Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Проектите на Галя са доста пикови, запомнящи се и ярки, мислени са цялостно като концепция, докато при Преси работата е "да избутам сезона с хит".

Трябва да си измислим име на нашия кръг и да си измислим някакви привилегии. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Преслава и Андреа имат пик, какъвто Галена може да сънува. Колкото и да се напъва - на сила хубост не става.
"Знам диагнозата"?

Албумът "Аз" и всички клипове там?

"Спри ме"?

"Хавана-тропикана"?

"Една жена"?

"Кой"?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галчотка да не би да печели Певица на десетилетито, че тук обичайните заподозрени за пореден път скимтят на умряло? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проектите на Галя са доста пикови, запомнящи се и ярки, мислени са цялостно като концепция, докато при Преси работата е "да избутам сезона с хит".

Да, в последните 3-4 години. Преди това, дори и "Аз" не се характеризира с някаква особена концепция. А 2008, 2009, 2010 какво ги правим, те само за закръгляне ли са?

 

Много ясно, че е така. Галена изобщо не покрива цялото десетилетие, та тя е лидер чак след 2013, преди това никой я не бръснеше за нищо. Може да е била в топ 3 или топ 5, но разликата между нея и Преслава беше от земята до небето, че дори през 2010, която се води за "годината на Галена".

Това е така в последните 4-5 години само.

Осъзнаваш ли колко ще е нелепо? Певица на едното десетилетие - Глория, певица на следващото - Ивана, на по-следващото - ГАЛЕНА??? Първо, че пеенето е на последно място при нея, второ - Преслава все едно нищо не е свършила, защото най-големите й пикове са разпилени в две "десетилетия" по някакви чалгаджийски представи. :wacko:

Link to comment
Сподели в други сайтове

ЕЛЕЛЕ КОЛКО СТЕ ДОЛНИ ПРЕСОВИ !! ЗАЩО НАКАРАТЕ ХОРАТА ДА ГЛАСУВАТ НА СИЛА ???

 

 

 

Номинации за ТЕКСТ на десетилетието:

"Продължавам" /изп. Анелия/

 

Номинации за авторска мелодия на десетилетието:

"Неблагодарен" /изп. Андреа/

 

Номинации за фотосесия на десетилетието:

- Преслава за албума "Как ти стои"

 

Номинации за фолклорна песен на десетилетието:

"Тежко мина младостта" /изп. Райна и МФГ "Годлево"/

 

Номинации за балада на десетилетието:

"Ако утре ме губиш" /изп. Преслава/

 

Номинации за дуетна песен/ трио на десетилетието:

"Влез" /изп. Цветелина Янева и Йонут/

 

Номинации за кавърверсия на десетилетието:

"Да те бях ранила" /изп. Джена/

 

Номинации за песен на десетилетието:

"Докрай" /изп. Андреа/

 

Номинации за видеоклип на десетилетието:

"Докрай" /Андреа/

 

Номинации за живо изпълнение:

Десислава за "Дотук" /Арена Армеец/

 

Номинации за албум на десетилетието:

"Пази се от приятелки" - Преслава

 

Номинации за секс символ на десетилетието:

Андреа

 

Номинации за певец на десетилетието:

Галин

 

Номинации за певица на десетилетието:

Преслава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много им се иска на някои "преславови" тука, ама Галена е недостижима за това десетилетие! :)

Галена я застигна още 2008, 2010 тотално я задмина и в момента вече разликата може да си я стопи само самата Галена, ако реши да спре да пее. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Знам диагнозата"?

Албумът "Аз" и всички клипове там?

"Спри ме"?

"Хавана-тропикана"?

"Една жена"?

"Кой"?

