Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

"Тая" можеш да наричаш единствено майка си!

Да я е затворил Фаст тогава! Къде е спал?

Нали ти водиш наградите? Защо не сложи край на гласуването в 23:00ч? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

"Тая" можеш да наричаш единствено майка си!

Да я е затворил Фаст тогава! Къде е спал?

Ми тоя ли си? Нали си се разбирала със Стереото, ако беше писала на всички да затворят темата, Фаст щеше да го направи в точната секунда. Ако беше за Преслава, нямаше да го броиш. Но понеже е единият глас, който избутва Галена напред, го зачиташ. Смешна история.

Галена печели с една точка разлика. Ако беше обективно гласуването да приключи в 23, бяха равни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласът на Джентълмен НЕ бива да се зачита, нали срокът е бил до 23, не е обявено, че се удължава - само стереото ли може да затвори темата, Фаст е тук?! Аман от на тая измислената двойните стандарти!

Тогава НЕ БИВА да се зачита и гласът на poker face защото е копирал от друг потребител.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми тоя ли си? Нали си се разбирала със Стереото, ако беше писала на всички да затворят темата, Фаст щеше да го направи в точната секунда. Ако беше за Преслава, нямаше да го броиш. Но понеже е единият глас, който избутва Галена напред, го зачиташ. Смешна история.

Галена печели с една точка разлика. Ако беше обективно гласуването да приключи в 23, бяха равни.

А ако брои гласа на онзи с двата поста, я повежда ..

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потребителят poker_face е другият профил на Denis. Не е ли забранено използването на два профила?

Докажи!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми тоя ли си? Нали си се разбирала със Стереото, ако беше писала на всички да затворят темата, Фаст щеше да го направи в точната секунда. Ако беше за Преслава, нямаше да го броиш. Но понеже е единият глас, който избутва Галена напред, го зачиташ. Смешна история.

Галена печели с една точка разлика. Ако беше обективно гласуването да приключи в 23, бяха равни.

 

Щом е такава историята в последния момент на гласуването, нека подели наградата между двете и така свикнали сме да си я делят 1000%20(29).gif............и всички доволни. Мир да има. 1000%20(30).gif

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми тоя ли си? Нали си се разбирала със Стереото, ако беше писала на всички да затворят темата, Фаст щеше да го направи в точната секунда. Ако беше за Преслава, нямаше да го броиш. Но понеже е единият глас, който избутва Галена напред, го зачиташ. Смешна история.

Галена печели с една точка разлика. Ако беше обективно гласуването да приключи в 23, бяха равни.

Забележи, че първо прави допитване дали да зачита моя глас, по незнайни за мен причини, който си е публикуван в срок, а после решава внезапно да удължи срока и обявява края на гласуването лично в 23:29. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как ще брои !?!?! "онзи" ИМА САМО 2 ПОСТА.

 

НЕ ТРЯБВА ДА БРОИТЕ И ГЛАСОВЕТИ НА Simona и poker_face !!

А защо тогава да брои глас, който е постъпил след края на гласуването?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева за пореден път раздвижи форума само както тя си може. Кралица :Vishenka_05:

Щом започнаха да се връщат и фантомите да гласуват и стана битка на живот и смърт дори и в тази тема. Ето това е активен форум :girl_witch:

 

Канех се да напиша същото- такива истерии виждаме много рядко тук, главно покрай награди и тем подобни. Поздравления за Янева- откакто тя е тук Рамания наистина отново стана активна!

 

meltdown day, жалко, че нямам пуканки, ама те са вредни! Ще се задоволя и с нар, но вие продължавайте със сеирите и скандалите и после се чудете, защо поп-фолкът не се взема насериозно!

Аз щях за утре да си взимам пуканки, пък то meltdown-а се измести днес и четох всичко гладен хаха... :1000 (29):

 

Аз като обективен почитател, не смятам, че Преслава е регресила - тя през това десетилетие има шедьовъра "Пази се от приятелки", в който няма слаба песен, да не говорим за "Как ти стои", "Като за финал", "Хайде, откажи ме", "На тебе не отказвам", "Ако утре ме губиш", "Нокаут", "Няма да съм друга", "Стига ти", песните от 2017-та до днес. Не е регресирала Преслава с фенска маса, просто феновете й пораснаха и не се вълнуват толкова от чалгата. Имаше криза при нея през пролетта на 2016-та, но днес всичко е само спомен. На мен песните на Преси повече ми харесват, затова съм й фен, ако ме влечаха клипове, модерни вълни, визии и представяния - щях да съм на Галена.

