Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

На мен пък Стела ми се издигна в очите! Мислех, че е залупено лапе, живеещо в розов свят. Не че има лошо. Виждам разсъдък последните дни, а преди това ми минаваше някак слята с масовката, късно осъзнах, че е модератор. Сега показа, че може да тропне с крак и да се абстрахира от пристрастията си.

 

Луна може и да си е вдигнала хонорара след Брадъра. Преди това беше на 1500!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Докато надпреварата за раздвижвач на форума е във вихъра си, Ханелия раздвижи чалгата. Какви времена доживяхме - и тук, и там! Положенията са почти съизмерими :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

С безмозъчни не мисля да се разправям, само да вметна, че Сенуж беше този, който писа на Стела на вторият ден след големия скандал" Върни се! Липсваш на целия форум. " Слави ,Ролф и Сенуж вие сте едни безмозъчни, завистливи мазни копелета.

А Слави Минчев ще си умре и няма кой да го погребе тази измет.

Сенуж си е :) по душа, днес те плюе, утре е с теб, а Ролфа дори не заслужава да го коментирам.

Отпадъци!!!

 

 

Аз това искам... Мършо

 

3 дни за Дойчо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали ще снима два клипа в Бразилия и Аржентина. Ето, че можело да се мръдне от мазето в Пайнер и без голям финансов гръб.

Голяма амбиция и хъс от страна на Кали. Другите ветеранки да се учат.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще я каниш да ти пее у вас ли? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Ще иска да и приготви скариди със сигурност :1000 (29):

 

А подобен спам има ли място тук? Много избирателно се трие, защо си изтрила и мойте постове?? Нямаше обиди?!!!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да не коментира Царица Луна Президент? Това си е попфолк отвсякъде.

Ми аз мисля че Луна си е фолк певица и следователно може да се коментира тук. Не може само за Глория, Ивана, Деса, Камелия..Преслава и Галена. И другите заслужават място тук. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...