Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Повечето такива визии на Кама са изкопирани от Риана или Лейди Гага,а както знаем копията в много редки случаи са успешни. :3fdb8960598fa63e:

 

Хайде да не стигаме до крайности като пришем на сметката на Камелия неща, които са патент на Андреа. Става ли? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На тая само гледания са и в главата. Голяма шматка

Колко трябва да си тъпа да кажеш, че "Зле те чувам" е най-голямия ти хит.

Дъното!

Със сигурност е най-големият и хит в последните години. Преди това изреди 5-6 други, разбирам да е споменала само последната песен, за да я квалифицираш като тъпа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Обратно в играта" все още е единствената Пайнерска песен с над 1k стриймове в Spotify. Наскоро е направила 2k. Кралица. :Vishenka_05:

Трябва много повече да се покачат цифрите, Пайнер да вземат да си направят някаква по-мащабна реклама. От попа навъртат по няколкостотин хиляди стрийма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва много повече да се покачат цифрите, Пайнер да вземат да си направят някаква по-мащабна реклама. От попа навъртат по няколкостотин хиляди стрийма.

 

Някоя чалгарка да е извадила между 30 и 50 хиляди лева за реклама в подобни сайтове или в тубата? - не, не е, не смее и да си го помисли дори. Гери-Никол обаче го прави. Откъде пари? - това разбрахме от проституиращите в чалгата, които духат за кариера, че не е политкоректен въпрос. Но, едно малко курве от Варна трупяса чалгата с парите на мама и тате по подобие на Андреа (2008-2010) и в успеха на това начинание няма никакво съмнение. Добре дошли в епохата на интернет зомбитата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва много повече да се покачат цифрите, Пайнер да вземат да си направят някаква по-мащабна реклама. От попа навъртат по няколкостотин хиляди стрийма.

 

Ти кво очакваш? Спотифай не е точно известно като платформа за чалга, нормално. И споко, Митьо няма да се бръкне да рекламира точно това, така че тия цифра зася няма да станат по-различни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би и надценявате аудиторията чалгарска. Колко потребители на тая музика, визирам мангали и прости селяци, свързват интернет с нещо повече от "фейса" и ютюб - даже ютюб им е много на някои. За поща и гугъл не са и чували според мен, камо ли за спотифай и подобни. Феновете на чалгата са преобладаващо неграмотни или, най-малкото, пословично мързеливи изчадия.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е интересна подредбата и групирането на корицата на канала в Ютуб.

 

0296fe40a56f7804.PNG

 

Забележете двете страни. :3fdb8960598fa63e:

 

Преслава / Галена - вечните конкурентки и все още топ приоритети на фирмата

Галин / Фики - силните на деня конкуренти

Емануела / Анелия - топ имената откъм продукция и участия, но с малка фенска маса

Емилия / Джена - тея, които имат силни песни през всички години /жени/, но не се бутат за награди

Илиян / Константин - постоянното присъствие през годините /мъже/

Цура / Мярия - златните кокошки на фирмата

Яница / Теди А. - и чак най-накрая куклите, будещи интерес по форумите

 

Мисля, че подбора на изпълнители в 2те групи си симпатизират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е интересна подредбата и групирането на корицата на канала в Ютуб.

 

0296fe40a56f7804.PNG

 

Забележете двете страни. :3fdb8960598fa63e:

 

Преслава / Галена - вечните конкурентки и все още топ приоритети на фирмата

Галин / Фики - силните на деня конкуренти

Емануела / Анелия - топ имената откъм продукция и участия, но с малка фенска маса

Емилия / Джена - тея, които имат силни песни през всички години /жени/, но не се бутат за награди

Илиян / Константин - постоянното присъствие през годините /мъже/

Цура / Мярия - златните кокошки на фирмата

Яница / Теди А. - и чак най-накрая куклите, будещи интерес по форумите

 

Мисля, че подбора на изпълнители в 2те групи си симпатизират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може би и надценявате аудиторията чалгарска. Колко потребители на тая музика, визирам мангали и прости селяци, свързват интернет с нещо повече от "фейса" и ютюб - даже ютюб им е много на някои. За поща и гугъл не са и чували според мен, камо ли за спотифай и подобни. Феновете на чалгата са преобладаващо неграмотни или, най-малкото, пословично мързеливи изчадия.

 

Има нещо вярно. Има голяма маса хора, които слушат чалга, и далеч не всички са минали средната възраст, а хич не са на ти с нови технологии, дето имат по 10 фейсбука, щото като забраат паролата, е най-лесно да се направи нов, нали. Чакай тия да ползват спотифай.

