

Не, слушах я много, ама наистина не е "Шампанско и сълзи", "Лъжа е" или "Хабиби". Неклипираните мегахитове на Преси ги преброих, 5 са, значи съм преувеличила, но не е като да няма такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано по-добре да спечели певица с по-разсъдливи и обективни фенове. Защото това да кажеш, че Преслава имала поне 10 НЕклипирани песни, които са по-големи хитове от "Знам диагнозата" не е много ОК. Ти в съркофаг ли живя през 2008?

Добре де, може да не са от това десетилетие всичките, но със сигурност има 5 песни без клипове, които са на ниво "Знам диагнозата" (която между другото на концерти се приема ужасно блудкаво), ако не и по-големи хитове:

- Нямаш сърце

- Горчиви спомени

- Безразлична

- Водка с утеха

- Моето слабо място

Отделно колко още сезонни хитове има без клипове от типа на От мен питието и т.н.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Преслава е в топа от 13 години, от тях поне в половината е била първа, с хиляди хитове и невероятни приеми, с над общо 10 награди Певица на годината, с най-много фенове от всички, а при три награди Певица на десетилетието, никоя не е при нея! :gun_bandana:

Само Глория е взела реална такава. Ивана , подобно на Преслава, остана измамена. Иначе ако има обективно жури и анализират целия 10годишен период, несъмнено Преслава ще вземе тази статуетка. Факт е, че последните години имаше слаби години, но все пак към днешна дата е пак на върха с 4 поредни хита... А Галена от Пей сърце се бори с вятърни мелници, докато под носа и Анелия, Преслава, Деса, дори и Емануела трошат с хитове.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса-плейбека колко клипа има над 20 млн я кажи !

Че е конвертируема - конвертируема е.

Но дотам.

 

Че тя в това десетилетие има един от ГИГА-хитовете в чалгата - "Новата ти", редом до "Хабиби", "Шушана" и т.н.

 

Да не говорим, че спомогна за популяризирането на 2 от тях - "За да те забравя" и "Шушана".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че е конвертируема - конвертируема е.

Но дотам.

 

Че тя в това десетилетие има един от ГИГА-хитовете в чалгата - "Новата ти", редом до "Хабиби", "Шушана" и т.н.

И "Моето слабо място", която дори излезе из чалга кръговете и е без клип. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само Глория е взела реална такава. Ивана , подобно на Преслава, остана измамена. Иначе ако има обективно жури и анализират целия 10годишен период, несъмнено Преслава ще вземе тази статуетка. Факт е, че последните години имаше слаби години, но все пак към днешна дата е пак на върха с 4 поредни хита... А Галена от Пей сърце се бори с вятърни мелници, докато под носа и Анелия, Преслава, Деса, дори и Емануела трошат с хитове.

Дори? Емануела от две години ги убива всичките. Следващата певица на деситилетието! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Галена от Пей сърце се бори с вятърни мелници, докато под носа и Анелия, Преслава, Деса, дори и Емануела трошат с хитове.

Деса пък къде я буташ тук?!

Анелия изкара Дай ми още като последен тотален хит, сега да видим новата как ще се развие.

Преслава освен есенният хит друго какво има?

Единствено за Емануела мога да се съглася, но и нейните песни минават за три месеца.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи Деса трябва да спечели, ако се гледа за обективност на феновете :D

Не, слушах я много, ама наистина не е "Шампанско и сълзи", "Лъжа е" или "Хабиби". Неклипираните мегахитове на Преси ги преброих, 5 са, значи съм преувеличила, но не е като да няма такива.

 

"Знам диагнозата" беше наравно с "Нова ти" през 2008. Не мога да преценя коя от двете беше по-голям хит, но двете бяха хитове-мастодонти.

 

Няма как комерсиално и дискотечно тупса-тупса да се мери с шлагер като "Шампанско и сълзи" или рок песен като "Лъжа е". Но Галена я пя няколко пъти на концерти в последните години и не е като да се беше забравила, както ти казваш.

 

Кои са петте неклипирани мегахита на Преслава, които могат да се мерят с "Диагнозата" според теб?

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Знам диагнозата" беше наравно с "Нова ти" през 2008. Не мога да преценя коя от двете беше по-голям хит, но двете бяха хитове-мастодонти.

 

Няма как комерсиално и дискотечно тупса-тупса да се мери с шлагер като "Шампанско и сълзи" или рок песен като "Лъжа е". Но Галена я пя няколко пъти на концерти в последните години и не е като да се беше забравила, както ти казваш.

 

Кои са петте неклипирани мегахита на Преслава, които могат да се меря с "Диагнозата" според теб?

Аз ти ги изброих :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Знам диагнозата" беше наравно с "Нова ти" през 2008. Не мога да преценя коя от двете беше по-голям хит, но двете бяха хитове-мастодонти.

 

Няма как комерсиално и дискотечно тупса-тупса да се мери с шлагер като "Шампанско и сълзи" или рок песен като "Лъжа е". Но Галена я пя няколко пъти на концерти в последните години и не е като да се беше забравила, както ти казваш.

 

Кои са петте неклипирани мегахита на Преслава, които могат да се меря с "Диагнозата" според теб?

Пълни глупости!

"Знам диагнозата" никога не е била хит, какъвто я изкарвате. Просто това беше най-силният ви коз до преди "Кой".

 

Дори като сравняваме по любимия ви критерий - виж гледанията на двете към днешна дата. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз ти ги изброих :gun_bandana:

 

Искам да чуя нейното мнение. Аз съм обсебен по нея. :3fdb8960598fa63e:

 

Горчиви спомени и Безразлична по-големи хитове от Диагнозата? Та те дори не са звучали в дискотека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...