Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Кали, коментирай, че ''Пия за теб'' има близо 3,2к милиона. :o

Невероятна песен! Заслужава повече! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дразнещо е, че Жалена винаги ще бъде по-долу от Преса. Ако ще и да се насере на сцената.

 

Докато има хора като теб, които не оценяват човека и каквото и да направи го плюят ще е така. Нали искате различни песни ? Нали искате добри клипове ? Нали искате шоу ? Какво ви пречи Галена, не знам.

 

 

Дразнещо е, защото Галена е по-добра от Преслава и един концерт не променя толкова много труд който полага Галена. ;)

 

 

Денисе Денисе :mf_surrender: Фурнаджийска лопата

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо песните на Елена, освен "Още" и "Пия за тебе" - не са качени?

"Първата - последната" мачка с половин милион от фен канал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се! Тогава Преси какво ли не измисли, само и само да направи дует с Паришче... :3fdb8960598fa63e:

По-скоро само и само да се докопа до Драганински отново и да си спаси слабата година :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фурнаджийска лопата :mf_surrender:

 

 

Мале, каква е тая злоба бе ? Разбрахме че Галена беше по-слаба от Преслава ама тва не променя факта че по всички параграфи я размазва - има по-големи хитове, има по-добри клипове, има повече участия, има по-висок хонорар, по-интересна е на хората, по-голям професионалист е, по-сериозна е и си приема кариерата сериозно и т.н и т.н. Какво толкова хвърчиш в небесата ?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се зачетат ли последните два гласа в темата?

Моят глас ли визираш?

Това, че не пиша активно във форума и влизам от време на време за да прочета някое друго инфо, означавали, че не мога да гласувам в темата за наградите?

Или трябва да съм няква върла чалга фенка, киснеща 24/7 във форума за да отбележа фаворитите си за изминалото десетилетие?

 

Решила съм да гласувам и съм го направила. Ако искаш ми зачитай гласа. :)

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се! Тогава Преси какво ли не измисли, само и само да направи дует с Паришче... :3fdb8960598fa63e:

Реално Паришче беше масова любимка тогава и плътно зад Преси по обич от публиката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро само и само да се докопа до Драганински отново и да си спаси слабата година :3fdb8960598fa63e:
Елена, при първото обаждане на Пресли, я моли да отложат, за да размисли Преслава, нали била рак, била много спонтанна и емоционална. Но Колева още на другия ден, пак звъни... :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Яни май флопна :girl_cry2:

На мен много ми харесва песента и в клипа е жестока, но прилича ужасно много на ''Пионката'' и повечето песни на Ганев. Силата на Яница е Оцко и е време да го осъзнае. :Vishenka_05:

 

Невероятна песен! Заслужава повече! :Vishenka_05:

Така е! Помниш ли скандалното интервю за ''Фолкмаратон'' където говореха за създаването на този хит?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро само и само да се докопа до Драганински отново и да си спаси слабата година :3fdb8960598fa63e:

Слаба година? "Дишай" си беше стабилен хит!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е! Помниш ли скандалното интервю за ''Фолкмаратон'' където говореха за създаването на този хит?

Не се забравя! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен много ми харесва песента и в клипа е жестока, но прилича ужасно много на ''Пионката'' и повечето песни на Ганев. Силата на Яница е Оцко и е време да го осъзнае. :Vishenka_05:

Така е! Помниш ли скандалното интервю за ''Фолкмаратон'' където говореха за създаването на този хит?

Да, с пращането на 2 различни демо-версии.

 

Едната си мисли за 4 куплета, накрая без припев, другата се чуди къде ще ги набутат тия 4 куплета /2рата версия/. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, бе... Заради "Дишай", Пресинка е била на косъм да се отрови под душа! :girl_cry2:

Заради "Зле разпределени" нищо не си разбрала :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Елена, при първото обаждане на Пресли, я моли да отложат, за да размисли Преслава, нали била рак, била много спонтанна и емоционална. Но Колева още на другия ден, пак звъни... :3fdb8960598fa63e:

Това й единствения стратегически дует в кариерата - останалите или не са били огромни хитове, или са били с по-малки звезди от нея!

Май към числото на стратегическите дуети можем да причислим и "Не ми пречи".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава тогава беше много естествена. Май я лашкаше Петко. И той го раздава малко мутра. Все към такива я влече. :helpsmilie:

Не, с Петко беше 2007-2008.

После много години до Бирмата нямаше постоянен мъж :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив! След като е чела съсипващи коментари за "Дишай" се нагълтва под душа... :mf_surrender:

Не е вярно, заради проваления клип на "Зле разпределени" беше.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това й единствения стратегически дует в кариерата - останалите или не са били огромни хитове, или са били с по-малки звезди от нея!

Май към числото на стратегическите дуети можем да причислим и "Не ми пречи".

Не смятам, че Анелия е по-малка звезда от нея. Най-малкото е гърмяла из цяла България, когато Пресли е карала трабанта в Добрич.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, бе... Заради "Дишай", Пресинка е била на косъм да се отрови под душа! :girl_cry2:

Това не беше ли за някакви награди. За мен това е долен слух и инсинуация. Преслава никога не ми е приличала на слаба жена - още помня как раздаваше целувки и се беше усмихнала с най-хубавата си усмивка, когато я освиркаха феновете на Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...