Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Явно доста обичаш да драматизираш и да се изкарваш жертва, а това не е много хубаво.

Никъде не съм казал, че наградите са "пародия", а резултатите и гласуването на някои определени агитки.

Ако смятах, че наградите са пародия, нямаше да гласувам и да си правя труда да броя и резултати, ама кой да помисли за това. Важно е веднага да се изкараме жертва.

 

Смяташ ли самата ти, че е коректно да се гласува само в определени категории, а други да се пропускат... и да се допълва в нов пост още една категория за Ивана (явно разкрил или подсказано му, че е пропуснал да подкрепи Ивана в още една категория). Дали ако не бяха за Ивана тези гласова, щяха да бъдат зачетени?

Така и не ми отговори на въпроса защо беше написал "феновете на Ивана", при положение, че говорим за Тодоров - в единствено число. Според мен точно ти обичаш да драматизираш и си го направил именно с цел да е по-"тежко". Нали, феновете на Ивана гласуват само в нейните категории.

Смятам, че цялостния ти проблем е именно недоброто представяне на Емилия като крайни резултати. Броил си, именно за да видиш какво става с нейните номинации, не за друго.

В миналия кръг, Фаст беше дал вот само за певец - Константин и певица - Преслава. Зачела съм му вота тогава, без това да касае Ивана. Отговорих ли на другия ти въпрос?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Така и не ми отговори на въпроса защо беше написал "феновете на Ивана", при положение, че говорим за Тодоров - в единствено число. Според мен точно ти обичаш да драматизираш и си го направил именно с цел да е по-"тежко". Нали, феновете на Ивана гласуват само в нейните категории.

Защото не съм обърнал внимание кой точно от феновете на Ивана е гласувал така. Не познавам момчето, но знам, че е нейн фен, тъй като коментира неща свързани единствено с нея.

 

Смятам, че цялостния ти проблем е именно недоброто представяне на Емилия като крайни резултати. Броил си, именно за да видиш какво става с нейните номинации, не за друго.

В миналия кръг, Фаст беше дал вот само за певец - Константин и певица - Преслава. Зачела съм му вота тогава, без това да касае Ивана. Отговорих ли на другия ти въпрос?

 

Изобщо не ми е проблем "недоброто" представяне на Емилия. Нека всички с "недобро" представяне да бъдат втори по брой номинации и да попадат в ТОП 5 - ТОП 6 с по два свои проекта в няколко от категориите.

А и все пак не Емилия попадна в номинации без хората, които гласуваха, да й дадат това право. Може би пък и ако аз водех темата, можеше тогава "недоброто" й представяне да бъде доста по-добро. Можех да я номинирам и в категориите, в които не попада по право в номинациите... можех да й "подаря" и някоя награда... знае ли човек.

 

П.С. Не броих, за да видя резултатите на Емилия. Направих го, тъй като ми беше интересно дали доброто представяне на някои изпълнителки се дължи на реални хора, които гласуват коректно в наградите или отново на допълнително стимулиране от трети лица. : )

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото не съм обърнал внимание кой точно от феновете на Ивана е гласувал така. Не познавам момчето, но знам, че е нейн фен, тъй като коментира неща свързани единствено с нея.

Изобщо не ми е проблем "недоброто" представяне на Емилия. Нека всички с "недобро" представяне да бъдат втори по брой номинации и да попадат в ТОП 5 - ТОП 6 с по два свои проекта в няколко от категориите.

А и все пак не Емилия попадна в номинации без хората, които гласуваха, да й дадат това право. Може би пък и ако аз водех темата, можеше тогава "недоброто" й представяне да бъде доста по-добро. Можех да я номинирам и в категориите, в които не попада по право в номинациите... можех да й "подаря" и някоя награда... знае ли човек.