Сравни го това сега с "Новата ти", "Водка с утеха" и т.н. .. ами не е съпоставимо, та тя си съдира задника да прави космически клипове и да пръска луди пари, а Преслава - къде без клип, къде с клип на диван или пред тухлената стена .. и накрая резултата като успеваемост не е много по-различен ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Осъзнаваш ли колко ще е нелепо? Певица на едното десетилетие - Глория, певица на следващото - Ивана, на по-следващото - ГАЛЕНА??? Първо, че пеенето е на последно място при нея, второ - Преслава все едно нищо не е свършила, защото най-големите й пикове са разпилени в две "десетилетия" по някакви чалгаджийски представи. :wacko:

Именно - точно и на мен това ми направи впечатление, а от тях трите Преслава е била най-дълго време в топа. Нелепо е!

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сравни го това сега с "Новата ти", "Водка с утеха" и т.н. .. ами не е съпоставимо, та тя си съдира задника да прави космически клипове и да пръска луди пари, а Преслава - къде без клип, къде с клип на диван или пред тухлената стена .. и накрая резултата като успеваемост не е много по-различен ;)
Знаеш, че и двете са ми еднакво безразлични. От чалгата признавам само Ивана и Деса, а от едно известно време и Глория. Но Галя изпъкна здраво още с "Утешителна награда", после със 'Знам диагнозата", "Дяволът ме кара", "На две големи", 'Тихо ми пази". От "Аз" насам пък, съвсем издуха Пресли.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Знам диагнозата" е тотално забравена към днешна дата, даже за времето си не беше чак такъв хит, какъвто се описва тук. Преслава има поне 10 такива песни без клип, да не говорим за клипирани.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Галена просто й е някаква фикс идея да надвие над Преслава, особено след 2010 и наградите, където я направиха на две стотинки..Та феновете й по същия начин, но няма как да променят факта че към днешна дата Преслава още е над нея. Имала е две силни години (2013,2015) които никой не отрича, но до там! И Анелия има най-големите хитове, но нямало интерес към нея...Какъв интерес има към Галена? Тва че има 100тина педалчета обикалящи целия интернет, не значи че някой се вълнува. Истерия имаше по всичко около Андреа, при Галена няма истерия и даже първоначалните й гледания са слаби. Фактор който показва че тя няма инерция, а трябва всеки път да си е скъсала гъза. Преси и на диванчето да седи с 2-3 чупки, пак изкарва хитовете.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Знам диагнозата" е тотално забравена към днешна дата, даже за времето си не беше чак такъв хит, какъвто се описва тук. Преслава има поне 10 такива песни без клип, да не говорим за клипирани.
Не съм съгласна. Все още се върти "Знам диагнозата" по ретро партита и още с вокала на Азиска, хората са изригвали.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш, че и двете са ми еднакво безразлични. От чалгата признавам само Ивана и Деса, а от едно известно време и Глория. Но Галя изпъкна здраво още с "Утешителна награда", после със 'Знам диагнозата", "Дяволът ме кара", "На две големи", 'Тихо ми пази". От "Аз" насам пък, съвсем издуха Пресли.

Това по какви критерии го реши? Защото на концерти единствената песен, с която Галена е била над Преслава, е била "Кой" ;) ... в останалите случаи - извади танкове, ракети и пожарогасители - хипер умрелия прием и без бис; другата - сама на сцената, даже без балет - бис ... (да не забравяме турне 2014, когато Галена от злоба започна да разпространява информация, че Преслава си е записала бисовете, но после естествено при монтажа всичко лъсна като дадоха отпред хората как скандират).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това по какви критерии го реши? Защото на концерти единствената песен, с която Галена е била над Преслава, е била "Кой" ;) ... в останалите случаи - извади танкове, ракети и пожарогасители - хипер умрелия прием и без бис; другата - сама на сцената, даже без балет - бис ... (да не забравяме турне 2014, когато Галена от злоба започна да разпространява информация, че Преслава си е записала бисовете, но после естествено при монтажа всичко лъсна като дадоха отпред хората как скандират).
По критерии "цялостно изпипан проект", какъвто Пресли направи чак 2017 с "Не се изтриваш".