 

Много е интересна подредбата и групирането на корицата на канала в Ютуб.

 

0296fe40a56f7804.PNG

 

Забележете двете страни. :3fdb8960598fa63e:

 

Преслава / Галена - вечните конкурентки и все още топ приоритети на фирмата

Галин / Фики - силните на деня конкуренти

Емануела / Анелия - топ имената откъм продукция и участия, но с малка фенска маса

Емилия / Джена - тея, които имат силни песни през всички години /жени/, но не се бутат за награди

Илиян / Константин - постоянното присъствие през годините /мъже/

Цура / Мярия - златните кокошки на фирмата

Яница / Теди А. - и чак най-накрая куклите, будещи интерес по форумите

 

Мисля, че подбора на изпълнители в 2те групи си симпатизират.

 

Аз мисля, че се опитват да ни дават тон в живота кои точно да антигонизираме и как да водим спорове -

почваме с класиката Преса/Галя, минаваме през по-новата и далеч по безинтересна съпоставка мазен циганин или селянин, и продължаваме с новите двубои, въпреки че честно казано не виждам под какъв знаменател ша им ги мерим по точно тия двойки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много е интересна подредбата и групирането на корицата на канала в Ютуб.

 

0296fe40a56f7804.PNG

 

Забележете двете страни. :3fdb8960598fa63e:

 

Преслава / Галена - вечните конкурентки и все още топ приоритети на фирмата

Галин / Фики - силните на деня конкуренти

Емануела / Анелия - топ имената откъм продукция и участия, но с малка фенска маса

Емилия / Джена - тея, които имат силни песни през всички години /жени/, но не се бутат за награди

Илиян / Константин - постоянното присъствие през годините /мъже/

Цура / Мярия - златните кокошки на фирмата

Яница / Теди А. - и чак най-накрая куклите, будещи интерес по форумите

 

Мисля, че подбора на изпълнители в 2те групи си симпатизират.

Анелия - Емилия :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хайде да не стигаме до крайности като пришем на сметката на Камелия неща, които са патент на Андреа. Става ли? :whistling:

Камелия първа започна да копира Гага и Риана,а чак след това Андреа.Не ме карай да търся статията от която се разбра от кого се е вдъхновила Кама за лепенките по циците.Става ли? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия първа започна да копира Гага и Риана,а чак след това Андреа.Не ме карай да търся статията от която се разбра от кого се е вдъхновила Кама за лепенките по циците.Става ли? :whistling:

 

Карам те! Намери от кой се е вдъхновила Камелия с лепенките върху зърната. Забравил съм да ти кажа и е добре да ми припомнят. Но имам перфектен спомен откъде се появиха лепенки върху зърната на Андреа и това е заради манията и да се прави на Камелия. Не на някой по света, а направо да пунтира Камелия. Защото ние тук прекрасно знаем защо го правеше и кой бе вдъхновителя на тази нейна мания - Митко Трендафилов Димитров - Пайнера.... :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Камелия първа започна да копира Гага и Риана,а чак след това Андреа.Не ме карай да търся статията от която се разбра от кого се е вдъхновила Кама за лепенките по циците.Става ли? :whistling:

Камелия се вдъхновява от световни звезди. Не от колежки от фирмата. За сметка на това Андрейче окраде де що има ефектна визия на Кама. Даже не я чакаше да мине време, а веднага след нея. Жалка история беше.

Помня, като излезе Оргазъм и хоп 2 месеца след това, Андреа извикала Росица Иванова да се мляска с нея в Мен си търсил.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Карам те! Намери от кой се е вдъхновила Камелия с лепенките върху зърната. Забравил съм да ти кажа и е добре да ми припомнят. Но имам перфектен спомен откъде се появиха лепенки върху зърната на Андреа и това е заради манията и да се прави на Камелия. Не на някой по света, а направо да пунтира Камелия. Защото ние тук прекрасно знаем защо го правеше и кой бе вдъхновителя на тази нейна мания - Митко Трендафилов Димитров - Пайнера.... :1000 (19):

https://www.woman.bg/moda/folkadzhijki-kopi...ajner.8329.html

Примерно,че статията с Риана не мога да я намеря,но някой е беше постнал тук преди време.

Андрю може и да е копие на Кама,но за твое съжаление в наши дни е много по-предпочитана и слушана от младите за разлика от Чипровка,но какво да се прави,понякога копията надминават оригиналите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.woman.bg/moda/folkadzhijki-kopi...ajner.8329.html

Примерно,че статията с Риана не мога да я намеря,но някой е беше постнал тук преди време.