 

П.С. Не броих, за да видя резултатите на Емилия. Направих го, тъй като ми беше интересно дали доброто представяне на някои изпълнителки се дължи на реални хора, които гласуват коректно в наградите или отново на допълнително стимулиране от трети лица. : )

Ами следващия път, преди да си позволяваш обобщения, просто обърни внимание кой точно фен на Ивана/ Глория/ Петкана, как е гласувал. След като ще го правиш, поне го направи като хората - точно и конкретно! Каква вина имат Преслава или Галена/ Глория или Ивана, че Ема е една безличница, която за 20 години, така и не успя да си създаде твърда фенска аудитория, че няма луди фенове, които да я боготворят, освен ненормалния учител Тошко?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Написах му да не се мъчи с тревоги, за да не се задълбочи въпросния проблем. Никъде няма квалификации - ти си такъв/ онакъв! :3fdb8960598fa63e:

Голям зор да ме баннат!

 

Я да натрапя малко Ивана, специално за моето копие Докето, което реши да вземе темата ми и идеите ми, за да дава за оценка песни, които публиката мноооого преди Рамания е оценила с отличен! Стелето, разбира се, я е качила във важни, а докато той си почива, тя я модерира и слага песни...

 

Аз пък ще натрапя Яница, че да вземе да ти приседне!

Поздрав за бригадата! :D

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно доста обичаш да драматизираш и да се изкарваш жертва, а това не е много хубаво.

Никъде не съм казал, че наградите са "пародия", а резултатите и гласуването на някои определени агитки.

Ако смятах, че наградите са пародия, нямаше да гласувам и да си правя труда да броя и резултати, ама кой да помисли за това. Важно е веднага да се изкараме жертва.

 

Смяташ ли самата ти, че е коректно да се гласува само в определени категории, а други да се пропускат... и да се допълва в нов пост още една категория за Ивана (явно разкрил или подсказано му, че е пропуснал да подкрепи Ивана в още една категория). Дали ако не бяха за Ивана тези гласова, щяха да бъдат зачетени?

Щото тези на Десислава не бойкотираха в първия етап наградите и сега по команда се изсипаха да я гласуват във всяка категория за нея.

Повечето сме подкрепили Преслава за певица, а някой Десови - Галена. Има го черно на бяло. И не сме бойкотирали нищо. Янева е тук и може да каже дали се е почувствала бойкотирана от нас. Просто за някои Десови беше глупаво 30 човека да определят подобни награди на десетилетието, сред които 80процента фенове на Преси и Галче... Ясно ни беше развитието на подобна тема и очаквахме всички да са недоволни , но след обявяването на самите награди. Вие ни изненадахте и се изядохте още преди това...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква вина имат Преслава или Галена/ Глория или Ивана, че Ема е една безличница, която за 20 години, така и не успя да си създаде твърда фенска аудитория, че няма луди фенове, които да я боготворят, освен ненормалния учител Тошко?

 

Само не мога да разбера защо след като си уязвена от мен, си го изкарваш на Емилия. :whistling:

Тя да не ми е сестра? :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само не мога да разбера защо след като си уязвена от мен, си го изкарваш на Емилия. :whistling:

Тя да не ми е сестра? :girl_witch:

Ами браниш я, сякаш ти е нещо повече! :3fdb8960598fa63e:

Чак пък уязвена не съм, аз на клетвите и квалификациите на кръга "Мисъл" тук не се връзвам, та на този разговор за попфолк ли?

Просто не разбирам на какво си се надявал - мислил си, че Емилия ще спечели нещо ли?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

momo: Ако Преслава не спечели "Певица на десетилетието", затварям форума!

 

Kondomcho: Купувам форума и уреждам с перманентен бан всички фенове на Ваня Червенякис. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Просто не разбирам на какво си се надявал - мислил си, че Емилия ще спечели нещо ли?

 

Да ти кажа ли още веднъж, че Емилия няма нищо общо с интереса ми към наградите и причините да броя гласовете. ;)

Изброих ти причините по-горе, поради които броя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ти кажа ли още веднъж, че Емилия няма нищо общо с интереса ми към наградите и причините да броя гласовете. ;)

Изброих ти причините по-горе, поради които броя.

