Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Знам диагнозата" е тотално забравена към днешна дата, даже за времето си не беше чак такъв хит, какъвто се описва тук. Преслава има поне 10 такива песни без клип, да не говорим за клипирани.

 

Ама ти тотално изтрещЕ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калине, защо не можете да признавате чуждите успехи?

Ти пък много ги признаваш. На Преслава постоянно й принизяваш успехите, все пак ти си човекът, който твърди, че "Златен" е хит, а "Няма да ти пиша" - не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калине, защо не можете да признавате чуждите успехи?

Защото Преслава е в топа от 13 години, от тях поне в половината е била първа, с хиляди хитове и невероятни приеми, с над общо 10 награди Певица на годината, с най-много фенове от всички, а при три награди Певица на десетилетието, никоя не е при нея! :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, оставете ги тийм Жалка да си я превъзнасят.

А и Галена още не може да се освести от шамара, забит на онези награди...

 

Едната влага 10% енергия, влага 10% финансови средства - печели награди, има любовта на публиката, има участия, чупи рекорди.

Другата влага 100% енергия, влага 90% финансови средства - нито харизмата, нито държанието, нито пеенето стават за нещо.

 

Ако ще да си купи 1000 скъпи придобивки, да парадира със семейство, никога няма да има тежестта, която има Преслава и народното уважение към нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Преслава е в топа от 13 години, от тях поне в половината е била първа, с хиляди хитове и невероятни приеми, с най-много фенове от всички, а при три награди Певица на десетилетието, никоя не е при нея! :gun_bandana:

А по участия Преслава там си бичи 90% плейбек, за разлика от Галена

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък много ги признаваш. На Преслава постоянно й принизяваш успехите, все пак ти си човекът, който твърди, че "Златен" е хит, а "Няма да ти пиша" - не.
Казах, че "Няма да ти пиша" не е била ТОТАЛЕН хит. Съвземете се малко! Даже аз не пищях толкова, когато Глора взе Певица на десетилетието на "Нов фолк". Ще кажеш, че Галя ви е изяла десерта. :mf_surrender:

 

 

Защото Преслава е в топа от 13 години, от тях поне в половината е била първа, с хиляди хитове и невероятни приеми, с над общо 10 награди Певица на годината, с най-много фенове от всички, а при три награди Певица на десетилетието, никоя не е при нея! :gun_bandana:
Хиляди хитове вика... :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казах, че "Няма да ти пиша" не е била ТОТАЛЕН хит. Съвземете се малко! Даже аз не пищях толкова, когато Глора взе Певица на десетилетието на "Нов фолк". Ще кажеш, че Галя ви е изяла десерта. :mf_surrender:

Хиляди хитове вика... :1000 (29):

Добре де, стотици :gun_bandana: Повече са от на Ванча :happyppl:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото Преслава е в топа от 13 години, от тях поне в половината е била първа, с хиляди хитове и невероятни приеми, с над общо 10 награди Певица на годината, с най-много фенове от всички, а при три награди Певица на десетилетието, никоя не е при нея! :gun_bandana:

13 награди - 6 от "Нов фолк" ( 6 поредни) и 7 от Планета :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво интересно намирате в Преслава вече? Очаквате ли с нетърпение проектите й, надявате ли се на нещо ново и нечувано?

Да, тръпна всеки път колко артистична ще бъде в новия си клип и как ще илюстрира текста с движения :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, оставете ги тийм Жалка да си я превъзнасят.

А и Галена още не може да се освести от шамара, забит на онези награди...

 

Едната влага 10% енергия, влага 10% финансови средства - печели награди, има любовта на публиката, има участия, чупи рекорди.

Другата влага 100% енергия, влага 90% финансови средства - нито харизмата, нито държанието, нито пеенето стават за нещо.

 

Ако ще да си купи 1000 скъпи придобивки, да парадира със семейство, никога няма да има тежестта, която има Преслава и народното уважение към нея.

Преса-плейбека колко клипа има над 20 млн я кажи !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дали са повече? :3fdb8960598fa63e:

Да, естествено. И най-малкото са авторски на Драганински, а не кавъри :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тревожа се, че тази вечер след 23:00 ще има рязане на вени с бръснарски ножчета... А някой, който общува с Кайчо, да му звънне да говорят, за да не влезе под душа с шепа хапчета! :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешно е когато едната е била 8 пъти певица на годината, да не е певица на десетилетието. Освен това е подплатена със златни продажби, вечни хитове, народна любов, каквато другата не е усещала. Хилядите хора ходещи на турне, за да видят най вече Преслава, която бе феномен дълги години. Така и Деса и Ивана навремето не взеха статуетката за предното десетолетие. Но нека си говорим истината. Те са получили толкова любов, каквито никоя от сегашните самозванки няма да усетят. Гърмели са в цялата държава, така както днес го правят Криско и Гери Никол. Това е с повече тежест от наградите на рама от 30-40 гласа...

 

:whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тревожа се, че тази вечер след 23:00 ще има рязане на вени с бръснарски ножчета... А някой, който общува с Кайчо, да му звънне да говорят, за да не влезе под душа с шепа хапчета! :Vishenka_05:

Ама какви са тези селски обръщение? Аз съм Кака Кели!

 

п.с. Мигом тръпнем на следващия концерт как ще изпее на живо частта с прозорците :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е певицата с най-болните фенове. Ужаст.

Пуснете си "Обратно в играта", отидете на нейно участие и се върнете в реалността, моля ви.

А като почне да се старае малко от малко и почне да влага нещо в тия проекти, а не да ги прави така колкото да има тогава ми я бутайте за Певица на каквото и да е.. че към днешна дата и за Певица на месеца не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешно е когато едната е била 8 пъти певица на годината, да не е певица на десетилетието. Освен това е подплатена със златни продажби, вечни хитове, народна любов, каквато другата не е усещала. Хилядите хора ходещи на турне, за да видят най вече Преслава, която бе феномен дълги години. Така и Деса и Ивана навремето не взеха статуетката за предното десетолетие. Но нека си говорим истината. Те са получили толкова любов, каквито никоя от сегашните самозванки няма да усетят. Гърмели са в цялата държава, така както днес го правят Криско и Гери Никол. Това е с повече тежест от наградите на рама от 30-40 гласа...

 

:whistling:

Ок, но и Галя е бачкала много.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смешно е когато едната е била 8 пъти певица на годината, да не е певица на десетилетието. Освен това е подплатена със златни продажби, вечни хитове, народна любов, каквато другата не е усещала. Хилядите хора ходещи на турне, за да видят най вече Преслава, която бе феномен дълги години. Така и Деса и Ивана навремето не взеха статуетката за предното десетолетие. Но нека си говорим истината. Те са получили толкова любов, каквито никоя от сегашните самозванки няма да усетят. Гърмели са в цялата държава, така както днес го правят Криско и Гери Никол. Това е с повече тежест от наградите на рама от 30-40 гласа...

 

:whistling:

По-добре не бих могла да го напиша.

 

По-добре с Преси шумно да потъвам, вместо с Галя тихо да вървя!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли реакцията на хората в дискотека след като пуснат "Обратно в играта" и следващата песен е "#ПростоШоу" :3fdb8960598fa63e:

Не, но може "Обратно в играта" да мине по гледания "Комплексирана на тема Преслава" :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...