Да не говорим, че от "Нокаут" насам се вижда страхотен прогрес във визията и видеопродукцията на Преслава, което се премълчава!

Както казах- Преслава завърши десетилетието като регресирала, но това не значи, че винаги е била такава. В първите години от десетилетието все още предлагаше предимно качествена продукция, но по едно време и тя се спусна по вълната и взе да става една от многото еднакви. И една от причините да е сред еднаквите е, че не се стараеше изобщо за визуалното представяне на проектите и сценичните си изпълнения, за разлика от Галена, иначе със сигурност щеше да е направила много по-голямо впечатление, дори и с комерси за един сезон.

Регресът при нея е в последните няколко години. Не се ли забелязва как тя постепенно спря да прави хитовете, които правеше едно време и към днешна дата има само по един голям такъв на година? И то именно най-доброто и качественото й парче е терминатора й за дадената година, а останалите стават някакви сезонни постижения, защото не са на същото ниво. Да не говорим, че тя и балада забрави какво значи, за да се вреди в дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално при един глас разлика не трябва да има обявен победител. Предлагам нова тема само за тази номинация :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Само и само шоуто да продължи

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласът на Джентълмен НЕ бива да се зачита, нали срокът е бил до 23, не е обявено, че се удължава - само стереото ли може да затвори темата, Фаст е тук?! Аман от на тая измислената двойните стандарти!

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Искаме cat fight. :clap:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално при един глас разлика не трябва да има обявен победител. Предлагам нова тема само за тази номинация :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Само и само шоуто да продължи

Poker_face е ФЕЙК профил на Denis :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калине, и аз помня, че Преса сe нагълта с антидепресанти под душа, след като видя негативните коментари в Сигнал за песента "Дишай".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Канех се да напиша същото- такива истерии виждаме много рядко тук, главно покрай награди и тем подобни. Поздравления за Янева- откакто тя е тук Рамания наистина отново стана активна!
Тогава правя тема с резултатите още тази вечер! :whistling:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Канех се да напиша същото- такива истерии виждаме много рядко тук, главно покрай награди и тем подобни. Поздравления за Янева- откакто тя е тук Рамания наистина отново стана активна!

Аз щях за утре да си взимам пуканки, пък то meltdown-а се измести днес и четох всичко гладен хаха... :1000 (29):

Както казах- Преслава завърши десетилетието като регресирала, но това не значи, че винаги е била такава. В първите години от десетилетието все още предлагаше предимно качествена продукция, но по едно време и тя се спусна по вълната и взе да става една от многото еднакви. И една от причините да е сред еднаквите е, че не се стараеше изобщо за визуалното представяне на проектите и сценичните си изпълнения, за разлика от Галена, иначе със сигурност щеше да е направила много по-голямо впечатление, дори и с комерси за един сезон.

Регресът при нея е в последните няколко години. Не се ли забелязва как тя постепенно спря да прави хитовете, които правеше едно време и към днешна дата има само по един голям такъв на година? И то именно най-доброто и качественото й парче е терминатора й за дадената година, а останалите стават някакви сезонни постижения, защото не са на същото ниво. Да не говорим, че тя и балада забрави какво значи, за да се вреди в дискотеките.

Това си е твое мнение, ако считаме за край на десетилетието 2017-та година, то Преслава го завършва повече от доволно и над Галена. Не смятам, че визуалната част трябва да бъде на такова ниво, че едвали не е водеща в един проект - важна е песента. Да не забравяме, че Преслава песни с фразата "нещастник" и проекти с агресия няма. Преслава е класа, ако ще да се въргяла на диван или лежанка - все си личи. Да не говорим, че започна да се старае за стайлинг и клипове, "На тебе не отказвам", "Аматьорка" и "Не се изтриваш" са на супер високо ниво, "Червена точка", "Усещане за Мерилин" и "Не ми пречи" също. В чалгата като цяло се наблюдава регрес на броя хитове, така че не виждам проблем. Преслава вече не желае да е номер 1 на всяка цена, наситила се е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава правя тема с резултатите още тази вечер! :whistling:

Неее! Казала си утре. Чакаме си червения килим, графиките, еуфорията и зарята : )

По възможност в 20:00! Нека отнемем от рейтинга на "Гласът на България".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...