Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

То и Преслава имаше клипове с близо милион на доста песни от промоцията и "Пази се от приятелки", ама..

Жалко, че ги изтриха!

Какво мислиш за този ковра хит?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше да дадат на Преси да имитира Галена .. сигурно щеше да пресъздаде сцената във ваната :3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, но и Галя е бачкала много.

Бачкала е и има номинация. Стига толкова. Срамота е изпълнители, които не могат да си пеят песните да бъдат отличавани с подобни награди. Знам, че Преслава ти е черна, но наистина ли смяташ,че Галош заслужавала повече, защото се е старала. Да, Преслава не се е старала, но все пак е постигнала многопо големи върхове. Щом феновете я избираха дори в години без хит, значи все пак е феномен и всяка друга е неприемлива за тази категория. Аз също харесвам повече проектите на Галя, но отчитам наблюденията си за цялото десетилетие. И до ден днешен Преслава е с по силни приеми и бисове

Ами дори една Емануела е с по силно присъствие за цялото десетилетие. При нея мегахитовете не са спирали да текат и така и до ден днешен... Докато при Галена успехите са последните години. В първите никаква я няма...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

''Новата ти'' е най-гледаната ''ретро'' песен в канала и всеки ден генерира между 3-5к гледания!

Ако бяха оставили "Пробвай се" щеше да е с двойно или тройно повече гледания. Скоро "Не сме безгрешни" ще мине "Новата ти" #AzisPower

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена може да няма гласовете на Преслава и Деси Слава ама бачка яко и ги отвява. Всичките й проекти до един са топ. След Моро му малко се поотпусна с тези поп проекти, но се надявам тази година да смаже замеряната с пепелници (както я нарече един потребител :Vishenka_05: )

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако бяха оставили "Пробвай се" щеше да е с двойно или тройно повече гледания. Скоро "Не сме безгрешни" ще мине "Новата ти" #AzisPower

Тук сравняваме Преслава и Галена.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Още едно паметно изпълнение!

 

Представи си Цървула да трябва да изпее тази песен .. ще е трагично.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бачкала е и има номинация. Стига толкова. Срамота е изпълнители, които не могат да си пеят песните да бъдат отличавани с подобни награди. Знам, че Преслава ти е черна, но наистина ли смяташ,че Галош заслужавала повече, защото се е старала. Да, Преслава не се е старала, но все пак е постигнала многопо големи върхове. Щом феновете я избираха дори в години без хит, значи все пак е феномен и всяка друга е неприемлива за тази категория. Аз също харесвам повече проектите на Галя, но отчитам наблюденията си за цялото десетилетие. И до ден днешен Преслава е с по силни приеми и бисове

Ами дори една Емануела е с по силно присъствие за цялото десетилетие. При нея мегахитовете не са спирали да текат и така и до ден днешен... Докато при Галена успехите са последните години. В първите никаква я няма...

Напротив, каквато ми е Галя, такава ми е и Преса. Мога да ги слушам, но няма и да плача, ако спрат да пеят, примерно.

Просто, правейки си равносметка сега, покрай темата, на Галя проектите някак изпъкват. Добри клипове, хубави фотосесии, дуети, песни, кавъри, сценични представяния...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена може да няма гласовете на Преслава и Деси Слава ама бачка яко и ги отвява. Всичките й проекти до един са топ. След Моро му малко се поотпусна с тези поп проекти, но се надявам тази година да смаже замеряната с пепелници (както я нарече един потребител :Vishenka_05: )

А защо някоя трябва да смазва другата? Не може ли двете да са в добри отношения и да пускат хитове?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, каквато ми е Галя, такава ми е и Преса. Мога да ги слушам, но няма и да плача, ако спрат да пеят, примерно.

Просто, правейки си равносметка сега, покрай темата, на Галя проектите някак изпъкват. Добри клипове, хубави фотосесии, дуети, песни, кавъри, сценични представяния...

Ама то по тия параграфи Андреа я смазва!

Link to comment
Сподели в други сайтове

[#AzisPower[/b][/color]

#Показване_Под_Други_Песни#Power

 

Да не мислиш, че този дует гони 4 милиона и прави по 10к на ден защото хората търсят песента?!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може ли Галена да я мачка в професионален план и пак да са най-добри приятелки? :3fdb8960598fa63e:

Много добре знаем коя прекрати приятелството.

 

Сетих се за култов момент:

Е. С.: Сигурно като се върне в България ще ти звънне и ще се разберете...

П: Е там телефони няма ли?!?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може ли Галена да я мачка в професионален план и пак да са най-добри приятелки? :3fdb8960598fa63e:

Не разбирам агресията у двете агитки - една към друга и към Преслава или Галена. Ако и двете са силни - фолкът е на кяр, колкото повече и по-силни изпълнители, толкова по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

#Показване_Под_Други_Песни#Power

 

Да не мислиш, че този дует гони 4 милиона и прави по 10к на ден защото хората търсят песента?!

Страхотна песен, която не се оцени достатъчно! Трябваше да оставят първата версия на клипа, беше доста по-автентична и добре монтирана!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...