Андрю може и да е копие на Кама,но за твое съжаление в наши дни е много по-предпочитана и слушана от младите за разлика от Чипровка,но какво да се прави,понякога копията надминават оригиналите.

 

Извинявам се, но ако ще правиш нещо не е лошо да вземеш по-сериозно нещата. Защото Кама е с лепенки през септември 2006 година на стадион "Локомотив", а ти ми даваш статия от 2011 година, в която няма лепенки. И сам се забиваш, с показване на обувки на лейди Гага, които са сходни с тези на Камелия и то от период когато Цветин и личният обущар на Камелия вече бяха ходили в "Радисън" да се видят със самата лейди Гага, по време на концерта и в София. Нали ме разбираш, че когато Гага иска среща с екипа на Камелия трябва да се снишиш, а не да ми вдигаш пушилка тук. И да, Андреа не можа да се дореди за автограф долу пред хотела, а Цветко пи кафе с Гага, докато Митко от Варна обясняваше на екипа на Гага как се правят чепици....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но ако ще правиш нещо и ще ми се дървиш не е лошо да вземеш по-сериозно нещата. Защото Кама е с лепенки през септември 2006 година на стадион "Локомотив", а ти ми даващ статия от 2011 година. И сам се забиваш, с показване на обувки на лейди Гага, които са сходни с тези на Камелия и то от период когато Цветин и личният обущар на Камелия вече бяха ходили в "Радисън" да се видят със самата лейди Гага, по време на концерта и в София. Нали ме разбираш, че когато Гага иска среща с екипа на Камелия трябва да се снишиш, а не да ми вдигаш пушилка тук. И да, Андреа не можа да се дореди за автограф долу пред хотела, а Цветко пи кафе с Гага, докато Митко от Варна обясняваше на екипа на Гага как се правят чепици....

А Риана е с лепенки още от 2005,така че няма смисъл да ми пишеш фермани мъчейки се да ме обориш.Гага сигурно като е видяла Кама си е помислила,че е от персонала,така че не ми го изтъквай като някакъв успех.По-добре коментирай факта,че огромната звезда Камелия беше размазана от пиклата Тита с последната си песен. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А Риана е с лепенки още от 2005,така че няма смисъл да ми пишеш фермани мъчейки се да ме обориш.Гага сигурно като е видяла Кама си е помислила,че е от персонала,така че не ми го изтъквай като някакъв успех.По-добре коментирай факта,че огромната звезда Камелия беше размазана от пиклата Тита с последната си песен. :3fdb8960598fa63e:

 

Риана не е с лепенки от 2005 - греда! Дай някой друг, че имам време тая вечер да се занимавам с досадници....

 

п.п. Не коментирам 100-килаграмови нямащи 20 години пикли, които си мислят, че са певици. Справка - безумният провал на Гери-Никол в "Капките".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Риана не е с лепенки от 2005 - греда! Дай някой друг....

По-добре послушай хора,чийто музикален вкус не се простира само от Чипровци до Димитровград.За твое съжаление Тита и Гера са мноого по-актуални от всяка една чалгарка още повече от такива като Кама.Това лесно може да се види и с многомилионните им гледания в тубата,лайкове на снимки и тн.Убеден съм,че ако Гери-Никол пусне нова песен скоро и толкова силна колкото "Напрао ги убивам" ще е първата с 1 милион за 24 часа,та за какъв провал говорим?

Link to comment
Сподели в други сайтове

https://www.woman.bg/moda/folkadzhijki-kopi...ajner.8329.html

Примерно,че статията с Риана не мога да я намеря,но някой е беше постнал тук преди време.

Андрю може и да е копие на Кама,но за твое съжаление в наши дни е много по-предпочитана и слушана от младите за разлика от Чипровка,но какво да се прави,понякога копията надминават оригиналите.

Ааа виждаме колко е предпочитана и слушана. Едвам изкара 10 години на сцена...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре послушай хора,чийто музикален вкус не се простира само от Чипровци до Димитровград.Нищо не каза за казуса Камелия-Тита.

 

Ти на мен музикални вкусове няма да ми обясняваш. Слушам всякаква музика от лятото на 1984 година и съм видял какво ли не. Та нещо за лепенките на Камелия щеше да ме открехваш. Дай да видим от коя световна звезда ги е взела, та да не сме голословни. Щото с разни еднодневки като Тита, които ги слуша само 8-годишната ми дъщеря няма да стане....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...