Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Че каква е тая покана, щом си я взимаш ей така от магазина - да го нарекат безплатен вход.

А какво е това мероприятие в Планета Пайнер клуб под наслов "концерт"?!

Само да припомня, че билетът към концерта й през 2014 вървеше с тройка кебабчета и чаша Сливовица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оле, ма то там ли е? Не могаааааааааа :D :D

Там е, с чувала на Дядо Коледа видно и нагло се раздават покани и после било "концерт" - онанирам от смях с истерични крясъци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този на Анелия - "Дай ми още".

 

Е, то това е бившият "Найт Флайт" на бул. "Мария Луиза". Те там си правеха промоциите по принцип, щото е бивше кино и става за такива работи. Ама чак токова раздуване, а накрая обикновена дискотека? Но като гледам каква статия са написали за.... завръщането на Кама.... в техните клубове що да се учудваме? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че тя клубове и с по 1000 души пълни. Кому е нужно да раздава покани за "концерт" в дискотека?

Защото ще е от 19.30 и няма да има контингента на пияни студенти и хора, отишли да се забавляват..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото ще е от 19.30 и няма да има контингента на пияни студенти и хора, отишли да се забавляват..

 

Винаги може да покани многото муджахидини, бежанци и всякаква такава измет от арабския свят, която скучае около джамията отсреща през пътя... :hahaha:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Затворили са Найт Флайт, шокиран съм :helpsmilie:

 

Да и стана "Планета Пайнер клуб" - София. Петко Димитров е само едно столично гъзе, което иска да си го мери с големите, но не става. Сега се е прибрал в студентски град и държи "Клуб 33". На центъра на София не е за всеки. Те Пехливановите от СИК едно време го бяха кръстили "О, Азис" и де ли бутаха циганина за лице, ама пак не стана. Е, гледай и Митака докъде я докара - да изкара Камелия звезда на вселената, за да му размърда малко умрелите клубове в София и Пловдив.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да и стана "Планета Пайнер клуб" - София. Петко Димитров е само едно столично гъзе, което иска да си го мери с големите, но не става. Сега се е прибрал в студентски град и държи "Клуб 33". На центъра на София не е за всеки. Те Пехливановите от СИК едно време го бяха кръстили "О, Азис" и де ли бутаха циганина за лице, ама пак не стана. Е, гледай и Митака докъде я докара - да изкара Камелия звезда на вселената, за да му размърда малко умрелите клубове в София и Пловдив.

То пък голямата гордост е района на Планета Пайнер клуб ... пълно е с бежанци, обирджии и убийци, които нападат магазини, влачат се на глутница и спят по земята, да те е страх да ходиш по улицата. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък голямата гордост е района на Планета Пайнер клуб ... пълно е с бежанци, обирджии и убийци, които нападат магазини, влачат се на глутница и спят по земята, да те е страх да ходиш по улицата. :mf_surrender:

 

Абе да хвърлиш камък и да удариш оградата на Министерския съвет, не е най-лошото място на света. Бих казал даже, че няма по-скъпо в цяла България от това място. Но да, тази арабска седянка там е срам за Столицата. Само да си затворят очите за 1 нощ и няма да има помен от въпросните мургави лица. Но пуста му джендърска евротолерантност, не съвпада с нашите подсъзнателни идеи в МВР, за този контингент.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе да хвърлиш камък и да удариш оградата на Министерския съвет, не е най-лошото място на света. Бих казал даже, че няма по-скъпо в цяла България от това място. Но да, тази арабска седянка там е срам за Столицата. Само да си затворят очите за 1 нощ и няма да има помен от въпросните мургави лица. Но пуста му джендърска евротолерантност, не съвпада с нашите подсъзнателни идеи в МВР, за този контингент.

Ревю, колкото и да е малка и сбутана, е на по-хубаво място.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

HYc63ff.jpg

o6vkvkT.jpg

 

Анелия - Дай ми още (2018)

1. Дай ми още

2. Генерал

3. Кажи ми

4. Зоопарк

5. Гот ми е

6. С тебе ми е най

7. Моят мъж (с орк. Кристали)

8. Аз съм дяволът (feat. Галин)

9. Мило мое

10. Започваме на чисто (дует с Миро)

11. Тук ли си

12. Сърцето ще плати (дует с Илиян)

13. Unutamam

14. Вярвай

15. Колеги (трио с Илиян и DJ Живко Микс)

Link to comment
Сподели в други сайтове

2 нови песни. :mf_surrender:

 

Но като цяло албумът е много силен, най-силния на Анелия от комерсиалния ѝ период.

На мен ми е малко трудно да различа заглавията на познатите песни от новите .. толкова се е обезличила Анелия.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е най-добрата обложка в цялата кариера на Анелия, конкуренция е само "Не поглеждай назад". Жалко, че има само две нови песни, но и това е нещо. :D

Предполагам, че клипът на Зоопарк е трябвало да излезе преди албума, но в стил Пайнер сега песента ще трябва да пообиколи хубаво нета преди да я качат и официално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсват "хитовете" с Дани Левън, Кристали, Гринго и Софи.

 

Като цяло можеше да включи "Дай ми още", " Генерал", "Гот ми е", " Аз съм дявола", "Кажи ми", " Сърцето ще плати" и "Започваме на чисто" и всички останали бози да ни ги спести.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеле, за пореден път те съветвам да спреш форума за малко и да резнеш "приятелите" си тук. Държиш се неадекватно и инфантилно, на моменти дори злобно. Моите уважения към личността ти, но ти се ядосвам и недоумявам защо се държиш и пишеш така последно време

 

Това е по-мазно и от статията на Пайнер, за завръщането на Камелия в техните клубове. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия на 40 и близо 20 години кариера се прави на Гери-Никол в ''Зоопарк''. Някой да и каже, че е жалка и да се стегне.

 

Не става, Анелия няма да разбере намека. Ако и се каже директно, ще го приеме за комплимент. Галактиката "Анелия" има свой собствен живот.... :happyppl:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...