Аз те прочетох, но и десет пъти да го напишеш, няма да ти повярвам! :3fdb8960598fa63e:

 

А това парче е уникално, едно от малкото нейни, които не ме дразнят! Поздравявам те:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може една бездарна свирчолина да ми става певица на десетилетието - бойкот на наградите! :feminist_en:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не може една бездарна свирчолина да ми става певица на десетилетието - бойкот на наградите! :feminist_en:

:roll1: Кейли Една птичка (Не се изтриваш) лястовичка не прави

 

нека и Преса да пуска КАЧЕСТВЕНИ ПРОЕКТИ. :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Кейли Една птичка (Не се изтриваш) лястовичка не прави

 

нека и Преса да пуска КАЧЕСТВЕНИ ПРОЕКТИ. :Vishenka_05:

За цялото десетилетие, далеч птичката не е една :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е тъпото на наградите за дълги периоди, награждават се само по-скорошните постижения. Галена беше постоянно в топ 5 за въпросните десет години (не е десетилетие :* десетилетие и десет години не са синоними), но и Преслава, и Андреа имаха мноооого по-силни периоди от нейните пикове. Даже ако седна да броя, може да излезе, че и Анелия има повече големи хитове от нея за въпросните години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще качим общи даже!

Недей се ебава, че ако ти не си качиш, форумските ромеота ще ти качат. Любимо занимание им е да пускат слухове с чужди отвратителни снимки...

 

 

Помним ли Николче. Обожавах я

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Щото тези на Десислава не бойкотираха в първия етап наградите и сега по команда се изсипаха да я гласуват във всяка категория за нея.

От Десовите само аз и ice_hot_sm сме гласували за нея. Като аз също така съм казал, че Галена трябва да е победител, но лично за мен Десислава също е заслужила тази статуетка по различни критерии.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е тъпото на наградите за дълги периоди, награждават се само по-скорошните постижения. Галена беше постоянно в топ 5 за въпросните десет години (не е десетилетие :* десетилетие и десет години не са синоними), но и Преслава, и Андреа имаха мноооого по-силни периоди от нейните пикове. Даже ако седна да броя, може да излезе, че и Анелия има повече големи хитове от нея за въпросните години.
Проектите на Галя са доста пикови, запомнящи се и ярки, мислени са цялостно като концепция, докато при Преси работата е "да избутам сезона с хит".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е тъпото на наградите за дълги периоди, награждават се само по-скорошните постижения. Галена беше постоянно в топ 5 за въпросните десет години (не е десетилетие :* десетилетие и десет години не са синоними), но и Преслава, и Андреа имаха мноооого по-силни периоди от нейните пикове. Даже ако седна да броя, може да излезе, че и Анелия има повече големи хитове от нея за въпросните години.

Много ясно, че е така. Галена изобщо не покрива цялото десетилетие, та тя е лидер чак след 2013, преди това никой я не бръснеше за нищо. Може да е била в топ 3 или топ 5, но разликата между нея и Преслава беше от земята до небето, че дори през 2010, която се води за "годината на Галена".

 

Проектите на Галя са доста пикови, запомнящи се и ярки, мислени са цялостно като концепция, докато при Преси работата е "да избутам сезона с хит".

Това е така в последните 4-5 години само.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проектите на Галя са доста пикови, запомнящи се и ярки, мислени са цялостно като концепция, докато при Преси работата е "да избутам сезона с хит".

Преслава и Андреа имат пик, какъвто Галена може да сънува. Колкото и да се напъва - на сила хубост не става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десовите пък са най-обективният и адекватен fandom в този форум, да не кажа единствените с тези качества. Имат някоя и друга черна овца, но тя само кара другите да изпъкват повече.

 

Най-фанатизираните няма да казвам кои са, но е ясно... (не говоря за Камелия).

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...