Ако ще говорим за приеми, то и Ивана винаги е много бурно аплодирана, викана на бис и е пято, но всички я броите за залязла.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По критерии "цялостно изпипан проект", какъвто Пресли направи чак 2017 с "Не се изтриваш".

Ако ще говорим за приеми, то и Ивана винаги е много бурно аплодирана, викана на бис и е пято, но всички я броите за залязла.

Ама виж сега - то и Малина и Цветелина Янева са имали купища изпипани проекти, но това не ги поставя над Преслава.

А по темата с Ивана - тя е викана на бис с песни от преди 10-15 години, не с новите.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама виж сега - то и Малина и Цветелина Янева са имали купища изпипани проекти, но това не ги поставя над Преслава.

А по темата с Ивана - тя е викана на бис с песни от преди 10-15 години, не с новите.

Концертът на открито, на който изкара "Златен" помним ли? А "Остави ме"?

А Малина и Цвети Янева нямат албум като "Аз".

Link to comment
Сподели в други сайтове

"HAPPY BiRTHDAY" ЗА ИНЖ. ДИМИТРОВ В "ПРИКАЗКИТЕ"

rgh1521923000v.jpg
Ресторант "Приказките" посрещна в празнична обстановка гостите за 65-ия рожден ден на инж. Митко Димитров. Бизнесменът отбеляза годишнината си в компанията на свои близки и много приятели. Култовото заведение отдавна е известно като мястото, където е стартирала музикалната кариера на много от популярните изпълнители и където купоните са забавни и гарантирани, а градусът на настроението е максимално висок.

Празничното настроение на вечерта бе подсилено от присъствието на звездите на музикална компания "Пайнер": Мария, Теди Александрова, Милко Калайджиев, Трио "Сопрано", Мария Петрова, от оркестъра на ресторант "Приказките" със своите певици. Подаръците за рожденика бяха свързани главно с популярните му хобита: риболов, мореплаване, бутикови вина и луксозни принадлежности. Сред изненадите бе и пред премиерното изпълнение на новата песен на Мария "Точно как", чиято премиера по телевизия "Планета" бе насрочена за 23 март.

Още снимки тук: http://payner.bg/news.php?p=happy-birthday...prikazkite-2018






Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът на открито, на който изкара "Златен" помним ли? А "Остави ме"?

С тях да - това са единствените й по-силни песни в последните години, заедно с "Падни на колене" и "Уникална" да кажем, но защо нямаше бис с "Ще ти взема всичките пари", "По всяко време", "Искам още" или някоя друга от новите ;) А със сигурност помним приема на "Лудата дойде" от онзи концерт - Ванча и Гло на сцената за финалната песен, от публиката отекват скандирания "Преслава" - епохален миг! :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хахахахах, супер поздрави е имало с репертоара на дък фейса. :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

happy-birthday-za-inzh-dimitrov-v-prikazkite-2018-02.jpg

Хахаха:

А аз ти казвам - на майка ти, Митьо, в ахааааа...

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

 

С тях да - това са единствените й по-силни песни в последните години, заедно с "Падни на колене" и "Уникална" да кажем, но защо нямаше бис с "Ще ти взема всичките пари", "По всяко време", "Искам още" или някоя друга от новите ;) А със сигурност помним приема на "Лудата дойде" от онзи концерт - Ванча и Гло на сцената за финалната песен, от публиката отекват скандирания "Преслава" - епохален миг! :3fdb8960598fa63e:
Имала е с "Аз съм с теб"!

Стига рева за онзи паметен миг, "Лудата дойде" мина и замина вече!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахахахах газ пикаете, какво сте се размрънкали тука??

Преслава като прави продукцията на Галена тогава ми я хвалете, един талант не стига!

Марш в Добрич!

Марш в Смядово на миризливата духалка :feminist_en:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...